Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2014., 11:24   #1261
sve mi se cini da ti je to od krema sa spf-om
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 13:33   #1262
Ove godine sam samo stavila Eucerin fluid sa SPFom 30 i bio je ok prvi dan, drugi koma..od tada nisam ništa stavljala (ni puder jer ga ljeti ne koristim).
Ujutro je stanje kao ok, popodne kao da nateknu ovi postojeći komedoni i akne, osjećam žarenje i svrbi me oko nosa..

Od ovih kremica je puno bolje nakon samo 4 dana korištenja. nema novih što je ok, a posotjeći se povlače.
Jedino što sam primjetila da mi se čelo malo više zasjaji nego inače.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 14:46   #1263
sjajis se jer te kreme isusuju lice pa ti se vise masti, bolje hidratiziraj lice
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 09:44   #1264
Propisane kreme koristim tek 5 dana.

Al nisam baš koristila kreme i serume za lice zadnjih mjeseci jer mi sve smeta
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 10:14   #1265
A na koji način kreme sa SPF-om rade akne?
Jer sad kad promislim, lice mi je poludilo svaki put kad sam bila na moru i stalno se mazala SPF kremama. Evo sad nakon godišnjeg mi je sve upalilo i jedva dolazi sebi... A kroz godinu koristim Avene kremu sa faktorom 20.
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 21:21   #1266
Vaše mišljenje od Cadeavera 25 + mlijeku za čišćenje i tonik za lice? Iskustva?
crazyelephant is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 10:15   #1267
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
A na koji način kreme sa SPF-om rade akne?
Jer sad kad promislim, lice mi je poludilo svaki put kad sam bila na moru i stalno se mazala SPF kremama. Evo sad nakon godišnjeg mi je sve upalilo i jedva dolazi sebi... A kroz godinu koristim Avene kremu sa faktorom 20.
To se nisam sjetila pitati.
Ja sam prvo mislila da umišljam ali godinama mi je lice najgore ljeti, pogotovo nakon raznoraznih krema sa SPFom. Probala sam i fluide, dječje kreme sa mineralnim faktorima i non comedogenic proizvode i svaki, ali baš svaki put isto..poslje par mjeseci saniram divljinu na licu
A ove godine sam lice mazala još i nekom Mullerovom kremom
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:01   #1268
Red face

Pozdrav. Imala sam dugo problema sa aknama no nakon roacutana su mi relativno prestali. No u zadnje vrijeme mi se često javi neki potkožni prištić koji jako boli, jako naraste i jako je ružan.
Idem na svadbu za par dana i prije tjedan dana mi se javio takav prištić. Čitavo vrijeme sam ga mazala kaladontom i jako pogriješila. On nije nestao a koža oko njega je jako skurena, suha i crvena.

HITNO! Da li itko zna šta da radim??? Ne mogu prekriti puderom jer imam svjetlu put i puder je dosta svjetli. Osim što ne prekrije prištić i crvenilo, jako ružno izgleda jer je koža suha i skurena.
mariaanamaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 23:39   #1269
Hidratiziraj osteceni dio koze.

Za pristic, navodno pomaze kockica leda koja se drzi minutu dvije.
Meni nekako jednako prolazei ako djelujem protiv kremom, gelom...a isto ako i ne radim nista.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 10:18   #1270
Quote:
mariaanamaria kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Imala sam dugo problema sa aknama no nakon roacutana su mi relativno prestali. No u zadnje vrijeme mi se često javi neki potkožni prištić koji jako boli, jako naraste i jako je ružan.
Idem na svadbu za par dana i prije tjedan dana mi se javio takav prištić. Čitavo vrijeme sam ga mazala kaladontom i jako pogriješila. On nije nestao a koža oko njega je jako skurena, suha i crvena.

HITNO! Da li itko zna šta da radim??? Ne mogu prekriti puderom jer imam svjetlu put i puder je dosta svjetli. Osim što ne prekrije prištić i crvenilo, jako ružno izgleda jer je koža suha i skurena.
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Hidratiziraj osteceni dio koze.

Za pristic, navodno pomaze kockica leda koja se drzi minutu dvije.
I Visine kapi za oči jer smanjuju crvenilo. Na blazinicu nakapaj kapi i stavi na led u hladnjaku na par minuta. To drži na prištiću neko vrijeme, naročito prije šminkanja za svadbu.
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 11:59   #1271
Hvala vam puno!
mariaanamaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 15:54   #1272
Smijem li se peelingirati dok sam na terapiji skinorenom i AHA kremom?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 15:59   #1273
ne, ne treba ti piling, te kreme same po sebi na neki nacin pilingiraju lice
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 17:06   #1274
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
A na koji način kreme sa SPF-om rade akne?
Jer sad kad promislim, lice mi je poludilo svaki put kad sam bila na moru i stalno se mazala SPF kremama. Evo sad nakon godišnjeg mi je sve upalilo i jedva dolazi sebi... A kroz godinu koristim Avene kremu sa faktorom 20.
mom malom nećaku, koji ima jedva par god, je izbila alergijska reakcija na prsima i dermatolog je rekao da je to od kreme sa SPFom. (koristio je faktor 30)
navodno je u pitanju jaka kemija (ipak štiti od sunca) koja je to izazvala. što veći faktor, to više kemikalija
meni su uvijek ramena, dekolte i lice najgori nakon mora. uvijek moram sanirat štetu. nagodinu nema šanse da ću stavljat ikakve kreme.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 18:00   #1275
Quote:
lapard kaže: Pogledaj post
Lijek za akne je bez sumlje Roaccutane, ono što je najbolje kod njega je da se nakon korištenja prištići ne vraćaju. Ja sa ga koristila i sadd već 4 godine imam čisto lice ko bebina guza, ostalo mi ga je i prodajem tko želi kupit neka mi se javi
Joj što obožavam ovakve postove

Nije to spasonosan lijek, dapače, ima cijelu listu negativnih popratnih stvari. I definitivno nije točan boldani dio.
Što se tiče zadnjeg dijela tvog posta, koliko ja znam, uzimanje dotičnih pilula obavezno treba biti pod liječničkim nadzorom uz redovito vađenje krvi (jetrene, masnoće....). Osobno sam i bila hospitalizirana prvih mjesec dana uzimanja.

Da se razumijemo, nekome će riješiti sve probleme, nekome djelomično, nekome skoro pa nikako. Ali nećemo ni generalizirati pa reći kako je Rocc "lijek za akne bez sumNje"
Donki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 18:26   #1276
Da li je netko koristio ovu stvarčicu?



http://www.iherb.com/nature-s-way-di...1?rcode=mdg721


Navodno pomaže kod hormonskih, cističnih akni
rinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 00:03   #1277
Quote:
BlackCandy kaže: Pogledaj post
ne, ne treba ti piling, te kreme same po sebi na neki nacin pilingiraju lice
Zahhvaljujem na odgovoru

Jos samo jedno pitanje.
Mogu li npr pola sata nako skinorena ili neostrate staviti serum ili hidratantnu kremuu? Ili treba duže čekati?

Preko dana se ne stignem previse mazati. Danas sam uspjela više puta.
Koža upija kao luda.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 08:53   #1278
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Zahhvaljujem na odgovoru

Jos samo jedno pitanje.
Mogu li npr pola sata nako skinorena ili neostrate staviti serum ili hidratantnu kremuu? Ili treba duže čekati?

Preko dana se ne stignem previse mazati. Danas sam uspjela više puta.
Koža upija kao luda.
Meni je dermatologica rekla da ne smijem stavljati ništa nakon tih krema.
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 14:50   #1279
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Zahhvaljujem na odgovoru

Jos samo jedno pitanje.
Mogu li npr pola sata nako skinorena ili neostrate staviti serum ili hidratantnu kremuu? Ili treba duže čekati?

Preko dana se ne stignem previse mazati. Danas sam uspjela više puta.
Koža upija kao luda.
ako ti je koza isusena od tih krema, potrebno ju je dodatno hidratizirati, u protivnom ce ti se jos vise isusivati i time stvarati jos vece probleme
e sad koji vrmeneski period treba proci od stavljanja hidratacije na lice ne znam, ali ne odmah, pricekaj malo da kreme protiv akni djeluju
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 08:43   #1280
U kojoj ljekarni mogu kupit skinoren a da mi ne treba recept?
sjenaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.