Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2012., 14:50   #1741
Imam malo problema shvatiti što je highlighter. Znam što je bronzer, ali što je ovo?

Imaju oni kakav primer, a da se može nositi i bez tekućeg pudera?
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 15:35   #1742
Quote:
Gingerina kaže: Pogledaj post
Imam malo problema shvatiti što je highlighter. Znam što je bronzer, ali što je ovo?

Imaju oni kakav primer, a da se može nositi i bez tekućeg pudera?
highlighter služi za malo posvijetliti pojedine dijelove lica. to su obično oni dijelovi na koje prvo padne svijetlo.. evo na slici sve ovo što je bijele boje se highlighta. a, šta je smeđe boje je za bronzere tj. konturiranje



mislim da imaju neki brončani primer koji bi možda moga proć i umisto pudera, nisam koristila, ali ti se možda javi neka cura koja je
to je ovaj

pakiranje



swatch

missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 19:32   #1743
Pa ako Sephora u Areni radi do 14.8., morti bi se isplatilo ići vidjeti imaju li još? Kakve su cijene toga?
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 20:03   #1744
Quote:
Gingerina kaže: Pogledaj post
Pa ako Sephora u Areni radi do 14.8., morti bi se isplatilo ići vidjeti imaju li još? Kakve su cijene toga?
sad mi nešto nije jasno. rečeno je da Sephora radi do nedilje 14.08. a danas je 12.8. nedilja
očito je cura u Sephori nešto pobrkala, bilo bi najbolje da nazoveš prije Arenu da si sigurna

Od Too Faced proizvoda se puno toga rasprodalo, kad sam bila prije koji dan ostali su puderi u kamenu u 2 boje (perfect nude i honey beige - 117 kn) koji su odlični. I nešto maskara za oči, mono, duo, trio sjenila, neki kremasti bronzeri, palete koje su ostale nisu snižene, a primeri su odavno rasprodani.
Ako se još nije zatvorila i ako ti je zgodno otiđi i provjeri, svakako ćeš uzet barem neku sitnicu
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 02:46   #1745
Ma znaš, vjerojatno je to bilo do danas, 12.7. - do kraja tjedna, logično. A nema veze.
Btw, nisu se oni uopće javljali na telefon, ja prošli tjedan zvala više puta obje Sephore.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 09:48   #1746
Quote:
Gingerina kaže: Pogledaj post
Ma znaš, vjerojatno je to bilo do danas, 12.7. - do kraja tjedna, logično. A nema veze.
Btw, nisu se oni uopće javljali na telefon, ja prošli tjedan zvala više puta obje Sephore.
meni su se javili u Areni iz prve
a, nema veze.. uvijek preostaje ebay
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 09:44   #1747
cure, ima li sephore u grazu?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:32   #1748
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
cure, ima li sephore u grazu?
mislim da Sephoru uopće nemaš u Austriji nigdje. mislim
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:34   #1749
i mislila sam, samo mi je trebao netko da potvrdi
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:58   #1750
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
i mislila sam, samo mi je trebao netko da potvrdi
znam osjećaj
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 20:10   #1751
A jel ima di sephore u njemackoj? Znam da Srbija i Italija ima ali Njemacka? Ne mogu nikako zguglati
Samantica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 20:17   #1752
Quote:
Samantica kaže: Pogledaj post
A jel ima di sephore u njemackoj? Znam da Srbija i Italija ima ali Njemacka? Ne mogu nikako zguglati
nope
imas douglase koji drze dosta stvari iz sephore i marionnaud
__________________
Our lives are not our own. From womb to tomb, we are bound to others. Past and present. And by each crime and every kindness, we birth our future.
Bubek27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 14:05   #1753
Idem skoro u Krakow koji koliko vidim ima Sephoru

Koji proizvode bi mi preporučili da uzmem? Za sada su mi na listi Sephore lip tint, Kat von d lip tint i možda tattoo eyeliner...
Čula sam za Anastasia brow stvari da su dobre ali ne znam da li su stvarno dobre ili je to samo hype kako nisu bas jeftini??

bilo koja preporuka je dobrodošla
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 22:56   #1754
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Idem skoro u Krakow koji koliko vidim ima Sephoru

Koji proizvode bi mi preporučili da uzmem? Za sada su mi na listi Sephore lip tint, Kat von d lip tint i možda tattoo eyeliner...
Čula sam za Anastasia brow stvari da su dobre ali ne znam da li su stvarno dobre ili je to samo hype kako nisu bas jeftini??

bilo koja preporuka je dobrodošla
oboje mogu preporučiti jer sam prezadovoljna i jednim i drugim. sephorini ruževi vjerojatno ovise o nijansi ali ova koju ja imam je vrh postojanost, osjećaj na usnama
tattoo eyeliner dosad mi je uvjerljivo najbolji eyeliner koji sam ikad koristila. bez ikakve zamjerke
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:21   #1755
Sephora lip tint sam imala crveni i bio mi je odlican ali sam ga izgubila
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 08:48   #1756
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Idem skoro u Krakow koji koliko vidim ima Sephoru

Koji proizvode bi mi preporučili da uzmem? Za sada su mi na listi Sephore lip tint, Kat von d lip tint i možda tattoo eyeliner...
Čula sam za Anastasia brow stvari da su dobre ali ne znam da li su stvarno dobre ili je to samo hype kako nisu bas jeftini??

bilo koja preporuka je dobrodošla
Da te odmah poštedim razočaranja (ako naletiš na onu u centru, u Florianskoj ulici): ta Sephora nema ništa skoro u sebi. Zaboravi Kat von D i Anastasiu, nje nema nigdje u Poljskoj i Češkoj (vjeruj, tražila...). U Krakowu ta jedna mini Sephorica u centru je ugl imala parfeme, rijetko koji brend vrijedan spomena, mislim da ni Benefit nisam vidila, par stvarčica od TF stavljenih sa strane, manje više samo njihov brend.

E sad, po google kartama ih ima 7 komada u Krakowu. Pucaj na one u velikim šoping centrima - Centrum Handlowe i Galeria Krakowska, one su u pravilu veće i opremljenije ali koliko znam, Kat i Anastasie nema.. Ako ima tj. saznaš da ima, pliz javi jer mi stara ide u nedjelju na put tamo pa da ju nažicam.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 09:34   #1757
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Sephora lip tint sam imala crveni i bio mi je odlican ali sam ga izgubila
Ja imam lip tint u nijansi 24 i zaista je
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:23   #1758
Ja idem za mjesec dana u Italiju (Rim,Firenca) i planiram si malo dat oduška u Sephori, pa ako netko žarko želi nešto, u PP ako trebate. U Rimu ima više Sephora, ali sve imaju i KVD i Beccu i HudaBeauty i TooFaced itd itd (samo ABH nema ;( )
kefica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 07:27   #1759
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Da te odmah poštedim razočaranja (ako naletiš na onu u centru, u Florianskoj ulici): ta Sephora nema ništa skoro u sebi. Zaboravi Kat von D i Anastasiu, nje nema nigdje u Poljskoj i Češkoj (vjeruj, tražila...). U Krakowu ta jedna mini Sephorica u centru je ugl imala parfeme, rijetko koji brend vrijedan spomena, mislim da ni Benefit nisam vidila, par stvarčica od TF stavljenih sa strane, manje više samo njihov brend.

E sad, po google kartama ih ima 7 komada u Krakowu. Pucaj na one u velikim šoping centrima - Centrum Handlowe i Galeria Krakowska, one su u pravilu veće i opremljenije ali koliko znam, Kat i Anastasie nema.. Ako ima tj. saznaš da ima, pliz javi jer mi stara ide u nedjelju na put tamo pa da ju nažicam.


Biti ću tamo tjedan dana, sve ču ih proci

Idem tek u 10 mjesecu, mogu javiti nakon ako nekome treba
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 09:50   #1760
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Da te odmah poštedim razočaranja (ako naletiš na onu u centru, u Florianskoj ulici): ta Sephora nema ništa skoro u sebi. Zaboravi Kat von D i Anastasiu, nje nema nigdje u Poljskoj i Češkoj (vjeruj, tražila...). U Krakowu ta jedna mini Sephorica u centru je ugl imala parfeme, rijetko koji brend vrijedan spomena, mislim da ni Benefit nisam vidila, par stvarčica od TF stavljenih sa strane, manje više samo njihov brend.

E sad, po google kartama ih ima 7 komada u Krakowu. Pucaj na one u velikim šoping centrima - Centrum Handlowe i Galeria Krakowska, one su u pravilu veće i opremljenije ali koliko znam, Kat i Anastasie nema.. Ako ima tj. saznaš da ima, pliz javi jer mi stara ide u nedjelju na put tamo pa da ju nažicam.
U Sephorama u Krakowu ima Kat von D
Uzela sam si tattoo liner i jednu olovku za usta
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.