Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2010., 14:23   #501
Quote:
vrazica-18 kaže: Pogledaj post
pa sta onda sakirica je 153 ja mislim
Jedna moja poznanica je otprilike tolika. Meni je s mojih 158 cm bila do ramena. Nismo više u kontaktu, ali dok smo se družile bila je najveća zavodnica u društvu.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 14:32   #502
huh,pa dobro ja kao relativno visoka žemska (183) sam vrlo često znala svojedobno zahebavat niske frendice oko 165 itd,nije neka zloba bila u pitanju,valjda mi radila mašta hahaha. ali ruku na srce ne znam za slučaj da je visoka cura bila ljubomorna na nisku,samo obrnuto (možda se varam). ipak se neke kile viška i takve stvari manje primjećuju na visokim curama,a i više odjeće im bolje stoji,jednostavno su atraktivnije,htjeli to ili ne XD
a čini mi se da niske cure jednostavno grade neke mehanizme zaštite pa onda bacaju nadimke tipa "roda", "antilopa", "toranj" itd. ili komentari kaj ce nama visokima štikle isl.
poanta-nema bezgrešnih,svi se vrijeđamo :P
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 15:09   #503
ja sam visoka 175cm, uvijek mi je to bila boljka. htjela sam biti mala i mršava i simpatična kao prva cura.
samoj sebi sam previsoka i nekako ne volim ni cipele na visoku petu nositi...

a kad vidim druge cure uopće mi nije ružno ako visoka cura ima pete, baš mi lijepo izgleda. isto tako mislim da i
cure koje su manje visoke mogu izgledati dobro. očito je problem u meni i mojim kompleksima.
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 17:40   #504
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
huh,pa dobro ja kao relativno visoka žemska (183) sam vrlo često znala svojedobno zahebavat niske frendice oko 165 itd,nije neka zloba bila u pitanju,valjda mi radila mašta hahaha. ali ruku na srce ne znam za slučaj da je visoka cura bila ljubomorna na nisku,samo obrnuto (možda se varam). ipak se neke kile viška i takve stvari manje primjećuju na visokim curama,a i više odjeće im bolje stoji,jednostavno su atraktivnije,htjeli to ili ne XD
a čini mi se da niske cure jednostavno grade neke mehanizme zaštite pa onda bacaju nadimke tipa "roda", "antilopa", "toranj" itd. ili komentari kaj ce nama visokima štikle isl.
poanta-nema bezgrešnih,svi se vrijeđamo :P

Ovisi o konstituciji. Kod nas se sa malim curama izruguju jer je opći stereotip iako i ne istina da su sve Slavonke i Zagorke male, niske i debele a sve Dalmatinke visoke, vitke, dugonoge i krasne.

Da živimo u Brazilu ili Meksiku najljepše cure bi bile oko 160-170...čak i manje.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 21:38   #505
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
yeah right samo se ti tješi.
ja se neam sta tjesit mozda ti imas ,,,
vrazica-18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 21:59   #506
Quote:
vrazica-18 kaže: Pogledaj post
ne ja jos nisam vidila curu koja je preko 1,75 da ima super tijelo ,,,meni je super kaad zenska izgleda ko zensko kad ima sisa i guzica ,,,
Evo odvratne, visoke - ni sisa ni guzica, ne znam koja je gora.


Kenjkas bezveze, bez ikakvih argumenata.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 22:03   #507
ja to fakat nikad nisam doživjela, imam 167 cm i ljudi čak govore da sam visoka iz nekog razloga...vjerojatno jer sam tanašna pa onda to bude neki dojam duguljine čegali
lilith131 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 22:07   #508
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Evo odvratne, visoke - ni sisa ni guzica, ne znam koja je gora.


Kenjkas bezveze, bez ikakvih argumenata.
hahaha push upp grudnjaci ovo ono daj ajde da to skine nema ni dvojku prozirna si sta nevidis i nepoznas push up grudnjake sa sa takvim grudnjakom imam sise broj 5 daj mogla si bar bolje nac
vrazica-18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 22:15   #509
ovak ja se nemislim tu svadat ,,,, mene bas boli briga ko je visok ko nije ja sam sa svojom visinom zadovoljna ako cemo tako gledat sve ove poznate koje su prave zenske su niske npr pogledaj kim kardashian zenska nema ni 1,63 a svaki decko ce rec da je predobra ima toliko ogromnu guzicu i sise da je to za poludit ,,, nemojte vi koji ste visoki mislit da ja serem nesto po vama jednostavno mi se nesvida kak su visoke gradene nemaju nista graciozno u sebi ,,,

npr ja sa svojih 1,62 imam 55 kg sta sam ono ima me di me treba bit bas dosta a neka cura sa tih 55 kg na 1,80 izgleda osuseno ,,, po vama visokima trebale biste imas 65-70 kg da imate neke obline ,,, a deckima nije bas lijepo ono drzat u narucju visoku likusu sa 70 kg nego rade neku malenu ,,, piitajte decke 70 % njih ce tako rec .... imam frendicu sta je nekih 1,70 to je sasvim solidna visina i imala je 50 kg tako je ogavno tijelo imala stalno nesto srala kako nema sisa ni niceg sad je dobila oko 15 kila da vidis kakva je sad bomba to je uff ,,,
vrazica-18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 22:17   #510
Quote:
vrazica-18 kaže: Pogledaj post
hahaha push upp grudnjaci ovo ono daj ajde da to skine nema ni dvojku prozirna si sta nevidis i nepoznas push up grudnjake sa sa takvim grudnjakom imam sise broj 5 daj mogla si bar bolje nac

Cure su Victoria Secret modeli i da, za to trebas imati i visinu i obline. Sto tebe tocno jebe, njihove duge noge, savrsena tijela ili nesto trece?
Evo ti jos jedna. Sto ti na njoj ne valja?



Nemam pojma zasto se drzis svoje glupave teorije kao pijan plota (osim mozda kompleksa ).
Svi smo mi vidjeli hrpu niskih cura lijepo gradjenih i hrpu niskih cura ruzno gradjenih, a isto tako i viskoh. I ti sad zelis dokazati da su sve visoke gadne.

P.S. Velike sise su mi nakaradne. To ukljucuje i tvoju peticu.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 22:22   #511
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post

Cure su Victoria Secret modeli i da, za to trebas imati i visinu i obline. Sto tebe tocno jebe, njihove duge noge, savrsena tijela ili nesto trece?
Evo ti jos jedna. Sto ti na njoj ne valja?



Nemam pojma zasto se drzis svoje glupave teorije kao pijan plota (osim mozda kompleksa ).
Svi smo mi vidjeli hrpu niskih cura lijepo gradjenih i hrpu niskih cura ruzno gradjenih, a isto tako i viskoh. I ti sad zelis dokazati da su sve visoke gadne.

P.S. Velike sise su mi nakaradne. To ukljucuje i tvoju peticu.


ja ocito neam kompleksa nego ti ,,, i ja obozavam svoje sise i preporucujem ti da kupujes naocale corava ,,, imam peticu sa push uppom ,,, ovako imam 3-4
i ta je likusa mrsava meni je to gadno i uopce nije lijepo i nemislim raspravljat s tobom ,,, i nisam rekla da su sve visoke gadne ,,,, kao sta sam rekla kupi naocale ISKOMPLEKSIRANA !
vrazica-18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 22:22   #512
Quote:
vrazica-18 kaže: Pogledaj post
ne ja jos nisam vidila curu koja je preko 1,75 da ima super tijelo ,,,meni je super kaad zenska izgleda ko zensko kad ima sisa i guzica ,,,


Gisele ima 181.
Ima lijepo tijelo. Glava joj meni osobno nije lijepa, al ima ok tijelo.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 22:25   #513
Quote:
vrazica-18 kaže: Pogledaj post
ja ocito neam kompleksa nego ti ,,, i ja obozavam svoje sise i preporucujem ti da kupujes naocale corava ,,, imam peticu sa push uppom ,,, ovako imam 3-4
i ta je likusa mrsava meni je to gadno i uopce nije lijepo i nemislim raspravljat s tobom ,,, i nisam rekla da su sve visoke gadne ,,,, kao sta sam rekla kupi naocale ISKOMPLEKSIRANA !
Uf, evo uvjerila si me svojim nepobitnim argumentima. Cestitam.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 22:25   #514
Quote:
vrazica-18 kaže: Pogledaj post
npr ja sa svojih 1,62 imam 55 kg sta sam ono ima me di me treba bit bas dosta ,,,
neka si ti nama, po ne znam koji put, rekla kako si idealna i savršena te kako bi te 70% muške populacije rado imala iako si egocentrična i svadljiva
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 22:30   #515
Quote:
vrazica-18 kaže: Pogledaj post
ja ocito neam kompleksa nego ti ,,, i ja obozavam svoje sise i preporucujem ti da kupujes naocale corava ,,, imam peticu sa push uppom ,,, ovako imam 3-4
i ta je likusa mrsava meni je to gadno i uopce nije lijepo i nemislim raspravljat s tobom ,,, i nisam rekla da su sve visoke gadne ,,,, kao sta sam rekla kupi naocale ISKOMPLEKSIRANA !
Broj jedan ne dralji se i ugasi taj caps lock.
Broj dva, imaš 30 postova od kojih, ono, 25 o kilaži i dijeti. Više je nego jasno da te nešto muči, al' daj se ne guraj bzvz sa argumentima koji ne drže vodu.

I ne znam jesu ti to godine ili ne u nicku, al' daj malo poradi na vokabularu, jer su izrazi koje koristiš krajnje neprimjereni i temi i vokabularu jedne 18-ogodišnjakinje.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 22:30   #516
Evi čepići od žena.



I ova kokoš od Madonne, iz mlađih dana dok još nije bila fotošopirana.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 22:34   #517
visoke cure su predivne

posebno noge su im božanstvene
lilith131 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 22:44   #518
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Evo odvratne, visoke - ni sisa ni guzica, ne znam koja je gora.


Kenjkas bezveze, bez ikakvih argumenata.
grrrrrr, kako su božanstvene tako skladne...i visoke. it figures - supermodeli.

nego, 1,78, ne bih se mijenjala, hvala na pitanju.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 23:01   #519
nda,mislim da vrazica ima neke komplekse. osobno znam puno cura koje su od 155-165 cm visoke,vjerujte mi,nema tih sisa i guzica koje ce na njima tako dobro izgledati kao na nekom od 175-185cm. visoke žene su atraktivne kad ih uživo vidiš,niske jako seksi izgledaju kad ih se slika,ja eto nisam dosad znala da je kim kardashian 163,na slikama mi je djelovala kao jako visoka a tako djeluje svim frajerima zasigurno isto. ne kažem da niske žene/cure nisu seksi,lijepe itd. daleko od toga
govorim o atraktivnosti,pa svatko od nas će prije okrenuti glavu za manekenski visokom sređenom ženskom nego za isto toliko sređenom ženskom koja nam je ispod ramena,za prvi pogled. to ne znači nužno da je visoka ljepša,njegovanija itd. jednostavno ju lakše zamijetimo
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 09:45   #520
ja sam 171, ali bih voljela biti 165 ili možda 166, meni su nekak ljepše niže cure nego visoke. jer niže mogu npr. obuti petu, a visoke baš i ne, jer onda šta je je previsoke budu. tako da draže mi je vidjeti nisku curu nego visoku. i samo patim šta po visini nisam na mamu već na tatu
Amyicha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:15.