Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2017., 12:54   #941
Mislim da Krapina - Đurmanec nije u planovima. Možda tamo za nekih 50 godina...
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 12:12   #942
Kako se to moglo dogodit?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 16:50   #943
A navodno im je bilo skupo radit sve one tunele i mostove iza Krapine.... Da me jebeš, ja ne vidim neku razliku u odnosu na druge dvije "brdske" autoceste..... Možda zato dalje od Krapine nisu mogli mrknut staru D1 dionicu pa upotrijebiti za jedan krak autoceste.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:05   #944
treba to linerarno trpati u zatvor...
nobrainer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 21:10   #945
Nema mjesta u zatvorima. Možda na prislilni rad?
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 08:45   #946
Da grade zatvore? Mozda eko zatvore sa strujom na vjetar, poljskim wc-ima, e to je prava kazna, da su takvi zatvori malo više bi se razmislilo prije zločina.
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 10:20   #947
Naši zatvori su kamilica. Cijeli pravosudni sustav je kamilica.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 10:44   #948
Izdegenečit pa na front (u Siriju, branit ideale NATO-a).
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 10:39   #949
Znaci nisam poludio... Jer jos gledam, kad mi je bas upalo u oko, u tunelu ogranicenje 100, izadjem iz tunela opet 100... I tako i par drugih tunela, u tunelu 100, poslije tunela opet znak 100, a znam da je na tim mjestima bilo 130... I onda sam obratio pozornost, pa sam vidio da je na jos dosta mjesta smanjeno...

Dakle na dosta mjesta su spustili na 100, tabla od 130 se rijetko vidja... Ne znam onda cemu uopce naziv autocesta i zasto su ih uopce gradili... Uz cijene cestarina i nova poskupljenja, neka stave gatso kamere na svaki kilometar, pa neka pocnu pisati kazne za brzinu, tako da se na autocestama ostanu voziti samo pratnje profuknjackih lezilebovica/sinekurista/aparatcika koji za otvaranje septicke moraju presjeci vrpcu, pa onda bakanalije, ide se naravno na krkanje, janjetina i oblokavanje... I naravno za tajkuncice poput Todorica i slicnih, oni ako i ne plate kaznu, nema veze, drzava oprasta, budu to porezni obveznici nadoknadili...

E, pa nabijem i autoceste i drzavu na kurac... A sad neka me UDBA, OZNA, SOA i ostali, po uzurbanom postupku privedu zbog ove izjave...
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 16:24   #950
A jbg. sa takvim ogr. osim ultra skupe cestarine će ubirati i kazne, ako je 130 kmh, uz toleranciju možeš do 153 kmh bez ikakve kazne, dok ovako mogu ubirati već preko 120 kmh.

Nekad sam i sa kombijem znao oderati na AC, ali sada teško, u oba smjera 568 kn za kombi, a ako imam prikolicu 832 kn. Razlika stara cesta - AC je oko 1:40, tako da ... Ako nije neka žurba računica je jasna, za max 3.5- 4 sata se da uštedjeti fina svota krznenih životinja.

U cijeloj toj priči žalosno je to što plaćamo cestarinu na gorivu i TP-u, a vozimo se manje više po rupama i loše niveliranim šahtovima za koje je netko odlučio da moraju prelaziti baš po cesti, a uz to imamo AC koje si prosječan Hrvat teško može priuštiti.

Uz sve to takvo ogr. od 100 kmh neće ni mnogima smetati, jer ako gledamo ZG obilaznicu ima gro ekipe koja ne prelazi 100 kmh najčešće u lijevoj traci i sa tom mega brzinom pretječu kamion. No ima i onih koji taj isti kamion pretječe, viđam i to na dnevnoj bazi.

Baš danas sam puko onako, prvo neki pametan nakon ZG istoka u smjeru VŽ ostane bez goriva i napravio je oko 11 sati zastoj da boli glava jer ga se nije imalo kuda pretječi pošto je samo jedna traka.
Dečki sa gradilišta pored su mu dali malo goriva pa je nakon cca. 20 minuta cijela kolona mogla krenuti.
Onda već brutalno kasnim, hebu te sa svim strana kad ćeš stići... i onda opet imam gro gore navedene ekipe koji sa novijim autima i kvazi suvovima ne prelaze 100-110 kmh iako je hebeno ograničenje 130 kmh.
Ne znam jel problem u meni ili gdje, ali nejde mi u glavu zašto bi netko tko vozi relativno nov auto vozio 100 - 110 kmh na AC i dionici gdje može 130 kmh.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 16:39   #951
Danas na AC Zg. - Ka takva guzva da je bilo skoro pa nemoguce voziti preko 120 km/h. U desnoj traci kamioni i kamperi voze 100 a u lijevoj ih preticu sa 120 i tak cijelim putem. U suprotnom smjeru ista stvar. Prema Ka. Sam se jos i zivcirao a natrag stavio zivce na hozentregere i laganini stotka u desnoj traci do Zg.
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 16:40   #952
Obilaznica je propala ko Agrokor, rupe, pukotine, kolotrazi kao po Ruskim vukojebinama.
Samo čekam da neki kreten postavi ležeće policajce na raspadajućim nadvožnjacima između izlaza Buzin i Kosnica (kao što su napravili na Radničkoj, kad je onaj lažov iz Gradskog ureda za promet tvrdio da je nadvožnjak apsolutno siguran ....ako ideš 20 km/h, a pješake su tjerali ispod mosta u šikare i preko 6 kolosjeka).

Zanimljivo je da se o "novoj" obilaznici koja bi išla negdje ispred Demerja, ispod V.Gorice (spoj sa AC prema Sisku) pa do iza naplate Rugvica priča .... pa da, priča, priča, priča ....

No danas mi je upalo u oko nešto drugo - kako je "nova" Radnička otišla u kurac. Pogledajte kolotragove kod Pandurije. Pogledajte šahtove cijelom duljinom (s tim što su kod Vijadukta već popravljani i OPET propali po 5 cm). Onaj novi nadvožnjak preko pruge je sramota pogledat - kaldrma iz turskih vremena u najvećoj zabiti Albanije je ravnija. Šahtovi su uspjeli u mjesec dana propast.

Ja stvarno neznam kako i čime se može spriječit taj fušeraj - ali ovo što se radi apsolutno više nema smisla.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:23   #953
A što možeš očekivati u korumpiranoj zemlji, dok se svi uhljebi na kradu ostaje malo za sam materijal iliti kvalitetniju izgradnju i dešavca se to što se dešava.
Nove i obnovljene ceste u par god. propadnu, a razlog je jasan.

Pa gledaj tamo kod WG-a, one šahtove su sređivali X puta i opet nije dobro. A takvih dionica ima... Pa zar nije bilo jednostavnije maknut šahtove sa ceste na nogostup.
A o dilatacijama na zaobilaznici kod čvora Zaprešić ne trebam ni trošiti riječi.

Prije kad su bili radovi su napravili po dvije uže trake u svakom smjeru i nije bilo gužvi, a sad su prešli na jednu i stvaraju se ogromne gužve.

Ove godine će biti zanimljivo onima koji putuju iz ZG prema VŽ, kao i svim ostalima turistima koji će putovati tom dionicom. Ono gradilište nakon ZG istok neće tako skoro kraju.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:37   #954
Zasto je na savskom mostu na izlazu s obilaznice kod King Crossa ogranicenje 50 vec mjesecima?

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:42   #955
Maknut šahtove? Bolje je pitanje - koji klinac TREBA toliko šahtova?!?!??! Kod dvorca Januševac - NITI JEDNA kuća/zgrada/bilo što - 20 šahtova. Imo kum viška pa da se ne baci. Ili Westgate koji si spomenuo - čemu TAMO služe ti silni šahtovi? Ak ti ključevi upadnu u kanalizaciju da ne moraš kameru na sajli koristit neg ideš od jednog do drugog da pogledaš di su zapeli?

Pogledaj ulaz u Zaprešić - koliko se već drka onaj spoj na nepostojeću obilaznicu oko Zaprešića? Majke mi moje da su pokupili desetoricu logoraša iz Lepoglave, obukli ih u ružićasto, okovali ih i dali im žličice za kavu umjesto lopata bilo bi gotovo.
Jesi vidio na šta im liči novi trg kod škole? Nemam riječi, sve neznam što je više sfušano, beton, kamen, zelenilo, kompletna nakaradna ideja?

Nema tu kruha, to je sve tako gnjilo da jedino amputacija pomaže.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:46   #956
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post

Ja stvarno neznam kako i čime se može spriječit taj fušeraj - ali ovo što se radi apsolutno više nema smisla.
Kaj se tiče Zagreba za početak bi trebalo izači na izbore pa tamo nekaj promjeniti, ali to je za neku drugu temu pa neču više o tome.

Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post

Ove godine će biti zanimljivo onima koji putuju iz ZG prema VŽ, kao i svim ostalima turistima koji će putovati tom dionicom. Ono gradilište nakon ZG istok neće tako skoro kraju.
Kada več spominjemo auto cestu za Varaždin, jel se je netko vozio njome u zadnje vrijeme?
Desna traka je puna kolotraga koje su napravili kamioni tako da te stalno nekam "hiče".
Zato uglavnom vozim u lijevoj traci i stalno pratim retrovizore da se stignem maknuti ako netko "doleti" brže.
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:48   #957
Quote:
Guater kaže: Pogledaj post
Zasto je na savskom mostu na izlazu s obilaznice kod King Crossa ogranicenje 50 vec mjesecima?

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Vjerojatno su ležaji mosta u takvom stanju da je pitanje dana kad će past. Isto ko i Most Mladosti (Zapruđe).

Kad je bila INA Delta stajao sam na novozagrebačkoj strani Mosta Slobode ... doslovno se upore RASPADAJU, komadi od parsto kila su pali na onu cestu ispod ... ko ne vjeruje nek ode pogledat.

Al fontane su ko nove
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:51   #958
Quote:
Prigorecc kaže: Pogledaj post
Kaj se tiče Zagreba za početak bi trebalo izači na izbore pa tamo nekaj promjeniti, ali to je za neku drugu temu pa neču više o tome.
Izašao.
Glasao protiv (znaš već koga).
Izgubio.
Izašla i žena. Ni to nije pomoglo.
Možda sam trebao pokojne djedove/bake s obje strane angažirat. Eto ...

Nemreš ti protiv hodre penzića/socijale/"manjine".
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:56   #959
Quote:
Prigorecc kaže: Pogledaj post

Kada več spominjemo auto cestu za Varaždin, jel se je netko vozio njome u zadnje vrijeme?
Desna traka je puna kolotraga koje su napravili kamioni tako da te stalno nekam "hiče".
Zato uglavnom vozim u lijevoj traci i stalno pratim retrovizore da se stignem maknuti ako netko "doleti" brže.

Hehehe primjetio sam da svi pod normalno u lijevoj voze. Daš se desno ako te netko pretiče i nazad lijevo. Komedija
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:11   #960
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Maknut šahtove? Bolje je pitanje - koji klinac TREBA toliko šahtova?!?!??! Kod dvorca Januševac - NITI JEDNA kuća/zgrada/bilo što - 20 šahtova. Imo kum viška pa da se ne baci. Ili Westgate koji si spomenuo - čemu TAMO služe ti silni šahtovi? Ak ti ključevi upadnu u kanalizaciju da ne moraš kameru na sajli koristit neg ideš od jednog do drugog da pogledaš di su zapeli?

Pogledaj ulaz u Zaprešić - koliko se već drka onaj spoj na nepostojeću obilaznicu oko Zaprešića? Majke mi moje da su pokupili desetoricu logoraša iz Lepoglave, obukli ih u ružićasto, okovali ih i dali im žličice za kavu umjesto lopata bilo bi gotovo.
Jesi vidio na šta im liči novi trg kod škole? Nemam riječi, sve neznam što je više sfušano, beton, kamen, zelenilo, kompletna nakaradna ideja?

Nema tu kruha, to je sve tako gnjilo da jedino amputacija pomaže.
Tu nema pomoći, nemamo mi vjerojatno toliki kapacitet da bi shvatili sve to što ti vrli mozgovi u foteljama i na vlasti smišljaju
Quote:
Prigorecc kaže: Pogledaj post


Kada več spominjemo auto cestu za Varaždin, jel se je netko vozio njome u zadnje vrijeme?
Desna traka je puna kolotraga koje su napravili kamioni tako da te stalno nekam "hiče".
Zato uglavnom vozim u lijevoj traci i stalno pratim retrovizore da se stignem maknuti ako netko "doleti" brže.
Da, desnom trakom je skoro pa nemoguće voziti, al za saniranje toga se očito nema novca. Možda smanje brzinu na 80 ili 90 kmh, tko će ga znat, ne bi me čudilo.

Ove godine su digli cijene cestarine da mogu vratiti kredite (navodno), a sljedeće će valjda da se ima za obnovu.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.