Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2017., 11:05   #121
EDIT

Ovdje se tvrdi da je 100% muljaža i da site vode neka dva lopova (i ne samo taj site):

http://www.pistonheads.com/gassing/topic.asp?t=1602679
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 08:37   #122
Pa tak si i ja mislim. Ne izgleda kao prava web stranica, na vise mjesta pise da je prevara. A sve i kad ne bi bilo, bas si i ja mislim kaj se ne bih ulogirao jer onda policija ima dokaz da sam primio. Ali, prevara je tak da me briga. Jedino ne znam da li da prijavim policiji (nasoj/njihovoj)...
Hvala na pomoci
Futsal Dinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 17:26   #123
Dobio kaznu za parkiranje u Mađarskoj (komunalni redar).
Trebam li to platiti ili je mogu baciti u smeće?

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 02:02   #124
Moj frend je tamo zivio neko vrijeme, s autom ZG tablica, parkiravao svaki dan u centru budimpeste i tickete bacao u smece, ja sam mu reko da ce mu kad tad stic kazna u hr, evo jos u ove 3 godine nije
M4mut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 12:13   #125
Ma nemoj platiti, boli te...
Ako te nekad neko bude za to gnjavio reci da su ti tako rekli na forum ha er.
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 14:00   #126
tako je moj frend iz austrije pravio se blesav pa nikad nije placao parking u bosni, u orasju, sve do jednom kad su mu pri provjeri dokumenata, rekli da stane u stranu i nema van iz bosne dok nije platio sve kazne.
quo vadis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 12:34   #127
Ja sam sa spanjolskim talicama provozao Francusku , preko 20tak bliceva prije tunela sa 150-160km/h , bio u ZG 6 mjeseci , jedno 50tak kazni za parkiranje ,vratio se nakon toga bez problema u Spanjolsku kroz Francusku gdje su me opet blicnuli 20tak puta i nikad u Spanjolsku nije dosla ni jedna jedina kazna . Proslo je 11godina od tada .
antemarineitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 13:20   #128
Malo su se stvari izmjenile u tih 11 godina ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 13:36   #129
Sjecam se kako me bila frka na izlasku iz Hr da me ne puste van bez da platim tih 50kazni za parkiranje i carinski prekrsaj za preko 6 mjeseci sa stranim tablicama u Hr i zenin (meksikanka)boravak preko 90 dana . Hvala bogu sve je proslo uz smijesak i dovidjenja
antemarineitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:26   #130
Quote:
antemarineitor kaže: Pogledaj post
Sjecam se kako me bila frka na izlasku iz Hr da me ne puste van bez da platim tih 50kazni za parkiranje i carinski prekrsaj za preko 6 mjeseci sa stranim tablicama u Hr i zenin (meksikanka)boravak preko 90 dana . Hvala bogu sve je proslo uz smijesak i dovidjenja
koliko u Francuskoj i Španjolskoj imaš neplaćenih kazni?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 09:15   #131
Quote:
antemarineitor kaže: Pogledaj post
Sjecam se kako me bila frka na izlasku iz Hr da me ne puste van bez da platim tih 50kazni za parkiranje i carinski prekrsaj za preko 6 mjeseci sa stranim tablicama u Hr i zenin (meksikanka)boravak preko 90 dana . Hvala bogu sve je proslo uz smijesak i dovidjenja
Takav bahatluk i izigravanje šerifa prije ili kasnije uvijek dođe na naplatu, na ovaj ili onaj način...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 14:33   #132
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
koliko u Francuskoj i Španjolskoj imaš neplaćenih kazni?
Ako je cilj tvog pitanja onaj koji ja shvacam opisat cu ti jednu situaciju iz Amsterdama . Ostavim auto na oznacenom parkingu ali malo predugo . Vratim se , na kotacu zuta lisica i na shajbi poruka da kad platim hrpu eura skidaju lisicu . Prolaze policijska vozila svakih 10tak minuta(sami centar).Velim im da to skinu ili cu je sam skinuti , da love nemam .Smiju se oni i vele da je to nemoguce skinuti . Ispustim zrak iz gume , izvucem lisicu na silu do granice da mogu odsarafiti kotac (dalje nije isla).Skinem kotac skupa sa lisicom , stavim rezervni , a ovaj skupa sa lisicom spremim u gepek . Dok sam to radio prosla su bar 2 policijska auta , ljudi se okupili i gledali i uvjeravali me da necu uspjeti .Odvezao se sa lisicom u gepeku do osamljenog mjesta u luci , udarcima velikim kamenom ju skinuo kompletno sa kotaca, bacio lisicu u more , bio u Amsterdamu jos 4 dana vrlo blizu mjesta gdje su mi stavili lisicu , i bez problema se vratio u HR. E to se moze nazvati bahatost i izigravanje sherifa . Inace nisam bahat , samo jako volim slobodu u svakom smislu te rijeci.
antemarineitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 14:49   #133
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 16:58   #134
Quote:
antemarineitor kaže: Pogledaj post
Ako je cilj tvog pitanja onaj koji ja shvacam opisat cu ti jednu situaciju iz Amsterdama . Ostavim auto na oznacenom parkingu ali malo predugo . Vratim se , na kotacu zuta lisica i na shajbi poruka da kad platim hrpu eura skidaju lisicu . Prolaze policijska vozila svakih 10tak minuta(sami centar).Velim im da to skinu ili cu je sam skinuti , da love nemam .Smiju se oni i vele da je to nemoguce skinuti . Ispustim zrak iz gume , izvucem lisicu na silu do granice da mogu odsarafiti kotac (dalje nije isla).Skinem kotac skupa sa lisicom , stavim rezervni , a ovaj skupa sa lisicom spremim u gepek . Dok sam to radio prosla su bar 2 policijska auta , ljudi se okupili i gledali i uvjeravali me da necu uspjeti .Odvezao se sa lisicom u gepeku do osamljenog mjesta u luci , udarcima velikim kamenom ju skinuo kompletno sa kotaca, bacio lisicu u more , bio u Amsterdamu jos 4 dana vrlo blizu mjesta gdje su mi stavili lisicu , i bez problema se vratio u HR. E to se moze nazvati bahatost i izigravanje sherifa . Inace nisam bahat , samo jako volim slobodu u svakom smislu te rijeci.
boli me kita za Amsterdam i lisice, to nije odgovor na moje pitanje.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 18:57   #135
[QUOTE=x-type;64477093]boli me kita za Amsterdam i lisice, to nije odgovor na moje pitanje.

Vjerovatno te netko udario tamo dole pa te boli
antemarineitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 07:08   #136
Ante ok vozis dobre aute i utrke...i volis dobre guzove...
Al brate ovo sa lisicom na kotacu si gledao na youtube pa tu prepricavas...

Zar je tako tesko platit parkirnu kartu....i naravno ako si prekoracio vrijeme onda plati i kaznu..
Pa svjesno si prekoracio vrijeme onda svjesno i plati.....
Svi bi se jebali al da im ne udje...
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 08:16   #137
Quote:
antemarineitor kaže: Pogledaj post
Ako je cilj tvog pitanja onaj koji ja shvacam opisat cu ti jednu situaciju iz Amsterdama . Ostavim auto na oznacenom parkingu ali malo predugo . Vratim se , na kotacu zuta lisica i na shajbi poruka da kad platim hrpu eura skidaju lisicu . Prolaze policijska vozila svakih 10tak minuta(sami centar).Velim im da to skinu ili cu je sam skinuti , da love nemam .Smiju se oni i vele da je to nemoguce skinuti . Ispustim zrak iz gume , izvucem lisicu na silu do granice da mogu odsarafiti kotac (dalje nije isla).Skinem kotac skupa sa lisicom , stavim rezervni , a ovaj skupa sa lisicom spremim u gepek . Dok sam to radio prosla su bar 2 policijska auta , ljudi se okupili i gledali i uvjeravali me da necu uspjeti .Odvezao se sa lisicom u gepeku do osamljenog mjesta u luci , udarcima velikim kamenom ju skinuo kompletno sa kotaca, bacio lisicu u more , bio u Amsterdamu jos 4 dana vrlo blizu mjesta gdje su mi stavili lisicu , i bez problema se vratio u HR. E to se moze nazvati bahatost i izigravanje sherifa . Inace nisam bahat , samo jako volim slobodu u svakom smislu te rijeci.
I meni se znaju dogoditi takve stvari, čak i puno radikalnije.

Onda me žena probudi i veli da nešto mumljam u snu.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 14:32   #138
Nije mi ni policija vjerovala , i bolje za mene .U to doba jos nije postojao YouTube pa da prilozim dokaz . Mnogo toga u mom zivotu je nevjerovatno , pogotovo onima koji zive poso-kuca-poso i dalje od Njemacke nisu bili . Nije mi namjera hvaliti se buntovnikom (s razlogom) negó samo sam htio razuvjeriti one koji misle da se na zapadu sve placa ili sljedi teska kazna .Nisam uspio .Svatko je slobodan misliti sto hoce . Jos da sam napisao da kad sam se taj put vracao iz Amsterdama kolona na autoputu je bila nepregledna , sve sam ih prosao po zaustavnoj traci , vidio policiski auto u zaustavnoj traci ,pokusao se ubaciti u kolonu , nitko me ne pusta ,dolazim do policijskog auta misleci kako ce mi i kozu oderati , a oni zaustave kolonu da se ja ubacim . Ne , ne slicim na njihovog kralja i nisam nista izmislio ni sanjao , kunem se sinom jedincem .
antemarineitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 15:38   #139
a onda je svizac...
za preticanje po zaustavnoj bi te i nasa policija oderaka, a kamo li ne strana policija. oni su inace poznati po tome da gledaju kroz prste, pogotovo strancima

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:39   #140
Quote:
antemarineitor kaže: Pogledaj post
... a oni zaustave kolonu da se ja ubacim . Ne , ne slicim na njihovog kralja i nisam nista izmislio ni sanjao , kunem se sinom jedincem .

Skidanje lisica, voznja po zaustavnoj pokraj kolone.. Daj ispricaj sto se dogodi kad se svakodnevno ispred supermarketa parkiras preko dva mjesta za invalide?!

Skolski primjer za seljakus balkanikus vulgaris..



Sent from my iPhone using Tapatalk
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.