Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2017., 08:30   #1
Problem s auto klimom

Pozdrav. Prije nekih mjesec dana sam vozio auto na punjenje klime VW passat. U sistemu je bilo 100 g. Plina majstor je to izvukao i stavio 800g i rekao da je to dosta plina a inače ide 1250.zadnjih par dana mi slabije hladi ne znam dali je to zbog tog sto ke unutar samo 800 g. Plina ili negdje gubi plin
dady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 08:44   #2
Kako je radilo odmah nakon punjenja? Da li ti je majstor ubacio onu boju pa ti rekao da dodjes na provjeru za 15 dana? Inace tako rade ovi sa kojima ja imam iskustva.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 09:08   #3
Dobro je radila kad je tek stavio plin. Nije stavljao nikakvu boju
dady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 10:29   #4
Onda je ocito da negdje gubi plin. Obicno majstori stave tu boju i onda za dva tjedna dodjes na provjeru da vide pusta li negdje.
Tebi ocito negdje pusta pa trebas opet kod majstora da vidi je li problem u nekoj cjevcici, spoju ili cak u hladnjaku.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 10:34   #5
De odi nekome da stavi plina kolko treba bit, i boju usput, ne škodi. Zapravo, boju nebi bilo loše stavljati svaki put....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 10:36   #6
Sad će me svi sastaviti, ali... Da ti promjeniš majstora? Mislim lik je u startu napunio manje nego treba po shemi"ma ide to", nadopunio je sistem koji je negdje izgubio preko 1000g plina bez da mu je palo na pamet da ubaci boju jer plin nije nestao po duhu svetome nego očito iscurio. Ovako češ se naplačati samo punjenja dok skuži gdje pušta, a dalje da ne govorim.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 14:11   #7
Di nalazite te budale od majstora muko moja ..
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 14:57   #8
Ima ih na svakom čošku. Ako trebaš nabavim ti ja kojeg da i ti imaš svoju maskotu
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:11   #9
evo testirao klimu u mjesec dana iscurilo 300 g plina.klima radila na nekih 2 bara,sad majstor trati još 100 kn da satvi jos nekih 200 g.plina i boju da vidimo gdje pušta...pa ovo nije normalno....jel imao netko iskustva s tim da gubi plin.kao se kreću cjene popravka.kolega mi jer rekao da postoje aditivi koji mogu riješiti problem ako nije u pitanju veći kvar....a majstora moram svakako promjeniti
dady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:17   #10
Ovisi gdje pušta! Mene je komplet punjenje klime na Almeri, ide nekih 500-tinjak grama došlo 200 mrtvih živina....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:20   #11
Ovisi sto je u pitanju. Pusta na cijevi ili na hladnjaku. Cijev je jeftinija i nadaj se da je to. Dakle od par stotina kuna za cijev do 1000-2000 kn za hladnjak. Prije 2 godine sam mijenjao hladnjak i to zadovoljstvo platio 1000 kn.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:21   #12
Quote:
dady kaže: Pogledaj post
evo testirao klimu u mjesec dana iscurilo 300 g plina.klima radila na nekih 2 bara,sad majstor trati još 100 kn da satvi jos nekih 200 g.plina i boju da vidimo gdje pušta...pa ovo nije normalno....jel imao netko iskustva s tim da gubi plin.kao se kreću cjene popravka.kolega mi jer rekao da postoje aditivi koji mogu riješiti problem ako nije u pitanju veći kvar....a majstora moram svakako promjeniti
Prijatelja do neki dan klima zajebavala isto kao u tvom slucaju, mjesec bude ok i onda iscuri(a3 2.0tdi).
Kod njega je bio problem na crijevu, tj na spoju crijeva guma-aluminij, koje ide od kompresora prema kabini.
2puta je stavljana boja i nije se vidjeo.
__________________
It's time to go
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:58   #13
Kondenzator lako najebe od nekog kamena .... gledao sam onaj na Insignii-izgleda ko da su Huni, Avari i Tatari prošli preko njega. Alep i Mosul izgledaju bolje.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 18:06   #14
Prvo, odjebi tog zajebanta od majstora i odi nekom tko je.malo iznad razine, "ajmo dopunit". Ja sam popravak puknute al cjevi kod kompresora u Petrinji prošle godine platio 400 kn skupa sa punjenjem. Meni je majstor uspio zavariti cjev. Poslije nije gubila plin i radila je i ove godine dok ju nisam prodao prije mjesec dana. Vjerojatno još radi

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 18:15   #15
Zaboravio pitat - jel to on opet "preko kurca" važe koliko plina treba u sistem? Jer ako staviš previše, kompresor potegne tekućinu a ne plin vidjet ćeš što je havaria. Isto tak ako kompresor nadruka tlak iznad praga sigurnosnog ventila - isto ćeš vidjet veselja ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 22:02   #16
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Zaboravio pitat - jel to on opet "preko kurca" važe koliko plina treba u sistem? Jer ako staviš previše, kompresor potegne tekućinu a ne plin vidjet ćeš što je havaria. Isto tak ako kompresor nadruka tlak iznad praga sigurnosnog ventila - isto ćeš vidjet veselja ...
a važe po svom,ali necu više k njemu,eto on mi je bio najbliži,još sam računao da će odmah staviti boju a na kraju nista,žao mi je što nisam otišao u vulkala oni bi mi bar napunili kako treba i vjerovatno odmah stavili farbu za 200kn.sredinom tjedna cu ću potražiti drugog servisera da otkrije gdje pušta
dady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 23:19   #17
Ako si blizu Zg odi kod Kuharića.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 01:50   #18
Isto trazim kvalitetan servis auto klime ali Rijeka i okolica?

Sent from my NX505J using Tapatalk
JuniorRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 14:43   #19
Kod mene nekad hladi dobro nekad slabije. Cijev jedna vruca uvijek a ona sta treba biti hladna nekad je hladna a nekad mlaka...mislim da bi ova trebala uvik bit ladna ko led..da kondenzira na njoj kad je klima ukljucena.
Da li to moze biti do ekspanziskog ventila ili da je do njega nebi hladilo uopce?
Ima li nacina za ispitat ekspanziski ventil i kako ako moze?
bravaautomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 14:44   #20
Zašto bi morala biti hladna uvjek? PA kompresor se pali i gasi ovisno o postignutoj temperaturi u kabini. Ne radi on konstantno.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.