Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 01:43   #4941
Može netko meni pomoći, još ovo nisam vidjela.

Dakle, idem prebaciti par slika iz mobile uploads u album, sve standardno kako sam i prije nekad kad sam raspoređivala slike. Prije bi se uvijek normalno prebacilo bez problema, a sad mi se dogodi ovako: prebaci sliku u album, a komentare, lajkove i status od slike ostane na zidu???? Slika se u album prebaci bez ičega, samo prazna slika.

Što je to i kako je to moguće? Prije bi mi se uvijek normalno prebacila slika i sve što ide uz sliku. Kako to popraviti, tj. opet spojiti sliku sa svim pripadajućim sadržajima?



Evo uspjela sam ponovo ubaciti sliku na zid, samo ne tu iz albuma, već sam ponovo uploadala s moba. Sad zna li netko kako ću prebaciti sliku u album, da se prebaci i slika i sve što uz nju ide?

Zadnje uređivanje Meadow : 14.06.2017. at 02:10.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 14:23   #4942
https://s9.postimg.org/lop3v4agv/Untitled.png

Jel ikome još izbacuje ovako? Koji je to sad kuki? Kak se makne?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 19:18   #4943
Quote:
cici1810 kaže: Pogledaj post
Ne znaš lozinku od maila ili od FB?
Ako ne znaš lozinku od FB, ali se u Mozilli, automatski povezuješ na Facebook, to znači da ti je tamo u Mozilli spremljena lozinka. Odeš na onu skroz desnu ikonicu i klikneš Options. Mozilla otvara novi tab. U njemu je s desne strane izbornik na kojem klikneš Security. Zadnja opcija u desnom dijelu prozora je Saved logins. U prozor koji ti se otvori kad to klikneš u search kućicu upiši Facebook i onda klikni na dnu show password. I on će ti pokazati koji je pass od tvojeg FB accounta. A onda s tim pretpostavljam da možeš napraviti neke promjene i na samom FB. Ili možeš zapamtiti što ti je lozinka
hvala na pomoći, ovo moram zapamtiti al u mom slučaju nije pomoglo.

moja lozinka od fejsa je ista kao i od tog zdelitanog maila. kužiš?
mogu pristupit fejsu samo zato jer mi se automatski spoji.

recimo mail mi je bio, [email protected] i neka lozinka. taj mail i tu lozinku sam upotrijebila isto za fejs kad sam ga otvarala.
i kad sam mjenjala lozinku maila, tako sam istodobo mijenjala lozinku fejsa, da ne zaboravim jel

noo, izbrisala sam mail. i naravno nisam tipkala lozinku dugo vrijeme, i kad sam se htjela odjaviti sa fejsa da mi se ne spaja automatski, gore u tabu, sjetila sam se da ako se odjavim bome neću znati opet prijavit. svaki pokušaj da mi fejs pošalje kod ili lozinku da znam koja je, šalje je na taj izbrisani mail kojem ne mogu pristupit jer je izbrisan, a i nebi znala ući na njega jer neznam lozinku. i tako imam problem.
__________________
Postoje dvije vrste ljudi: oni kojima se sviđam i oni koji nemaju ukusa.
LostGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 15:20   #4944
Kak slike u kojima me netko taggao, spremit ko svoje tj. da kad osoba čije su slike obriše svoj profil, da se ne maknu i meni s profila?
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 19:47   #4945
Quote:
LostGirl kaže: Pogledaj post
hvala na pomoći, ovo moram zapamtiti al u mom slučaju nije pomoglo.

moja lozinka od fejsa je ista kao i od tog zdelitanog maila. kužiš?
mogu pristupit fejsu samo zato jer mi se automatski spoji.
automatski ti se spoji jer je lozinka zapamćena u browseru. kako bi se drugačije automatski spajalo? koji browser koristiš?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 19:30   #4946
Kako pored imena maknuti lokaciju/grad?
Zaokruzeno crveno je primjer!
Na FB idem preko mozzile i koristim win 10 ako to sta znaci...
http://imgur.com/a/6kbmm
mateox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 00:08   #4947
Obrisi grad iz informacija koje upisujes o sebi.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:35   #4948
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Sad zna li netko kako ću prebaciti sliku u album, da se prebaci i slika i sve što uz nju ide?
To se može? nisam ni znala 😅😂
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 09:44   #4949
Jel se može na tom glupom fejsu trajno imati umjetničko ime?
Imala sam ga dosta dugo, al u zadnje vrijeme mi je valjda netko prijavio profil, i to ne 1om već 2x i sad mi glupo opet nakon isteka roka ići mijenjati ime 😀 od straha da me opet netko ne prijavi Znači mogu li ih nekako zamoliti da mi omoguće imati trajno taj "umjetnički" nick?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 09:15   #4950
vrlo teško, jer ih zamolit ne možeš
mislim, mozes imati to ime sve dok te netko ne prijavi (ali nez zasto smeta nekome)
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:36   #4951
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Jel se može na tom glupom fejsu trajno imati umjetničko ime?
Imala sam ga dosta dugo, al u zadnje vrijeme mi je valjda netko prijavio profil, i to ne 1om već 2x i sad mi glupo opet nakon isteka roka ići mijenjati ime 😀 od straha da me opet netko ne prijavi Znači mogu li ih nekako zamoliti da mi omoguće imati trajno taj "umjetnički" nick?
zašto za umjetnički alter ego i ime ne napraviš stranicu, umjesto profila?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 20:19   #4952
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
automatski ti se spoji jer je lozinka zapamćena u browseru. kako bi se drugačije automatski spajalo? koji browser koristiš?
Napisala sam gore, mozzilu. I evo čovjek mi objasnio kako mogu pronać preko bowsera lozinku, al to nije moj slučaj jer mi nije zapamtio. Zašto? Jer ja svaki put kad sam se prijavljivala sam rekla ne, ne želim da mi fejs zapamti lozinku. I tako

Mrzim taj fejs a imam ga jer uvijek mi je najlakše preko njega vidjeti šta se događa. Sve na jednom mjestu
__________________
Postoje dvije vrste ljudi: oni kojima se sviđam i oni koji nemaju ukusa.
LostGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 12:12   #4953
Gledanje slika na facebook

Bok, kako mogu gledati slike od prijatelja na facebook, ako ja nemam facebook?
Jel jedini način da ja imam facebook?
__________________
PRODAJA
vrabec-te-dal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 15:27   #4954
Ako slike nisu objavljene tako da budu javne onda je to jedini nacin.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 17:24   #4955
Hvala
__________________
PRODAJA
vrabec-te-dal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 14:27   #4956
Zna li netko zasto u messengeru imam pod aktivne ljude koji mi uopce nisu frendovi?
__________________
Prvo reci ne onda pregovaraj !
full007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 14:05   #4957
Quote:
full007 kaže: Pogledaj post
Zna li netko zasto u messengeru imam pod aktivne ljude koji mi uopce nisu frendovi?
Morate promijeniti svoje postavke privatnosti (http://www.idownloadblog.com/2016/12...facebook-chat/).

TLDR:
1. Idite na facebook messanger stranicu za kontakt (https://www.facebook.com/mobile/messenger/contacts/)

2. "Delete All"

3. Odjavite se s Facebooka I ponovno se prijavite

4. Onemogućite pristup Facebooku za kontakte na smartphone
Kretskir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 19:40   #4958
Od danas popodne ne mogu se ulogirati u fb. Pišem email i šifru i bio je blank screen i na hotmailov email sam isti čas dobio obavjest da sam se ulogirao s drugog uređaja (pc-ja), što je točno. Svako daljnje logiranje je završavalo s bijelim ekranom.

E sad na mobitelu slična stvar samo što je pisalo nešto 'klikni ovdje da potvrdiš identitet' i kliknuo sam i zatim ona stranica 'something went wrong, tap to refreh' i ništa od toga.

Proguglao sam problem, pročitao gomilu tema i zaključio da je vjerojatno račun hacknut ili da može biti da sam objavio nešto nepoželjno. Nisam objavio ništa zadnjih dana, ni komentirao tako da je ostalo na tome da je račun vjerojatno hacknut. Profil si mogu naći na googleu i prvu stranicu, slika je u redu i to, jedino ne vidim wall svoj.

Zatim sam radio sve one postupke za vraćanje računa, uključujući novu šifru ali ni to nije pomoglo, zatim ima postupak da ako je račun hacknut da mi sms-om (prikaže mi se moj broj mobitela i slika) stiže verifikacijski kod i sad tak kod unašam već pola sata i piše 'Pokušali ste unijeti previše kodova. Pokušajte ponovo kasnije.' Zatim ima postupak preko Hotmail računa, i to sam probao i ne radi. I još uvijek sam na tome.

Da li se dogodilo nekom slično?
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 12:07   #4959
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
Od danas popodne ne mogu se ulogirati u fb. Pišem email i šifru i bio je blank screen i na hotmailov email sam isti čas dobio obavjest da sam se ulogirao s drugog uređaja (pc-ja), što je točno. Svako daljnje logiranje je završavalo s bijelim ekranom.
https://narod.hr/clanak/srusio-se-fa...diljem-svijeta

Aha, ok.

Usput, riješio sam. Jednostavno sam kliknuo da nisam zatražio postupak izmjene šifre, i opet se ulogirao i pitalo me da identificiram prijatelje po fotografijama i to sam učinio i sad radi, ali samo na mobitelu. Na računalu se još uvijek ne mogu ulogirati, jer piše da je šifra stara, čak i ona koju sam izmijenio. Jednostavno - ne znam šifru!

Opet moram da mi šalju 6-znamenkaste kodove sms-om i kad ih pišem opet javlja 'Pokušali ste unijeti previše kodova. Pokušajte ponovo kasnije.' Pričekao sam skoro 9 sati između pisanja tih kodova i opet ništa.

Šteta što nema u aplikaciji prikaz šifre.
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.

Zadnje uređivanje Luis Wu : 29.08.2017. at 13:05.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 19:29   #4960
Nešto

Zašto mi se ovo događa?? Pokušao sam se logirati na face ali mi stalno izbacuje ovu poruku. Znam da sam imao virusa ali instalirao sam nove windowse, točnije windows 10, i još uvijek mi se ovo pojaljvulje!! U čemu je problem? Evo slike:

https://imgur.com/a/rvG5i
Splitboy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.