Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2017., 10:06   #61
Bas me zanima sto ces na kraju uzet...
Ali kao sto vidim vec znam kako ce zavrsiti.
Nadam se da ces bit fer pa postaviti slike
Lp
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 10:08   #62
Hvala Intelu na hejtanju, btw....nadam se da ipak neću kupiti karambol....ako ti prodaješ znam da od tebe neću kupovati...našli se vi sad urijeđeni, a sorry. Meni je 30 kkn puno love. Puuuno love. Pokušat ću s tim napraviti najbolje kaj znam i umijem, ako to znači odbaciti jednog vašeg kolegu jer mi je sumnjivo što laže, neka bude.
Rabotnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 10:17   #63
Pa eto gledam jedan auto slike bih mogao postaviti...samo da probam naći link...

http://www.njuskalo.hr/auti/povoljno...oglas-22492826
Rabotnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 10:54   #64
i nova fora svi u inozemstvu ili idu za inozemstvo....

imaju jedan deda i baba sverceri na jakusevcu vec od 2013-te idu u Njemacku nazad....a svaki tjedan drugi auto prodaju i "idu za Njemacku"

niti koga znam niti koga podrzavam i bas me briga za svercere....

nego zelim da se ne zaletis...

ti imas 25000kn i toliko mislis dat za auto...
pa brate onda gledaj aute do 23000kn...
a ne ti gledas aute za 30000kn i potajno se nadas da ce ti netko spustiti 5000kn....

a i taj cim ti toliko spusti znas odmah sto si kupio...tocno toliko ces morati uloziti u taj auto...

cista matematika....posto radis kao profa(cega ako se moze znati---hvala)

i kakve veze jel prodaje svercer ili baba....
nekad je i bolje uzet auto od svercera nego od babe...

evo ti primjer josip....on nece uzet srot i preprodavat dalje...jer em nema zarade em zeli i dalje zadovoljne kupce...
dok baba prodaje jer je auto "izsluzen" i misli da na cepu za ulje pise 710 a ne OIL...kuzis...

isto kao sto je ovaj neki dan tu pitao ra renault clio gdje se sipa ulje...sve ti je jasno...


znaci moj savjet ti je uzmi auto i trazi do 23000kn...2000kn ostavi za servis i pregled i uzivaj u voznji...

(ako jos sta spustis jos bolje)
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 11:20   #65
Krivo, imam i više, ali neću dat za nešto za što mislim da ne vrijedi, ne sjećam se da sam igdje napisao da imam 25 i da se potajno nadam. A lika sam guglao eto isto, stvarno je u nizozemskoj :-) radi nešto tamo sa ženom. Bio mu doma kod starog, sve je ok. Samo još da je klima ok...i to je to.
Rabotnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 11:22   #66
I brate mili, lik mi nije spustio, odakle ti sad to? Fiziku predajem. Nisam reko da se ne uplaše ljudi i pobjegnu :-)
LIK NIJE SPUSTIO...LIK SE DRŽI ZADNJA CIJENA MU JE 30000 kn.
Rabotnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 12:30   #67
aaaa pa ti si onda nešto kao Sheldon izvini nisam izdržao

a za onog muljatora,ma šta te briga,pa bar polovnih auta ima koliko hočeš...nači ćeš već nešto bolje...

ak si pitao za hyundaijeve dizele imaš 3cil 1,5 crdi oko 82ks i taj je najlošiji,ali zato 1,5 s 4 cilindra crdi je odličan oko 105ks...i naravno 2.0 crdi je najbolji al to je u elantrama,santa feima ,tucsonu itd....1,5 je išao u acenta i getza
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 13:25   #68
Quote:
Rabotnik kaže: Pogledaj post
Pa eto gledam jedan auto slike bih mogao postaviti...samo da probam naći link...

http://www.njuskalo.hr/auti/povoljno...oglas-22492826
Ovaj Clio kao nov je koštao oko 55.000 kn, tako da smatram da u sedmoj godini starosti nikako ne vrijedi više od pola tih novaca. Za taj novac gleda se Clio III, koji je za dvije klase bolji auto od Storije.
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 13:35   #69
Po kojim parametrima je bolji od storie? Potrošnji? Motoru, trajnosti motora, čemu? Kaj je fakat bio 55000 kn novi? Teško mi je to vjerovati.
Rabotnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 13:46   #70
Bolji po svemu, Storia je auto napravljen za siromašna tržišta.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 13:47   #71
Veci je, bolja kvaliteta izrade.
Motori su isti.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 13:50   #72
Po apsolutno svim parametrima. Storija je auto temeljen na Cliu II tj. ona jest Clio II, koji je počeo s proizvodnjom 1998. Dakle, koncepcijski 20 godina star auto.
Clio III je auto sa 6 zračnih jastuka u standardu, sa 5 zvijezdica na kreš testu, osjetno veći i čvršći, puno prostraniji, većeg bunkera, boljih sjedala, udobniji... Nema izražene mušice, sa istim motorom kao u Storiji podjednako troši, možda par dcl više. Evo, ja sam vlasnik trojke koja je upravo navršila 8 godina starosti, ima 114.000 km, motor je 1.2 Tce sa 100 KS, i kada bi ga sada odlučio prodati, nekako ne vjerujem da bi dobio 30.000 KN, a auto je daleko bolje opremljen od ovog iz tvojeg linka, duplno snažniji i bez ijedne mane.
Na tvom mjestu, gledao bi trojku sa Tce motorom za tu lovu.
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:04   #73
.
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:52   #74
http://www.njuskalo.hr/auti?modelId=...%5Bmax%5D=2011

Što se clia III tiče eto na njuškalu. Ne znam sad čijoj bi procjeni trebao vjerovati ali čini mi se da njuškalo ipak u prosjeku daje bolju procjenu. Clio III sa tim km ipak se prodaje za malo više para. Ako ti nađeš jeftinije, super. Javi mi. Veći auto, isti motor, kako to da troši isto?
Rabotnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 15:53   #75
Quote:
Rabotnik kaže: Pogledaj post
http://www.njuskalo.hr/auti?modelId=...%5Bmax%5D=2011

Što se clia III tiče eto na njuškalu. Ne znam sad čijoj bi procjeni trebao vjerovati ali čini mi se da njuškalo ipak u prosjeku daje bolju procjenu. Clio III sa tim km ipak se prodaje za malo više para. Ako ti nađeš jeftinije, super. Javi mi. Veći auto, isti motor, kako to da troši isto?
Rekao je da trosi vise koji dcl, a to je zanemarivo.
Jadni ucenici ako si ovakav cjepidlaka s njima.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 16:27   #76
Stvarno ne znam što da ti kažem, Guater. Odlika je ljudskog uma da se uhvati slamke pa na toj osnovi iznosi dosjetljiva mišljenja. Pa eto tako i ti, pročitao da sam ja učitelj pa ajd da napišeš jednu pametnu na tu temu. Svaka čast. Poanta je da ipak nije Clio III iz 2010. tako jeftin kako je tvrdio. Isto tako, ne mora ni potrošnja biti samo 300 ml veća, mogla bi biti i 1000 ml veća. A ja sam skloniji vjerovati toj brojci jer nekako češće iskače kad pričam s ljudima. 75 konja na teži auto a Clio III to jest u odnosu na Clio II, plus klima ako ju upališ. Ako je unutra isti motor, 1.2 8V, a nije jer je koliko sam uočio 1.2 16V, koji je malo skloniji problemima, al ako je čak i 16V, vau snage li u njemu. Ako biram između automobila koji troši 6 i onog koji troši 7.5, a mislim da je to bliže istini za Clio III sa benzinskim motorom 1.2 16V, ja biram onog koji manje troši, jer je jeftinije voziti se njime. A motor u njima isti, eto...priznajem, ljepša je trojka nekako al nije mi to baš argument. Zašto je loše da je auto koncepcijski 20 godina star, isto ne znam. Udobnost....ah, što reći, nije baš argument za mene kad oba imaju mekane siceve, da se eto malo priprosto i naivno izrazim. Ali opet, da podcrtam, s tim km i iz te godine, nema Clia III za 30 kkn. Nema. Osim ako mi pametnjaković ne proda svog za 25 kkn, hehehe.
Rabotnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 16:31   #77
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
aaaa pa ti si onda nešto kao Sheldon izvini nisam izdržao

a za onog muljatora,ma šta te briga,pa bar polovnih auta ima koliko hočeš...nači ćeš već nešto bolje...

ak si pitao za hyundaijeve dizele imaš 3cil 1,5 crdi oko 82ks i taj je najlošiji,ali zato 1,5 s 4 cilindra crdi je odličan oko 105ks...i naravno 2.0 crdi je najbolji al to je u elantrama,santa feima ,tucsonu itd....1,5 je išao u acenta i getza
Hehehehe, Sheldon. Dobra...
Tnx za info za ove od tri cilindra, baš se jedan takav prodavao za male pare u VŽ, čak mi zapeo za oko ali ono, ti motori baš i nisu ultra. Ali nije loš recimo getz benzinac, 1.4 motor, oko 95 konja, ali troši oko 8 litara čini mi se.
Rabotnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 17:39   #78
Quote:
Rabotnik kaže: Pogledaj post
Slažem se, al ne idem iz zg za viroviticu ako me lik laže a ako pogledaš malo bolje, zašto čovjek laže? Zašto je ženi, koja je vlasnica, koja je navodno i oglas pisala, doslovno uzeo mob iz ruke? Zašto nije fotkao samo servisnu i od tehničkog ispis, zašto je rekao da je obiteljski auto? Ma daaaaaj, pa da je tisuću puta zajeb što nisam otišao, mami si laži. Glupane. A ima iskustava ljudi, sve to ti likovi koji prodaju aute, poštenjačina do poštenjačine. Da minimaliziram opasnosti, gledam da je uistinu privatna osoba, da je ako može prvi lasnik, i naravno gledam auto. Ali gledam i jel me laže lik ili ne.
Teško je to sada na pamet znači, ali tebe je očigledno odbilo to što si osjetio da leže, što ne mora nužno značiti da je i auto loš.

Ako mene pitaš i ja mislim da oni koji lagano šveraju rade glupost što lažu da su vlasnici i prodaju svakakve priče.
Reci čovjeku nisam vlasnik, uzeo sam auto za preprodati i bok, kome to ne paše neće kupiti, a kome paše će doć pogledati.

Po meni većinom žele ići linijom manjeg otpora (jer ljudi vole aute od vlasnika) pa lažu, a laž se kasnije uvijek može obiti o glavu.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 18:09   #79
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...=100&fnai=next

evo prodam ti ja svog clia....
cijena je isto ok i mog ti i spustiti koju stotku...
sjednes na flixbus za 33eu i dodjes po auto....

jest da ne trosi 3,7l...

al zato brate 200 po cajgeru ide.........

ali kao sto jole kaze uzimas auto a ne svercera....lazi i ti njega
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 19:29   #80
Fakat tvoj clio? Il se zezaš? :-D
Đe si to?
Rabotnik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.