Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2007., 16:55   #61
Quote:
lemon_curry kaže: Pogledaj post
Osim toga ima i prezimena poput Prcać, Krmelj, Prcalo, Tucalo idr... Za Prcaća, Krmelja, Prcala i Tucala sam sigurna, kao i za Tikvane, Telce, Guzobade i Tresoglaviće...
moj komšija se preziva Prco... a inače ima oko 70ak god... i kad se po 2. put ženio uzeo ženino prezime...
__________________
HOOOOOOONK
Ray-Ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 19:10   #62
Fali Zelenbaba Glišo iz Zagreba, deda od nekih 84 godine... mozda je i umro jadan ali vrlo je neugodan bio na telefon
__________________
Doushite? Boku wa kowareta meshia? Dare mo ga yumemita “rakuen” o…
Ping is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 22:52   #63
oke..jedna zena se zove Enklajda ..

as in .. Bonnie AND CLYDE..
lost19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 11:11   #64
17 kuga u okolici Zagreba, i jedna Olga drek
GeorgiDimitrov is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 12:15   #65
Neznam jel netko napisao:
Direktor Vindije se zove Drk Dragutin
Zato postoji onaj vic o njemu:
Jednog dana nazove novinar direktora Vindije jer je htjeo ugovoriti razgovor s njim. I javi se njegova tajnica i kaže: "Molim?", a novinar "Dobar dan htjeo bih direktora ove tvrtke". Na to mu ona:"Drka?", a on će: "Ah dobro, budem poslije nazvao!" i poklopi.
Zallman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 12:17   #66
Ili onaj vic: "Gdje je Goran Karan?", odgovor: "U šupak!"
Zallman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 12:21   #67
Jasna Palić Picukarić
Zallman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 15:38   #68
Ivo Mujo
Živko Šupak
Ines Spolovina
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 17:06   #69
u ng jedan tip (inače vlasnik autobusa) se zove Cica Pile, a tak nekako mu se zove i firma
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 12:45   #70
Ne znam dal se netko sjeća, ali prije par godina u Dinamu je igrao izvjesni Veldin Karić... nama je u srednjoj veldin bio interni izraz za k****
Tupars is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 19:49   #71
Quote:
Tupars kaže: Pogledaj post
Ne znam dal se netko sjeća, ali prije par godina u Dinamu je igrao izvjesni Veldin Karić... nama je u srednjoj veldin bio interni izraz za k****
Odi u Veldina
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:37   #72
Da. Jeste li čuli za naselje Grudnjak i selo Pušina. Oba sela su u virovitičko-podravskoj županiji. JOš prezimena Bradavica, Bradica, Bezbradica, Budalić, Blesić, Gnjidić, Kobac, Čoban i Dlaka. Imena: Lenjinka, Staljinka, Bosanka, Titoslav, Jugoslav, Zrnka, Srpka, Srpko, Srbislav. Čuo sam da postoje i 2 brata svećenika u okolici Sesvweta koji se prezivaju Vragović... Oprostite ako se ponavljam, ima i prezime Krmelj i istoimeno ime sela u Sloveniji
lemon_curry is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 22:53   #73
Quote:
devil kaže: Pogledaj post
ima jedan tip u jednom selu do koprivnice leonardodicaprio režić
i njegov brat ili tata(nisam siguran) sandokan režić
Euronymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 09:21   #74
Smile

Quote:
lemon_curry kaže: Pogledaj post
provjerite u imeniku neke od ovih ljudi sa linka
http://free-zg.t-com.hr/Robert/imena_5.html:)
a mogli bi se mi zajednički dogovoriti da napišemo mail u globalno sijelo ili u Sanju da javno pričamo o ovoj tematici... Nadam se da bi neki od ljudi s nama htjeli popričati kako se osjećaju u svojoj koži sa pojedinim imenom i prezimenom....
lemon_curry is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 14:34   #75
A jel znate za neka potpuno idiotska imena koja su roditelji davali djeci - neovisno o prezimenu? Ja sam čula za neke ljude u Turopolju koji su svog jedinca nazvali Sonny boy... Ne znam kako je taj preživio školovanje...ako jest...
__________________
stalna samo promjena jest...
body builderica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 12:32   #76
builderice, ima i ime Sandokan. Jedan je u telefosnkom imeniku. Živi u jednom selu u Podravini. Osim toga u Makarskoj ima 2 osobe sa prezimenom Laznibat koje se zovu Sredozemna i Sredozemka. Osim toga našao sam i ime Bosanka i prezime Bosna. Naravno ne smije se zaboraviti ni na prezime Bosanac..
lemon_curry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 13:37   #77
kod nas u gradu ima ženska koja se zove Tanja Dlaka. dakle, nije deblja, već je tanja dlaka :Rofl:
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 14:18   #78
Post

U telefonskom imeniku su i bile 2 osebujen osobe 2004. Jedan je bio Car Drko, a drugi Sadam Husein. Da ne zaboravim za prezime Šupak. Samo je Aramis iz Buzeta. dok su svi ostali u primorsko-goranskoj županiji. Ako me nitko od mojih poznanika iz Rijeke ne laže u Rijeci ima i ulica braće Šupak. 100% sam sigurna da u Ivankovu(selu pored Vinkovaca) ime naselje po imenu Pičkovac. Osim toga Ivankovo je po još nečem poznato u Slavoniji. I da ne zaboravim. Ima i prezime Smajli-albansko a ima i jedna osoba sa imenom Smajli.

http://www.youtube.com/watch?v=V4gkgoAu2-E
lemon_curry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 14:45   #79
ja radio na nekom popisu i unosim u komp... žena se zvala EVA a prezivala ADAM??? mislim stvarno
Superbart is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 19:45   #80
ja sam bio na radiju sljeme i radiju osijek. napravio sam jednu brošuricu gdje sam obradio osim Hrvatske još i USA, Njemačku, Austriju i Švicarsku. Nisu bolja ni imena mjesta, pogotovo u Bosni i Crnoj Gori.
Pogledajte icrnogorski telefonski imenik na http://www.telekom-cg.com/telefonskiImenik.aspx i pod upit upišite Džejn i Kobila pa ćete vidjeti što ćete dobiti.
Jedna stara napomena. U hrvatskom telefonskom imeniku se u 10 mjesecu jedno tjedan dana pod upit moglo upisati anus i čmar i dobilo bi se prezime Š****.

Ako vas zanima u nekom drugom postu ću reći nešto o Ivankovu...

Pozdrav svima i isprobajte crnogorski telefonski imenik

Zadnje uređivanje lemon_curry : 02.06.2007. at 20:11. Reason: Nadopuna
lemon_curry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.