Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2008., 22:27   #1
Thumbs up Top Shop-Najtreš proizvodi!

Evo i naš Top Shop je dobil svoju treš temu (napokon)
Pa me zanima koji su najtreš proizvodi koji su tamo reklamiraju po Vama
Po meni su sljedeći proizvodi najtreš:
  • Super Krečko
  • Roštiljko (ime je treš žešći )
  • Bella sole - sunčane naočale(to su razvili NASA-ini stručnjaci, ne puca ni pred čekićem )
  • Mini pila (High-tech pila koja lako pili gotovo sve: čelik, metal, aluminij, zidarske cigle, opeku, keramiku, šperploče, željezne cijevi, bakar, PVC, staklo, gumu, čavle, metalne ploče...)
  • Mokro suhi brijač (onaj tip kaj se olfo brije , a već je obrijan xD )
  • Mini trimer (što će vam frizer kada imate mini trimer, potrgo sam se od smijeha)

Toliko od mene, vi ste na redu
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:33   #2
ajme gledo sam pervana neki dan i baš mu je tema bila ovakvi proizvodi i zašto mi nemamo ništa kao slovensko Gorenje.
I inače, dok sam pročito ime teme, padale su mi ovakve stvari na pamet. A tek sklekomat. Umjesto da radiš sklekove praznih ruku, ovako držiš neku zakretnu polugu pa tako vrtiš dlanove dok se spuštaš i odmah si maneken i zgodan i trbušnjaci i žene se lijepe ko muhe na govno!
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:40   #3
Roštiljko

svaka čast onome koji je ovo izmislio.
Articles of Faith is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:42   #4
A jeli se netko sijeća one solarne lampe i boksera. Kako je frajer kupio 4 takve lampe, svezo vreću za drvo u šumi, stavio 4 lampe okolo i treniro po noći... sve je to pomoglo njegovoj karijeri i sad je puno jači!!!!
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:46   #5
Daj ne serii, ne sjećam se toga, hahahahhahahah
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:47   #6


A najbolje je kad kažu "ali to nije sve,još uz to dobijete i besplatnu vreću krumpira" ili neko slično sranje.
Articles of Faith is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 23:01   #7
Quote:
Articles of Faith kaže: Pogledaj post


A najbolje je kad kažu "ali to nije sve,još uz to dobijete i besplatnu vreću krumpira" ili neko slično sranje.
Ali ni onda to nije sve! Ako nazovete odmah...
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 23:12   #8
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
A jeli se netko sijeća one solarne lampe i boksera. Kako je frajer kupio 4 takve lampe, svezo vreću za drvo u šumi, stavio 4 lampe okolo i treniro po noći... sve je to pomoglo njegovoj karijeri i sad je puno jači!!!!
da bar, ak se ne varam dan je bio. ovo je bila vrhunska katastrofa.
i ona s onom nekom tavom za uštipke, koji kaos, svi s nekim kiselim facama kao uživaju u uštipcima,za doručak,ručak, umjesto rođendanske torte...
mr.burns is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 23:48   #9
Sjecam se,jednom sam gledao "live" top shop...i uglavnom,dvije zene iritantnog glasa reklamiraju neku tavu...i peku kobasice neke na njoj...i sad ova jedna ide piknut kobasicu da vidi jel gotova,al nakon sto ju je piknula,nemoze ju skinut,i pocne vikat nest u stilu:"Ajde makni se,kobasičice jedna,makni se..."
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 23:56   #10
Quote:
Mini pila
ovo je fakat

__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:16   #11
kineske gluposti
__________________
«Sve je moguće onomu koji vjeruje!» (Mk 9,23)
Kelly17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:19   #12
Jedan od najvećih TopShrot proizvoda ikad je Power Juicer by Jack LaLanne

Ma znate ga, to je onaj fitness guru koji je zubima vukao nekoliko čamaca odjednom

Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:24   #13
Quote:
cuse kaže: Pogledaj post
[*]Mini trimer (što će vam frizer kada imate mini trimer, potrgo sam se od smijeha)[/LIST]
Toliko od mene, vi ste na redu


Može li se itko sjetiti kako se zvala ona spravica za šišanje koja se spajala na usisivač?
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:43   #14
Šta se dobije uz ovaj mini trimer? Besplatnu čašu vode?
Roštiljko je uvjerljivi pobjednik.
Articles of Faith is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:56   #15
vjeruj mi one solarne lampe su nenadjebive... kad vidiš onu scenu sa nekim mutavim kretenom, polumasnim kako ni nezna udarit vreću kako treba i onda kaže da su mu lampe pomogle u karijeri dođe ti da se lansiraš u svemir i napustiš ovaj inteligentni svijet!
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 01:01   #16
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
vjeruj mi one solarne lampe su nenadjebive... kad vidiš onu scenu sa nekim mutavim kretenom, polumasnim kako ni nezna udarit vreću kako treba i onda kaže da su mu lampe pomogle u karijeri dođe ti da se lansiraš u svemir i napustiš ovaj inteligentni svijet!
Legendo.

Izgleda da Top-Shop ipak ima neku svrhu......da zabavlja ljude.
Iako neznam nikoga tko je kupio nešto preko top-shopa.
Ima li takvih uopće?
Articles of Faith is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 01:25   #17
Meni je najjače ono za treskanje celulita. S više različitih remena, ovisno o tome, želite li sam tak treskati dupe, cice ili lipactce ili želite -pravi posao

A kupio je moj frend super krečka. Sve je bilo super dok nije izgubio čep. Ali nije do krečka, nego do nespretnog korisnika.

Jaka mi je bila i ona smola za depilaciju, s hrpom žena u satenskim šlafrocima, kako sa smiješkom od uha do uha depiliraju bikini zonu
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 02:07   #18
http://www.topshop.ba/index.asp?tn=p...id=24287&c=664

• Može se odložiti bilo gdje :O

• Super tehnologija - zabavna vožnja napred nazad ---naprijed-nazad!!??? TO!!!!!!!!!!

Nevjerovatan dizajn i izdržljivost. Igračka koju će svaki mališan prosto obožavati, A MOŽE GA VOZITI ČAK I ODRASLA OSOBA!!!!!!!!!!

•Didi ne bi trebalo voziti na javnim putevima, niti bilo gdje gdje ima saobraćaja.
dominator2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 04:27   #19
e da.... a sve se može odložit ispod kreveta.

A za onu vertikalnu policu za cipele... e to se tek moglo odložit svugdje. Iza vrata, u garažu, u hodnik, u sobu, u dnevnu... i tako oni nabrajaju. Jebote koliko toga za samo 199
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 09:41   #20
A onaj neki flaster sto kao nabija misice. Tip izgleda kao da se rodio u teretani,kao nabildao se od tog priljepka.


A tek anatomski jastuk s onim iritantnim babama.

Baba 1:...'ja navece kad se uredim i legnem,ja zaspim k'o top spavam!'



Baba 2:..'kol'ko god zena cujem svaka kaze-boli glava,boli glava.A ja im kazem da kupU jastuk pa ce im bit' puno bolje.'
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.