Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2015., 18:47   #41
Zato jer je u HR propao zastupnik. I na tom autu su se izredali ko i na Subaruu.

Jel ti jasno što znači uzet auto bez zastupnika?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 21:23   #42
Nisam znao da im je propao zastupnik. Tko im je bio zastupnik? Tko je onda zastupnik ovim ovlaštenim partnerima?
http://www.mitsubishi-motors.hr/default.aspx?id=95
Znači li to da bi bilo bolje kupiti ga u Sloveniji? Ili ići na drugu marku? Imaš li neki prijedlog u kategoriji crossover SUVa u ovom cjenovnom razredu?
__________________
All great discoveries are made by standing on the shoulders of giants. So pick a giant and start climbing!
DarKlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 21:32   #43
A ko nije? Auto 2000, Japan Motors (ili Cars ), Eurorent, Novus ... nekog sam i zaboravio i nisam posložio po redu. Isto sranje ko i Subaru.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 22:09   #44
Mitsubishi prodaje i servisira Gašparić auto. Oni su ozbiljna auto kuća koja zastupa nekoliko velikih brandova. Talo da za servis/reklamacije za ASX postoji adresa.
marlan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 22:20   #45
Gašparić

Nakon svog sranja koje je napravio sa Hyundaiem sad se i Micike dohvatio? Pa sretno vam bilo.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 22:20   #46
I Moto Ris je ovlašteni za prodaju i servis Mitsubishija.
Veki22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 22:49   #47
Quote:
DarKlon kaže: Pogledaj post
Razmišljam o kupnji ASX 1.6 MIVEC 2 ali mi ne ide u glavu zašto u RH distribuiraju samo model s top-opremom za 150 000kn od koje mi pola toga ne treba, a u Sloveniji mogu za 14.490 eura dobiti solidan najniži paket opreme
Možda je to zato što su lokalni trgovci pretpostavili da kupci takvih krosovera žele malo više opreme. U tom rangu pogledaj i Suzuki S Cross koji u solidnoj Comfort opremi košta oko 120t kuna. Isto ima štedljivi i nepoderivi atmosferski benzinac. Možda je malo ružniji od ASX izvana, ali uživo izgleda čisto OK. Iznutra je pak malo elegantiji i udobniji od ASX. Suzuki ima nešto bolju prodajno-servisnu mrežu.
marlan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 06:57   #48
Mitsu i subaru nemaš di pošteno servisirat u HR, ok možeš u Slo al nije to baš ni tak blizu ako te stepe pravi kvar pa ti treba šlepa... Zato je potražnja za novima dosta mala, pa te male auto kuće imaju i ograničene ponude...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 16:50   #49
Hvala vam na informacijama. Dobro da se nisam zaletio, poslije bi moglo biti glavobolje. ASX mi je zbilja lijep izvana, a preko rupa i grba na cesti čini mi se da klizi mnogo bolje od SX4 (vjerojatno zbog neovisnog prednjeg i stražnjeg ovjesa, nisam siguran ima li to SX4). Hvala na preporuci marlan, Suzukija zbilja treba ozbiljno uzeti u obzir, pogotovo s obzirom na cijenu.
__________________
All great discoveries are made by standing on the shoulders of giants. So pick a giant and start climbing!
DarKlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:15   #50
Quote:
yedwy kaže: Pogledaj post
Mitsu i subaru nemaš di pošteno servisirat u HR, ok možeš u Slo al nije to baš ni tak blizu ako te stepe pravi kvar pa ti treba šlepa... Zato je potražnja za novima dosta mala, pa te male auto kuće imaju i ograničene ponude...
Kak nemas, imas Teskeru i Morica u Velikoj mlaki kod Zagreba (Buzin prema aerodromu).

Quote:
marlan kaže: Pogledaj post
Možda je to zato što su lokalni trgovci pretpostavili da kupci takvih krosovera žele malo više opreme.
Krivo su pretpostavili. Tko se fura na "top opremu" obicno ide i na "top brandove", pa brainwashed ekipa kupuje "njemacko auto". Meni je Micek uvijek bio simpa i best buy. Koliko vidim hrvatski invite ima vise opreme nego njemacki invite.

Quote:
marlan kaže: Pogledaj post
U tom rangu pogledaj i Suzuki S Cross ...ružniji ...udobniji
Meni je Suzuki nekak ko mali auto koji su digli na vece podvozje, hmm, S Cross je prema ASX kao Capture prema Kadjar-u ili kao CX-3 prema CX-5. ASX je po mom misljenju izuzetno udoban auto, barem ima odlicna prednja sjedala, za straznja niti znam niti me je briga.

Zadnje uređivanje Adelholzener : 29.06.2015. at 13:29.
Adelholzener is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:30   #51
Radi samo Teskera.ovaj Morić je odavno zatvoren.
ali sad servisira i prodaje Gašparić u vg
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 19:28   #52
Može objašnjenje. Gledam cijene imaju ASX 1,8 DI-D LP - što mu dođe taj LP?
1,6 benzinac. 1,6 diesel, 1,8 diesel kolika im je realna potrošnja ( grad / otvorena cesta (oni koji imaju auto)?
Šta je tolika zaj... sa servisom? Gašparić iskustva?
THX
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 20:36   #53
LP (low power), oznaka za slabiju verziju istog motora... jača (HP) ima 150 konja. Nisam vlasnik pa neću dalje...
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 19:43   #54
Quote:
wasx kaže: Pogledaj post
LP (low power), oznaka za slabiju verziju istog motora... jača (HP) ima 150 konja. Nisam vlasnik pa neću dalje...
THX
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 13:58   #55
Vozim ASX 1.6 86kw vec godinu dana, prosao 21000km, prezadovoljan sam dosad. Jedina zamjerka je mozda malo grublji mjenjac.
Ugradio sam plinski ured na 7000km, ne specijalno zbog toga sto je puno trosio, naprotiv, imao sam prije njega citroen c4 1.4 koji je vise gutao.
buemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 21:58   #56
Quote:
DarKlon kaže: Pogledaj post
Hvala vam na informacijama. Dobro da se nisam zaletio, poslije bi moglo biti glavobolje. ASX mi je zbilja lijep izvana, a preko rupa i grba na cesti čini mi se da klizi mnogo bolje od SX4 (vjerojatno zbog neovisnog prednjeg i stražnjeg ovjesa, nisam siguran ima li to SX4). Hvala na preporuci marlan, Suzukija zbilja treba ozbiljno uzeti u obzir, pogotovo s obzirom na cijenu.
Uzmi u obzir i zemlju porijekla. Japan vs Mađarska��
ralf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 22:41   #57
Nakon Qasha sad vec 3 godine vozim ASX i zadovoljan sam, ali je Qash nekako finiji auto. ASX je bas onako muski. Ide, drzi cestu dobro. Nista krepalo u ove 3 godine (niti sijalica).
__________________
Alaj volem kad smislim ovako nešto.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 07:17   #58
Imam priliku uzet ASX 1.8 d 4wd, 2012 godiste sa full opremom ekih 110.000,00 kn. Zanima me iskustva jer radim cca 30tkm godisnje. Vozim se dosta po snijegu, i relacije ri-zg. Do sada sam fun VW, ali Tiguan mi se ne svida i preskup mi je.
šok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 19:12   #59
Rado bih čula nekoga tko koju godinu vozi benzinski ASX.
Kakva su iskustva s autom i sa servisom?
Je li istina da taj benzinac od 117 konja nema baš nešto snage za pretjecanja? (To sam negdje pročitala pod "loše strane").
Kakva je kvaliteta unutarnjih materijala? (škripanje, cvrčanje i tako to...)
Meni najviše kilometara otpada na seosko-gradsku vožnju. Je li ipak bolje uzeti dizel?

Istina je da je unutrašnji dizajn stoljeće iza nekih novih modela, ali nisam baš sklona novim modelima u ulaznim godinama i još to platiti par desetaka tisuća više. Uz to, ne impresionira me oprema tipa "indikator šaltanja", "napuštanje trake", "truba s jednim tonom" i sl.
Izvana mi je asx baš simpa. Konzervativan, ali upečatljiv.
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 19:29   #60
Quote:
Je li istina da taj benzinac od 117 konja nema baš nešto snage za pretjecanja?
Imam sportage benzin 1.6 odnosno 139ks pa moraš dobro biti siguran kad hočeš preticati. Ponekad treba dvije niže šta se kaže.
Sa 117ks je vjerovatno još slabiji, no možda su li-la jer je oko 200kg lakši od sportage-a. Ali hoče i 180 na sat po autoputu, ali pije ko smuk, doslovno gledaš kazaljku goriva kako pada. Doduše, na autoputu sam 5% vožnje.
Ma dovoljno je to vjeruj mi kad se usporede prednosti i mane, sve jače je dosta veči luksuz(skuplje).
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.