Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2015., 22:12   #761
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Na tisku možeš mjesečno nadupunjavati pokaz, ali kažem da mislim da bi baš produljio do kad ti valja iskaznica (odnosno obnovio je za cijelu akademsku odnosno školsku godinu, kako bi je mogao mjesečno nadopunjavati) moraš ići u ZET.

Inače bi svi obnavljali na Tisku, pa nisu ljudi baš tak glupi da svi stoje u redovima u ZETu koji znaju biti po 2h.
Pa znam, već sam par godina ja u toj priči Zet i pokaz, ali samo kažem što sam vidio.

Evo vam ovdje.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 23:06   #762
Wow zanimljivo, to je onda skroz novo. Očito nisu to dovoljno dobro razglasili kad svi i dalje čekaju u ZETovim poslovnicama
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 14:50   #763
Čini se da ni sam Tisak to ne zna jer je bio frend na 2 Tiska i ni na jednom nisu znali o čemu je riječ.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 16:50   #764
Trebala bih informaciju u vezi ZETovog studentskog pokaza. Zanima me koja je cijena mjesečnog pokaza za studente koji ne žive u Zagrebu? Da li je 120kn kao i za studente iz Zga ili skuplja? Hvala
lukreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 17:32   #765
Quote:
lukreci kaže: Pogledaj post
Trebala bih informaciju u vezi ZETovog studentskog pokaza. Zanima me koja je cijena mjesečnog pokaza za studente koji ne žive u Zagrebu? Da li je 120kn kao i za studente iz Zga ili skuplja? Hvala
100 kuna je za sve
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 22:06   #766
Trebao bih jednu informaciju, zanima me jel se moze dobiti studentski pokaz ako sam redoviti student, ali ne na jednom od zagrebačkih fakulteta i ne živim u Zagrebu a zbog posla u Zagrebu preko student servisa bi mi trebao?
kvrzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 01:31   #767
Ja mislim da studentska cijena popusta vrijedi za studente općenito, a ne za studente isključivo zagrebačkog sveučilišta. Nisam sigurna, ali mislim da bi tako trebalo biti. Pri izradi pokaza samo trebaš doći s indeksom i potvrdom da si redovan student (sad ne znam zapravo jel to obavezno il je dosta samo indeks donijeti).
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 21:14   #768
Može li mi netko objasniti kako ide procedura za izradu pokaza za učenike srednjih škola s prebivalištem van Zagreba , konkretno Velika Gorica.
Radi se prijevozu između Velike Gorice i Zagreba i učenici koja po prvi rješava problem prijevoza. Što je sve potrebno napraviti da se izvadi mjesečna karta , znam da treba zahtjev od ZET-a i ovjeriti ga u školi i gdje još i koliko košta mjesečna karta .
MMP is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:05   #769
Treba li opet donijeti potvrdu o studentskom statusu na početku akademske godine za studentski pokaz?
windir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 12:18   #770
Quote:
windir kaže: Pogledaj post
Treba li opet donijeti potvrdu o studentskom statusu na početku akademske godine za studentski pokaz?
Izvadi potvrdu za svaki slučaj, al mene su samo indeks tražili s upisanom godinom. Ali da, moraš potvrditi.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 13:29   #771
Ispunjavam onaj obrazac za izdavanje studentskog pokaza, na jednom me mjestu trazi broj iksice ili indeksa. Iksicu jos nismo dobili pa bih ja upisala broj indeksa ali me zanima je li to ovaj broj ispod slike u indeksu oznacen s N0 (ima 6 znamenki) ili trebam upisati maticni broj studenta koji se nalazi iznad slike u indeksu.
__________________
What doesn't kill you, fu*ks you up, mentally.
Trust nobody is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 14:06   #772
Broj indeksa ti je ovaj označen s n0, taj prepisuješ.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 12:30   #773
Jos par pitanja...

Kad izradim pokaz, ako zelim uzeti godisnji (studentski), ali na rate - mogu li to u tisku ili na rate mogu samo na zetovom kiosku?

Jesu li guzve za izradu na ljubljanici sada koliko toliko podnosljive?
__________________
What doesn't kill you, fu*ks you up, mentally.
Trust nobody is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 20:03   #774
Kada najranije počinje vrijediti zetov pokaz? Tek od 10. mjeseca ili i ranije?

Govorim za brucoše.
__________________
"Pogled u oči je pogled u dušu"
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 11:08   #775
Quote:
AnđeoGabrijel21 kaže: Pogledaj post
Kada najranije počinje vrijediti zetov pokaz? Tek od 10. mjeseca ili i ranije?

Govorim za brucoše.
Po onome sto pise na obrascu, 1.9.2016. do 31.10.2017., ali neka netko jos potvrdi
__________________
What doesn't kill you, fu*ks you up, mentally.
Trust nobody is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 19:48   #776
Hej, na stranici Zet-a piše da pravo na iskazniccu medju ostalima nemaju i redovni studenti bez studentskih prava. Što bi to značilo?
Miniion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 16:21   #777
Bok, zna li netko koje se vremensko razdoblje za prihode gleda ako se zelim prijaviti za besplatan pokaz za studente slabijeg socio-ekonomskog statusa. Pise na stranici zeta da mjesecni prihodi po clanu kucanstva trebaju biti jednaki ili manji od 2000kn.
Gleda li se samo prva polovica tekuce godine kao sto se gledalo za drzavnu stipendiju ili cijela prosla kalendarska godina?


I jos nesto, ako sam vec kupila godisnji pokaz i imam prava prijaviti se za besplatan pokaz, vraca li zet novce ili moram cekati iducu godinu?
Spotty Dots is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 18:39   #778
Pozdrav!
Redovan sam student na fakultetu i u ovoj akademskoj godini mi je ostala samo obrana diplomskog. Kupio sam godišnji pokaz u ZET-u. Zna li tko što će se dogoditi kada diplomiram s mojim pokazom? Plan je ići na obranu ili u 11. ili u 2. mjesecu. Dal mi on vrijedi samo dok sam student ili će mi vrijediti dok ne istekne?
lolo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 19:17   #779
Quote:
Spotty Dots kaže: Pogledaj post
Bok, zna li netko koje se vremensko razdoblje za prihode gleda ako se zelim prijaviti za besplatan pokaz za studente slabijeg socio-ekonomskog statusa. Pise na stranici zeta da mjesecni prihodi po clanu kucanstva trebaju biti jednaki ili manji od 2000kn.
Gleda li se samo prva polovica tekuce godine kao sto se gledalo za drzavnu stipendiju ili cijela prosla kalendarska godina?


I jos nesto, ako sam vec kupila godisnji pokaz i imam prava prijaviti se za besplatan pokaz, vraca li zet novce ili moram cekati iducu godinu?
Gleda se prošla kalendarska godina. A sumnjam da će ti vratiti novce

Quote:
lolo88 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Redovan sam student na fakultetu i u ovoj akademskoj godini mi je ostala samo obrana diplomskog. Kupio sam godišnji pokaz u ZET-u. Zna li tko što će se dogoditi kada diplomiram s mojim pokazom? Plan je ići na obranu ili u 11. ili u 2. mjesecu. Dal mi on vrijedi samo dok sam student ili će mi vrijediti dok ne istekne?
Vrijedi dok ne istekne
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 21:45   #780
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Gleda se prošla kalendarska godina. A sumnjam da će ti vratiti novce
A jooj, a dobro. Hvala ti
Spotty Dots is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:59.