Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2012., 00:44   #2361
Quote:
Dempsy kaže: Pogledaj post
Nema dobre il loše spoilerice...ili jesi ili nisi...spoilerica
Pozdrav i naj se ljutiti name...sve
@ Dempsi dobra si, nasmijala si me. Evo ja sam mirna, panik yok i ne ljutim se nimalo, vec se zaista izvinjavam sto upadoh nespremna.
Pravda ce pobediti, jedino mi krivo sto Mukkades nije dobila vecu kaznu. Inace je happy end.
Iyi geceler !
__________________
„Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für die Augen unsichtbar.“Antoine de Saint-Exupéry
U m a is offline  
Old 03.10.2012., 01:04   #2362
Quote:
U m a kaže: Pogledaj post
@ Dempsi dobra si, nasmijala si me. Evo ja sam mirna, panik yok i ne ljutim se nimalo, vec se zaista izvinjavam sto upadoh nespremna.
Pravda ce pobediti, jedino mi krivo sto Mukkades nije dobila vecu kaznu. Inace je happy end.
Iyi geceler !
Ma mukica je sama sebi dovoljna muka...a i to što se vratila u Ildir...to njoj onako pimitivnoj veeelika kazna.Ne spada ona u one koji su svjesni ljepote Ildira...da je to u stvari Raj na zemlji...Ona sa onim svojim zatucanim gabaritima od mozga proklinje sudbinu..oli Fatmu šta se vratila u pripizdinu...nego jadan Rahmi on onako nedužan a dobija kaznu goru nego ona...a to je u sami bidan sam izabra - da živi sa takvom rospijon...
A šta se može takav je život...
Nego ti se nisi prije pojavljivala na ovin našin prostorima...mislim spoileru
__________________
Sreća nije u događajima...ona ovisi o plimama i osekama uma...
Dempsy is offline  
Old 03.10.2012., 01:19   #2363
Pa kad bolje razmislim u pravu si Dempsi , Mukadesi to i jeste najveca kazna vratiti se u selo, ali bih je ja poslala i u zatvor na neko vrijeme. Erdogan se nadao smanjenju kazne zato sto je priznao zlocin i drago mi je da se to nije desilo!

Ja sam tek juce pocela da tipkam sa vama, a forum pronasla prije par sedmica dok sam trazila infose / preporuke za AFK.
__________________
„Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für die Augen unsichtbar.“Antoine de Saint-Exupéry
U m a is offline  
Old 03.10.2012., 01:27   #2364
Quote:
U m a kaže: Pogledaj post
Pa kad bolje razmislim u pravu si Dempsi , Mukadesi to i jeste najveca kazna vratiti se u selo, ali bih je ja poslala i u zatvor na neko vrijeme. Erdogan se nadao smanjenju kazne zato sto je priznao zlocin i drago mi je da se to nije desilo!

Ja sam tek juce pocela da tipkam sa vama, a forum pronasla prije par sedmica dok sam trazila infose / preporuke za AFK.
Ti si ovdi friško znači...a mi natukli 3.Vol-a prateći naše miljenike...svašta je tu bilo smijanja...plača...euforije...sve smo dijelile zajedno i zaista uživale u druženju....
Nego jel ti to u potpisu imaš autora Malog princa....oh kakav dojam on ostavio na mene a čitala ga u svim dobima i dječjoj...mladalačkoj a i ovoj nazovimo zreloj...
Pozdrav i laka ti noć
__________________
Sreća nije u događajima...ona ovisi o plimama i osekama uma...
Dempsy is offline  
Old 03.10.2012., 08:06   #2365
Dempsy hvala na dobrodošlici i na kratkom pojasnjenju. Uma volim ja znat unaprijed jerbo ne volim se grist dok gledam šta će ili neće biti. A ovaj mustafa je užas kad ste pisale na IĆ temi da ćemo tek vidjet kakav je musti nisam znala da će bas ovakva sranja radit. Zao mi je fatme al super ako će ju njen dragi spasit. Kaj tu pišete za muki i rahmija? Kaj je pak tog siroceka snaslo? Osim zloceste muki?
ivor6 is offline  
Old 03.10.2012., 13:35   #2366
Quote:
ivor6 kaže: Pogledaj post
Dempsy hvala na dobrodošlici i na kratkom pojasnjenju. Uma volim ja znat unaprijed jerbo ne volim se grist dok gledam šta će ili neće biti. A ovaj mustafa je užas kad ste pisale na IĆ temi da ćemo tek vidjet kakav je musti nisam znala da će bas ovakva sranja radit. Zao mi je fatme al super ako će ju njen dragi spasit. Kaj tu pišete za muki i rahmija? Kaj je pak tog siroceka snaslo? Osim zloceste muki?



Etto si sama odgovorila...ali zar to nije gora kazna od ičije...a još jadničak sam tu kaznu sebi izabra...no sigurno on nju puno bolje nosi nego mi.
__________________
Sreća nije u događajima...ona ovisi o plimama i osekama uma...
Dempsy is offline  
Old 03.10.2012., 16:29   #2367
Quote:
Dempsy kaže: Pogledaj post
U srid noći da me ko pita znan da je onaj the kiss uz alev alev u 62.epki...dakle večeras nam daju 1/2 63. epke...
Jel u ovoj epki ono kad Kerimu ujutro zreba zglobex jerbo cilu noć spava glavom na vom dlanu
http://http://sphotos-d.ak.fbcdn.net...04208363_n.jpg
zgloblex scena je bas dobar naziv za tu scenu . Iako mi je scena preslatka,ali naziv sasvim odgovara

Jucer sam primjetila kada si postavila ovaj post sa pitanjem za tu scenu, ali kako nova tv sve cjepka epizode, zaista vise ne znam tocno sto ce biti i kada u kojoj epizodi, jer me ovo cjepkanje zaista izludjuje jer gubi na kvaliteti kako pojedinacne cjelokupne epizode tako i na kvaliteti same serije. Jos je ispunjeno sa nekoliko blokova reklama, pa se niti ne sjecamo sto smo gledali i kada. Bilo je puno bolje kada su davali cijele epizode.

Procitala sam u tv programu sadrzaj i Fatma bi trebala biti oslobodjena ovaj petak. No kako je cjepkanje epizoda nastavljeno, kako ce uspjeti ugurati osobodjenje Fatme u petak???
__________________
... If we believe that tomorrow will be better, we can bear a hardship today. ...
eckway is offline  
Old 03.10.2012., 16:46   #2368
Quote:
eckway kaže: Pogledaj post
zgloblex scena je bas dobar naziv za tu scenu . Iako mi je scena preslatka,ali naziv sasvim odgovara

Jucer sam primjetila kada si postavila ovaj post sa pitanjem za tu scenu, ali kako nova tv sve cjepka epizode, zaista vise ne znam tocno sto ce biti i kada u kojoj epizodi, jer me ovo cjepkanje zaista izludjuje jer gubi na kvaliteti kako pojedinacne cjelokupne epizode tako i na kvaliteti same serije. Jos je ispunjeno sa nekoliko blokova reklama, pa se niti ne sjecamo sto smo gledali i kada. Bilo je puno bolje kada su davali cijele epizode.

Procitala sam u tv programu sadrzaj i Fatma bi trebala biti oslobodjena ovaj petak. No kako je cjepkanje epizoda nastavljeno, kako ce uspjeti ugurati osobodjenje Fatme u petak???
eck
Ja zahvaljujući onoj divnoj duškici gledan kao uvertiru sa usb-a .prisjetin se gradiva...onda eto gledan na Novoj reda radi...al da je cjepaju...brale cjepaju...
Ajde nadan se da ćemo se opet javljat tu...spojlajte cure...spojlajte
__________________
Sreća nije u događajima...ona ovisi o plimama i osekama uma...
Dempsy is offline  
Old 03.10.2012., 17:40   #2369
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Svako ubija onog koga voli, dobro slušajte što vam kažem.
Neko gorkim pogledom, neko riječju laskavom.
Kukavica poljupcem, hrabar mačem.
Neko ubija voljenog dok je mlad, netko dok je star.
Neko ga zadavi rukama žudnje, neko rukama od zlata.
Milostivi ubija nožem, jer se mrtvo tijelo brzo hladi.
Netko voli premalo, neko previše,
neko kupuje, a neko prodaje.
Neko ubijajući pusti suzu, a neko i ne trzne.
Jer svako ubija onoga koga voli, ali svakoga to ne ubije.
Oscar Wilde
Quote:
kedi18 kaže: Pogledaj post
Sad uletjela na ove drage mi stranice i vidjela tvoju molbu, brankacro! (Mislila sam da moram prevesti s turskog, , tek malo kasnije vidjeh engleski tekst).
brankacro, i da sam i vidjela engleski prijevod, prednost bi uvijek, u prijevodu i svemu vezanom za Ezel-a imao S.N.O.B. Pa ova kedi-"genije" je u gradu I. ušla u "musikladen" na Istiklalu (kojim eto hoda i Engin ), kupila najprije jedan Evlerinin-CD, a onda mladog prodavača pitala što imaju od Toygarove muzike. On je odmah preporučio soundtrack Ezela (ja se odmah sjetila S.N.O.B.-a) i ... sad se Ezel vrti dan i noć (i) kod mene. Moćna, premoćna muzika! (A dio serije pogledala tek ovog ljeta).
Hvala ti S.N.O.B.-e na divnom prijevodu Wildeovih stihova.
Dobro se uklapaju u sve.
Hvala SNOBe, kak sam mogla na tebe zaboraviti kad je u pitanju Ezel! Kedi, kakvi su oblaci nad Stambolom gradom

@ivona dobro nam došla! ovdje si među onima koji te razumiju i misle kao i ti! Imaš i nespojler temu Izgubljena čast koja je već u sredini druge sezone, pa što god tamo napišeš- za njih nije spojler,, iako će za tebe i ono što tamo pročitaš biti spojler... pa ako te ne smeta, dobro došla i tamo
__________________
Ja sam u bulutima...
brankacro is offline  
Old 03.10.2012., 22:24   #2370
Quote:
Dempsy kaže: Pogledaj post
Ti si ovdi friško znači...a mi natukli 3.Vol-a prateći naše miljenike...svašta je tu bilo smijanja...plača...euforije...sve smo dijelile zajedno i zaista uživale u druženju....
Nego jel ti to u potpisu imaš autora Malog princa....oh kakav dojam on ostavio na mene a čitala ga u svim dobima i dječjoj...mladalačkoj a i ovoj nazovimo zreloj...
Pozdrav i laka ti noć
Ja sam do sada sama i plakala i smijala se uz price i likove raznih turskih dizija. Tek sada vidim da je mnogo lepse podijeliti to sa vama.
Jeste to je citat iz Malog princa, predivna knjiga, takodje sam je vise puta citala.
@ivor6 : kad je tako, cim ukradem vremena saljem ti u private message rezime onoga sto sledi u seriji.
__________________
„Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für die Augen unsichtbar.“Antoine de Saint-Exupéry
U m a is offline  
Old 03.10.2012., 23:01   #2371
Hvala uma
ivor6 is offline  
Old 03.10.2012., 23:01   #2372
Quote:
eckway kaže: Pogledaj post
zgloblex scena je bas dobar naziv za tu scenu . Iako mi je scena preslatka,ali naziv sasvim odgovara

Jucer sam primjetila kada si postavila ovaj post sa pitanjem za tu scenu, ali kako nova tv sve cjepka epizode, zaista vise ne znam tocno sto ce biti i kada u kojoj epizodi, jer me ovo cjepkanje zaista izludjuje jer gubi na kvaliteti kako pojedinacne cjelokupne epizode tako i na kvaliteti same serije. Jos je ispunjeno sa nekoliko blokova reklama, pa se niti ne sjecamo sto smo gledali i kada. Bilo je puno bolje kada su davali cijele epizode.


Procitala sam u tv programu sadrzaj i Fatma bi trebala biti oslobodjena ovaj petak. No kako je cjepkanje epizoda nastavljeno, kako ce uspjeti ugurati osobodjenje Fatme u petak???
Mene prijateljica gnjavi sta ce biti dalje,sta ce biti dalje, a ja se zbog Nove gubim...nemam pojma gdje je pocetak a gdje kraj
Kud jos blejim i na bht reprize prve sezone...ne znam gdje udaram...
__________________
Sadi Payasli
milisent is offline  
Old 04.10.2012., 00:13   #2373
Pozdrav društvo drago i nove spojleruše.
Primjetih nešto, Kerim večeras govori doktorici kako mu je Erdogan dao jednu tabletu i prisjeća se samo one jedne koju je uzeo za stolom, a o drugoj tabletici koju smo vidjeli u 80. ep. hič, ništa. Baš je ta 80. sklepana k'o ni sebi ni svom. Na brzinu su mu smislili i tu drugu tableticu i tu je otišlo 15 minuta ep.
Kad se samo sjetim. Kao da je bitno jedna ili dvije, mog'o se i od samog pića ukokati i da se ničeg ne sjeća. A kako su je mogli ispuniti ljepšim detaljima.

@Dempsy, odličan ti je zglobex.
amibel is offline  
Old 04.10.2012., 00:57   #2374
Quote:
milisent kaže: Pogledaj post
Mene prijateljica gnjavi sta ce biti dalje,sta ce biti dalje, a ja se zbog Nove gubim...nemam pojma gdje je pocetak a gdje kraj
Kud jos blejim i na bht reprize prve sezone...ne znam gdje udaram...
@mili canim, moramo danas pohvaliti Novu TV Pustili su prvih 50 min 64.ep. Nadam se da će onda sutra pustiti i cijeli ostatak 64.ep Tako da bismo onda u petak odgledali 65.ep u cijelosti. Nadam da s Nove ovo čitaju i da će puštati epke ovakvim tempom Ako može BHT dijeliti 1 ep na dva dijela pa valjda može i Nova. Jer ovo dosadašnje rezanje epizoda je kriminalno Ništa mi gore nego kad vidim da nakon jedne epizode prikažu samo prvih 7 min sljedeće epke

Quote:
amibel kaže: Pogledaj post
Primjetih nešto, Kerim večeras govori doktorici kako mu je Erdogan dao jednu tabletu i prisjeća se samo one jedne koju je uzeo za stolom, a o drugoj tabletici koju smo vidjeli u 80. ep. hič, ništa. Baš je ta 80. sklepana k'o ni sebi ni svom. Na brzinu su mu smislili i tu drugu tableticu i tu je otišlo 15 minuta ep.
Kad se samo sjetim. Kao da je bitno jedna ili dvije, mog'o se i od samog pića ukokati i da se ničeg ne sjeća. A kako su je mogli ispuniti ljepšim detaljima.
Ja još uvijek nisam prebolila tu 80.ep. Još uvijek ne mogu vjerovati što su nam Ece i Melek priredile
__________________
Bir Bulut Olsam
moriturite is offline  
Old 04.10.2012., 02:22   #2375
Quote:
Dempsy kaže: Pogledaj post
Pozdrav canim Ivona...čestitke na tvom 1.postu...koji me baš onako razgalio...vidim došla amo jedna dušica koju isto ko i nas ostale sa ovog topića takla priča dvoje prekrasnih ljudi Kerima i Fatmagul...
Razumijem kako se osjećaš gledajuć ih...i vjeruj mi da se i ja tako osjećan nakon ko zna koliko puta uzastopnog repriznog gledanja...btw.imam sve epke pohranjene na usb i to zahvaljujući jednoj arkadašici sa ovog divnog topića...Ako si nas pratila do sada mogla si vidit da su se tu odvijala lijepa i ugodna druženja...po toj toploj atmosferi i dobroj vibri bili smo nadaleko poznati...iako si se javila na spoiler temi ali jedva odolih da ti stavim slikicu jedne preeedivne scene između njih dvoje
Pozdrav i nadam se da se i dalje čitamo...

Zagrljaj dobrodošlice šalje ti Dempsy

Mnogo ti hvala na dobrodoslici. Nisam vas pratila, na zalost, ali nameravam da nadoknadim propusteno. Ja sam apsolutno nova, zato bih te zamolila da mi objasnis ove, meni nepoznate izraze. Gde sam to dosla? Spoiler tema? Ne zameri mojoj neukosti. Malo se ne snalazim, meni je samo vazno da sam medju prijateljima koji dele moja osecanja kad su njih dvoje u pitanju. Ali uvek zelim da saznam nesto novo, zato pomagaj, ako Boga znas.

A sto si odolela da postavis slikicu?........ja bih bas volela da si to ucinila . Ako uspem da se snadjem, mozda cu i ja tebi uzvratititi.

Opet cu ja o onoj njihovoj bliskosti, koju cu docekati, ako Bog da. Samo se pitam, kako je mogao, muskarac, njegove dobi, da izdrzi tako dugo pored nje, bez icega. bez dodira, poljupca. samo pogledi, ....pratio je svaki njen pokret, mislim da je naucio na pamet svaki njen izraz lica i znao da reaguje na svako njeno raspolozenje....ma, prosto je voleo ocima.....Eto to me odusevljava kod njega....mislim, svaka mu cast na tome, sve je odradio kako treba, kao da ima diplomu jednog psihijatra. Ali mi je malo za ne verovati da to postoji. Ali su Turci i poznati po svojim scenarijima za ne verovati. Po njima, niko ne ume da voli i pazi na svoju zenu kao njihovi muskarci. Sto mislim da bas nije tako u realnom zivotu. Ali, nema veze, serije su i zato tu, da meni daju potrebnu dozu romantike koju mi je prepisao cika doktor.

Zadnje uređivanje Ivona F : 04.10.2012. at 02:53.
Ivona F is offline  
Old 04.10.2012., 02:35   #2376
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post

@ivona dobro nam došla! ovdje si među onima koji te razumiju i misle kao i ti! Imaš i nespojler temu Izgubljena čast koja je već u sredini druge sezone, pa što god tamo napišeš- za njih nije spojler,, iako će za tebe i ono što tamo pročitaš biti spojler... pa ako te ne smeta, dobro došla i tamo

Hvala ti, drago mi je da sam vas nasla. Hahaha, samo mi reci kako da dodjem tamo. Malopre sam Dempsy odgovorila u vezi mog neznanja oko teme. zato te molim da mi sad ti pomognes, kako da nadjem tu drugu temu koja nije spojler. Valjda cu se snaci.
Ivona F is offline  
Old 04.10.2012., 09:10   #2377
Quote:
Ivona F kaže: Pogledaj post
Hvala ti, drago mi je da sam vas nasla. Hahaha, samo mi reci kako da dodjem tamo. Malopre sam Dempsy odgovorila u vezi mog neznanja oko teme. zato te molim da mi sad ti pomognes, kako da nadjem tu drugu temu koja nije spojler. Valjda cu se snaci.

Pozdrav draga @ Ivona F

Evo ti linka za FSN/Izgubljena čast temu koja nije spoiler

https://www.forum.hr/showthread.php?t=694280&page=316
Emma Lizzy is offline  
Old 04.10.2012., 11:07   #2378
Quote:
Ivona F kaže: Pogledaj post
Hvala ti, drago mi je da sam vas nasla. Hahaha, samo mi reci kako da dodjem tamo. Malopre sam Dempsy odgovorila u vezi mog neznanja oko teme. zato te molim da mi sad ti pomognes, kako da nadjem tu drugu temu koja nije spojler. Valjda cu se snaci.
Pozdrav draga! Evo Emma ti je dala link, no ja ti još moram reći da imamo i Engin Akyurek stranicu, i Beren Saat , i još svakakve , a to možeš pogledati ovdje:

https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=146

Mislim da će ti ipak ova biti najmilija

https://www.forum.hr/showthread.php?p...4#post41632914
__________________
Ja sam u bulutima...
brankacro is offline  
Old 04.10.2012., 14:31   #2379
Quote:
Ivona F kaže: Pogledaj post
Mnogo ti hvala na dobrodoslici. Nisam vas pratila, na zalost, ali nameravam da nadoknadim propusteno. Ja sam apsolutno nova, zato bih te zamolila da mi objasnis ove, meni nepoznate izraze. Gde sam to dosla? Spoiler tema? Ne zameri mojoj neukosti. Malo se ne snalazim, meni je samo vazno da sam medju prijateljima koji dele moja osecanja kad su njih dvoje u pitanju. Ali uvek zelim da saznam nesto novo, zato pomagaj, ako Boga znas.

A sto si odolela da postavis slikicu?........ja bih bas volela da si to ucinila . Ako uspem da se snadjem, mozda cu i ja tebi uzvratititi.

Opet cu ja o onoj njihovoj bliskosti, koju cu docekati, ako Bog da. Samo se pitam, kako je mogao, muskarac, njegove dobi, da izdrzi tako dugo pored nje, bez icega. bez dodira, poljupca. samo pogledi, ....pratio je svaki njen pokret, mislim da je naucio na pamet svaki njen izraz lica i znao da reaguje na svako njeno raspolozenje....ma, prosto je voleo ocima.....Eto to me odusevljava kod njega....mislim, svaka mu cast na tome, sve je odradio kako treba, kao da ima diplomu jednog psihijatra. Ali mi je malo za ne verovati da to postoji. Ali su Turci i poznati po svojim scenarijima za ne verovati. Po njima, niko ne ume da voli i pazi na svoju zenu kao njihovi muskarci. Sto mislim da bas nije tako u realnom zivotu. Ali, nema veze, serije su i zato tu, da meni daju potrebnu dozu romantike koju mi je prepisao cika doktor.
http://img5.fotos-hochladen.net/uplo...k40tghbira.gif





Draga Ivona javit ću se kad stignem pa malo proćaskamo o seriji...
Pozdrav
__________________
Sreća nije u događajima...ona ovisi o plimama i osekama uma...

Zadnje uređivanje Dempsy : 04.10.2012. at 15:41.
Dempsy is offline  
Old 04.10.2012., 18:17   #2380
Quote:
brankacro kaže: Pogledaj post
Pozdrav draga! Evo Emma ti je dala link, no ja ti još moram reći da imamo i Engin Akyurek stranicu, i Beren Saat , i još svakakve , a to možeš pogledati ovdje:

https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=146

Mislim da će ti ipak ova biti najmilija

https://www.forum.hr/showthread.php?p...4#post41632914


Quote:
Emma Lizzy kaže: Pogledaj post
Pozdrav draga @ Ivona F

Evo ti linka za FSN/Izgubljena čast temu koja nije spoiler

https://www.forum.hr/showthread.php?t=694280&page=316

Hvala vam, hvala, hvala, stvarno ste divne.....Joj, sta tu svega ima, kako cu to sve postici....hahaha....tesko meni...
__________________
Ko zna zasto je to dobro.....
Ivona F is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.