Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2017., 11:41   #2921
Taman mi stigao jučer novi prijemnik, a sada kada čitam sve ovo, ne da mi se ukopčavati novi, jer bi to bio napad na zdravi razum. Nego, najradije bih zadržao stari prijemnik, a novi neka čami u roza kutiji za neka bolja vremena. Pitanje: do kada se uopće može koristiti stari prijemnik?
__________________
Kom opanci, tom i jerry
Vortex1970 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:33   #2922
Mislim da je novi prijemnik, sudeći po opcijama i softveru, čisti poluproizvod, gori od prvih Windowsa...
Mutt is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 14:28   #2923
Isprike ako je bilo pitanje. Preuzela sam novi axtv, ali ga jos nisam ukljucivala. Pise u uputam da trea pin i user name ukucati, ili tako nesto. Sto se ukucava, Oni stari podaci st imam ili nesto novo?
__________________
Save the cheerleader! Save the world!
osjecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 15:31   #2924
Quote:
osjecanka kaže: Pogledaj post
Isprike ako je bilo pitanje. Preuzela sam novi axtv, ali ga jos nisam ukljucivala. Pise u uputam da trea pin i user name ukucati, ili tako nesto. Sto se ukucava, Oni stari podaci st imam ili nesto novo?
Ja sam sa reciverom dobio papir s podacima, ali mi je glavni PIN koliko vidim ostao isti. Za ostale podatke ne znam.

Imam pitanje vezano za sportske kanale. Je li i vama kvaliteta slike na SK2 losija od SK1 i SK3? Iskljucio sam HD kanale kako bih mogao uzet dodatni uredjaj, i kvaliteta slike je stvarno dobra i na obicnim kanalima SK1 i SK3, ali SK2 los, ne vidim lopticu na tenisu. Za SK4 i ostale mi je razumljivo da je losa kvaliteta, nije ih ni bilo u HD-u...
IuliusCaesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 15:54   #2925
PA U ČEMU JE PROBLEM DA SI PROMIJENIŠ PIN; MENI JE POONUDIO ODMAH I ODMAH SAM TO I NAPRAVIO...
Mutt is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:00   #2926
Quote:
osjecanka kaže: Pogledaj post
Isprike ako je bilo pitanje. Preuzela sam novi axtv, ali ga jos nisam ukljucivala. Pise u uputam da trea pin i user name ukucati, ili tako nesto. Sto se ukucava, Oni stari podaci st imam ili nesto novo?

Dobijes papiric u kutiji (ispod naljepnice s tvojom adresom), sve su to stari podaci.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:09   #2927
Quote:
osjecanka kaže: Pogledaj post
Isprike ako je bilo pitanje. Preuzela sam novi axtv, ali ga jos nisam ukljucivala. Pise u uputam da trea pin i user name ukucati, ili tako nesto. Sto se ukucava, Oni stari podaci st imam ili nesto novo?

Dobijes papiric u kutiji (ispod naljepnice s tvojom adresom), sve su to stari podaci.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 20:33   #2928
Meni nije nista dosla sa mojom adresom vec sam isla u tcom podici.
__________________
Save the cheerleader! Save the world!
osjecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:31   #2929
Pa svejedno imaš nekakav PIN u kutijici, on ne ovisi o načinu dostave nego je vezan uz određeni aparat još iz tvornice. A slobodno nazoveš i korisničku podršku na 0800 9000 i sve će ti reći puno bolje nego mi ovdje.
Mutt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:01   #2930
molim za odgovor

Radi se o tome da sam danas nabasao na Bellator 180 koji je inače bio jučer navečer i znam da se plaća ukoliko se želi gledat

Kako imam obični Fight Channel gdje su stalno borbe i onu verziju PPV, zanima me da li je normalno da je ta verzija koja se plaća otvorena i da se prikazuje borba od sinoć?

Malo sam paranoičan da nisam nešto aktivirao za plaćanje
ManeŠtani is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 00:33   #2931
Quote:
ManeŠtani kaže: Pogledaj post
molim za odgovor

Radi se o tome da sam danas nabasao na Bellator 180 koji je inače bio jučer navečer i znam da se plaća ukoliko se želi gledat

Kako imam obični Fight Channel gdje su stalno borbe i onu verziju PPV, zanima me da li je normalno da je ta verzija koja se plaća otvorena i da se prikazuje borba od sinoć?

Malo sam paranoičan da nisam nešto aktivirao za plaćanje
Ne brini se, nisi.... pretpostavljam da si u terminu oko ručka to gledao na Fight Channelu a to ti je po novoj šemi prikazivanja velikih evenata besplatno dostupno odmah slijedeći dan.... tako da nedjeljom navečer Nova TV i od danas RTL prikazuju te snimke od 24 sata ( i manje ) prije....
ULICA ULICE is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 15:54   #2932
Jeste imali problema pri instalaciji novih uredjaja za maxtv? Svoje (dva komada) sam podigla u subotu u Tcentru. Do danas nisam imala vremena ih ukljucivati. Spojim sve kako su mi rekli u tcentru, samo sto sam sad sa hdmi kablom spajala (prije je bilo scart). U par trenutaka mi se pojavili na ekranu da instalacija traje oko dvije minute, ali nakon par sekundi mi se to makne i pse na v-u nema signala. A drugi maxtv nijese ni to pojavilo. Zvala sluzbu za korisnike, nakon nekih petnaestak minuta nista nisu uspjeli napraviti. I prijavljena je tehnicka smetnja.
__________________
Save the cheerleader! Save the world!
osjecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 16:14   #2933
A jesi sve dobro spojila odnosno u stb uređaju dobro spojila ispravljač, utp kabel u lan ulaz i hdmi kabel u hdmi, te u tv, te bi trebalo raditi, probaj ištekati i ponovno uštekati stb u struju, te vidjeti ponovno podizanje, znači treba pisati dobrodošli, učitavanje usluge u tijeku, te traje približno 2 minute, a u stvarnosti traje oko 45 sekundi i onda bi trebala doći slika, traži te pin koji dobiješ sa uređajem, a inače je pin koji se koristila i prije ako si imala maxtv. prvo se pojavi tv vodić koji ugasiš na tipki tv u lijevom kutu kraj navigacije na daljinskom, onda ideš na tipku kuća, postavke, upišeš glavni pin, tu možeš složiti liste programa, roditeljsku zaštitu, sliku i zvuk, jezik, pinove, postavke sustava, te imaš informacije o sustavu.
megane 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:24   #2934
Zvali iz sluzbe za korisnike i proradilo, izgleda da je nesto kod njih bilo, jer sam u medjuvremenu stari stb stavila on je normalno radio. Ali sada mi za neke programe koje sam mogla gledati (imam osnovni paket) pokazuje da moram dodatno placati (konkretno jugoton i nickelodion na engleskom). Kako si programirati da kada pocne nesto na programu sto me zanima da mi tada prebaci na to (to sam sa starim mogla napraviti). Sve vise razmisljam da stare vratim.
__________________
Save the cheerleader! Save the world!
osjecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:46   #2935
I kako imati listu programa samo one koji su mi u paketu? Odem u postavke i tamo idem na samo one koji su mi u paketu, ali kad zadjem, ostane sve isto.
__________________
Save the cheerleader! Save the world!
osjecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:15   #2936
Plava tipka
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:21   #2937
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Plava tipka
Sad je proradilo. Prije nije, vec sam pokusavala.
__________________
Save the cheerleader! Save the world!
osjecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:40   #2938
Inace,ipak ide wimbledon na SK
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:53   #2939
Novi Maxtv uređaj lošija usluga

Negdje je bio već post sa takvim problemom, ali nikako da ga nađem.

Nazovu iz t-com, zašto imate sve te usluge zasebno objedinite vi to sve u Max3. Zvuči ok, pa hajde onda, cijena tu negdje na adresi nema baš neki izbor operatera.

Kad ono šok. Inernet brzina se spusti sa 10mbs na 4mbs. Zovem podršku s odgovorom novi prijemik treba veću propusnost i vi ne možete dobiti više od 4 mbs.

Tražili raskid ugovora i vraćanje na staro, valjda će provesti kroz koji dan.

Zna li netko kad zamjene sve prijemnike da li ću se morati pomiriti sa ta 4 mbs ili ne? Tako da odmah krenem u potragu za novim pružeteljem usluga.
deepspace9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 00:07   #2940
Jedno njub pitanje. Jel se mora vratit stari reciver kad se preuzima novi? Tj. mogu li i dalje koristit stari prijamnik a ovaj novi stavit na drugi tv
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.