Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2013., 15:14   #41
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
Ja ga nisam vozio pa pojma nemam... samo sam ga u salonu gledao dok sam bio na servisu. Opet kazem izvana je top, iznutra je ok/dobar ali nisam ima vremena da odem na voznju pa da vidim kako to izgleda dok je sve upaljeno.
Prešao sam sa novim Aurisom preko 1.000 km (većinom sa 1,6 benz) i mogu slobodno reći da se odlično vozi.

Jedino što me nekada nervira je, da usprkos 132KS, gubi dah na uzbrdicama, te da ga treba šaltati u nižu da bi održao tempo.

Posebno mi je dojmljivo plavo osvjeteljenje po noći (osvjetljeni svi prekidači, za razliku od Yarisa) i jedna sitnica koja meni puno znači, uveli su da kada samo dodirneš polugu žmigavca zatrepće tri puta (ovo inače nije imao nitko od Japanaca).
lava72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 15:23   #42
To je tvoj Auris ili službeni?
Gdje je kupljen i koliko je koštao?
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 16:29   #43
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
To je tvoj Auris ili službeni?
Gdje je kupljen i koliko je koštao?
Službeni. Dilerstvo Toyote.
lava72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:38   #44
Danas "bacio oko" na novi Auris kod Bačića - moram priznat da lijepo izgleda, čak i unutrašnjost mi je sasvim ok. Jedino mi se čini da ima malo prostora na stražnjoj klupi i nekako je niska unutra, skoro sam glavom zakačio krov.

ostalo mi je sasvim ok - i od materijala, izrade i ukupnog estetskog dojma.
Octogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 12:39   #45
Quote:
Octogon kaže: Pogledaj post
Danas "bacio oko" na novi Auris kod Bačića - moram priznat da lijepo izgleda, čak i unutrašnjost mi je sasvim ok. Jedino mi se čini da ima malo prostora na stražnjoj klupi i nekako je niska unutra, skoro sam glavom zakačio krov.

ostalo mi je sasvim ok - i od materijala, izrade i ukupnog estetskog dojma.
ako nista, apsolutno je sigurno da ne izgleda dosadno :-).
Koji je model bio, Style?

Evo bas su izbacili info o karavanu:
http://www.netcarshow.com/toyota/201...ouring_sports/

Quote:
Sharing its 2,600 mm wheelbase and 10.4 metre turning circle, the Toyota Auris Touring Sports is 285 mm longer than the hatchback, all of which is dedicated to the extended loadspace.

Rear seats in place, the loadspace is 1115 mm long and 1452 mm wide with a superior capacity of 530 litres. With the rear seats folded flat, loadspace length increases to a maximum length of 2047 mm, a maximum height of up to 890 mm and a class-leading total capacity of 1658 litres.

This superior luggage capacity is matched by segment-best functionality. The Toyota Auris Touring Sports is the only C-segment wagon to offer customers the combined benefits of Toyota's Easy Flat, one-touch foldable rear seats, a double level loadspace floor, a two-way tonneau cover, a roller-type luggage net, shopping bag hooks, aluminium roof rails and a 12 V outlet in the luggage compartment.


Ja karavane ne volim niti malo, ali izgleda da su se potrudili oko njega.
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 13:30   #46
Malo je nekonkurentna po pitanju snage motora i koncepcije, valjda čekaju BMW dizele
Al OK cijena, tko hoće japanski kompakt, vjerovatno najbolji izbor trenutno.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 15:23   #47
Auris karavan mi izgleda puno bolje nego hatch verzija

JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 15:39   #48
Na Outbacka baca. I noovga i staroga. Ipak je o ''istoj'' firmi riječ.




__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!

Zadnje uređivanje freelancer : 15.02.2013. at 15:47.
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 18:05   #49
meni je odličan.....samo mi njegova stražnjica traži navikavanje, ali ostalo mi je zaista korak nabolje
ajde dobro, onaj digitalni sat unutra mi je bezveze
čini mi se da će mi se karavan uživo još više dopasti
liberty_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 19:05   #50
Karavan je ok, ali zadnji kraj hatchbak verzije je meni osobno gadan do bola.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 21:26   #51
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
ako nista, apsolutno je sigurno da ne izgleda dosadno :-).
Koji je model bio, Style?
da, bio je Stlyle model - sasvim dovoljan što se tiče ponude razine opreme. Jedino mi je bilo čudno što ta razina opreme nema elektronske prozore za stražnja vrata - ručke izgledaju totalno arhaično i nepotrebno.

Zadnje uređivanje Brazil : 16.02.2013. at 19:05.
Octogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 18:56   #52
vidio sam jučer jednog u Sloveniji na cesti. prvo nisam mogao provaliti koji to auto vidim iz daljine, je li neki stari Japanac ili Koreanac ili pak neko američko čudo. tek kad smo ga prestigli sam skužio što je. moram priznati da izgleda puno bolje nego na slikama. nije čudo od dizajna, ali ne izgleda kao kotrljajuća nakarada, kako sam ga dosad percipirao. karavanska izvedba bi mogla odlično izgledati.
x-type is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 12:05   #53
Dali je i prije postojao karavan?
Corvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 12:23   #54
Quote:
Corvin kaže: Pogledaj post
Dali je i prije postojao karavan?
Corolla da, ali Auris ne...
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 23:28   #55
Ovaj toyotin karavan odlično izgleda. Ništa komplicirano, oštre i sportske linije. Ima li slika unutrašnjosti?

Nažalost cijena je vjerojatno ista kao i kod konkurencije.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 15:11   #56
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Ovaj toyotin karavan odlično izgleda. Ništa komplicirano, oštre i sportske linije. Ima li slika unutrašnjosti?

Nažalost cijena je vjerojatno ista kao i kod konkurencije.
nema slika gepeka, ostatak unutrasnjosti je ista... stim da mozes sloziti klupu iz prtljaznika, te rola za prostor ide i prema sjedalima i prema gepeku, valjda, te je utovarni rub 10cm nizi od hatchbacka.
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 19:00   #57


Evo šta kaže doc. ;
http://www.autoportal.hr/index.php/testc/6864

Ne može bez gnoja proći ni ovaj test
bisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 19:23   #58
Ima u mom kvartu jedan, baš bijeli kao ovaj na slici, auto mi je dizajnerski totalno bezveze, nezamjetljiv poput Golfa recimo, dok je novi RAV4 već puno bolji.

Quote:
bisi kaže: Pogledaj post
Ne može bez gnoja proći ni ovaj test
Pa kad su jednako dosadni.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 12:21   #59
http://www.autoportal.hr/index.php/testc/7149
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 14:36   #60
cek, zar on ne zna da 1.6, 2.0 i HSD imaju multilink? tuga.
sper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:08.