Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2012., 17:50   #41
Dokumentarci su prva liga, ali meni se povraća od ovog bijelog info emitiranja, prebacim usred dana da vidim što ima, a oni 10 minuta emitiraju gluposti.

Čitam da na HRT dovode (pra)''staru gardu'', pa će oni istisnut ova slatka, svježa, interesantna lica i HRT4 će bit sranje od programa.
Kajves is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 14:13   #42
Gledao sam kratke vijesti u 12.30, konačno nešto i od sporta (najava skijaških skokova).
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 15:34   #43
NU2 u isto vrijeme na prvom i četvrtoom. jadnoo, čemu to!?
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 16:03   #44
Quote:
Kajves kaže: Pogledaj post
Čitam da na HRT dovode (pra)''staru gardu'', pa će oni istisnut ova slatka, svježa, interesantna lica i HRT4 će bit sranje od programa.
znači uskoro možemo očekivat i kseniju urličić i te likove od 65-70 god na hrtu

sreća da nema HD reze pa se mogu švercat jel
Blue Corsair is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 16:59   #45
Od 16.1.2013:

10.00-13.30 na HRT2 ide prijenos iz Sabora. Čemu onda služi HRT4?

http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&m...tum=2013-01-16

Očito HRT nema programske sadržaje za popuniti HRT2 ili političari ne žele da ih se stavi na četvrti kanal.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 17:10   #46
Hahahahaahha... sabor na dvojici... Genijalno. A, kad god okrenem na HRT 4 bude onaj info kanal ili dokumentarci, info emisija ni za ljek, a taj info kanal mi je interaktivniji ako odem na internet. To nije televizija, to je Power Point prezentacija... Užaš. HRT 3 ima viziju, još ju usavršava ali funkcionira, 4. je jednostavno strašno
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 17:39   #47
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Od 16.1.2013:

10.00-13.30 na HRT2 ide prijenos iz Sabora. Čemu onda služi HRT4?

http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&m...tum=2013-01-16

Očito HRT nema programske sadržaje za popuniti HRT2 ili političari ne žele da ih se stavi na četvrti kanal.
Možda Sabor misle na HRT 4 staviti nakon 13.30, najsmješnije mi je kada Nedjeljom u 2 ide istovremeno na HRT-u 1 i HRT-u 4, a na HRT-u 4 je u 16 h već repriza.

Zadnje uređivanje teletubiess : 02.01.2013. at 18:22.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 22:26   #48
Stvarno bi im bilo bolje da su stavili dječiji program umjesto informativnog za koji nemaju ideje za što bi im služio,ako i budu prenosili Sabor od 13:30 opet će se sve važnije sjednice prenosit na HRT 2.
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 22:50   #49
Zapravo je poražavajuće da 24 sata TV, s kriminalno malim novcem u odnosu na HRT-ov budžet, kada se zbroji sav sadržaj loop-blokova i onih par emisija uživo, dnevno proizvede veću minutažu informativnog programa od HRT-a 4. Ne samo da proizvede više, nego i proizvedeno emitira praktički non-stop tako da je ondje u bilo kojem trenutku teško promašiti vijesti (kakve su, takve su, ali su vijesti). S druge strane, na HRT-u 4 u gunguli beskrajnih županijskih panorama i dokumentaraca treba imati sreće u pogađanju pravog termina kratkih vjestica.
__________________
There's nothing in the middle of the road but yellow lines and dead armadillos.
Chang Shlang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 00:07   #50
Slažem se .24sata ima jako puno bolji program od hrt4.Oni imaju i javljanja uživo
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 12:50   #51
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Od 16.1.2013:

10.00-13.30 na HRT2 ide prijenos iz Sabora. Čemu onda služi HRT4?

http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&m...tum=2013-01-16

Očito HRT nema programske sadržaje za popuniti HRT2 ili političari ne žele da ih se stavi na četvrti kanal.
pa jebo im sabor mater nek ga stave na cetvorku pa hoce neka ga gleda cijeli dan
giovanni006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 17:02   #52
Kod mene HRT4 trenutno najgledaniji HRT-ov kanal. Predobri dokumentarci idu, što HRT-ovi, što strani... 90% toga nisam vidio a tematika im je točno krojena po mom ukusu. Iako naravno moraju poraditi na jačanju informativnog programa, no pošto je ovo tek početak - ja i više nego zadovoljan novim kanalom.

Usporediti HRT4 sa 24sata je smiješno, no nekima je očito bitno da informativni kanal ima što veći stol i kupljeni su Ne želim pljuvati po radu 24sata, ali oni 24h dnevno vrte jedne te iste klipove i tu i tamo ubace koju emisiju sa voditeljem da pročita najavu tih klipova. Veličina dokumentarne arhive HRT-a i broj dokumentaraca sa kojima nas obasipa zadnjih nekoliko dana na HRT4 kanalu naprosto se ne može ravnati sa takvim nečim, a svaki pravi info kanal mora imati i taj dio. No ponovno kažem, HRT4 zaista treba stvarati kvalitetnije i veće (duže) vijesti, ali kako je ovo tek početak..
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 17:21   #53
ne znam meni se iskreno osobno ne sviđa hrt4 a uspoređivat s 24h neću
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 17:39   #54
Ja očekujem od Četvorke da u idućih nekoliko mjeseci uvede nekoliko jednosatnih informativnih emisija, poput Newshoura Al Jazeere English.

U tim bi vijestima trebale biti obrađene sve teme i aktualnosti, a ne ih vrlo sažeto prepričati u vijestima u 18:00h i 21:00h.
U sklopu te emisije bi trebale ići i sportske vijesti s voditeljem, kao i vremenska prognoza za Hrvatsku i Europu sa voditeljem.

Npr.ako emisija počne u 18:00h, volio bih kad bi sadržaj tekao ovako:
18:00-18:33h - vijesti isključivo iz Hrvatske i vezane za Hrvatsku uz isključivo potrebna javljanja + jedan gost u studio kao i u Dnevniku 3, samo što ovdje ne bi bilo 10 gostiju po emisiji nego 1 i na razgovor bi otpalo 5 minuta najviše

18:33-18:43h - vijesti iz Europe i svijeta

18:43-18:45h - vijesti iz kulture

18:45-18:47h - bez komentara

18:47-18:52h - sportske vijesti u sklopu dnevnika, dakle ne završava dnevnik nego je kamera samo prebačena na voditelja sportskih vijesti

18:52-18:55h - vremenska prognoza (Hrvatska, Europa) s voditeljem

18:55-18:57h - jedan događaj koji se dogodio na taj dan, iz arhive

18:57-19:00h - pregled svih vijesti iz dnevnika u sažetku


Također, volio bih kao što sam gore spomenuo ovakav oblik emisije bude nekoliko puta dnevno, ali za početak bih bio zadovoljan i s terminima 18:00h i 22:00h.

Naravno od ovoga nema ništa, ali eto... Želio sam to podjeliti sa vama
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 18:38   #55
U većini navedenog se slažem s M.W.
Termin 18h je jako dobar jer ni na jednom nacionalnom kanalu tad nema udarne informativne emisije.
Koncept koji si naveo isto ima smisla, ali onda nema potrebe za Regionalnim dnevnikom i Govornicom, dakle od te tri emisije bi se dala napravit jedna kvalitetna. Isto tako premalo ima dužih vođenih emisija Vijesti. Ne kažem da bi sad trebale ići na svaki puni sat ali recimo u 7,9,11,13,15,17,18,21,23h emitirati vođene Vijesti, a u ostale pune sate i na po sata kratke vijesti.
Također te vođene vijesti bi svakako morale na kraju imati sportski pregled i vremensku prognozu. Inače ne znam kad na Četvorki uopće ide Vremenska prognoza, nekad je prije, nekad poslije vijesti totalno bez pravila, na Info kanalu uopće je uopće nema, dakle totalno je zanemarena.
Isto tako primjetio sam da se sad vijesti u 10 sad emitiraju zasebno na Prvom i zasebno na Četvorki, a recimo Vijesti sa 17 su prebacili na 16:50 idu paralelno na Četvorki i Prvom. Prvo Vijesti u 10 na Prvom su sad postale potpuno nepotrebne jer prije toga ima 3 pregleda Vijesti u DJH i potom ide Dnevnik u 12, a nikako mi nije jasan termin vijesti u 16:50 na Četvorki jer time se gubi koncepcija emitiranja Vijesti na svaki puni sat i pola sata.
I još jedan prijedlog na kraju kratkih vijesti svakao ubacit odjavnu špicu ili neki kratki jingl čisto da se odvoji od emisije koja slijedi jer često ne skužim da su vijseti završile i da ide nešto drugo.
Isto tako ne vidim smisao Info kanala kad se pune pauze između emisija, pa to traje minut-dva, zar ne bi bilo logičnije popunit te pauze najavom emisija (foršpane).
I obavezno što prije srediti EPG, jer ne idu točne satnice pa se onda mora šaltat na jedad od ostalih kanala da se vidi raspored Četvorke.
Eto toliko

Zadnje uređivanje anthonyzd : 03.01.2013. at 18:44.
anthonyzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 19:30   #56
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Kod mene HRT4 trenutno najgledaniji HRT-ov kanal. Predobri dokumentarci idu, što HRT-ovi, što strani... 90% toga nisam vidio a tematika im je točno krojena po mom ukusu. Iako naravno moraju poraditi na jačanju informativnog programa, no pošto je ovo tek početak - ja i više nego zadovoljan novim kanalom.

Usporediti HRT4 sa 24sata je smiješno, no nekima je očito bitno da informativni kanal ima što veći stol i kupljeni su Ne želim pljuvati po radu 24sata, ali oni 24h dnevno vrte jedne te iste klipove i tu i tamo ubace koju emisiju sa voditeljem da pročita najavu tih klipova. Veličina dokumentarne arhive HRT-a i broj dokumentaraca sa kojima nas obasipa zadnjih nekoliko dana na HRT4 kanalu naprosto se ne može ravnati sa takvim nečim, a svaki pravi info kanal mora imati i taj dio. No ponovno kažem, HRT4 zaista treba stvarati kvalitetnije i veće (duže) vijesti, ali kako je ovo tek početak..
Ma slažem se da je smiješno uspoređivati s 24 sata, ali drugog news kanala u državi nemamo pa je i takva nategnuta usporedba jedina moguća. U krajnjoj liniji, može se možda povući paralela s HRT 1, koji dnevno proizvede daleko više informativnog sadržaja od informativne četvorke. Naravno da na početku, pogotovo ovakvom navrat-nanos početku jer bi (ako se ne varam) s 1.1.2013. izgubili frekvenciju, nisam očekivao jednosatne emisijetine (čisto sumnjam da će ih ikada na HRT-u 4 i biti), ali trebalo se tu prisavsku logistiku malo jače upregnuti u smislu slaganja rasporeda. Vijesti, pa makar i one snimljene u trajanju od jedva dvije minute, trebale bi biti okosnica kanala, tj. trebalo bi im dati što je moguće 'okruglije' termine, a ne da nekad kreću pet minuta nakon punog sata, nekad u puni sat, nekad 27 ili 28 minuta nakon punog sata itd.

Dokumentarci u najvećem dijelu jesu sjajni, sasvim je prirodno da su u rasporedu i tu se stvarno nema čemu prigovoriti.
__________________
There's nothing in the middle of the road but yellow lines and dead armadillos.
Chang Shlang is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 01:25   #57
Quote:
Chang Shlang kaže: Pogledaj post
Ma slažem se da je smiješno uspoređivati s 24 sata, ali drugog news kanala u državi nemamo pa je i takva nategnuta usporedba jedina moguća. U krajnjoj liniji, može se možda povući paralela s HRT 1, koji dnevno proizvede daleko više informativnog sadržaja od informativne četvorke. Naravno da na početku, pogotovo ovakvom navrat-nanos početku jer bi (ako se ne varam) s 1.1.2013. izgubili frekvenciju, nisam očekivao jednosatne emisijetine (čisto sumnjam da će ih ikada na HRT-u 4 i biti), ali trebalo se tu prisavsku logistiku malo jače upregnuti u smislu slaganja rasporeda. Vijesti, pa makar i one snimljene u trajanju od jedva dvije minute, trebale bi biti okosnica kanala, tj. trebalo bi im dati što je moguće 'okruglije' termine, a ne da nekad kreću pet minuta nakon punog sata, nekad u puni sat, nekad 27 ili 28 minuta nakon punog sata itd.

Dokumentarci u najvećem dijelu jesu sjajni, sasvim je prirodno da su u rasporedu i tu se stvarno nema čemu prigovoriti.
ako HRT i napravi emisiju od 1 sat, on će ju vjerojatno puštati više puta tijekom dana, da popuni program... recimo premijerno ju pusti u 7, pa ju reprizira u 13, 19 i 23 sata... mislim da bi to bilo i dobro... ako to i ne naprave, volio bi da bar imaju pravi centralni dnevnik, poput aljazeerinog... osim toga mogli bi se i dogovoriti sa aljazeerom o razmjeni vijesti i dokumentarac... recimo HRT da vijesti iz hrvatske i neke HRTove dokumentarce, a zauzvrat dobije vijesti iz svijeta i aljazeerine dokumentarce...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 17:54   #58
Navodno zbog HRT-a 4, urednica informativnog kanala podnjela ostavku

http://www.24sata.hr/news/sanja-mikl...rednice-296101
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 18:07   #59
Nitko ne može biti zadovoljan razinom četvrtog kanala. Kanal nije informativan. Jutarnji program je udarni termin za informativu, a oni nam nude reciklirane vijesti i reprize županijskih panorama. Infokanal je vizualno i sadržajno užas.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 18:22   #60
slažem se..program im nije nešto
neka se ugledaju za RT

ali svejedno još jednom za dokumentarce
fickdich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.