Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2010., 02:30   #81
ako nije bila gledana, onda razumijem odluku, ali ponekad je dobro čuti i drugačije mišljenje, makar se neslagao ili smatrao da je nečija psihoterapija.
ckralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 21:15   #82
Pa ljudi koji su nastupali u toj emisiji 10 godina i više nemaju prilike da igdje progovore i kažu pravu istinu o nekim bitnim stvarima ,takve ljude se ne zove u emisije koje su gledane i u popularnim terminima o tome se radi ništa drugo,tko god kaže drugačije laže,eto to vam je medijska sloboda.
giopx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 04:29   #83
Quote:
giopx kaže: Pogledaj post
Pa ljudi koji su nastupali u toj emisiji 10 godina i više nemaju prilike da igdje progovore i kažu pravu istinu o nekim bitnim stvarima ,takve ljude se ne zove u emisije koje su gledane i u popularnim terminima o tome se radi ništa drugo,tko god kaže drugačije laže,eto to vam je medijska sloboda.
ako živimo u demokraciji i postoji sloboda govora, onda treba čuti i drugu stranu, a ne izabrati stranu, a drugoj ne dati priliku da progovori. to se zove nesigurnost u vlastita uvjerenja. nedavno sam imao prilike raspravljati sa sdp-mladeži, oni su svi kao klonirani milanovići, sve što on kaže - to je ujedno i njihovo mišljenje. ja ih pitam pa dobro imate li vi svoje mišljenje, a oni odgovaraju "nemamo razloga sumnjati u mišljenje predsjednika stranke". to se zove jednoumlje.
ckralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 06:41   #84
Quote:
cedokralj kaže: Pogledaj post
nedavno sam imao prilike raspravljati sa sdp-mladeži, oni su svi kao klonirani milanovići, sve što on kaže - to je ujedno i njihovo mišljenje. ja ih pitam pa dobro imate li vi svoje mišljenje, a oni odgovaraju "nemamo razloga sumnjati u mišljenje predsjednika stranke". to se zove jednoumlje.
Mladež ko mladež... svi su isti, esdepeova, adezeova, ova ili ona... mali pilići koji slijede kvočku i kljucaju po istom. Svi imaju mobitel i kad se probude glasaju po onome što "mama" kaže... A da si čuo od esdepeovih pilića to što si stavio pod navodnike , nisi, priznaj, malo si uljepšao...

Ukratko, gori si od njih i spadaš u kategoriju žutila jednako kao i Tomac...

I na kraju, ne zamarati se pizdarijama, život bude puno ljepši kad počneš vlastitom glavom razmišljati
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 12:19   #85
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Mladež ko mladež... svi su isti, esdepeova, adezeova, ova ili ona... mali pilići koji slijede kvočku i kljucaju po istom. Svi imaju mobitel i kad se probude glasaju po onome što "mama" kaže... A da si čuo od esdepeovih pilića to što si stavio pod navodnike , nisi, priznaj, malo si uljepšao...

Ukratko, gori si od njih i spadaš u kategoriju žutila jednako kao i Tomac...

I na kraju, ne zamarati se pizdarijama, život bude puno ljepši kad počneš vlastitom glavom razmišljati


stvarno si dobru konstrukciju napravio od jedne obične rečenice. ne znam što se tu moglo uljepšavati. ne družim se u privatno vrijeme sa stokom po šankovima. glavno da si ti mene na kraju svrstao u žutilo, kao da sam nekakav novinar ili pitajboga što ti se posložilo u glavi. jedno je evidentno da je; nedostatak logike i paranojica vulgaris.
ckralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 13:54   #86
z1 televizija

gdje je nestala?
ja je više ne hvatam i sad su mi samo 3 programa u tom kanalu gdje je bio z1.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 16:36   #87
Tak i kod nas,u prizemlju ne hvatamo,a na katu imamo max tv i tam ga ima...
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 17:56   #88
nije vrag da su sad samo na odašiljaču tusti vrh, pa to je zagrebačka televizija??!?? šta ima radit u pripizdini
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 20:04   #89
....otkazali jedan odašiljač...ostali samo na Tustom vrhu...
__________________
XXX
M.Lo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 19:53   #90
kakve su to šeme, šta nisu ostali onda na sljemenu ili gdje su veći imali bliže zagrebu, a ne da samo nezagrebačka publika gleda zagrebačku tv?
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 20:06   #91
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
nije vrag da su sad samo na odašiljaču tusti vrh, pa to je zagrebačka televizija??!?? šta ima radit u pripizdini

Tusti vrh je odašiljač sjeverno od maksimirske šume, dakle u Zagrebu na obronku Medvednice. Tako da - pripizdina ...

Problem je za gledatelje zapadno od grada i posebno sjeverozapadno koji su ostali bez Z1. U gradu ne bi trebalo bit problema.
rudi_aleksandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 12:43   #92
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
kakve su to šeme, šta nisu ostali onda na sljemenu ili gdje su veći imali bliže zagrebu, a ne da samo nezagrebačka publika gleda zagrebačku tv?
Sljeme pokriva cijelu regiju D4, Tusti vrh samo d44-d45-d46.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 11:48   #93
Quote:
rudi_aleksandar kaže: Pogledaj post
Tusti vrh je odašiljač sjeverno od maksimirske šume, dakle u Zagrebu na obronku Medvednice. Tako da - pripizdina ...

Problem je za gledatelje zapadno od grada i posebno sjeverozapadno koji su ostali bez Z1. U gradu ne bi trebalo bit problema.
http://maps.google.com/maps?q=tusti+...4.8,-0.376,0,0
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 00:59   #94
To nije taj Tusti vrh. Ovaj se nalazi na koordinatama 45.877226, 15.965185. Pogledaj mapu odašiljača ovdje.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 17:32   #95
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
To nije taj Tusti vrh. Ovaj se nalazi na koordinatama 45.877226, 15.965185. Pogledaj mapu odašiljača ovdje.

....KBK, ja ne vidim više Z1...
__________________
XXX
M.Lo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 17:37   #96
Gdje se nalaziš? Prema kojem odašiljaču ti je okrenuta antena?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 23:39   #97
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Gdje se nalaziš? Prema kojem odašiljaču ti je okrenuta antena?


....imam kabel...Selec...i nemaju Z1 na onoj frekvi na kojoj su ga imali......
__________________
XXX
M.Lo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 08:36   #98
Quote:
M.Lo. kaže: Pogledaj post
....KBK, ja ne vidim više Z1...
također. sad mi je zacrnjen ko i kn i hrt3 i4. nalazim se pokraj samobora
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 10:55   #99
Samobor se nalazi izvan područja na kojem se emitira Z1.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 12:25   #100
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Samobor se nalazi izvan područja na kojem se emitira Z1.
pa prije sam imal, do prije mjesec dana, kak sad najedanput nema
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.