Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2010., 22:58   #1
Susan Elizabeth Phillips

Zadnjih godinu dana gutam njene knjige, valjda takva faza u čitanju da mi isljučivo pašu laka i zanimljiva ljubavna štiva...evo ako ju je netko skoro čitao neka napiše koje njene knjige su mu najbolje...

Moj neki top 5 bio bi:
- Prva dama
- Anđeoska ljubav
- Šminkerica
- Ti si dobro znao tko sam ja
- Ili ti ili nitko
cura na zadatku is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 22:29   #2
Thumbs up

Žena stvarno super piše, svaki put se smijem ko luda kad čitam njene knjige. Pročitala sam sve osim jedne i teško mi je odabrati najbolje, možda
-Komadić sna (Dream a little dream)
-Odnedavno zaljubljena (Breathing room)
-Ovo moje srce (This heart of mine)
-On i nijedan drugi (Heaven, Texas)
-Tobogan za nebo (Honey Moon) - proplakala sam pola knjige

Super su i What I did for love, Just imagine (jesu li te uopće prevedene?) i Anđeoska ljubav
Daliah89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 15:15   #3
Quote:
Daliah89 kaže: Pogledaj post
Žena stvarno super piše, svaki put se smijem ko luda kad čitam njene knjige. Pročitala sam sve osim jedne i teško mi je odabrati najbolje, možda
-Komadić sna (Dream a little dream)
-Odnedavno zaljubljena (Breathing room)
-Ovo moje srce (This heart of mine)
-On i nijedan drugi (Heaven, Texas)
-Tobogan za nebo (Honey Moon) - proplakala sam pola knjige

Super su i What I did for love, Just imagine (jesu li te uopće prevedene?) i Anđeoska ljubav
I ja sam proplakala citajuci "tobogan za nebo", definitivno sam se iznenadila koliko boli donosi ta knjiga, totalno je drugacija od ostalih njenih knjiga gde se posteno nasmejes!
Romana85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 14:58   #4
Ah, konačno tema o moj omiljenoj spisateljici. Obožavam njezine knjige! Ne samo da sam ih sve pročitala nego ih sve imam doma. Naj su mi This heart of mine i Glitter baby. Ali i ostale su mi predobre. Uz svaku se i nasmijem ko blesava i rasplačem. Stvarno žena piše za . A još kad nova izađe početkom iduće godine. Jedva čekam.
Ako hoćete mogu vam na privat poslat link njezine slubene stranice na kojoj ima i forum. Makar mi nešto govori da ste već tamo.
Mislim da su sve prevedene.
alfonsina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 18:35   #5
Quote:
cura na zadatku kaže: Pogledaj post
Zadnjih godinu dana gutam njene knjige, valjda takva faza u čitanju da mi isljučivo pašu laka i zanimljiva ljubavna štiva...evo ako ju je netko skoro čitao neka napiše koje njene knjige su mu najbolje...

Moj neki top 5 bio bi:
- Prva dama
- Anđeoska ljubav
- Šminkerica
- Ti si dobro znao tko sam ja
- Ili ti ili nitko
moja najdraža
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 13:21   #6
Štancersko smeće koje zauzima mjesto na policama.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 16:07   #7
procitala sam sao Prvu damu i odusevila me...poslusat cu vas pa cu uzeti i druge hvala na preporuci i nazivima knjiga
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 20:13   #8
pošla sam danas u Tisak media centar i kupila Samo moje dijete i Komadić sna..bacam se na ćitanje
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 13:41   #9
ja imam sve njezine knjige i naprosto neznam koju bih vam izvojila...kako koja njezina knjiga izade ja ju odmah idem kupiti...zarazila se SEP prije nekih dvije godine....zadnja koja je izasla kod nas je "sto sam ucinila zbog ljubavi" knjiga predobra...njezine knjige se citaju u jednom danu barem ja ))
__________________
Uvijek može biti gore :)!!!!
HypnoticPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 13:50   #10
meni su odlične njene knjige... broje jedan Prva dama, pa Šminkerica OOOdlična spisateljica!
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 19:14   #11
Hypnotic i ja sam ih citala u jednom danu...odlicne su. nego se moram nakaniti poci do grada kupit ostale...
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 13:12   #12
Quote:
nana_du kaže: Pogledaj post
Hypnotic i ja sam ih citala u jednom danu...odlicne su. nego se moram nakaniti poci do grada kupit ostale...
ja sada cekam da kod nas izade "glitter baby" jos mi samo ta nedostaje i onda imam SEP knjige na "jednom" mjestu
__________________
Uvijek može biti gore :)!!!!
HypnoticPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 01:05   #13
Ja bi mogla izdvojiti dvije knjige koje sam pročitala ui jednom dahu, ako bi navečer krenula spavati ostala bi do neko doba u noći čitajući, a dugo nakon toga nisam mogla zaspati koliko su knjige bile napete! Jest da su ljubavne priče, često nazivane trešom, ali ako se to zove treš, onda su njezine knjige najbolji treš romani ikad! Uglavnom Anđeoska ljubav - mislim da se nikad nisam toliko smijala i Doručak u krevetu mi je ajme!

edit: jako mi se sviđa što su neke knjige "povezane" sporedni likovi u jednoj knjizi u drugoj postaju glavni sa svojom životnom pričom!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 12:49   #14
imam sve njene knjige, mislim da to sve govori
jednostavno je naj uz janye ann krent alias amanda quick i susan anderson
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 13:11   #15
čitala sam jednu njenu knjigu. svidjela mi se.

želim njene knjige za rođendan, vidjeh da ima neka fora na kioscima, 2 njene knjige za nekih 30-ak kuna.
želim želim želim.
__________________
off
crvena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 13:28   #16
Quote:
crvena- kaže: Pogledaj post
čitala sam jednu njenu knjigu. svidjela mi se.

želim njene knjige za rođendan, vidjeh da ima neka fora na kioscima, 2 njene knjige za nekih 30-ak kuna.
želim želim želim.
da navodno uz 24 sata...tako je reklama, ali u dubrovniku ih nigdje nema... poludila sam
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 23:34   #17
Quote:
nana_du kaže: Pogledaj post
da navodno uz 24 sata...tako je reklama, ali u dubrovniku ih nigdje nema... poludila sam
Ja sam u DBK i imam ti ih sve koje su do sada izasle, kao i dosta njih od Amande Quick, a ima ti ih i u gradskoj knjiznici.
**Anchy** is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 13:42   #18
Quote:
**Anchy** kaže: Pogledaj post
Ja sam u DBK i imam ti ih sve koje su do sada izasle, kao i dosta njih od Amande Quick, a ima ti ih i u gradskoj knjiznici.
nabavila sam sve osim "ovo moje srce" nju sam posudila u frendice i procitala... hvala
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 13:40   #19
Quote:
crvena- kaže: Pogledaj post
čitala sam jednu njenu knjigu. svidjela mi se.

želim njene knjige za rođendan, vidjeh da ima neka fora na kioscima, 2 njene knjige za nekih 30-ak kuna.
želim želim želim.
Ja sam si kupila: Ovo moje srce i Ili ti ili nitko za 29,90 kn (jedna je kao rabljena ali mi to uopće nije bitno)
*MiNa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 19:16   #20
Quote:
*MiNa* kaže: Pogledaj post
Ja sam si kupila: Ovo moje srce i Ili ti ili nitko za 29,90 kn (jedna je kao rabljena ali mi to uopće nije bitno)
e ja želim te dvije.
mah, nema veze ako su i rabljene. bitno je da su dobro očuvane.
__________________
off
crvena- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.