Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2012., 22:51   #21
Još samo da nadodam da kako su sva ta Duporova djela u biti bile male knjižice koje su se onda štampale u raznim oblicima (prije nego je nastala ova knjige) tako da je ta knjižica Neke teže hermetike je u biti izdvojena od ovog hermetičkog dijela, njemu vrlo sličan materijal s nekim dodatnim skicama.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 01:23   #22
Ja predlazem da ovde tumacimo njegova tumacenja s obzirom na fragmentarnost i los stil kojim je pisao.
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 21:19   #23
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
Ja predlazem da ovde tumacimo njegova tumacenja s obzirom na fragmentarnost i los stil kojim je pisao.
Za svoje doba je on bio dobar astrolog u HR , ali danas ima puno boljih astrologa .
sandgeorge is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 13:31   #24
slučajno sam naletio na temu, možda malo kasnim ,ali napisat ću komentar. Kao mlad (sa nepunih 20 g.) imao sam čast osobno upoznati g. Milu Dupora. Kod njega sam boravio u više navrata (s obzirom da sam iz Dubrovnika, pa mi je bilo blizu) i bez pretjerane skromnosti, mogu se smatrati njegovim učenikom. To mi je bila izuzetna čast. Pročitao sam analizu njegovog horoskopa (netko na forumu je to napravio) i nasmijao sam se. Mile je radio u Matičnom uredu Korčula, Datum i sat njegovog rođenja je bio poznat samo njemu. I sam mi je rekao da svaki pravi astrolog to ostavlja u tajnosti.....ima još puno lijepih stvari ....većinu njegovih knjiga sam vidio u rukopisu ili tiskane na ručnim šapirografu (ako se još netko sijeća tog stroja)
lupidobric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.