Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2014., 17:06   #2001
Zvala sam je jučer, ali je bila u gužvi pa mi nije ništa pametno rekla, još sam na kraju jučer povraćala, ne znam jel ima veze s tim... evo i dalje mi ide ali samo me zaboli odjednom krene mnogo curiti i kad prestane boliti ide manje....
__________________
Pad sistema, pa ko ce živjet život kad ga nema
PietasIulia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 18:03   #2002
bok,vidim vi ste sve tu starijee od mene pa bi vas molila za pomoć:
imam jedno pitanje..ovako,imam 15 godina(točnije za mjesec ću navršit),visoka sam 167cm i imam 52kg.. jučer mi se na gačicama pojavio smeđi iscjedak,nije ga bilo previše,onako kao loptica za ping-pong, i za svaki slučaj sam stavila uložak ali preko noći a ni sada preko dana tog iscjedka nije bilo. može mi neko pomoći i reći što bi to bilo? čitam svašta po internetu i sva sam zbunjena,može help od nekog sa sličnim iskustvom? hvala !!
pticica55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 19:41   #2003
Menzus drama

Ovako, imam problem jedan u vezi menstruacije,
stvari mi traju tako rec, vec deset dana i pocinje me brinut,
znaci normalno su mi trajale bile 5-6 dana, i kako sam mislila da su gotove sam otisla na more, i dva dana sam isla na more, i onda mi je treci dan opet pocelo pojacano sa njima, i sad ih imam vec dodatnih 3-4 dana, i zanima me ako mi se to sve produzilo radi mora, ili mozda moze biti jos nesto u tome,
ako mi netko moze dati nekakav prijedlog sam zahvalana.
TinkerBell njaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 19:48   #2004
Ako imaš miom moguće je da je on prokrvario. Odi na hitnu ginekološku i vidi šta je.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 20:06   #2005
sta nije da to imaju zene poslije 35 godina..ja trenutno imam 19
TinkerBell njaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 20:32   #2006
Quote:
TinkerBell njaa kaže: Pogledaj post
sta nije da to imaju zene poslije 35 godina..ja trenutno imam 19
Najčešće, iako ima rijetkih slučajeva i kod mlađih žena. No najvjerojatnije se kod tebe onda radi o nečem drugome. Očito ti se nešto zbrčkalo na hormonalnoj razini. Jesi imala možda ne zaštićene odnose? Naime zna se dogoditi da žene dožive spontani pobačaj pa tako jače krvare, a da ni neznaju da su bile trudne, misle da je menzes.
U svakom slučaju da sam na tvom mjestu ja bih otišla kod ginekologa da isključim kakvu težu komplikaciju koja ne može čekati.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 20:36   #2007
meni bi more sigurno produžilo. ali to ti je individualno. nekima zbog mora prestane.
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2014., 21:06   #2008
to me i zanima jer znam da ima nekih kome od mora i produzi imaju pa se kupaju pa samo kao nastavljaju ili tako nesto...a nisam jos isla kod ginekologa i jesam imala odnose s deckom i koristili smo zastitu tako da ne znam
TinkerBell njaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 10:25   #2009
Pozdrav drage cure i zene ja sam nova ovde i zeljela bi da podjelim s vama svoj problem od skoro naime prije menstruacije imam 2 dana smedju sluz fuj grozno...isto tako posle menzesa imam crnu sluz kad se obrisem bas crno...sta je to izludjuje me skroz naskroz...a moja istorija je ohoho povelika i svasta tu ima...samo sam htjela cuti necije misljenje pa onda cu o svim problemima itd..inace sam majka imam jednog djecaka od 3 ipol godine...kojeg sam dobila nakon 7 godina braka
Lola loličica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 10:28   #2010
Thumbs up

Quote:
TinkerBell njaa kaže: Pogledaj post
Ovako, imam problem jedan u vezi menstruacije,
stvari mi traju tako rec, vec deset dana i pocinje me brinut,
znaci normalno su mi trajale bile 5-6 dana, i kako sam mislila da su gotove sam otisla na more, i dva dana sam isla na more, i onda mi je treci dan opet pocelo pojacano sa njima, i sad ih imam vec dodatnih 3-4 dana, i zanima me ako mi se to sve produzilo radi mora, ili mozda moze biti jos nesto u tome,
ako mi netko moze dati nekakav prijedlog sam zahvalana.
Tko je bilo i kod mene i sad nesmijem pomisliti na neko vece kupanje u toku ciklusa inace produzi bar jos najmanje 3 dana ..tusiranje malo minimalno ali biti u vodi dugo ne ne i ne
Lola loličica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 11:55   #2011
Quote:
Lola loličica kaže: Pogledaj post
Tko je bilo i kod mene i sad nesmijem pomisliti na neko vece kupanje u toku ciklusa inace produzi bar jos najmanje 3 dana ..tusiranje malo minimalno ali biti u vodi dugo ne ne i ne
evo meni i dan danas traje ta menstruacija i vec je prosao dan max do kada bi je inace imala se ikome dogodilo da radi mora toliko dugo potraju
TinkerBell njaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 01:05   #2012
Ovaj mjesec mi je kasnilo 10 dana i dobila sam je jutros...sad me boli sve,donji dio leda,trbuh.... Misici na nogama... Osjecam se poprilicno lose... Savjeti...
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 15:58   #2013
Dali je normalno imati mengu samo jedan dan? Zadnja dva mj mi bude jedan dan ,jedva dva.. :nezna:
Inače mi budu najviše,3-4 dana..Ovo me baš zabrinjava..
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 10:20   #2014
imati jedan dan je skroz normalno ako ti je menstruacija neredovita i budi sretna da ti samo toliko traje...
a mene zanima kako da menga prije zavrsi iduca tri dana imam vazne dogadaje pa bih probala danas iscuriti sto vise... imate kakav savjet? HITNO
lucija3720 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 13:34   #2015
ništa posebno, samo da prijavim - požalim se - imam menstruaciju od svoje 10. godine, dobijem ju svakih 25-26 dana, traje mi tjedan dana, obilna je, prvi dan većinom boli trbuh, kasnije ok. znači, koliko je tu već bilo krvavih dana u životu.. haha.. PREVIŠE
melody -- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 14:41   #2016
Ovako do 7 mj imala sam mjesečnicu redovito svakih 26 dana, ali nakon završetka mjesečnice u 7 mj novu sam dobila samo nakon tjedan dana. Kada je i ta menga završila za 12 dana dobila opet sam dobila novu. U roku mjesec i pol imala sam 3 mjesečnice što nije normalno. Molim vas pomozite mi nekim dobrim savjetim ili recite šta mi jee ://
Rasturacica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 16:23   #2017
Otiđi ginekologu što prije.
Sve te menstruacije su trajale jednako dugo i bile jednako obilne kao i inače?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 02:01   #2018
To i navjeravam. Da uglavnom su trajale po 6 dana i bile jednako obilne. Što misliš što može bit?
Rasturacica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 15:00   #2019
Imam problem . Danas sam dobila mjesecnicu sa sest dana kasnjenja i boli me donji dio trbuha , vise nego prije sa obe strane. Nemam snage za nista lezim i cekam da prodje. Kako si mogu olaksati.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 10:41   #2020
Quote:
chemgirl kaže: Pogledaj post
Imam problem . Danas sam dobila mjesecnicu sa sest dana kasnjenja i boli me donji dio trbuha , vise nego prije sa obe strane. Nemam snage za nista lezim i cekam da prodje. Kako si mogu olaksati.
pa popij neku tabletu za ublazavanje bolova, trebalo bi ti pomoci
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.