Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2010., 15:01   #101
Quote:
Mrs.Stelium kaže: Pogledaj post
Ovo sam tek sada videla!
Pa šta znam, rekoh ili nešto Lava ne prvom mestu ili Ovna a često i MO, ili ME u 1 polju ili u Lavu, jer on mora da kaže svima kako se oseća...

Npr. osoba ima PL 180 VE na relaciji 1/7 kuća, što radja opsesivu i fanatizam ( pri tome je Riba/Vaga a VE mu je na DC ).

U stanju je takve scene da napravi kojih sam se ja grozila!
Pri tome ima užasno slab muški kvalitet, MA u Raku, SO u Rbama,a opsednut ženom koju želi, užasno i bolesno ( ali zaista bolesno ) ljubomoran, a jegov MO u Lavu je to bez trunke blama svima morao da stavi do znanja, ne birajući ni vreme ni mesto! Potpuno teatralno...što je mene sa MO u 12 kući užasavalo, jer iz mene iskamčiti emociju na takav način, to je umetnost...to je bio dečko moje sestre, a ja bih ga sa svojim MA u Ovnu najradije zgromila!!
Lavovska teatralnost, da...
Ako smijem pitat, u kojoj kući ima taj mjesec? Evo, meni je u 1.-oj, srećom ne u lavu, opozicija Pl/So, priznajem sklona sam scenama, ali ništa too much(dosad)..
__________________
*
Šlus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 20:21   #102
Quote:
š.l.u.s. kaže: Pogledaj post
Lavovska teatralnost, da...
Ako smijem pitat, u kojoj kući ima taj mjesec? Evo, meni je u 1.-oj, srećom ne u lavu, opozicija Pl/So, priznajem sklona sam scenama, ali ništa too much(dosad)..
bome nije tebi lako, a ta opozicija sunce i pluton ti pada u 7. kuću? značilo bi to da te tako plutonjanski autoriteti privlače

imam i ja mjesec u lavu...kojem opozicionira venera u coolerskom vodenjaku
pa kad kod mjesec ima ispad, venera se frapira
ali dobro da je mjesec u 4. kući tako da ima freak outove saaaaamo sa jako bliskim ljudima
ali moram priznati da je jako dobar regulator tu marsonja koji je u djevici , ali na takvoj poziciji da trigonira veneru i radi sekstil na mjesec, pa uz puno analiziranja i seciranja uspijemo pomiriti sve ličnosti u meni
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 20:32   #103
Quote:
š.l.u.s. kaže: Pogledaj post
Lavovska teatralnost, da...
Ako smijem pitat, u kojoj kući ima taj mjesec? Evo, meni je u 1.-oj, srećom ne u lavu, opozicija Pl/So, priznajem sklona sam scenama, ali ništa too much(dosad)..

i sad da povučem i paralelu s bratićem (onaj koji nikome ne vjeruje jer je i sam mali jebivjetar, spominjala sam ga ali je pobrisan, jer nisam odmah podastrla astro analizu 'naglas' ) ponovo sam mu pogledala aspekte (ne znam mu raspored kuća) ali ima sličnosti s tobom...
njege da to tako kažem hebe mjesec u ovnu koji radi krasnu opoziciju na stelij u vagi...redom mars-venera-pluton
pa bi zaključivši iz svega ovog što smo tu pročitali rekla da je on tako prirodno ljubomoran, jednom kada se zainteresira za nekoga
em je lav (posesivan sam po sebi), s venerom i marsom na plutonu u vagi (što baš i nije dobra pozicja za mars i pluton)....dosta strasti i ljubomore
znam da u ljubavi ide na sve ili ništa
nema strpljenja niti malo, npr. zadnja šansa koju je 'uprskao' je bila stvar krivog tajminga, našao super curu koja nije bila spremna za vezu (tama izašla iz gadnog odnosa...) a on nije htio malo to 'ohladiti' i pričekati da se cura skulira i zaliječi rane, nego je shvatio to: piši kući propalo je...i više se nine čuje s njom...

zaključujem i da kad je pluton umješan, dobiva se velika doza isključivosti
ili sad ili nikad!!
mislim da to nema izravno veze s opozicijom veenera-mjesec, jer i ja ju imam
ali to su benigne planete, koje mogu svašta shvatiti ili barem sebi objasniti da eto svatko zaslužuje drugu šansu i malo vremena da shvati kako sam ja savršena

ne znam jesi li ti takva, ali obično su cure malo razumnije pa bi sačekale, i probale malo poslje...
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 00:30   #104
Quote:
zvonkaaa kaže: Pogledaj post
i sad da povučem i paralelu s bratićem (onaj koji nikome ne vjeruje jer je i sam mali jebivjetar, spominjala sam ga ali je pobrisan, jer nisam odmah podastrla astro analizu 'naglas' ) ponovo sam mu pogledala aspekte (ne znam mu raspored kuća) ali ima sličnosti s tobom...
njege da to tako kažem hebe mjesec u ovnu koji radi krasnu opoziciju na stelij u vagi...redom mars-venera-pluton
pa bi zaključivši iz svega ovog što smo tu pročitali rekla da je on tako prirodno ljubomoran, jednom kada se zainteresira za nekoga
em je lav (posesivan sam po sebi), s venerom i marsom na plutonu u vagi (što baš i nije dobra pozicja za mars i pluton)....dosta strasti i ljubomore
znam da u ljubavi ide na sve ili ništa
nema strpljenja niti malo, npr. zadnja šansa koju je 'uprskao' je bila stvar krivog tajminga, našao super curu koja nije bila spremna za vezu (tama izašla iz gadnog odnosa...) a on nije htio malo to 'ohladiti' i pričekati da se cura skulira i zaliječi rane, nego je shvatio to: piši kući propalo je...i više se nine čuje s njom...

zaključujem i da kad je pluton umješan, dobiva se velika doza isključivosti
ili sad ili nikad!!
mislim da to nema izravno veze s opozicijom veenera-mjesec, jer i ja ju imam
ali to su benigne planete, koje mogu svašta shvatiti ili barem sebi objasniti da eto svatko zaslužuje drugu šansu i malo vremena da shvati kako sam ja savršena

ne znam jesi li ti takva, ali obično su cure malo razumnije pa bi sačekale, i probale malo poslje...
Imam ja strpljenja i previše, za predmet žudnje naravno, pogotovo kad osjetim da mi izmiče kontroli, onda postanem jako fina i umiljata, a kad ne upali proradi mi moja Ve u izgonu pa još 180 Mo, suze/plač, drama teška. Isključiva nisam, tvom bratiću mislim da pomaže So u lavu, može bit sam sa sobom, ja nevolim biti usamljena, dosta sam ovisna o drugima, sunce u 7.-oj plus također par planeta koji opozicioniraju mjesec, a jedne osobe se uhvatim ko pijan plota Dragom ne smeta, slični smo
__________________
*
Šlus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 00:54   #105
Quote:
š.l.u.s. kaže: Pogledaj post
Isključiva nisam, tvom bratiću mislim da pomaže So u lavu, može bit sam sa sobom, ja nevolim biti usamljena
pomaže mu dobar izgled, pa mijenja ženske non stop.... no nije ni to sreća

vjeruj mi, sudeći po njemu i još par primjeraa s naglašenom vagom...ti ljudi ne mogu bit sami, bez obzira na to gdj im je So..
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 14:29   #106
Quote:
zvonkaaa kaže: Pogledaj post
pomaže mu dobar izgled, pa mijenja ženske non stop.... no nije ni to sreća

vjeruj mi, sudeći po njemu i još par primjeraa s naglašenom vagom...ti ljudi ne mogu bit sami, bez obzira na to gdj im je So..
Dobar izgled? So u lavu, asc ovan, mjesec u 1., vladar asc u vagi 0 Ve/Pl u vagi. Nije loše (malo sam off)
To što ne može bit sam ti je i zbog vladara asc u dodiru s toliko vage, kao što si rekla, ali baš na relaciji 1/7 kuća. Da je na nekoj drugoj relaciji možda i ne bi bilo tako.
__________________
*

Zadnje uređivanje Šlus : 12.09.2010. at 14:41.
Šlus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 01:39   #107
Evo malo otvaranja na osjetljivu temu...

Ona Saturnovska ljubomora(u Vodenjaku) kod mene nije izražena- lagan sekstil s venerom.
Sigurna sam u to da neću prevariti partnera niti on mene- uvijek krećem od toga. Imam osjećaj odgovornosti u ljubavi i mislim da ne zaslužujem biti s onim koga varam, a očito ni veza ne štima čim imam tu potrebu. Hoću reći, odgovornost nije toliko kruto postavljena ni opterećujuća, nego mi nekako prirodno sjeda. Mislim da samo varanje nije humano i vrijeđa dostojanstvo osobe. Uostalom, ugrožava i slobodu izbora, ukoliko partner ne zna za to. čak i kad zna, malo slobode mu preostaje, manje više sveden je na dva ultimatuma-otići ili ostati.
Također, prvo prijatelji, a potom ljubavnici je ono što me drži oslobođenom od takvih opterećenja poput ljubomore. Nije da ne postoji, ali nije toliko destruktivna kad postavim prijateljstvo kao prioritet.

Nije tako uvijek bilo. Ovo je doista naučeno i utvrđeno na vlastitom teškom ljubavnom iskustvu, a sada mislim da se skroz integriralo u mene.
Imam dugu propalu vezu iza sebe, bivši je imao Veneru/Merkur u Vodenjaku na koje je moj Saturn pravio konjukciju. Odnos je bio dugorajan i postojao je osjećaj "moramo ostati" koliko god teško bilo. A bilo je oboma. Ne ide mi na čast, moja ljubomora je bila doista gadna. I bilo je tu nesigurnosti u sebe, krivnje, odgovornosti, straha od gubitka, povrede i koječega. On me je pratio i dosta smo otvoreno razgovarali o tome, prijateljski ali s težinom u zraku.
Moja ljubomora nije imala zrnca strasti u sebi. Ni unutar mene, a ni u manifestacijama iste. Čak to i nismo nazivali ljubomorom nego užasnom nesigurnošću u sebe(sat na ac). Moj Saturn je padao na njegovu Veneru/Merkur u Vodenjaku i spoj Saturna/Urana je dao jedno predivno prijateljstvo, dugotrajno i neobično. Kada sam saznala da ima još jedno takvo, da još jedna osoba ima jedinstven odnos s njim na gotovo istom nivou, osjećala sam da je naš odnos samim time manje vrijedan. Držala sam to dosta u sebi, nisam htjela gušiti odnos i bilo me sram tih osjećaja i intelektualno(preniski su), a i emocionalno(preslaba sam). Znala sam ga potaknuti da ga i dalje istražuje i razvija, a u sebi osjetiti takvu gorčinu.
Odnos je pukao kad mi je slagao nešto u vezi tog prijateljstva, što je samo po sebi poprilična glupost, nije ni za razmatranje, ali to je bila dugotrajna, sustavna i smišljena laž koja nije bila dopuštena u prijateljstvu koliko ni moja ljubomora. Osim toga, moja intima u koju teško puštam ljude, bila je bez mog znanja bačena u ruke osobe koju ne poznajem, znala je stvari o meni koje sam željela podjeliti samo s njim. A ni on ni ona nisu bili balavci. Kad sam prekinula odnos, osjetila sam ogromno olakšanje.
Više nisam osjetila te čudne osjećaje, nije me uznemiravalo uopće. Čak sam mu i priznala kako mislim da su doista srodniji jedno drugom no nas dvoje.
A on je mene optužio za hladnoću. Vjerojatno s pravom, ali u nijednom slučaju si nisam mogla pomoći. Takva sam kakva sam, tamo gdje griješim ispraviti ću, ali ne mogu mijenjati svoju prirodu i karakter, što sam prije bila uvjerena da moram kako bi veza opstala,a i dok sam osjećala ljubomoru nisam tražila od njega da to čini

Kako natalno nemam napet odnos saturna sa osobnim planetama, niti sam imala u odnosima s muškarcima prije i poslije njega, nisam u nijednom odnosu osjetila tu vrstu ljubomore. Sad imam partnera koji ima posebna prijateljstva, posebne ljubavne priče, intrigantnu prošlost, a da me nimalo ne uznemiruje.
Hoću reći, ljubomora i nesigurnost može biti djelomično potencirana i s druge strane, ukoliko je riječ o neslaganju karaktera.
Eh sad...partner mi ima natalno opoziciju Sat i Venere, te taj isti Saturn pravi opoziciju na moju Veneru. U početku mi se činilo kao da uopće ne želi mene za sebe, otvorio mi je prostor da budem s drugima(iako mi ni palo na pamet), a zapravo mi se neki dan upalila lampica da krije strah od mene što sam izvukla iz nekoliko rečenica. Zapravo je jako nesiguran i jako ga je strah da ću pobjeći jer sam mlada, a i značajno je ono "s nekim tko ima puno samopouzdanja". Mogu naslutiti neke stvari s obzirom da sam proživjela kontakt Saturna s Venerom bivšeg, ali ovdje je riječ o drugim kućama, znaku pa i aspektu upravo suprotnom.
Samo se nadam da me neće izgubiti iz straha da će me izgubiti. Voljela bih ga nekako umiriti. Dobro je da su nam venere u konjukciji, a Saturni u trigonu.

Ljubomora sucks.
dersette is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 11:05   #108
Ja s mjesecom u lavu u 1. kući i sunce opozicija pluton, nikad ama baš nikad nisam bila ljubomorna niti radila scene jer mi je to ispod poniženja. Stvarno ne znam što znači biti ljubomoran na nekog budući da ja nikad nisam bila, izuzevši jedne veze gdje opet ne bih rekla da sam bila ljubomorna nego u nekim situacijama uvredljiva i znala sam napraviti scenu, ali samo između nas dvoje, nije se radilo o trećoj osobi nego o nekim situacijama između nas dvoje koje mi se nisu sviđale
Allatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 12:21   #109
Quote:
Allatus kaže: Pogledaj post
Ja s mjesecom u lavu u 1. kući i sunce opozicija pluton, nikad ama baš nikad nisam bila ljubomorna niti radila scene jer mi je to ispod poniženja. Stvarno ne znam što znači biti ljubomoran na nekog budući da ja nikad nisam bila, izuzevši jedne veze gdje opet ne bih rekla da sam bila ljubomorna nego u nekim situacijama uvredljiva i znala sam napraviti scenu, ali samo između nas dvoje, nije se radilo o trećoj osobi nego o nekim situacijama između nas dvoje koje mi se nisu sviđale
Mjesec u Lavu nije ljubomoran. Više ponosan. Zna ljubomora izletiti tek kad se ponos takne, što nije lako jer je jak. Ali meni je taj ponos dječji
Imaš li ijednu planetu u Škorpionu ili Jarcu?
I ja sam to rekla, baš ponižavajuć osjećaj.

Što se Mjeseca tiče, mislim da su ljubomorni samo Mjesec u Škorpionu i Jarcu.
Mjesec u Škorpionu nastoji imati konce u svojim rukama i nije nesiguran nego posesivan. On želi da mu nešto onog koga voli pripada. Animalni osjećaj. Mislim da je tu jak instinskt, jake reakcije, jaka emocionalna snaga. U dokumentarcima vidimo divlje životinje kako ulaze u konfliktne situacije s drugim životinjama, a mogu se sasvim izbjeći i živjeti svi skupa u miru. Ne, sve prestaje biti bitno pa i život vlastiti u tom trenutku kad osjećaju da im je ugroženo nešto njihovo- teritorij, ženka, mužjak, mladunčad. Ta neustrašivost, destruktivnost i strast su okidači ljubomore u ovom slučaju. Mjesec u Škorpionu se boji izdaje.

A Mjesec u Jarcu je drugi par rukava. On je nesiguran u vlastite osjećaje pa logično i u tuđe. Teško postiže emocionalno zadovoljstvo u tipičnim ljudskim odnosima i potrebno mu je puno vremena da se formiraju i sazriju neki osjećaji u njemu. Kada je on ljubomoran, tu ispliva na površinu nepovjerenje u svijet i ljude. U ispadima ljubomore možemo čuti kako se uspoređuje s nekim, izražava osjećaj nevoljenosti, usamljenosti, odbačenosti, hladnoće. On ne želi imati u rukama drugu osobu, nema potrebu za posjedovanjem, nego za čvrstoćom osjećaja u odnosu. Tu se nekad izgubi pa čvrstoću očitava iz forme, a ne sadržaja. Treba mu nekakvo osiguranje. Snažan strah od napuštanja. Mjesec u Jarcu se boji gubitka sigurnosti.
dersette is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 19:38   #110
Quote:
dersette kaže: Pogledaj post
Mjesec u Lavu nije ljubomoran. Više ponosan. Zna ljubomora izletiti tek kad se ponos takne, što nije lako jer je jak. Ali meni je taj ponos dječji
Imaš li ijednu planetu u Škorpionu ili Jarcu?
I ja sam to rekla, baš ponižavajuć osjećaj.

Što se Mjeseca tiče, mislim da su ljubomorni samo Mjesec u Škorpionu i Jarcu.
Mjesec u Škorpionu nastoji imati konce u svojim rukama i nije nesiguran nego posesivan. On želi da mu nešto onog koga voli pripada. Animalni osjećaj. Mislim da je tu jak instinskt, jake reakcije, jaka emocionalna snaga. U dokumentarcima vidimo divlje životinje kako ulaze u konfliktne situacije s drugim životinjama, a mogu se sasvim izbjeći i živjeti svi skupa u miru. Ne, sve prestaje biti bitno pa i život vlastiti u tom trenutku kad osjećaju da im je ugroženo nešto njihovo- teritorij, ženka, mužjak, mladunčad. Ta neustrašivost, destruktivnost i strast su okidači ljubomore u ovom slučaju. Mjesec u Škorpionu se boji izdaje.

A Mjesec u Jarcu je drugi par rukava. On je nesiguran u vlastite osjećaje pa logično i u tuđe. Teško postiže emocionalno zadovoljstvo u tipičnim ljudskim odnosima i potrebno mu je puno vremena da se formiraju i sazriju neki osjećaji u njemu. Kada je on ljubomoran, tu ispliva na površinu nepovjerenje u svijet i ljude. U ispadima ljubomore možemo čuti kako se uspoređuje s nekim, izražava osjećaj nevoljenosti, usamljenosti, odbačenosti, hladnoće. On ne želi imati u rukama drugu osobu, nema potrebu za posjedovanjem, nego za čvrstoćom osjećaja u odnosu. Tu se nekad izgubi pa čvrstoću očitava iz forme, a ne sadržaja. Treba mu nekakvo osiguranje. Snažan strah od napuštanja. Mjesec u Jarcu se boji gubitka sigurnosti.
Imam saturna u jarcu na Dc-u, a u škorpionu mi je pluton samo. Ne samo da nisam ljubomorna, nego nikad se u životu nisam derala na nekoga, vrijeđala, čak ni naljutila. Jednostavno se ne mogu naljutit na osobu u toj mjeri da joj dignem pozdrav, uglavnom s kim ne pričam su ti koji su meni digli pozdrav . Jednom prilikom dugogodišnji prijatelj je bio frustriran kako se ja nikad ne mogu naljutit, zaderat, pa mi je u javnosti izazvao scenu, počeo mi mrsiti kosu, a zna da mrzim to, samo da vidi kako ću reagirati i samo sam mu rekla daj nemoj, prestani...istim tonom i onda je odustao . Nisam flegma po karakteru, živahna sam, komunikativna. Sad ne znam koji je razlog tome što se ne mogu naljutit, niti da sam ljubomorna, taj saturn na dc-u ili istaknuto sunce u biku u 10 kući koje mi je dobro aspektirano. Jedino me pere ego nekad, rijetko i isključivo u vezama, moram biti glavna
Allatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 02:56   #111
Quote:
Allatus kaže: Pogledaj post
Imam saturna u jarcu na Dc-u, a u škorpionu mi je pluton samo. Ne samo da nisam ljubomorna
...nego su...drugi ljubomorni?
Možeš li nešto reći o tome kako djeluje na tebe taj pluton u odnosima?

Quote:
nego nikad se u životu nisam derala na nekoga, vrijeđala, čak ni naljutila. Jednostavno se ne mogu naljutit na osobu u toj mjeri da joj dignem pozdrav, uglavnom s kim ne pričam su ti koji su meni digli pozdrav .
Ovo nema veze s ljubomorom. Ima s lijepim ponašanjem. Ljubomora je osjećaj, vjerujem da ga svi imamo u nekoj mjeri i u nekom kontekstu(ne mora biti veza, a i u vezi postoje bezbrojni konteksti), a ljubomorno ponašanje je drugi par rukava. Pričala sam o osjećaju i naglasila da nije bilo popraćeno tipično ljubomornim-ponašanjem.

Quote:
Sad ne znam koji je razlog tome što se ne mogu naljutit, niti da sam ljubomorna, taj saturn na dc-u ili istaknuto sunce u biku u 10 kući koje mi je dobro aspektirano. Jedino me pere ego nekad, rijetko i isključivo u vezama, moram biti glavna
A vjerojatno si sabranija u odnosima. Ja imam na ac-u pa su mi živci kao stonehenge, kužim te.
dersette is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 23:54   #112
Quote:
dersette kaže: Pogledaj post
...nego su...drugi ljubomorni?
Možeš li nešto reći o tome kako djeluje na tebe taj pluton u odnosima?


A vjerojatno si sabranija u odnosima. Ja imam na ac-u pa su mi živci kao stonehenge, kužim te.
Tek sada ovo vidim. Misliš u ljubavnim odnosima? Do sada je djelovao da sam imala jednu fatalnu vezu koja je dosta potrajala, ostale nisu vrijedne spomena budući da sam bježala iz njih nakon par mjeseci veze, nisu me emotivno ispunjavale i doživljavala sam ih kao gušenje, iako osobno nisam imala što zamjeriti tim osobama, svi su bili baš super.

U odnosima s drugim ljudima sam jako sabrana, nikad se ne svađam i moja prijateljstva su sva redom kvalitetna i duboka.
Allatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 13:14   #113
Quote:
sagan kaže: Pogledaj post
“Ljubomora je bol koji svim silama nastoji da otkrije ono sto bi ga ucinilo jos vecim.”
nemacka izreka

Mjesec 0, 90, 180 Pluton(Kao i Mjesec u Sco)
Ovdje je izražena potreba za kontrolom emotivnog partnera. Osobe sa ovim aspektom su sposobne za snažnu ljubav, često fatalnu, vijerne su do srži ali isto to traže i od partnera. Veoma su zahtijevne u partnerskim odnosima. Skloni su kontrolisanju partnera, provjeravanju, tražeći znakove prevare.

Mjesec 0, 90, 180 Mars
Daju svađalačku, veoma strasnu prirodu, osobu koja ne može kontrolisati emocije. Ovo su osobe koje u naletu ljubomore mogu i fizički povrijediti partnera.

Venera 0, 90, 180 Pluton
Ove osobe same traže fatalne ljubavi o kojima se može napisati knjiga. Kada im se dogodi, veoma su posvećene partneru, a za uzvrat očekuju isto. Seksualna privlačnost im mnogo znači i same su jako seksipilne. Veoma su zahtijevne u ljubavi, posesivne i ljubomorne.

Venera 0, 90, 180 Mars
Ovaj aspekt takođe daje izuzetno strasnu osobu sklonu ljubomori. Lako privlači suprotan pol, međutim u vezi dolazi do stalnih svađa i ljubomore. Često osoba sa ovakvim aspektom u natalu privlači ljubomorne osobe u život, a češće je i sama takva.

Venera 0, 90, 180 Saturn
Snažna potisnuta ljubomora proistekla iz osjećaja manje vrijednosti.

eto od ovih 5 navedenih slučajeva ja ih imam 4 , nemam jedino ovo zadnje.
..sada mi je već jasnije.
__________________
It's not true i had nothing on. I had the radio on ! ;)
Sugar_blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 15:11   #114
Quote:
Sugar_blondie kaže: Pogledaj post
eto od ovih 5 navedenih slučajeva ja ih imam 4 , nemam jedino ovo zadnje.
..sada mi je već jasnije.
ne kužim se baš previše al kolko vidim imamo slične aspekte i kod mene vrijedi jedino da lako privlačim suprotan spol
za sve ostalo samokontrola ko u vulkanaca
ljubomoru, posesivnost i ostalo što čitam, ne samo za ove aspekte nego i sunce i ostale planete u sco, uopće nisam osjetio tak izraženo i nemam problema s time.
možda još ta fatalna nije naletila da probudi to sve, pojma neam...
eo natalna ak ima netko koju pametnu dobacit
spejs peznt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 17:29   #115
Quote:
spejs peznt kaže: Pogledaj post
ne kužim se baš previše al kolko vidim imamo slične aspekte i kod mene vrijedi jedino da lako privlačim suprotan spol
za sve ostalo samokontrola ko u vulkanaca
ljubomoru, posesivnost i ostalo što čitam, ne samo za ove aspekte nego i sunce i ostale planete u sco, uopće nisam osjetio tak izraženo i nemam problema s time.
možda još ta fatalna nije naletila da probudi to sve, pojma neam...
eo natalna ak ima netko koju pametnu dobacit
pogledaj koliko lijepih aspekata (trigona) sunca, mjeseca i venere s jupiterom,
sad ti je jasno zašto tu nema ljubomore i posesivnosti-
neka naleti fatalna ali u pozitivnom smislu ))))
__________________
----------
suzette is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 19:27   #116
Quote:
suzette kaže: Pogledaj post
pogledaj koliko lijepih aspekata (trigona) sunca, mjeseca i venere s jupiterom,
sad ti je jasno zašto tu nema ljubomore i posesivnosti-
neka naleti fatalna ali u pozitivnom smislu ))))
...i kvadrati Marsa u Vodenjaku na Sunce, Mjesec, Venera, Pluto Scorpio planete
dersette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 19:39   #117
Quote:
spejs peznt kaže: Pogledaj post
ne kužim se baš previše al kolko vidim imamo slične aspekte i kod mene vrijedi jedino da lako privlačim suprotan spol
za sve ostalo samokontrola ko u vulkanaca
ljubomoru, posesivnost i ostalo što čitam, ne samo za ove aspekte nego i sunce i ostale planete u sco, uopće nisam osjetio tak izraženo i nemam problema s time.
možda još ta fatalna nije naletila da probudi to sve, pojma neam...
eo natalna ak ima netko koju pametnu dobacit
ne jok, opće nisi ljubomoran

druškane nije te još ufatila fatalna,,, iako taj mars u vodenjaku dosta neutralizira stvari, a jupiter trigon - armada u škorpiji ti daje veliko samopouzdanje, pa ni nisi onako jadno ljubomoran, kada su ljudi iskompleksirani pa zagorčavaju život...

inače škorpion je poznat po samokontorli i ne otkrivanju osjećaja - znaš kako se kaže steven segall face - uvijek isto lice za sva raspoloženja i sve emocije
no to ne znači ako kontroliraš emocije i ne pokazuješ ih - da ih nema!!






p.s. ovo sad nema veze s tobom, ali za škorpije se kaže da vole moto: povjerenje je divna stvar, a provjera je još bolja...
škorpion nikad neće napraviti scenu usred punog kafića, ili uopće partneru pokazati ljubomoru, te prostačke metode ostavlja ovnovima, lavovima i ostalim toplokrvnim sisavcima.. on će rađe suptilno pročeprkati po partnerovom mobitelu, inboxu, kroz '''casual''' razgovor s njegovim/njezinim prijateljima provjeriti jel se slažu 'iskazi', hehe... itd... you get the picture
__________________
a možda su u šumi..

Zadnje uređivanje zvonkaaa : 16.04.2012. at 19:45.
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 01:27   #118
Quote:
suzette kaže: Pogledaj post
pogledaj koliko lijepih aspekata (trigona) sunca, mjeseca i venere s jupiterom,
sad ti je jasno zašto tu nema ljubomore i posesivnosti-
neka naleti fatalna ali u pozitivnom smislu ))))
Quote:
dersette kaže: Pogledaj post
...i kvadrati Marsa u Vodenjaku na Sunce, Mjesec, Venera, Pluto Scorpio planete
ahaa znači to je to inače najviše me privlače žene zračnih znakova, posebno vodenjakuše.. mars valjda radi svoje. a ak će netko proizvest ljubomoru onda su to one jel, onak lepršave i nevezane. tak da sam se i tu istrenirao
spejs peznt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 01:28   #119
Quote:
zvonkaaa kaže: Pogledaj post
ne jok, opće nisi ljubomoran

druškane nije te još ufatila fatalna,,, iako taj mars u vodenjaku dosta neutralizira stvari, a jupiter trigon - armada u škorpiji ti daje veliko samopouzdanje, pa ni nisi onako jadno ljubomoran, kada su ljudi iskompleksirani pa zagorčavaju život...
ma daaj zvonkaaa ne bulazni, svaka ljubomora je jadna

Quote:
zvonkaaa kaže:
inače škorpion je poznat po samokontorli i ne otkrivanju osjećaja - znaš kako se kaže steven segall face - uvijek isto lice za sva raspoloženja i sve emocije
no to ne znači ako kontroliraš emocije i ne pokazuješ ih - da ih nema!!
ima emocija, ne kažem da nema, al neke su bezveze i ne rade ništa dobro ni tebi ni suprotnoj strani... eo npr. ljubomora je gomila nebuloza koje nemaju veze sa stvarnošću i možeš pustit da to raste il šutnit od kud je stiglo. ja probao oboje i ostao na šutanju

Quote:
zvonkaaa kaže:
p.s. ovo sad nema veze s tobom, ali za škorpije se kaže da vole moto: povjerenje je divna stvar, a provjera je još bolja...
škorpion nikad neće napraviti scenu usred punog kafića, ili uopće partneru pokazati ljubomoru, te prostačke metode ostavlja ovnovima, lavovima i ostalim toplokrvnim sisavcima.. on će rađe suptilno pročeprkati po partnerovom mobitelu, inboxu, kroz '''casual''' razgovor s njegovim/njezinim prijateljima provjeriti jel se slažu 'iskazi', hehe... itd... you get the picture
ma svašt narod priča za te škorpione, ko će ih znat
spejs peznt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.