Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2009., 20:43   #1
Naša radna sredina - pitanja

Bok svima
da li nam astrologija moze pomoci "otkriti" u kakvoj radnoj sredini radimo i kakvim smo kolegama okruzeni ako je odgovor "da" onda na koji nacin-e?

Hvala puno
damir1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 21:15   #2
Svakodnevica i radna sredina su predstavljene 06. kućom, bilo bi dobro krenuti od znaka na vrhu, otkriti gdje je otišao vladar i time povezati radnu sredinu područjem koje bi ju moglo pobliže opisati. Pored vladara, gledamo i eventualne planete u 06., kakve su po svojoj prirodi, jesu li u 06. kući u povoljnom ili manje povoljnom položaju te kojim kućama vladaju jer će se simbolika tih kuća dijelom prenijeti i na simboliku 06. kuće.
Što se tiče kolega, čini mi se da bi ih se moglo povezati sa simbolikom planete u kući primjerice Ur u 06. daje kolegu prijatelja, Ne nejasnoće u radnoj sredini, magloviti pogled na radnu sredinu, ali i pokušaje izrabljivanja od strane kolega, a s druge strane daje osobi suosećajnost, razumijevanje prema kolegama.
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 08:51   #3
Bok
ovdje mislis na planete u natalu ili?
Hvala
damir1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 22:19   #4
Quote:
damir1976 kaže: Pogledaj post
Bok
ovdje mislis na planete u natalu ili?
Hvala
Da, ako si početnik možda je najbolje proučiti značenje 06. kuće općenito, zatim utjecaj znaka na vrhu, potom prirodu planeta u kući, nakon toga pokušaš stvoriti smislenu viziju kombinacije obilježja 06. kuće, znaka na vrhu i planeta u njoj i povežeš to sa onim što ti se svakodnevno događa ili se je već dogodilo u području koje je opisano 06. kućom, a kada ti se jave nejasnoće, upitaš iskusnije na forumu da ti pojasne.
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 00:41   #5
Meni 6. kuca pocinje u lavu i kako sam shvatila lavovi ne trpe bas podredjeni polozaj,tako bi to valjda trebalo da znaci da cu biti sam svoj gazda ili mozda gresim....Vladar lava sunce je otisalo u 9. polje u strelca i gradi 0Ur-1. aplikacioni aspket....e,sada zanima me znacenje ovog sunca u 9. polju-da li to znaci da cu raditi sa strancima ili cu raditi posao koji vezan za moj fakultet?sta od svega toga???
Kocka je bacena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 19:28   #6
Eh meni je VI kuca u djevici, a Merkur u II - sta je to? - moj posao je izvor moje zarade, hahahaha Cijeli znak vage je u VI pa mozda treba da gledam i Veneru? U toj kuci su mi Saturn konjunkcija Jupiter i tu je i Pluton
n.gemini is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 20:50   #7
Bokic
kod mene je sledeca situacija
6 kuca u biku a u njoj retro Jupiter koji radi kvadrat sa natalnim retro Saturnom u 8 kuci u lavu a sve ovo nemirise mi na dobro
damir1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 21:22   #8
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
Što se tiče kolega, čini mi se da bi ih se moglo povezati sa simbolikom planete u kući primjerice Ur u 06. daje kolegu prijatelja, Ne nejasnoće u radnoj sredini, magloviti pogled na radnu sredinu, ali i pokušaje izrabljivanja od strane kolega, a s druge strane daje osobi suosećajnost, razumijevanje prema kolegama.
Ehh, tako izgleda moja sesta kućica. Uran na pocetku u Strijelcu, Neptun na sredini u Jarcu. Ima dosta istine u napisanom uz dodatak da su te kolege nekad ovisnici i da mi rado otkriju tu tajnu Mene bas i ne privlace poroci, nista kava, malo alkohol kad se izađe, ali puno pazim sto papam. Zadnja radna sredina bila je jako nejasna i maglena, ne ponovilo se. Inace taj Ur ima opoziciju sa Ma u Blizancima na kraju 11-e, sekstil s Ju u V u 8.-oj u trigon s Ve u Ovnu u 10.-oj. Ne se trigonira sa Me u Biku i Mo u Ovnu u 10.-oj i radi sekstil sa Pl u Sco u 4.-oj. Imala sam feeling sto zelim u vezi posla jod od 15.-te, ali nije ispalo tako sad mi se cini da bi najkorisnije bilo da kontaktiram Sakomana i pitam ga dal mu treba volonter

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 20.02.2009. at 21:39. Reason: quote
bauble neu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 23:36   #9
Moja radna sredina često prikriva svoje namjere prema meni Na vrhu 6.kuće škorpion na 28° i još k tome umetnuti strijelac u 6.
__________________
Moja natalna karta:

http://de.tinypic.com/r/t5je52/5
Vega_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 02:50   #10
vrh 6 u blizancima - dok sam studirala radila sam po magacinima, -vl6 u 12
radila sam okruzena decom- vl 6 Merkur
to su bila deca stranci (Me u sag )jednom mali Spanci (Me u sag), drugi put sa dosta Rusa(Me0Ur). Igrali smo se dosta sportova vl 6 60 Mars
Radila sam u fondaciji-vl6 u 12- naravno inostranstvo- vl6 u strelcu
Organizovali smo informtivne seminare za djake- Me 60 Ju
Radila sam u hotelu- vl6 u 12- u strelcu- opet u inostranstvu u stranom hotelu takodje
Predavala sam strani jezik- vladar 6 u strelcu 60 Jupiter...dakle opet neki ljudi to jest djaci oko mene- vl6 Merkur u strelcu
Priznajem da su meni moji djaci/klinci uvek bili superzabavni- Merkur 0 Uran i imamo dobar odnos Me 60 Ju
Osim sa decom drzala sam kviz odraslima- kviz je Merkur 60 Mars...opet ljudi mnogo ljudi ispred mene- ja sam taj Jupiter koji je prinudjen da nekom nesto drzi i objasnjava-MJa (vl1) 60 Merkur u strelcu(moja "publika" , djaci i uvek stranci,)
Davno sam radila i u call centru- vrh 6 u blizancima
vl6 0 Uran dosta sam volontirala

zanimljivo je da mi je taj Merkur u strelcu u sekstilu sa vl4 Marsom i doneo mi je suzivot sa strancima...cimerisala sam se sa Ruskinjama, sa Litvankom....i ko zna sta me ceka

u sustini zabavno je radno okruzenje predstavljeno ovim Merkurom
ako konkretno pricamo o "prostoru"
uvek je bilo lepo, osim tih magacina koji su bili prljavi- vl6 izgnan
Fondacija- san snova.....vlasnica cerka jednog od 10 najbogatijih ljudi na planeti po Forbsu a ona radi kao svi.Sve se sija, centar grada-vl 6 60 Mars u vagi
Hotel-isto lep.....zabavan...sadrzajan- me 60 Ma u vagi....mnogo stranaca Me u sag 60 Ju
Atelje- prljav, pun dece..haos- izgnan vl6
Mini Klub- cist saren, interesantan, igraliste- Me 60 Ju
Skola stranih jezika- isto lepa, tiha- vl6 u 12
Call centar - buka telefoni, papiri- vrh6 u gem
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.