Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2012., 01:15   #21
Ide mi na kurac ta baba kad počne srat o sexu,degutantno je.
Ali ima jednu dobru,"ženama najdraži cvijet je onaj koji u ruci raste!"
LukeShapiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 01:22   #22
Što bi to trebalo značiti?
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 01:39   #23
Pa kurac jebote
LukeShapiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 01:51   #24
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post

Ovo su njezini savjeti za sreću u braku:
1. Prvo čime žena može zadržati muškarca je - seks.
(ako muški ne dobije seks kod kuće, dobit će ga negdje drugdje)
2. Uvijek morate imati veselo lice. Muškarci ne vole dugi nos.
(kada muškarac dođe kući, dočekajte ga sa osmjehom )
3. Nikada mu ne smijete predbacivati jer su svi muškarci alergični na predbacivanje.
(ne zvocati i prigovarati )
4. Ako muškarca dobro hranite, ako je sretan i zadovoljan kod lijepo priređenog stola, nećete ga tako lako izgubiti. Možda će, privremeno, otići drugoj, ali će vam se vratiti. Muškarci su, naime, drukčiji od žena i seks im je važan jednako kao i hrana.
(u prijevodu: kuhajte mu ono što on voli jesti. Ono što vi volite jesti si same skuhajte a njemu dajte ono što on voli)
Dovoljno je i ovo pod 3.
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 02:53   #25
Za mene je ona postala glupaca kada je jednom rekla
da ne bi dala postaru iako joj je ljep,nego kao taj mora imati neko ugledno zanimanje!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 02:58   #26
A poštar jedno od najlegendarnijih zanimanja...
LukeShapiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 03:38   #27
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Za mene je ona postala glupaca kada je jednom rekla
da ne bi dala postaru iako joj je ljep,nego kao taj mora imati neko ugledno zanimanje!
vrtlar je ugledno zanimanje po njenom
__________________
Pravda je u najvećoj mogućoj mjeri krilata božica i bogata basnoslovnim obratima. Danas će oporeći ono što je jučer učinila...
lareplybgb1921 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 05:33   #28
da mi je potrosit Zuzi
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 08:04   #29
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
rezime:
zena samo moze roditi dijete a musko je moze oploditi..
svi ostale koji misle drugacije treba poslati na sat kad bik oplodjava kravu tako da ne pricaju gluposti (mi koji smo vec jebavali (doduse zensko) mozemo to potvrditi)
Mate zašto nisi bija u školi juče, a?
A provesorce vodije san kravu pod bika.
E, a nije to moga ćaća?
A nije, nije provesorce - mora bit baš bik.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 08:07   #30
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
trkelj ... trkelj ...
Daj pićke.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 08:27   #31
Zna žena pos'o, staaaara kurtizana prekaljena i svim mastima prelijana,
ipak je kroz nju prošlo toliko kilometara kite da bi ronioca komot spustilo i izvuklo iz Marijanske brazde.
machinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 08:31   #32
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Za mene je ona postala glupaca kada je jednom rekla
da ne bi dala postaru iako joj je ljep,nego kao taj mora imati neko ugledno zanimanje!
Da je davala poštaru nebi bila tu gdje je sad, spiritualni guru svih sponzoruša. Bila bi mater 18tero djece. I onda takva dobije kolumnu...

Država je stvarno u kiti kad se nekadašnje prostitutke pita za savjet.
machinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 18:35   #33
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
sreca u braku je pizda materna..kakva bre sreca..brak je uredjena relacija izmedju muska i zenska u kom musko pravi djecu a zensko radja..musko ide i kopa kanale a zena odhranjuje djecu
a zamisli da nakon cjelodnevnog dana kopanja kanala dolaziš umoran kući, a na vratima osjetiš miris tek ispečene pite... a Ona te dočeka nasmiješena, i čim vidi da si došao otvara vrata friždera i dodaje ti pivo jer zna što hoćeš...
pa čak da i ona ne radi to zbog tebe nego zbog "sreće u braku", ne postoji ništa bolje od toga... kao agent u Matrixu: znam da ovaj stejk zapravo ne postoji, ali je tako dobar
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 19:49   #34
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
U globalu, žene i jesu glupače -Žuži je samo to sve nekak lijepo oblikovala u priču.
FAIL i to žešči.

žužika kroz svoje knjige i kolumne tvrdi da su muškarci niže inteligentni,gotovo maloumnici , te daje savjete ženama kak da njima manipuliraju. naravno,da si ti to uspio shvatiti onda žužina teorija ne bi funkcionirala

al probaj minutu-dve razmisliti gornjom glavom - žužika prikazuje muške ko glupave psiće koje možeš navesti da ti jedu iz ruke ,manipulirat ih seksom i ostalim,pa čak i običnim kolačom.

najfascinantnije je upravo to kaj iako stalno vrijeđa muškarce ,oni je ističu ko primjer žene. carica
Satene is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 08:09   #35
Quote:
Satene kaže: Pogledaj post
FAIL i to žešči.



al probaj minutu-dve razmisliti gornjom glavom - žužika prikazuje muške ko glupave psiće koje možeš navesti da ti jedu iz ruke ,manipulirat ih seksom i ostalim,pa čak i običnim kolačom.

najfascinantnije je upravo to kaj iako stalno vrijeđa muškarce ,oni je ističu ko primjer žene. carica

Može ona pričat šta hoće,
čim ja znam da je ona drolja i da je penisovana više puta od nogometaševih gaća, može mi jedino pivo donijet i sendvič napravit, ali to je sve..
Ucjene i manipulacije? Bwbwbwbwbaahahahahaha
machinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 10:20   #36
Quote:
Satene kaže: Pogledaj post
žužika kroz svoje knjige i kolumne tvrdi da su muškarci niže inteligentni,gotovo maloumnici , te daje savjete ženama kak da njima manipuliraju. naravno,da si ti to uspio shvatiti onda žužina teorija ne bi funkcionirala
Ko da zene to ne kuze i bez tog djuturuma..

A ima nas koji smo to shvatili pa sad, sretni i zadovoljni soliramo i uzivamo u zivotu
Shole Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 14:03   #37
Quote:
Satene kaže: Pogledaj post
FAIL i to žešči.

žužika kroz svoje knjige i kolumne tvrdi da su muškarci niže inteligentni,gotovo maloumnici , te daje savjete ženama kak da njima manipuliraju. naravno,da si ti to uspio shvatiti onda žužina teorija ne bi funkcionirala

al probaj minutu-dve razmisliti gornjom glavom - žužika prikazuje muške ko glupave psiće koje možeš navesti da ti jedu iz ruke ,manipulirat ih seksom i ostalim,pa čak i običnim kolačom.

najfascinantnije je upravo to kaj iako stalno vrijeđa muškarce ,oni je ističu ko primjer žene. carica
može bit, ai pitanje je ko je normaan koji ide s njom, pa na osnovu njih procjenjuje..
Također ko je normalan da ulazi danas u brak, tj. vezu..
Pametni muškarac sigurno to nije..
Muškarci su superinteligentni, ali dok caruju njima nagoni onda ih mogu zavlačit ovakve kokoške..
Najbolje je napravio Nikola Tesa, kastrirao se i posvetio radu..
dildo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 00:08   #38
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post

lana10: long tajm no si
mirno more zelim
(mada ti je avatara s grudnjakom bila bolja nego ova od abdulaha sidrana)
hvala, hvala iste želje tebi želim
usput, ono je haljinica, nije grudnjak, a o promjeni.... smanjile mi se sise, pa bolje neka oko buljooka

Quote:
Out of the Way kaže: Pogledaj post

Mislim da su neki od muzeva i umirali

E sad od jebanja ili kuhanja...ne bih znala reci (a mozda su i zivi i zdravi: pu, kad sam neupucena

onda je savladala kuhanje

Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post

zašto o više supružnika i jebača govoriš kao o failu?...a možda je samo,poput svakog,voljela raznolikost i dovoljno voljela sebe da se digne i ode dok joj više ne miriši tj. dok joj dopi*di

jebiga sada si mi dala misliti...iako...ona je dobro unovčila svoju p***u, dok je bila u uporabi i sada dok je van ( valjda), svaka joj čast zna dobro iskoristiti masu.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 00:18   #39
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
a zamisli da nakon cjelodnevnog dana kopanja kanala dolaziš umoran kući, a na vratima osjetiš miris tek ispečene pite... a Ona te dočeka nasmiješena, i čim vidi da si došao otvara vrata friždera i dodaje ti pivo jer zna što hoćeš...
Žuži se zalaže za takav model braka. Trebali bi joj spomenik dignut

Doduše lopatanje je detalj koj se ne uklapa
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 00:31   #40
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
@ Ida Bauer - Neke žene, katkad, požele raditi još nešto osim kuhanja, jebanja, smijanja.
to može reći samo netko tko se ne diže jutrom u 5.
ja se volim smijat.
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger