Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2005., 23:03   #41
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Ma, koga ti probas zajebavati ovdje? Ono sto amerikanci vide na TV o Bin Ladenu su njegove snimke -priopcenja, nikakvi fuckin' Larry King Live, hollywood-stil interview s udovicom cetnickog koljaca, koji hvali svoga mrtvog krvnika, te se otvoreno sprda Hrvatima govoreci kako ce doci u Zagreb i odrzat koncert kada se prosiri maksimir da moze stati sto vise ljudi.

Getafuckinlife.


Ma daj......pa u SAD-u je sasvim normalno da se rade interview-i sa masovnim ubojicama, teroristima, kriminalcima i ljudima sličnog profila.
Što sad prodaješ maglu.

I ponavljam, uvjeren sam da bi svaki američki novinar dobio jebenog Pulitzera kad bi napravio razgovor sa Osamom, a TV kuće bi se otimale za tu snimku.

To je činjenica.
tribal_force is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:03   #42
A da je Vlahov faca kao sto nije, rekao bi joj u facu da je njen Zeljko najobicniji bjelosvjetski kriminalac i masovni ubojica.

I koliko kosta pola sata u njenim odajama.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:04   #43
Quote:
tribal_force kaže:
E pa ti miješaš lončiće ko' prava.

Prvo:
Ovdje nije riječ o percepciji koju imaju muslimani o Bin Ladenu, ili Srbi o Ceci.

Drugo:
Uspoređuje se po čemu su to Hrvati gluplji narod od, recimo Amerikanaca, ako oni gledaju interview sa Cecom, a Amerikanci nisu glupi ako gledaju recimo interview sa Bin Ladenom.
Rijec je upravo o percepciji: jer samo koji ekstremist - govorim sada o U.S. - ce bin Ladena nazvati borcem za slobodu, obicno pucanstvo - sve da se i prikaze sluzbeni interview sa njime, a ukoliko znam nije ga bilo i sumnjam da ce ga biti - vrlo dobro zna kakav je on. Nazalost, u Hrvatskoj ce ih jos uvijek previse biti koji ce slegnuti ramenima na interview sa Svetlanom Raznatovic ili reci "da tu nema nekog problema, jer......"
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:06   #44
Quote:
tribal_force kaže:
Ma daj......pa u SAD-u je sasvim normalno da se rade interview-i sa masovnim ubojicama, teroristima, kriminalcima i ljudima sličnog profila.
Što sad prodaješ maglu.

I ponavljam, uvjeren sam da bi svaki američki novinar dobio jebenog Pulitzera kad bi napravio razgovor sa Osamom, a TV kuće bi se otimale za tu snimku.

To je činjenica.
Slusaj, ja se slazem da su Amerikanci kadri svasta napraviti, ali sigurno znam da se ne bi dopustilo takvo sto, u takvom stilu, i slicnim izjavama - i to tako malo nakon rata, ili napadaja na Ameriku.

Zamisli Oprah Winfrey sa jednom od zena Bin Ladena u emisiji gdje ona hvali svoga muza, pa razapeli bi nju, i Oprahu i cijeli studio zapalili...

Ma, kome ja govorim. Bizi.
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:07   #45
Quote:
Vanjushka kaže:
A da je Vlahov faca kao sto nije, rekao bi joj u facu da je njen Zeljko najobicniji bjelosvjetski kriminalac i masovni ubojica.

I koliko kosta pola sata u njenim odajama.
To da, svakako!

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:11   #46
Quote:
Vanjushka kaže:
A da je Vlahov faca kao sto nije, rekao bi joj u facu da je njen Zeljko najobicniji bjelosvjetski kriminalac i masovni ubojica.
Citala sam interview sa njom, dvije/tri godine unazad, u listu iz BiH: najprije kako bi voljela da se stara Jugoslavija odrzala, ovo/ono. Dodaj tu jos kako joj je muz bio veliki srpski vojskovoda vidi se kakva bi to Jugoslavija izgleda trebala biti. Zeli se svidjeti publici

Quote:
Vanjushka kaze:
I koliko kosta pola sata u njenim odajama.
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:12   #47
Quote:
Spot Perdita kaže:
Rijec je upravo o percepciji: jer samo koji ekstremist - govorim sada o U.S. - ce bin Ladena nazvati borcem za slobodu, obicno pucanstvo - sve da se i prikaze sluzbeni interview sa njime, a ukoliko znam nije ga bilo i sumnjam da ce ga biti - vrlo dobro zna kakav je on. Nazalost, u Hrvatskoj ce ih jos uvijek previse biti koji ce slegnuti ramenima na interview sa Svetlanom Raznatovic ili reci "da tu nema nekog problema, jer......"

Nemam riječi na ovo što si napisala.

Prvo se nauči povezivati slova u riječ koja ima neko značenje, a nakon toga se nauči povezati te riječi u rečenicu koja bi za mene i ostale koji čitaju ovaj forum bila razumljiva i imala nekakvu logičnu vrijednost.

Očito nisi sposobna za tako nešto.
tribal_force is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:16   #48
Quote:
tribal_force kaže:
Nemam riječi na ovo što si napisala.

Prvo se nauči povezivati slova u riječ koja ima neko značenje, a nakon toga se nauči povezati te riječi u rečenicu koja bi za mene i ostale koji čitaju ovaj forum bila razumljiva i imala nekakvu logičnu vrijednost.

Očito nisi sposobna za tako nešto.
Kao ti?

Nikada nije bilo sluzbenog interviewa sa bin Ladenom. Sve da ga je bilo, ljudi njega vide kao kriminalca.

Bio je sluzbeni interview sa Arkanovom udovicom(vidi link). Ljudi tu ne vide neki problem.

Razlika u percepciji, izgleda.
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:20   #49
Quote:
Spot Perdita kaže:
Kao ti?

Nikada nije bilo sluzbenog interviewa sa bin Ladenom. Sve da ga je bilo, ljudi njega vide kao kriminalca.

Bio je sluzbeni interview sa Arkanovom udovicom(vidi link). Ljudi tu ne vide neki problem.

Razlika u percepciji, izgleda.

Ajde da ti pomognem, jer ti očito lijekovi ne funkcioniraju večeras.

Ljudi ne vide problem u razgovoru. Ljudi vide problem u Bin ladenu, ljudi vide problem u Ceci i Arkanu. Ali ljudi ne vide problem u tome da novinar razgovara sa svojim sugovornikom u xy emisiji.

Pogledaj gore pa ces vidjeti sto si napisala.
tribal_force is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:27   #50
Quote:
tribal_force kaže:
Ajde da ti pomognem, jer ti očito lijekovi ne funkcioniraju večeras.
Uf, jesi ostar


Quote:
tribal_force kaze:
Ljudi ne vide problem u razgovoru. Ljudi vide problem u Bin ladenu, ljudi vide problem u Ceci i Arkanu. Ali ljudi ne vide problem u tome da novinar razgovara sa svojim sugovornikom u xy emisiji.

Pogledaj gore pa ces vidjeti sto si napisala.
Ti pogledaj ovu temu: ima ih koji izgleda smatraju da Ceca nije problem. Svoje misljenje sam vec dala, tako da ces trebati naci nekog drugoga kome mozes dobacivati kojesta
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:31   #51
Quote:
Spot Perdita kaže:
Uf, jesi ostar




Ti pogledaj ovu temu: ima ih koji izgleda smatraju da Ceca nije problem. Svoje misljenje sam vec dala, tako da ces trebati naci nekog drugoga kome mozes dobacivati kojesta

Ako ima nešto što ne podnosim, to su onda ljudi koji izokreću tuđe riječi.

Ajde sad budi normalna osoba i nađi i citiraj, makar jedan post od bilo koga tko je sudjelovao u ovoj raspravi do sada a tko je rekao da Ceca nije problem, ili da mozda Arkan nije zločinac.

A isto bi te tako molio, ako to ne možeš naći da se ispičaš svima zato što si preglupa i zato što ljudima pilaš živce.
tribal_force is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:34   #52
Kaj se mene tiče, ne treba rasprava treba li ona trkeljati ili ne svoje beznačajne i irelevante misli na nekoj komercijalnoj TV. Meni je u početnoj priči smiješniji onaj retardirani Vlahov sa svojim samozadovoljnim cerekom razvučenim preko lica koji misli da owna cijeli svijet zato što si je napumpao biceps i tjera goste da žderu u studiju, a u svom općem neznanju i krivim procjenama (nije on kriv, jednostavno se rodio krivo nasađen i još su mu dali emisiju), usput još i uspije podcijeniti vlastite sugrađane, npr. iz linka:
Quote:
Čini mi se da će nakon te emisije gledateljima postati simpatična – rekao je Vlahov.
Alo, Pero, Hrvati nisu glupi kao ti. Čak ni gledaoci tvoje emisije.
štancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:39   #53
Ima nekoliko izuzetno pozitivnih detalja u gostovanju cecece na novoj tv.
Tim se intervjuom sam vlahov zakopao u drek do grla,totalno je srozao ugled i sebi i tv kući za koju radi i još dugo će svi zajedno po tom dreku smrdit.Šteta što u emisiji nije mogao sudjelovati i sam arkan,vjerujem da bi to bio za novinarčića vlahova odličan komercijalni potez jer bi tada gledanost bila ogromna.A tek ako snimi razgovor s ratkom mladićem,kakav bi i to tek bio komercijalni uspjeh!!!
Pozitivno je i to što će hrvatska javnost vidjeti kakve moralne i ljudske gnjide žive u našem susjedstvu pa će gostovanje tete cece ići u prilog još većem antagonizmu izmedju hrvata i srbaca.

Inače sam vlahov ovaj razgovor opravdava činjenicom da je nova tv komercijalna tv i da je to sve u svrhu veće gledanosti i zarade.Pa kad je tako mogao bi kao poznata faca komercijalitirat i svoju guzicu,ako je motiv zarada onda bi ti bilo opravdano....
commodore is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:58   #54
Quote:
gambler kaže:
Dajte ljudima ono sto vole ionako je slusaju u kolima, kafanama itd.
Mada je ona izjavila da nece nikada pevati u Hrvatskoj, ajd bas da vidimo koliki je karakter
Je, malo jači karakter. I kod nje i kod nas.
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2005., 23:59   #55
Quote:
slavka kaže:
kao prva hanka paldum nije šund, kao drugo 80% spolno aktivnih muškaraca u Hrvata bi rado spolno općilo sa Cecom, da ne kažem da bi je pojebalo...
A kolko posto žena?
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2005., 00:25   #56
Quote:
Simba-OS kaže:
Je, malo jači karakter. I kod nje i kod nas.
Da i za njezin karakter me zaboli neka stvar.
A tko je ona, da bi mene trebalo interesirati njezino misljenje o ratu, Jugoslaviji ili bilo cemu, jedna obicna plastificirana srpska pevaljka, k tome i udovica ratnog zlocinca!!!

Ne znam zasto je uopce otvorena ova tema, a zalosno je da se ljudi i oko te silikonske fufe ovdje svadjaju.

A to sto je Petar Vlahov snimio intervju, so what, to je komercijalna televizija, valjda je netko tamo procijenio da ce im se isplatiti, da ima ljudi koje zanima sto ta spodoba ima za reci.

Tko voli nek izvoli, hvala bogu na daljinskom upravljacu, cak ni dupe ne moram dignut sa kauca da program promijenim.

Tko se zbog neke Cece na TVu uopce moze izivcirati????
__________________
username&password :)
platex00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2005., 06:24   #57
Quote:
walter kaže:
Pa hrvatski narod očito jebački drži do sebe ako si dopušta da ga jedna Ceca može uvrijediti. Jesi li ti svjestan koliko si glup? Jel imate u Bronxu neku vagu na koju staneš i vaga ti napiše: Isuse, kako si ti glup...
Nije svjestan.
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2005., 06:25   #58
Quote:
Spot Perdita kaže:
Kao ti?

Nikada nije bilo sluzbenog interviewa sa bin Ladenom. Sve da ga je bilo, ljudi njega vide kao kriminalca.

Bio je sluzbeni interview sa Arkanovom udovicom(vidi link). Ljudi tu ne vide neki problem.

Razlika u percepciji, izgleda.
A gdje ti to zivis? Intervjua je bilo (prije 9/11).
matematicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2005., 09:53   #59
Quote:
walter kaže:
Ceca rekla da je Arkan najveći ratni komandant.

Jebote, kakve li prijetnje hrvatskoj neovisnosti!!!

Kako je Ceca to izgovarala, tako su gledateljima Nove TV rasle brade, i općenito su se počeli pretvarati u četnike. Da nije bilo reklama, sami bi sebe zaklali da si zatru hrvatsko sjeme....


Bronx, odi bre leči se....

E, a meni samo slika pred ocima kako dlake izviru iz obraza kao u nekom crtanom filmu, sve vise i vise i vise... A kosa se pretvara u gustu subaru

Quote:
walter kaže:

Pa hrvatski narod očito jebački drži do sebe ako si dopušta da ga jedna Ceca može uvrijediti. Jesi li ti svjestan koliko si glup? Jel imate u Bronxu neku vagu na koju staneš i vaga ti napiše: Isuse, kako si ti glup...

Bronx
Vaga koja govori haha. Evo ima u BG pogledajte ovde

Ali walter, majtore!!!
Levak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2005., 09:55   #60
Re: Nova TV i Petar Vlahov vam donose Cecu Raznjatovic

Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
kojemu je intrigantna gošća progovorila i o svojem pokojnom suprugu Željku Ražnatoviću Arkanu kazavši da ga smatra najvećim srpskim ratnim komandantom.

Jebem majku i njoj i njemu!
Tifoz41 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:45.