Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2005., 08:26   #1
Question Prikaz broja

bok, molim pomoć ako neko zna.

da li se može od ht-a zatražit otkrivanje skrivenog broja koji je upućen od mobilne mreže (bilo koje) prema fiksonoj.

i da li se može za fiksnu mrežu zatražit ispis dolaznih poziva i ako može da li su onda ti skriveni brojevi izlistani kao skriveni ili ih ipak ispišu.

fala
castello is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 11:54   #2
nemoze
preusmjeri na 0192 kad odbijes, obij skriveni poziv i nazovi 92 i prijavi maltretiranje sa broja koji je maloprije poklopio..jednostavno!
jsp_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 14:03   #3
koliko ja znam moraš maltretiranje prijaviti policiji, koja onda šalje zahtjev HT-u i na čiji zahtjev oni odgovaraju. na privatne zahtjeve ne odgovaraju, a za njih nijedan broj nije tajan, tak da...

može biti da sam u krivu

@jsp_m - neće li se preusmjeren poziv prikazati kao tvoj i ići na tvoj trošak?
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 14:15   #4
misliš reći, HT-u ni jedan broj nije tajan?
a šta im broj ostane evidentiran ili se treba čekati novi poziv?
castello is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 14:18   #5
da, ostane evidentiran. to što ga mi obični korisnici ne vidimo je naš problem
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 14:37   #6
hm, imam nekog u lokalnom HT-u, možda bi moga probat saznat i bez službene procedure.
castello is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 14:43   #7
probaj pa javi dal se može
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 21:32   #8
Trebalo bi radit da napraviš preusmjerenje na policiju ali ne bezuvjetno nego npr. kod nejavljanja. Onda stigneš vidit da li zove neko poznat ili skriveni. Skriveni pustiš da odzvoni i nakon milsim 5 zvonjenja ode na 092 kojemu može pisati da je broj preusmjeren ali vidit će broj originalnog pozivatelja.
Samo ne znam da li bi na policiji htjeli reći tebi tko je maloprije zvao i što je najvažnije da li bi se "ljutili" zato što koristiš službeni broj policije za rješavanje problema za koje inače postoje druge procedure (prijava protiv nepoznatog počinitelja)

Lako bi se moglo da na kraju "žrtva" više nastrada nego bolesnik koji je počeo zajebanciju.
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 21:37   #9
Možeš, al tribaš imat vezu u HT-u



A to s policijom ti i neće baš pomoć...imaju oni i pametnijeg posla
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2005., 07:04   #10
ustvari, ne znam kad se nešto počne smatrat maltretiranjem. kod mene je nazivanje recimo 1 do 2 tjedno i spuštanje slušalice i tako oko 2 mjeseca.
castello is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2005., 07:05   #11
e, i veza mi nije upalila. mislim, loša je bila veza.
castello is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 08:20   #12
otkrivanje skrivenog broja

Ja radim u HT-u i siguran sam da ti nijedna veza neće pomoći jer se zbog toga gubi posao u HT-u, a ujedno znam da lozinku za takav pregled dolaznih poziva ima samo par ljudi u cijelom HT-u. Jedino rješenje je prijava policiji koja će os suda zatražiti nalog za provjeru te će policija dalje obaviti svoje i javiti sudu, ali ti niti onda nećeš znati ko je to bio. Ako je zlonamjeran poziv upućen sa neregistrirane pre-paid kartice, policije će pratiti sve njegove ostale pozive s toga broja dok ga ne ulove. Naravno, prvo će odrediti užu lokaciju poziva da vide preko kojeg odašiljača ide poziv.
Moky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 08:26   #13
Re: otkrivanje skrivenog broja

Quote:
Moky kaže:
Ja radim u HT-u i siguran sam da ti nijedna veza neće pomoći jer se zbog toga gubi posao u HT-u, a ujedno znam da lozinku za takav pregled dolaznih poziva ima samo par ljudi u cijelom HT-u. Jedino rješenje je prijava policiji koja će os suda zatražiti nalog za provjeru te će policija dalje obaviti svoje i javiti sudu, ali ti niti onda nećeš znati ko je to bio. Ako je zlonamjeran poziv upućen sa neregistrirane pre-paid kartice, policije će pratiti sve njegove ostale pozive s toga broja dok ga ne ulove. Naravno, prvo će odrediti užu lokaciju poziva da vide preko kojeg odašiljača ide poziv.
je, ko da love mitnicka...nemaju fakat pametnijeg posla
monol!t is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 08:33   #14
ja koristim jednu foru

naime sve skrivene pozive na mob prebacujem na 92 ili 94

imaš onaj divert na svakom telefonu
"Divert if Busy" i jednostavno ga prebaciš na 92 s time da u trenutku takvog poziva moraš stisnut tipku za prekid poziva
pa nek se 92 i 94 bakće s takvim
__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 13:52   #15
otkrivanje skrivenog broja

Quote:
N3bir0s kaže:
ja koristim jednu foru

naime sve skrivene pozive na mob prebacujem na 92 ili 94

imaš onaj divert na svakom telefonu
"Divert if Busy" i jednostavno ga prebaciš na 92 s time da u trenutku takvog poziva moraš stisnut tipku za prekid poziva
pa nek se 92 i 94 bakće s takvim

I što onda kad te zove kakav frend koji je zaboravio isključiti zabranu ili te zove iz inozemstva gdje u nekim mrežama nema prikaza broja, onda ga preusmjeravaš na policiju? Ja te više nikad poslije ne bi zvao.
Moky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 13:58   #16
Re: otkrivanje skrivenog broja

Quote:
Moky kaže:
I što onda kad te zove kakav frend koji je zaboravio isključiti zabranu ili te zove iz inozemstva gdje u nekim mrežama nema prikaza broja, onda ga preusmjeravaš na policiju? Ja te više nikad poslije ne bi zvao.
to je njegov problem...

a s druge strane svi moji frendovi znaju da kad mene zovu ne skrivaju broj

inozemni pozivi su kod mene blokirani jer oni koji me trebaju zvat izvana imaju moj broj od doma a ak me nema onda se ostavlja poruka na sekretarici kaj ne
__________________
And I hate your country, And I hate your world, I hate your Gods people who breed on earth who breathe on, Over to the other side, I'm caught stepping out, Over to the other side, I'm gonna recreate a religious experience to tear my fucking heart out...
N3bir0s is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 23:18   #17
E, a da li se može nekako doći do vlasnika poznatog broja ako ovaj nije na pretplati i nije registriran. Konkretno radi se o 098???
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 00:19   #18
Quote:
H2SO4 kaže: Pogledaj post
E, a da li se može nekako doći do vlasnika poznatog broja ako ovaj nije na pretplati i nije registriran. Konkretno radi se o 098???
Ne,jer Tmobile nema nikakve podatke o njemu.
Jedino da se odredi odasiljac,pa kog drugog zove,pa da se te osobe ispitaju koja ih osoba zove....

A jesi probao najstariju metodu.Uzmes od lege broj,das nekoj curi jebozovnog glasa da pita "kog sam dobila"
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 13:53   #19
...probaj FBI oni pprisluškuju sve telefone pa sigurno znaju ko je
Vex9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 14:12   #20
Ako te zove sa skrivenim brojem na mobitel moš ga sjebat... ima ona fora sad i na vipu i na t-mobileu "tko je zvao" ili tako nesto...
To uključiš, izgasiš mob kad te neko zajebava sa skrivenog, kasnije ga upališ i ta usluga "tko je zvao" će ti ispisati točan broj, neće biti pokriven!
Jebada je jedino ako te neko zajebava rjetko i neznaš kad će odzvonit!
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.