Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2006., 11:08   #21
Quote:
Magg kaže:
moj dragi hoce crno odjelo, kosulja, prsluk ona marama ce biti u boji vjencanice.
ovako u ovom stilu:
http://www.hochzeit.de/uploads/pics/....Grunewald.jpg

ovakvo smo i mi kupili kod Branimira u Ilici
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 11:09   #22
taj martin arbanas je mrak prvi put cujem/vidim, cure zlatne ste

ovo odjelo



i ovo ispod:



sad sam poslala dragom slike, nadam se da mu se to svidja
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 11:11   #23
@dvolicna
on hoce crni, jer nikad ne nosi odjela pa smo rekli nek si kupi normalno crno pa imamo za ostale feste

@nisa
smijem li pitat koliko ste ga platili? dragi ne zeli neke velike novce za odjelo dati, tipa 500 eura i tako..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 11:16   #24
Pa ja mislim da ti to i jesu cijene odijela. Moj dragi je za prijateljevu svadbu lani kupio tamnozeleno odijelo u Herucu za 3000 kn.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 11:20   #25
sa kosuljom i ostalim ili samo odjelo?
ima vjecani odjela tj. crni isto za oko 300 eura, tu je cifru on zamislio.. ima toga, al treba naci
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 11:23   #26
Ne, ne, samo odijelo.
Ma ovaj moj je čak nešto pričao da bi ga dao sašiti po mjeri kod moje tetke... Ne znam.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 11:33   #27
Ako ti tetka taako dobro sije onda nece sigurno pogrijesit. Meni su naajljepsa takva odjela, onda svaki muskarac izgleda kad mu je tocno po mjeru, nigdje ne visi, sve pase ko izliveno
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 11:58   #28
Mom zarucniku je Gena favorit, ali nema te slikice na njihovoj stranici tj. stranica im je prastara
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 12:34   #29
Moja omiljena tetka ti radi u jednom takvom butiku gdje šivaju svečanu odjeću, i odlična je. A da ga vidiš kako je smiješan, on se išao s njom dogovarat tako da ja ne znam. Neeeeeeeee, uopće mi nije odmah rekla... He he!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 13:05   #30
Quote:
dvolični blizanac kaže:
Moja omiljena tetka ti radi u jednom takvom butiku gdje šivaju svečanu odjeću, i odlična je. A da ga vidiš kako je smiješan, on se išao s njom dogovarat tako da ja ne znam. Neeeeeeeee, uopće mi nije odmah rekla... He he!


od mog dragog strina radi isto u takvom butiku ili sta vec. on me je vec pitao hocu li da mi ona zasije, al ne ne... tako ce ona isto njemu reci
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 13:22   #31
Quote:
Magg kaže:

@nisa
smijem li pitat koliko ste ga platili? dragi ne zeli neke velike novce za odjelo dati, tipa 500 eura i tako..
naravno da smiješ - dakle...odijelo, košulja, prsluk i marama 3770kn
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 13:25   #32
Quote:
nisa kaže:
naravno da smiješ - dakle...odijelo, košulja, prsluk i marama 3770kn
hvala to su oko 500 eura, to bi mu jos mogla "prodat" za sve skupa je to OK - ipak ce odjelo moci jos nosit.
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 13:27   #33
pa i ja mislim da je to ok, jer kad se sjetim da ću ja dati 4000kn za vjenčanicu, a samo ju iznajmljujem...
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 13:29   #34
ma vjencanice su strasno skupe, kako god okrenes.... nemres jeftino proci.. al ovo je veeliki offtopic u jedinoj temi samo za nase najmilije
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 13:51   #35
za njegovo odijelo se uopće ne brinem... na njegovom posli drescode je ISKLJUČIVO samo odijelo tako da je tu kao riba u moru, več točno zna gdje i kako ako ne odabere neko iz ormara doma a ima ih u svim bojama i oblicima...
to je jedina stvar o kojoj ja uopče nemoram razmišljati a što se mene tiće ima svu slobodu da obuče kaj hoće...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 13:54   #36
Quote:
sly47 kaže:
za njegovo odijelo se uopće ne brinem... na njegovom posli drescode je ISKLJUČIVO samo odijelo tako da je tu kao riba u moru, več točno zna gdje i kako ako ne odabere neko iz ormara doma a ima ih u svim bojama i oblicima...
to je jedina stvar o kojoj ja uopče nemoram razmišljati a što se mene tiće ima svu slobodu da obuče kaj hoće...
Blago se tebi.
Ja sam vise zivaca i vremena izgubila trazeci s dragim odijelo za njega, nego trazeci meni vjencanicu
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 14:19   #37
sly, blago tebi! tako ce i mom bratu biti lako kad bude jednog dana isao pred oltar.

meni ce biti ko tebi, ultra. moj je jaako tezak slucaj sta se toga tice.. picajzla ziva
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 07:54   #38
Moj dragi zadnje vrijeme dosta nosi odijela i krasno mu stoje Ono bijelo je fenomenalno, ali mislim da je ipak malo prevelik za bijelo. Mene muci sto on nikako ne zeli crno jer kaze da je za sprovode, makar je meni crno jaaaako lijepo, a njegovi inzistiraju na tamno plavom i protiv su sivog ili crnog (koji su meni naj naj...). Meni je tamno plavo fuuuuj jer me podsjeca na zetovce... Polako ga vec par godina obradjujem da je sivo njaaaaam (kad vec nikako nece crno...) Drzite fige
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 08:44   #39
http://img228.imageshack.us/my.php?i...s1p5050qf8.jpg
ovakvo odijelo je imao moj dragi. Budući da smo u sjeni na slici, ne vidi se, ali je na suncu bilo više boje pijeska/bež. Herucovo je.
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 09:06   #40
Ja trazim odijela u boji?! Zna netko mozda netko neku stranicu. Ne bi klasicno crno a ni bijelo.
norah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.