Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2006., 19:55   #21
Quote:
joey_hr kaže:
dali netko zna jeli se naknadn polaže glazbena i likovna kultura te kada za predškolski odgoj






..kad sam ja upisala je, pretpostavljam da se to nije promjenilo

www.kreda.tk

..tu ti ima jedan forumcic od faksa...mozda saznas vise..
..inace stranica od faksa kao da ne postoji, mene to tak nervira..al ajd, ja skoro pa gotova nadam se u ovom zivotu

..drz se..i da, taj faks preporucujem ak stvarno zelis to raditi..ja fulala definitivno
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 23:51   #22
hm, hm..

samo opća kultura, a ako uzmeš jezik kao dodatni, imaš prijemni iz njega.
 
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 08:54   #23
Moj rodni list je iz prehistorije, pa svejedno je bio dobar (prije 4 godine). Na faksu ti je dosta lezerna atmosfera, tako da ne vjerujem da ces imati problema zbog toga.

Inace faks je... recimo da nije tezak. Iako po bolonji navodno neki profesori sada se izivljavaju jer su vece studentske obaveze, no svejedno mislim da nije toliko strasno kao na drugim.
Sretno.
Ph0enix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 18:48   #24
Eto predala papire jucer.....
Ima za kupit po 35 kn primjere razredbenog u fotokopiraoni pa si to pogledajte kog zanima....
Sad se samo ceka 11.7............

Sretno!!!
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 13:19   #25
Quote:
-kitten- kaže:
Eto predala papire jucer.....
Ima za kupit po 35 kn primjere razredbenog u fotokopiraoni pa si to pogledajte kog zanima....
Sad se samo ceka 11.7............

Sretno!!!
hehehehe I ja sam juce predala, mozda smo se srele na hodniku pa neznamo
sretno ti bilo 11. !
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 15:24   #26
može li mi netko rec da li je na učiteljksoj test opće kulture ili test informiranosti? I koja je uopce razlika?
ice lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 15:36   #27
Question učiteljski fakultet-prijemni

Pretpostavljam da sam sto i neka koja ovo pita,ali bi li mogao netko pomoci.Na njihovoj stranici pise da se polaze test informiranosti.Je li netko to vec polagao? Pa ako mi moze navesti par primjera, je li tesko ....
ice lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 21:20   #28
E ovako : polaze se test opće inform. i kulture kako sam ja shvatila, barem tako pise na njihovoj stranici.
Opća informiranost su ti znanja koja mozda nisi dobila tijekom svojeg skolovanja ali znas s tv-a, procitala si u novinama - npr. kojom serijom se proslavio Goran Visnjic ili koji film NIJE rezirao Steven Spielberg itd....

Opća kultura, hm....meni je bila puno drugacija kad sam bila na FF prije par godina, tam je bilo svaceg.....ali tu ti se u ovim primjerima koje sam kupila na UF sve svodi u principu na filozofiju i logiku i mozda nesto trece ali sitno. Pitanja tipa - sto je pratvar ili sto je panteizam, ili pak najveca kolonijalna sila 19. st. bila je, koji je mali hrvatski otok poznat po znacajnoj sedimentaciji lesa, kako glasi kantov kategoricki imperativ and so on.....

Uglavnom, ako ides na razredbeni, kupi si u fotokopiraoni faksa te primjere - dodu ti 35 kn, nije puno a korisno je, bar da imas uvid ako nisi nista slicno prije vidjela. Tamo su ti pitanja i iz hrvatskog i iz engleskog ak ides na učiteljski smijer mislim da ti i to treba, al me ne uzimaj za rijec jer ti to bas nisam sigurna.

Stretno vam bilo i dao svevisnji da upadnemo na teret "svevisnjeg" ministarstva!
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 21:24   #29
super,hvala! Jedino ako jos tko zna koliko bude pitanja...cega vise...Na njihovim stranama pise da je test informiranosti i da nema literature.A sad ocigledno ima i taj opce kulture. A sta bude u testu iz engl.? Samo gramatika ili... unaprid hvala!
ice lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 13:26   #30
i ako tko zna na koje podrucje opce informiranosti obratiti pozornost?Glazba, film, politika, tv? I jeste li sigurni da ce biti opce kulture? Je li laksa nego na filozofskom? Puno pitanje, znam! Ako tko moze pomoc...
ice lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 12:55   #31
Ajmo dojmovi...
Bilo je ok, prevelika guzva, neka pitanja prebanalna, neka prezeznuta, ali sve u svemu po tipu pitanja jako slicno primjerima koji su se mogli pokupit na faksu, a cak su se neka i ponovila.

Sad vi!
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 15:19   #32
tolko je bilo lagano da vjerujem da nema osobe koja neće proći
__________________
*potpis*
Birdylike is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 17:53   #33
Lijepo je to da si ti pametna i da si sve znala, ali bahati nastup ti nece osvojiti simpatije.....
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 18:42   #34
Pričala s profama danas dok ste pisali prijamni, očekuje se vrlo mali prolaz praga iz općeg djela testa. Prag je 70%.
andrea_zbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 18:59   #35
sretno svima koji su bili na prijamnom
ja sam prva godina predškolskog...još uvijek tj.mučim se s ispitima.
maja beba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 20:17   #36
Quote:
andrea_zbk kaže:
očekuje se vrlo mali prolaz praga iz općeg djela testa. Prag je 70%.
to mi nije jasno...otkud sad tako visok prag?
znači minimalno se mora imati 700 bodova od 1000?!?
onda ga mogu lagano spustiti za jesenski rok za nekih 200 bodova jer je prošle godine 700 (i više) bodova imalo tek otprilike 10% prijavljenih...
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 21:26   #37
ispravak: treba se imati 420 bodova od 600, tako da sad nije ni tako loše ali ipak meni bi moglo biti blizu...
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 00:00   #38
Quote:
-kitten- kaže:
Lijepo je to da si ti pametna i da si sve znala, ali bahati nastup ti nece osvojiti simpatije.....

žudim za simpatijama drugih....

ali fakat, ako netko nije znao tko su Montoya i Mandela, koja je Zemlja Izlazećeg Sunca, čije je sushi tradicionalno jelo
__________________
*potpis*
Birdylike is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 00:11   #39
Rečeno mi je da je problem u općem djelu ispita, ne znam, ja upravo diplomirala. I sretno svima koji upisuju!
andrea_zbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 16:18   #40
bila sam pogledat te nesluzbene rezulate i jos nit nema opceg praga, samo koja sam po listi i kolko bodova sve skupa.. nis nitko ne kuzi, nema nikog da se pita i tak, stranica po obicaju ne radi....
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.