Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2004., 03:34   #21
Inspektor Vinko, Prosjaci i Sinovi i Winds of War - serije
Akcija Stadion Dusana Vukotica
Glembajevi
Isprani
Zivot sa stricem
i dijelovi filma Normana Jewisona - Fiddler on the Roof iz 1971-e
ma ima masa filmova...
__________________
** Government is a disease masquerading as its own cure.
newcomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2004., 11:08   #22
Quote:
-haf- kaže:
Armour of God (1987) sa Jackie Chan-om
ovo je majka svih filmova. car. apsolutni vladar. nakon ovog filma su slobodno mogli prestat snimat filmove jer je savršenstvo postignuto.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2004., 11:42   #23
Snimana je i "Novogodišnja pljačka" prije par godina... ne znam točno... ali definitivno u Franjino doba.
Gledo sam sa frendom negdje oko ponoći kako dva djeda mraza kreću opljačkat poštu 40 metara od moje zgrade.
Imam blagi dojam da je film smeće (nažalost sam ga propustio kad je bio na TV) ali može ga se stavit na ZG-film listu

Equilibrium
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 13:16   #24
Limeni bubanj.

Snimalo se oko starih kasarni u Ilici i današnje Republike Austrije.
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 15:47   #25
U nekim filmovima sam ti ja prvi djeparac zaradila jer sam ti bila glumica u prvom planu, mislim, znate kaj mislim tu i tam se na kojoj sceni vidim. Nit ime filmu nisam zapamtila nit sam te filmove ikad i vidla, no to su neki od filmova snimani u Zg.
 
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 21:00   #26
Quote:
Belinda kaže:
U nekim filmovima sam ti ja prvi djeparac zaradila jer sam ti bila glumica u prvom planu, mislim, znate kaj mislim tu i tam se na kojoj sceni vidim. Nit ime filmu nisam zapamtila nit sam te filmove ikad i vidla, no to su neki od filmova snimani u Zg.
Ajde, ti si bar deparac zaradila. Ja sam morala statirat za Akciju stadion i dobili smo stari sendvic od suhog kruha i malo neke njak salame. I topli sok.
Blue_Sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 22:36   #27
A Seljacka Buna? To je snimano u Gornjem gradu, jos sam onda bio jako mali tako da mi je sve u magli, ali zapamtio sam da su ispred crkve Sv.Marka bile postavljene sprave za mucenje i da mi je brat zatvorio glavu i ruke unutra...
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 23:00   #28
Blue_Sunflower je dobila sam ti ja dobre novce kupila sam si plave salonke, onak na malu stiklicu, to su mi bile prve cipele na petu, a imala sam 14 godina i moji su rekli kak to ne nose curice i da bu me neko silovao u gradu ak me vidi kak nosim visoku petu, ja sam ih ipak nosila, pa mi ih je tata bacil na krov kuce...ostatatak love sam dala na stednju u pcelicu, te novce kaj sam si stedila od prvog osnovne nigdar vidla nisam.
 
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 23:13   #29
A se sjecate one lutkarske serije "Zlatarovo zlato"?
To su snimali mislim pocetkom 80-ih, taman sam zavrsaval vrtic - Demetrova - tam su i snimali ugalvnom
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2004., 12:09   #30
shefe, brzo deni svoju sličku u ajmpndekl
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2004., 13:46   #31

ne kužim
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2004., 13:55   #32
ajoj
pročitala sam da si nedavno izašel iz vrtića
al zaboravim da dvajst let meni i ni neko davno vreme
nepta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2004., 22:45   #33
dante..ne kuzim,volis filmove snimane u zagrebu,a kakve to onda ima veze sa manhattanom?
usput receno-ja isto..samo kaj jedan jedini kaj imam je ko pjeva zlo ne misli a sa manhattana ima i prevec,a njega mi je pak svaki dan dosta!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2004., 08:49   #34
Quote:
Ahil kaže:
Limeni bubanj.

Snimalo se oko starih kasarni u Ilici i današnje Republike Austrije.

… i u HNK i Espici.
Viktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 04:34   #35
Quote:
slafko kaže:
ovo je majka svih filmova. car. apsolutni vladar. nakon ovog filma su slobodno mogli prestat snimat filmove jer je savršenstvo postignuto.
Uopce ne gledam takve filmove inace, ali s ovim se potpuno slazem.

Kad frajer bljestavim Mitsubishi dzipom juri po gornjem gradu medju ficekima i skodama i slece niz Dolac..gdje bolji kontrast istoka i zapada, socijalizma i kapitalizma, starog i novog..
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 14:57   #36
frend i ja , obojica osnovnoskolci se natjeravamo i i za ugla se zaletimo u ... u ESSESOVCA !!!!!!!!!!!!!!



i tip se sagne i pita nas da li bi mi isli s njim ... glumiti u filmu

fuckkkkkkkk!!!!! mi pioniri maleni , zbrisali smo koliko nas noge nose , dok se tip smijao iza nas ko lud
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.