Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2005., 20:04   #1
Hercegovke?Vasa iskustva...

Danas mi dosao jedan momak, koji studira sa mnom u inozemstvu...inace zivi u Hercegovini (Mostaru), a porijeklom je iz Sarajeva (tamo je rodjen i zivjeo veci dio svog zivota), i rekao cuvenu recenicu koju mi masa osoba muskog spola ponavlja "Vi Hercegovke ste najzaje**je djevojke".
Kako?
Zasto?
Ja sam hercegovka, i ja to ne vidim, ne vidim razliku izmedju sebe, hrvatica ili bosanki...
Kakva su vasa iskustva (muska i zenska) sa zenkama mog podrijetla...?

Cak su mi i neke bosanke isto rekle...
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Old 06.09.2005., 20:36   #2
jedna od 4 banke vec 6 godina duguje lovu muzu za nesto (necu u detalje),toliko sere,laje,mulja da muz popizdio da sljedeci put kad sretne takvu trazi lovu unaprijed,a premala je lova da joj salje kamatare,te nece silom jer muz joj dobar ko kruh,nezaposlen plus ima 4 djece,inace je obrtnica/vlasnica neke firme za hidrauliku nekakvu

u pravilu ne srecem previse hercegovki u krugovima u koje izlazim
chani is offline  
Old 06.09.2005., 21:31   #3
Re: Hercegovke?Vasa iskustva...

Quote:
White Chocolate kaže:
Danas mi dosao jedan momak, koji studira sa mnom u inozemstvu...inace zivi u Hercegovini (Mostaru), a porijeklom je iz Sarajeva (tamo je rodjen i zivjeo veci dio svog zivota), i rekao cuvenu recenicu koju mi masa osoba muskog spola ponavlja "Vi Hercegovke ste najzaje**je djevojke".
Kako?
Zasto?
Ja sam hercegovka, i ja to ne vidim, ne vidim razliku izmedju sebe, hrvatica ili bosanki...
Kakva su vasa iskustva (muska i zenska) sa zenkama mog podrijetla...?

Cak su mi i neke bosanke isto rekle...
glupo je bilo što generalizirati...
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Old 06.09.2005., 21:34   #4
Re: Re: Hercegovke?Vasa iskustva...

Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
glupo je bilo što generalizirati...
Slazem se, zato sam i pitala za iskustva, a ne misljenja ljudi ili nekakve generalizacije!!!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Old 06.09.2005., 21:35   #5
Re: Re: Hercegovke?Vasa iskustva...

Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
glupo je bilo što generalizirati...
imas pravo,poznanik je ozenjen hercegovkom i kaze da je dobra ko kruh,a punicu obozava (sad sam se sjetila,jest da ga nisam vidjela vec 6 godina pa ne znam kakva je sad situacija)
uh,kod mene se danas sve nesto na 6 vrti
chani is offline  
Old 06.09.2005., 21:35   #6
Re: Re: Re: Hercegovke?Vasa iskustva...

Quote:
White Chocolate kaže:
Slazem se, zato sam i pitala za iskustva, a ne misljenja ljudi ili nekakve generalizacije!!!
ali ljudi na osnovu osobnog iskustva generaliziraju a to nije dobro što ti npr. vrijedi da su moja iskustva s Hercegovkama npr. u jednom aspektu vrlo negativna...npr. full su nemoralne..eto, i što imaš od toga?
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Old 06.09.2005., 21:38   #7
Nisam bio s Hercegovkom, ali bio je jedan moj prijatelj. Imala je dobre sise, prilično velike. A i guzicu je imala veliku. Izgledala je skoro kao pravi čovjek.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Old 06.09.2005., 21:39   #8
jesu li oni bijelci?
magic is offline  
Old 06.09.2005., 21:41   #9
Re: Re: Re: Re: Hercegovke?Vasa iskustva...

Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
ali ljudi na osnovu osobnog iskustva generaliziraju a to nije dobro što ti npr. vrijedi da su moja iskustva s Hercegovkama npr. u jednom aspektu vrlo negativna...npr. full su nemoralne..eto, i što imaš od toga?
Imam neki osobnu satisfakciju samim tim sto sam zadovoljila svoju znatizelju...Jel ti to tesko shvatiti ili ces opet poceti o generalizacijama...?

@ WALTER

To je tacno, ne znam za ostale Hercegovke ali Mostarke su masala i naprijed i nazad...
Oooops vidi generalisem na osnovu onog sto sam vidjela
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Old 06.09.2005., 21:43   #10
Re: Re: Re: Re: Re: Hercegovke?Vasa iskustva...

Quote:
White Chocolate kaže:
Imam neki osobnu satisfakciju samim tim sto sam zadovoljila svoju znatizelju...Jel ti to tesko shvatiti ili ces opet poceti o generalizacijama...?

-pa samo se ti zadovoljavaj nitko ti to ne brani...možda jednog dana otkriješ i neke druge načine zadovoljavanja
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Old 06.09.2005., 21:44   #11
Quote:
magic kaže:
jesu li oni bijelci?
Ma izgledaju tako, ali imaju dva ticala tamo gdje mi imamo uši, i imaju mali rep i velike guzice.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Old 06.09.2005., 21:46   #12
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hercegovke?Vasa iskustva...

Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
-pa samo se ti zadovoljavaj nitko ti to ne brani...možda jednog dana otkriješ i neke druge načine zadovoljavanja
Prije mi se cini da tebi treba malo zadovoljavanja....mozda malo popustis ili ti ga "ohanes" po naski...

*cheez*...
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Old 06.09.2005., 21:49   #13
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hercegovke?Vasa iskustva...

Quote:
White Chocolate kaže:
Prije mi se cini da tebi treba malo zadovoljavanja....mozda malo popustis ili ti ga "ohanes" po naski...

*cheez*...
ja sam zadovoljen..ali ako se već nuđaš, ok..reci, kao bi me zadovoljavala?
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Old 06.09.2005., 21:55   #14
Jos jedna globalizacija...odn dvije...

Mozda jesmo zaje.... ali nismo lake!

Ahhhh, da jos....nismo na LJES-u nego na ZK, prema tome totalno si OFFTopic na mojoj temi...

Aj sad fino trazi sebi nesto negdje drugo...
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Old 06.09.2005., 22:00   #15
Quote:
walter kaže:
Nisam bio s Hercegovkom, ali bio je jedan moj prijatelj. Imala je dobre sise, prilično velike. A i guzicu je imala veliku. Izgledala je skoro kao pravi čovjek.


Meni je đed iz Hercegovine, al baba nije... Što objašnjava zašto mi je samo guzica velka, za razliku od sisa
Tinchi is offline  
Old 06.09.2005., 22:13   #16
Quote:
White Chocolate kaže:
Jos jedna globalizacija...odn dvije...

Mozda jesmo zaje.... ali nismo lake!

Ahhhh, da jos....nismo na LJES-u nego na ZK, prema tome totalno si OFFTopic na mojoj temi...

Aj sad fino trazi sebi nesto negdje drugo...
nešto si mi se uzrujala
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Old 06.09.2005., 22:13   #17
Quote:
Tinchi kaže:


Meni je đed iz Hercegovine, al baba nije... Što objašnjava zašto mi je samo guzica velka, za razliku od sisa
znači sise su ti na đeda
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Old 06.09.2005., 22:17   #18
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
nešto si mi se uzrujala
Ne bih ti namigivala u proslom postu da jesam... To ti je ovaj smajli


Nije me tako lako naljutiti....ali kad me naljutis....BJEZI!!!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Old 06.09.2005., 22:17   #19
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
znači sise su ti na đeda
ne nego guze
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Old 06.09.2005., 22:18   #20
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
znači sise su ti na đeda
Točno
Tinchi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.