Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2004., 19:56   #201
Quote:
slafko kaže:
now you're talkin'.

@--,'-----
*Elektra se topi*

__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2004., 20:17   #202
Dakle, gledah danas Renatu, vodi nekakvu emisiju o serijama i naj horrorima svih vremena... Valjda dovoljno govori da je TV cijelo vrijeme bio na mjut...

glas =

grimase =

fore i fazoni =

voditeljska sposobnost =

Dizestr...

Najbolje joj je da još par godina kontinuirano iskače iz bazena, a ne da zamara glavicu...
se7en is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2004., 20:28   #203
Quote:
se7en kaže:
Dakle, gledah danas Renatu, vodi nekakvu emisiju o serijama i naj horrorima svih vremena... Valjda dovoljno govori da je TV cijelo vrijeme bio na mjut...

glas =

grimase =

fore i fazoni =

voditeljska sposobnost =

Dizestr...

Najbolje joj je da još par godina kontinuirano iskače iz bazena, a ne da zamara glavicu...

__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 00:21   #204
Gledala sam opet. Mogu samo .
Zašto su njoj dali da to vodi? Zašto?
A volim pogledati takve emisije kad nemam pametnija posla, al ovo.........
Al znate, skužila sam da ona ne može biti drugačija. Ona izgleda tako priča i u RL. Kad je ono kao nešto čitala pa pokušavala kao biti duhovita, pa bila je još gora.
Ne, ne, Renata zapravo ne griješi. Griješi samo RTL što joj da da otvori usta.

E da, i ta emisija, nema veze sa nama. Koji idiot piše najave??? Pa spominjane su serije za koje mi nikad čuli, a ona kaže: nasmijavao nas je. Pa nije nas, već amerikance!!!!!

Joj, sve im moraš nacrtati.

Btw, da kažem nešto dobro, Ivana Plechinger mi baš simpa vodi ono tipa "šaljivi kućni video".
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 08:26   #205
Quote:
se7en kaže:
Dakle, gledah danas Renatu, vodi nekakvu emisiju o serijama i naj horrorima svih vremena... Valjda dovoljno govori da je TV cijelo vrijeme bio na mjut...

glas =

grimase =

fore i fazoni =

voditeljska sposobnost =

Dizestr...

Najbolje joj je da još par godina kontinuirano iskače iz bazena, a ne da zamara glavicu...
Ja sam isto jučer gledal za vrijeme ručka.
Uspio sam izdržat do onog dijela kad je bil Fredy i kad sam ju videl sa onak podignutim sisama, pozlilo mi je.
Koji neukus...:bljak

Žena stvarno ima jebeno tijelo ali koa voditeljica je ultra-grozna.

Treba izgleda ko da je bila na trodnevnom partyu na kojem je pojela 17 bombona i 6,5 grama speeda i onda kopa one debilne grimase, sva je ukočena...ma UŽAS!!!!

Pitam se jel ona tolko zaljubljena sama u sebe, da sama sebe ne vidi?
Ili ne gleda emisije?
Ili je tolko glupa da ne kuži da je užasna?
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 10:23   #206
Quote:
Nastassja kaže:
E, da, i ta emisija, nema veze sa nama. Koji idiot piše najave??? Pa spominjane su serije za koje mi nikad čuli, a ona kaže: nasmijavao nas je. Pa nije nas, već amerikance!!!!!

Joj, sve im moraš nacrtati.

Da, spominju tamo neke Jeffersone ili slično, pa, mili bože, kao ti likovi u redakciji znaju šta je to??? Sto posto još veća glupost od Gilligan's island, a za koji mi samo znamo (neki) jer je milion puta spomenut u Alfu i u sličnim serijama...

RTL mi je totalno loš, kaje sa tom invazijom njemačkih B-serija

Ma, dođe mi da
se7en is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 10:27   #207
Ma sve to što oni prikazuju u tom Extra (kako god da se zove) je u biti preuzeto sa MTV-a. Znam da one plavuše su zasigurno od tamo ukradene

Moja frendica je rekla da je to gledala

A to za te filmove ili serije .. mislim ono .. za neke nikad čula nisam kao što mogu pretpostavljati da ni vi niste
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 10:46   #208
Quote:
Elektra kaže:
Ma sve to što oni prikazuju u tom Extra (kako god da se zove) je u biti preuzeto sa MTV-a. Znam da one plavuše su zasigurno od tamo ukradene

Moja frendica je rekla da je to gledala

A to za te filmove ili serije .. mislim ono .. za neke nikad čula nisam kao što mogu pretpostavljati da ni vi niste
Da, bilo je prije cca 10 dana o onom liku šta je cijeli tetoviran i spirsan, šta oće postat tigar...

Stara, to sam gledao prije minimalno 3 godine na švapskom RTL... Možda nam zbog neupućenosti u takve i slične trivije i ne daju ulazak u EU, nego nas prvo moraju našopati svim svojim sranjima, tak da nam to postane normalno pa da jednog dana budemo braća sa svim tim nacijima i fašistima...
se7en is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 10:50   #209
Quote:
slafko kaže:
now you're talkin'.

@--,'-----
aha! četat ne smijemo, a ti zašprehavat možeš?! eto ti na..autokracija
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 10:53   #210
Quote:
se7en kaže:
Da, bilo je prije cca 10 dana o onom liku šta je cijeli tetoviran i spirsan, šta oće postat tigar...

Stara, to sam gledao prije minimalno 3 godine na švapskom RTL...
da, fakat..ja sam se isto čudila otkud su to iskopali - tog sam tipa vidjela daaaavno.. (mislim, nije baš neš kaj je teško zapamtiti )
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 10:55   #211
Quote:
shree_kali kaže:
aha! četat ne smijemo, a ti zašprehavat možeš?! eto ti na..autokracija
tako mala..dovedi to u red
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 10:56   #212
Quote:
se7en kaže:
Da, bilo je prije cca 10 dana o onom liku šta je cijeli tetoviran i spirsan, šta oće postat tigar...

Stara, to sam gledao prije minimalno 3 godine na švapskom RTL...
3 godine?!?! jebote .. to je zaista stara vijest .. ma koma ...

od danas bojkotiram rtl
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 11:08   #213
Quote:
Elektra kaže:
tako mala..dovedi to u red
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 11:11   #214
Dobro, a kakva je šema sa Barbarom?
Po meni bi se trebao napraviti skeč koji bi bio uvršten u Exploziv, a tema bi bila: "Voditeljica koja ne može pravilno izgovoriti niti jednu rečenicu"! Glavni akter: Barbara
se7en is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 11:17   #215
Quote:
se7en kaže:
Dobro, a kakva je šema sa Barbarom?
Po meni bi se trebao napraviti skeč koji bi bio uvršten u Exploziv, a tema bi bila: "Voditeljica koja ne može pravilno izgovoriti niti jednu rečenicu"! Glavni akter: Barbara
a kojom barbarom?! (od silnog trača više nemam pojma koje smo sve opleli..)

aha - radulović? ma meni sve s predznakom storysupernova automatski zhlapi iz glave nakon 10 sekundi..obrambeni mehanizam
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 11:18   #216
hehe..o Barbari bi se dao napisati roman ali mislim da jednostavno nije vrijedno truda
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 11:25   #217
Evo, glavni bunđije su tu i možemo da krenemo.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 11:26   #218
Quote:
shree_kali kaže:
a kojom barbarom?! (od silnog trača više nemam pojma koje smo sve opleli..)

aha - radulović? ma meni sve s predznakom storysupernova automatski zhlapi iz glave nakon 10 sekundi..obrambeni mehanizam
Ma ne, ta koja vodi Expolziv... Ona sa trajnom na glavi ( )
se7en is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 11:29   #219
Quote:
se7en kaže:
Ma ne, ta koja vodi Expolziv... Ona sa trajnom na glavi ( )
misliš ona sa Super močom na glavi?!

Tatjana Jurić
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 11:30   #220
Quote:
kpt. Willard kaže:
Evo, glavni bunđije su tu i možemo da krenemo.
hehehe
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.