Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2011., 22:53   #21
Vratit ću i ja svoga sve mi se čini jerbo iman masu problema s njim. Prvo, zvučnik je prejadan, jedva da čujem kad me neko zove, drugo - kad pribacin neku sliku s kompa priko usb-a na mobitel i iden je učitat, mobitel je ne može otvorit, ekran je crn, ne mogu otvorit ni one postavljene slike koje san dobila s mobitelom, ne mogu ni galeriju otvorit , sve dok ne izbrišen te slike šta san pribacila i restartiran mobitel .. Baterija je žalost nad žalostima, traje svega 6-7 sati.

EDIT: Kupila san ga prije točno tjedan dana!

Zadnje uređivanje st_rock! : 15.10.2011. at 23:38.
st_rock! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 00:34   #22
Quote:
st_rock! kaže: Pogledaj post
Vratit ću i ja svoga sve mi se čini jerbo iman masu problema s njim. Prvo, zvučnik je prejadan, jedva da čujem kad me neko zove, drugo - kad pribacin neku sliku s kompa priko usb-a na mobitel i iden je učitat, mobitel je ne može otvorit, ekran je crn, ne mogu otvorit ni one postavljene slike koje san dobila s mobitelom, ne mogu ni galeriju otvorit , sve dok ne izbrišen te slike šta san pribacila i restartiran mobitel .. Baterija je žalost nad žalostima, traje svega 6-7 sati.

EDIT: Kupila san ga prije točno tjedan dana!
Ajoj bas mi je zao..

Daj molim te ako mozes napisat koja je FW verzija tocno i koji je build number,to imas u postavkama o telefonu ili ispod baterije..ajd plz da vidim dal je isti mozda ko i oni sto se zale s ove stranice http://talk.sonyericsson.com/thread/...art=0&tstart=0 ty
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 01:26   #23
Quote:
robert2828 kaže: Pogledaj post
Ajoj bas mi je zao..

Daj molim te ako mozes napisat koja je FW verzija tocno i koji je build number,to imas u postavkama o telefonu ili ispod baterije..ajd plz da vidim dal je isti mozda ko i oni sto se zale s ove stranice http://talk.sonyericsson.com/thread/...art=0&tstart=0 ty
Aj uspila san nekako riješit problem sa slikama jer imaju tri foldera za slike - DCIM (tu su fotografije), image i picture, e sad - tribala san stavljat u picture, a ne u image, zato mi vjerojatno i nije tilo otvorit..
st_rock! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 03:14   #24
Quote:
st_rock! kaže: Pogledaj post
Aj uspila san nekako riješit problem sa slikama jer imaju tri foldera za slike - DCIM (tu su fotografije), image i picture, e sad - tribala san stavljat u picture, a ne u image, zato mi vjerojatno i nije tilo otvorit..
Da u dcmi ti stavlja slike od mobija koje poslikas,e daj mi molim te reci kolko se vremena puni baterija dok je skroz prazna pa do pune dok bude? Jel jedan sat il kolko? Tnx
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 17:34   #25
Quote:
st_rock! kaže: Pogledaj post
Mobitel je preodličan, al ima i jednu manu, a to je baterija. Dakle, uzela san ga prije par dana i jel, napravila sve ono za početak, pustila da se isprazni pa punila 12h i sad jedva da traje pola dana! A ni ne prčkam toliko po njemu baš zato da se ne isprazni brzo.. Užas, moran ga nonstop punit i to me užasno živcira >.<
Al sve ostalo je famozno


S tipkama nema problema... još
Ej..daj mi reci otkako si kupila mob jel mobi sve ok i za kolko ti se napuni baterija dok je potpuno prazna do potpuno pune,jel brzo ili kolko otprilike?,i milsim dal sve radi ok,nista se ne dogajda sa njim cudno ? ty

Zadnje uređivanje robert2828 : 17.10.2011. at 18:34.
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 18:21   #26
Etoga kupio konacno xperiu mini st15i i za sada nikakve greske ,naadm se da nece niti biti..e sad sto se tice baterije ona je 1200mah Li-po i dok sam stavio unutra bateriju je bila na nekih 26% i radio sam 2 i pola sata s njim ,,od wi-fi -a ,po mobitelu cackao bez prestanka ,tako da sad sam ga stavio puniti jer mi se ugasio pa cu videjt kolko ce trajat baterija..Puno ljudi se zali na bateriju al ovako na prvi mah mi se cini sasvim super,,ali kao sto rekoh necu se prenagliti..al za 26% rada na njemu 2i pola sata je stvarno ok..

Javim jos dok napunim pa da napisem jos nesto..pozz

Al imam jedan problem pa ako netko zna: Jel netko ima xperiu mini st15i i da je na Tomatu ,nemogu sloziti postavke za mms i za net (ne wi-fi),tamo kod pristupnih tocaka mi ne pokazujje a napravim ih i sve popunim i spremim al ih poslije nemogu vidjet,onda stavim od VIP-a karticu i eto radi i vidim ih ??!!

Ako netko zna u cemu je problem nek pomogne tnx
__________________
...niti lijevo niti desno...

Zadnje uređivanje robert2828 : 20.10.2011. at 18:44.
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 00:41   #27
Prošlo osam dana. Jel i dalje sve kako treba?
__________________
<Moje slije>
Ballota is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 00:55   #28
Thumbs up

Quote:
Ballota kaže: Pogledaj post
Prošlo osam dana. Jel i dalje sve kako treba?
Jeste na srecu za sadaa,,malen je zver stvarno,prezadovaoljan sam sa njime,,za sada nema nikakvih problema ,naadam se niti da nece biti
__________________
...niti lijevo niti desno...
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 08:54   #29
Quote:
robert2828 kaže: Pogledaj post
Jeste na srecu za sadaa,,malen je zver stvarno,prezadovaoljan sam sa njime,,za sada nema nikakvih problema ,naadam se niti da nece biti
Neće ni biti nikakvih problema. Ne znam što ste se svi tako uspaničili. Da u hrvatskoj ima problema znali bi.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 13:46   #30
Quote:
tomo100brt kaže: Pogledaj post
Neće ni biti nikakvih problema. Ne znam što ste se svi tako uspaničili. Da u hrvatskoj ima problema znali bi.
Ma zbog ovog http://talk.sonyericsson.com/thread/...art=0&tstart=0 sam ja bio u bedu da mi se ne pocne dogadjat ali za sada sve 5 nadam se da ce i tako ostati,inace sve super,mobi stvarno mala zverka
__________________
...niti lijevo niti desno...
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 21:05   #31
Quote:
robert2828 kaže: Pogledaj post
Ma zbog ovog http://talk.sonyericsson.com/thread/...art=0&tstart=0 sam ja bio u bedu da mi se ne pocne dogadjat ali za sada sve 5 nadam se da ce i tako ostati,inace sve super,mobi stvarno mala zverka
Evo ja ću potvrdit da se to događa. Znam da sam rekao da nema problema ali ima. Nije bilo problema dok mi prijatelj nije napravio update na Android 2.3.4 firmware 4.0.2.A.0.42. Bio je u prostoriji i nakon nekog vremena sve poludi, i tipke na dodir, a nakon toga ni touch ne valja vjerovatno su uzrok tipke jer odem u neku aplikaciju i ugasi se, a mobitel malo zavibrira kao da se stisnila tipka na dodir ispod ekrana, a onda stalno ta vrlo kratka vibracija kao da se tipke diraju, a nisu mobitel stoji na stolu. Izašao vani di je hladnije i nakon par minuta sve uredu, ušao u kuću di se grije problem se nakon par minuta vrati. Stvarno čudno. Sad pokušat ću vratiti stari software i vidit hoće li se problem popraviti. Ne znam da li je to softwareski ili hardwareski. Javim sutra je li riješeno. Ako netko ima neko rješenje neka slobodno javi.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 00:43   #32
Quote:
tomo100brt kaže: Pogledaj post
Evo ja ću potvrdit da se to događa. Znam da sam rekao da nema problema ali ima. Nije bilo problema dok mi prijatelj nije napravio update na Android 2.3.4 firmware 4.0.2.A.0.42. Bio je u prostoriji i nakon nekog vremena sve poludi, i tipke na dodir, a nakon toga ni touch ne valja vjerovatno su uzrok tipke jer odem u neku aplikaciju i ugasi se, a mobitel malo zavibrira kao da se stisnila tipka na dodir ispod ekrana, a onda stalno ta vrlo kratka vibracija kao da se tipke diraju, a nisu mobitel stoji na stolu. Izašao vani di je hladnije i nakon par minuta sve uredu, ušao u kuću di se grije problem se nakon par minuta vrati. Stvarno čudno. Sad pokušat ću vratiti stari software i vidit hoće li se problem popraviti. Ne znam da li je to softwareski ili hardwareski. Javim sutra je li riješeno. Ako netko ima neko rješenje neka slobodno javi.
Kolko dugo imas xperiu mini st15i?
Nakon kolko ti se to pocelo dogajdati ?
Na kolko stuonjeva je baterija kad se pocne to dogadjati?
Gdje si ga kupio mjesto,i ducan ( ili ovako na crno ) ?
Ja imam 2.3.3 i za sad je u redu inaace se ljudi vani zale da pocne zbog malo duzeg rada i zahtjevnijih igrica dok se baterija zagrije pa pocne poludit tipke ,a u SE servisu ima rjesenje za to samo se treba obratiti k njima ,nista ne prckat bez jer nece vredit garancija,inace su tu kod nas upoznati s tim i ima rijesenje!

Daj mi reci dal ti je mobi rootan i kako si vec stavio 2.3.4 firmware?
Kako mozes vratit stari firmware?
__________________
...niti lijevo niti desno...

Zadnje uređivanje robert2828 : 29.10.2011. at 00:49.
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 12:28   #33
Quote:
robert2828 kaže: Pogledaj post
Kolko dugo imas xperiu mini st15i?
Nakon kolko ti se to pocelo dogajdati ?
Na kolko stuonjeva je baterija kad se pocne to dogadjati?
Gdje si ga kupio mjesto,i ducan ( ili ovako na crno ) ?
Ja imam 2.3.3 i za sad je u redu inaace se ljudi vani zale da pocne zbog malo duzeg rada i zahtjevnijih igrica dok se baterija zagrije pa pocne poludit tipke ,a u SE servisu ima rjesenje za to samo se treba obratiti k njima ,nista ne prckat bez jer nece vredit garancija,inace su tu kod nas upoznati s tim i ima rijesenje!

Daj mi reci dal ti je mobi rootan i kako si vec stavio 2.3.4 firmware?
Kako mozes vratit stari firmware?
Mislim da je sve jasno iz onog poviše posta koji sam napisao. Od roota nema ni r. Počelo se događat nakon update na Android 2.3.4 preko SEUS i to odmah na sobnoj temperaturi. Ima ga već mjesec i pol i nikakvih problema do updatea. Ja ne znam temperaturu baterije ali mobitel se uopće nije zagrijao. Možda je malo narasla na sobnoj temperaturi, a pala na vanjskoj temperaturi. Zagrijanost nisam osjetio. Na vanjskoj temperaturi radi normalno, odnesem ga na sobnu temperaturu koja je oko 24 stupnja i nakon par minute poblesavi, vratim vani na oko 15 stupnjeva sve se vrati u normalu. Najprije sam mislio da je Android u pitanju jer se odmah nakon pokretanja nakon par minuta to javilo ali nakon ponovnog flashanja preko SEUS isti problem nakon par minuta. Onda kad sam otišao ponovno flashati na drugi kompjuter u njegovog susjeda misleći da je do dizanja sa interneta, došao u kuću njegovog susjeda i sve radi normalno, onda se vratio u kuću mog prijatelja, problem se vratio. Tako sam shvatio da je riječ o temperaturi. Kad mi poslijepodne da mobitel pokušat ću vratit stari Android 2.3.3 koji je radio dobro preko X10 flash tool i vidit hoće li se ovo popravit jer ne znam da li je hardwareski problem ili samo problem u Androidu 2.3.4. Iz elektromagic servisa su rekli da samo treba ponovo kalibrirat dodir. Uostalom ako ne bude radilo ima garancija jer je kupljen preko interneta u Turbodiskonta. Jedini je problem naći rezerni mobitel jer mu je to jedini.

Zadnje uređivanje tomo100brt : 29.10.2011. at 13:07.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 13:50   #34
Quote:
tomo100brt kaže: Pogledaj post
Mislim da je sve jasno iz onog poviše posta koji sam napisao. Od roota nema ni r. Počelo se događat nakon update na Android 2.3.4 preko SEUS i to odmah na sobnoj temperaturi. Ima ga već mjesec i pol i nikakvih problema do updatea. Ja ne znam temperaturu baterije ali mobitel se uopće nije zagrijao. Možda je malo narasla na sobnoj temperaturi, a pala na vanjskoj temperaturi. Zagrijanost nisam osjetio. Na vanjskoj temperaturi radi normalno, odnesem ga na sobnu temperaturu koja je oko 24 stupnja i nakon par minute poblesavi, vratim vani na oko 15 stupnjeva sve se vrati u normalu. Najprije sam mislio da je Android u pitanju jer se odmah nakon pokretanja nakon par minuta to javilo ali nakon ponovnog flashanja preko SEUS isti problem nakon par minuta. Onda kad sam otišao ponovno flashati na drugi kompjuter u njegovog susjeda misleći da je do dizanja sa interneta, došao u kuću njegovog susjeda i sve radi normalno, onda se vratio u kuću mog prijatelja, problem se vratio. Tako sam shvatio da je riječ o temperaturi. Kad mi poslijepodne da mobitel pokušat ću vratit stari Android 2.3.3 koji je radio dobro preko X10 flash tool i vidit hoće li se ovo popravit jer ne znam da li je hardwareski problem ili samo problem u Androidu 2.3.4. Iz elektromagic servisa su rekli da samo treba ponovo kalibrirat dodir. Uostalom ako ne bude radilo ima garancija jer je kupljen preko interneta u Turbodiskonta. Jedini je problem naći rezerni mobitel jer mu je to jedini.
Daj mi reci kako se moze vratit s 2.3.4 na 2.3.3 ?
__________________
...niti lijevo niti desno...
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 22:26   #35
Quote:
robert2828 kaže: Pogledaj post
Daj mi reci kako se moze vratit s 2.3.4 na 2.3.3 ?
Ode ti je flashtool 0.3.0.0
http://www.multiupload.com/LS3UFZY996

Ode ti je Android 2.3.3x firmware 4.0.A.2.368
http://www.multiupload.com/VP1BTIARSW

To sve skineš i odpakiraš.
Firmware ubaci u folder firmwares. Firmware mora imati ekstenziju .ftf (druge ekstenzije ovaj program ne čita). Upali X10 flashtool i odaberi firmware. Kad se pojavi slika sa uputom za flash mode (ne čitaj uputu jer je ona za X10) stavi svoj mobitel u flash mode: drži tipku za smanjivanje i ukljući ga u kompjuter. Drži tipku za smanjivanje sve dok ne počne flashanje.
Ovako možeš sa Androida 2.3.4 vratiti na Android 2.3.3x ili obrnuto staviti novi Android. Dakle možeš staviti bilo koji firmware kad poželiš. Napominjem da se svi podaci u mobitelu brišu osim na memorijskoj kartici i na SIM kartici. Postupak se ne smije prekidati inaće crkne mobitel. Regija softwarea nije važna jer sve idu na sve uređaje i svi imaju hrvatski jezik.
Pitaš se hoćeš li moći raditi update preko SEUS. Naravno da hoćeš čim se pojavi update za taj software koji si stavio.

Ode su ti firmware koji ti trebaju samo ih nađi na ovim postovima
http://forum.xda-developers.com/foru...242&order=desc

Ovim programom se flashaju sve XPERIA.


Da se vratim onom mini sa problemom. Problem nije riješen ni sa vraćanjem Androida na 2.3.3x. Primijetio sam sad da je problem vezan sa grijanjem uređaja. U ovom slučaju ne treba neka visoka temperatura, čak se ne osjeti da je zagrijan međutim kad temperatura uređaja padne sve je normalno. Ali ima garanciju pa neka oni u servisu to riješe.

Zadnje uređivanje tomo100brt : 29.10.2011. at 22:56.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 01:17   #36
Quote:
tomo100brt kaže: Pogledaj post
Ode ti je flashtool 0.3.0.0
http://www.multiupload.com/LS3UFZY996

Ode ti je Android 2.3.3x firmware 4.0.A.2.368
http://www.multiupload.com/VP1BTIARSW

To sve skineš i odpakiraš.
Firmware ubaci u folder firmwares. Firmware mora imati ekstenziju .ftf (druge ekstenzije ovaj program ne čita). Upali X10 flashtool i odaberi firmware. Kad se pojavi slika sa uputom za flash mode (ne čitaj uputu jer je ona za X10) stavi svoj mobitel u flash mode: drži tipku za smanjivanje i ukljući ga u kompjuter. Drži tipku za smanjivanje sve dok ne počne flashanje.
Ovako možeš sa Androida 2.3.4 vratiti na Android 2.3.3x ili obrnuto staviti novi Android. Dakle možeš staviti bilo koji firmware kad poželiš. Napominjem da se svi podaci u mobitelu brišu osim na memorijskoj kartici i na SIM kartici. Postupak se ne smije prekidati inaće crkne mobitel. Regija softwarea nije važna jer sve idu na sve uređaje i svi imaju hrvatski jezik.
Pitaš se hoćeš li moći raditi update preko SEUS. Naravno da hoćeš čim se pojavi update za taj software koji si stavio.

Ode su ti firmware koji ti trebaju samo ih nađi na ovim postovima
http://forum.xda-developers.com/foru...242&order=desc

Ovim programom se flashaju sve XPERIA.


Da se vratim onom mini sa problemom. Problem nije riješen ni sa vraćanjem Androida na 2.3.3x. Primijetio sam sad da je problem vezan sa grijanjem uređaja. U ovom slučaju ne treba neka visoka temperatura, čak se ne osjeti da je zagrijan međutim kad temperatura uređaja padne sve je normalno. Ali ima garanciju pa neka oni u servisu to riješe.
Hvala na detaljnom opisu processa.

Daj mi reci dal cu izgubit garanciju ako to idem radit?

Ja ga imam sad 10 dana i za sad je ok ,nista se ne dogadja,nisam stavio 2.3.4 jeer nisam niti znao do jucer dok ti nisi napisao,jedino sam oso s .368 na .377 i sve ok,a sad dal ce i dalje tako biti neznam,,nadam se da oce,makar nekima je i za 3 tjedna poceo ludovati to s tipkama tako da nemogu bit 100% siguran da ce mene zaobici,a ovaj 2.3.4 mi je sad opce bed stavljat jer si me ti izbediro kaad si napiso da se pocelo dogadjat cim si ga stavio,a i kolko sam sse raspitao nije nest znacajno bolje.Samo da se meni ne pocne dogadjat gluposti s njim ,,btw meni temp ode do 37-38 mozda i vise stupnjeva dok igram neke 3d igre ili dugo visim na njemu al za sad sve ok.

Vidjet cemo jos ,javim ako pocne ludirat,bitno da rijeseje postoji
__________________
...niti lijevo niti desno...

Zadnje uređivanje robert2828 : 30.10.2011. at 01:38.
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 08:02   #37
Quote:
robert2828 kaže: Pogledaj post
Hvala na detaljnom opisu processa.

Daj mi reci dal cu izgubit garanciju ako to idem radit?

Ja ga imam sad 10 dana i za sad je ok ,nista se ne dogadja,nisam stavio 2.3.4 jeer nisam niti znao do jucer dok ti nisi napisao,jedino sam oso s .368 na .377 i sve ok,a sad dal ce i dalje tako biti neznam,,nadam se da oce,makar nekima je i za 3 tjedna poceo ludovati to s tipkama tako da nemogu bit 100% siguran da ce mene zaobici,a ovaj 2.3.4 mi je sad opce bed stavljat jer si me ti izbediro kaad si napiso da se pocelo dogadjat cim si ga stavio,a i kolko sam sse raspitao nije nest znacajno bolje.Samo da se meni ne pocne dogadjat gluposti s njim ,,btw meni temp ode do 37-38 mozda i vise stupnjeva dok igram neke 3d igre ili dugo visim na njemu al za sad sve ok.

Vidjet cemo jos ,javim ako pocne ludirat,bitno da rijeseje postoji
Nisam ti rekao da je taj .377 Android 2.3.3x stavio čim je kupio uređaj i bilo dobro mjesec i pol dana dok nije stavio 4.0.2.A.0.42 Android 2.3.4. Ne mogu biti pametan.

Garancija se ne gubi ako budeš stavljao isti tip firmware kao onaj u uređaju.
Zovni ovaj broj *#*#7378423#*#* i uđi u Service info --> Software info i pod Phone Software Version ti piše Generic, a pod File System Version ti piše regija (u mene je world i ja moram tražiti global generic firmware koji je u biti world generic). Tako se ne otkriva ilegalno flashanje jer svi slobodni uređaji koji su u hrvatskoj kupljeni osim u operatera world generic (global generic) koliko sam vidio u mene, rodbine i prijatelja.

Zadnje uređivanje tomo100brt : 30.10.2011. at 08:11.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 11:30   #38
hmmm nisam pametan sad dal da ga stavim na 2.3.4 ili ne,,sta opce dobivas s 2.3.4 jel velika neka razlika?

Quote:
st_rock! kaže: Pogledaj post
Vratit ću i ja svoga sve mi se čini jerbo iman masu problema s njim. Prvo, zvučnik je prejadan, jedva da čujem kad me neko zove, drugo - kad pribacin neku sliku s kompa priko usb-a na mobitel i iden je učitat, mobitel je ne može otvorit, ekran je crn, ne mogu otvorit ni one postavljene slike koje san dobila s mobitelom, ne mogu ni galeriju otvorit , sve dok ne izbrišen te slike šta san pribacila i restartiran mobitel .. Baterija je žalost nad žalostima, traje svega 6-7 sati.

EDIT: Kupila san ga prije točno tjedan dana!
MOras ukljuciti x-loud za jaci zvuk
__________________
...niti lijevo niti desno...

Zadnje uređivanje assassin : 31.10.2011. at 14:01. Reason: Spojeno
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 15:29   #39
Quote:
robert2828 kaže: Pogledaj post
hmmm nisam pametan sad dal da ga stavim na 2.3.4 ili ne,,sta opce dobivas s 2.3.4 jel velika neka razlika?



MOras ukljuciti x-loud za jaci zvuk
Dobivaš
slikanje trenutnog stanja zaslona
uređivanje liste koja trenutno svira u muzičkom playeru
još dodataka za beskonačno u muzičkom playeru
Facebook unutar XPERIA 2.0
USB mogučnosti kad je uređaj spojen na dok
3D i 2D sweep panorame
16x digitalni zoom za videosnimanje
razni ispravci bugova

Sad da li ga staviti. Ja bi ga stavio pa ako bude problema sa tipkama sa njim u servis. Bolje da se problemi jave sad dok je pod garancijom.

Zadnje uređivanje tomo100brt : 31.10.2011. at 15:36.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 16:06   #40
Quote:
tomo100brt kaže: Pogledaj post
Dobivaš
slikanje trenutnog stanja zaslona
uređivanje liste koja trenutno svira u muzičkom playeru
još dodataka za beskonačno u muzičkom playeru
Facebook unutar XPERIA 2.0
USB mogučnosti kad je uređaj spojen na dok
3D i 2D sweep panorame
16x digitalni zoom za videosnimanje
razni ispravci bugova

Sad da li ga staviti. Ja bi ga stavio pa ako bude problema sa tipkama sa njim u servis. Bolje da se problemi jave sad dok je pod garancijom.
Da imas pravo sto se tica da ga stavim na 2.3.4 jos dok je pod garancijom jer ako ce se pocet desavat to,desavat ce se prije ili kasnije ako sam naiso na "kvarni" mob.

Idem ga staviti pa javim kako je.

I daj mi reci dal se tebi odma pocelo to dogadjat cim si stavio 2.3.4 ili tek nakon nekoliko dana??
__________________
...niti lijevo niti desno...
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.