Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2012., 22:50   #1401
Quote:
black_sheep kaže: Pogledaj post
....
Ajme
vanhaver is offline  
Old 19.03.2012., 05:53   #1402
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post


jel ovo normalno?
Ne mislim samo na treš moment, nego jel to normalno?
Čuj, neda joj se plaćati stolice za djecu na svadbi jer ionako djeca odu..a ovo za prvi ples i kako je jadna klinka uništila večer i kako ona jadna strepi da joj se to ne dogodi

Pohvale sretnom mužu na odabiru..i naravno čestitke
Pošto se mojih podosta frendica poudavalo ili se skoro udaje, da razjasnim jednu stvar oko djece pa bilo to vama treš ili ne. (Od sveg što te udavače pišu, ovo je još najnormalnija stvar).
Naime nikom ne smeta kad netko iz uže obitelji povede dijete. Al, pozoveš recimo frendicu s posla u svatove i ona povede muža i sve petero svoje djece (jer oni baš vole vjenčanja), e to je onda jebiga zajebano.
Mladenci plaćaju salu po broju stolica ( a u Zagrebu nema stolice ispod 40 eura), frendica ti kao poklon da 100 eura, jer tako se obično daje, i ti si u debelom minusu. I takvih ima poprilično.
Također, tu je element i gužve. Valjda 90% djece će trčat po sali, jer to im je zanimanje, i lijepit se za mladu.
Ne zaboravimo da je ovo Hrvatska i da mladenci nemaju puno utjecaja na popis gostiju. Pola ih sazovu majke i očevi sretnog para.

Naravno, stil pisanja mladenke je treš, al da je normalno postavljat ovakva pitanja, jest.
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Old 19.03.2012., 08:37   #1403
Quote:
anako kaže: Pogledaj post
Al, pozoveš recimo frendicu s posla u svatove i ona povede muža i sve petero svoje djece (jer oni baš vole vjenčanja), e to je onda jebiga zajebano.
Mladenci plaćaju salu po broju stolica ( a u Zagrebu nema stolice ispod 40 eura), frendica ti kao poklon da 100 eura, jer tako se obično daje, i ti si u debelom minusu. I takvih ima poprilično.
Također, tu je element i gužve. Valjda 90% djece će trčat po sali, jer to im je zanimanje, i lijepit se za mladu.
Ne zaboravimo da je ovo Hrvatska i da mladenci nemaju puno utjecaja na popis gostiju. Pola ih sazovu majke i očevi sretnog para.

Naravno, stil pisanja mladenke je treš, al da je normalno postavljat ovakva pitanja, jest.
Ja sam mislio da je normalno da se ljudi vjenčaju jer se vole i žele zajedno živjeti i "graditi budućnost", a ne zato jer žele zaraditi na vjenčanju. Koji sam ja idiot...
Jack Daniel's is offline  
Old 19.03.2012., 08:40   #1404
Tema "Higijena žena" NA ŽK - https://www.forum.hr/showthread.php?t=685313 - neprocjenjivo iskustvo, svaki mjesec navratim da vidim šta je aktualno i odvalim se od smija. Uglavnom, tema je u početku bila "relativno" normalna a s vremenom se pretvorila u luđačko natjecanje koja je urednija i koja se više puta dnevno tušira i pere zube te apsolutno zgražanje nad onima drugačijima koji se recimo tuširaju samo jednom dnevno.

Baš sam jučer malo bacia oko i opet se nisam razočara, na zadnjih par strana je žestoka rasprava da li koristiti bide, obični papir ili vlažne maramice za brisanje dupeta nakon velike nužde.
partyboy is offline  
Old 19.03.2012., 08:56   #1405
Ma ta tema ti je u istom rangu kao i ona o brijanju pazuha ( zatvoriše je ) ili ona o izboru partnera prema prehrambenim navikama.


Te teme su jednostavno za
** Tara ** is offline  
Old 19.03.2012., 09:06   #1406
Quote:
anako kaže: Pogledaj post
Pošto se mojih podosta frendica poudavalo ili se skoro udaje, da razjasnim jednu stvar oko djece pa bilo to vama treš ili ne. (Od sveg što te udavače pišu, ovo je još najnormalnija stvar).
Naime nikom ne smeta kad netko iz uže obitelji povede dijete. Al, pozoveš recimo frendicu s posla u svatove i ona povede muža i sve petero svoje djece (jer oni baš vole vjenčanja), e to je onda jebiga zajebano.
Mladenci plaćaju salu po broju stolica ( a u Zagrebu nema stolice ispod 40 eura), frendica ti kao poklon da 100 eura, jer tako se obično daje, i ti si u debelom minusu. I takvih ima poprilično.
Također, tu je element i gužve. Valjda 90% djece će trčat po sali, jer to im je zanimanje, i lijepit se za mladu.
Ne zaboravimo da je ovo Hrvatska i da mladenci nemaju puno utjecaja na popis gostiju. Pola ih sazovu majke i očevi sretnog para.

Naravno, stil pisanja mladenke je treš, al da je normalno postavljat ovakva pitanja, jest.
Ja sam imala svadbu ovo ljeto..i izvini, meni to nije normalno.
Nisam se udavala ili pravila svadbu radi zarade ili da bih ostala u plusu, nema mi većeg treša od tog.
Imala sam svadbu za 50ljudi u Zg i stolica me je koštala daleko više od 40 eura i ostala sam u debelom minusu, ali svjesno, jer da nisam mogla napraviti svadbu kakvu želim ne bih je ni pravila uopće, drugo je vaše shvaćanje da napravite svadbu da zaradite..to mi je odurno, u najmanju ruku.
Također, ja nisam iz Zg, a imam ogromnu rodbinu iz Bosne sam, mislim d ato sve govori tamo su običaji drukčiji..tjedan dana prije vjnečanja morala sam napraviti večeru u Bosni za najbližih 200ljudi, susjedi, daljnja rodbina..ali upravo radi ovakvih stvari, uzela sam 230mjesta za svaki slučaj jer mi nije padalo na pamet zvati ljude i uvjetovat im da povedu ili ne povedu djecu.
Preodurno!

Zato kažem, da nisam bila u mogućnosti napraviti svadbu kako treba tj da uvjetujem ljudima(ovisno jesu li mi kolegice s posla ili tetke ili sestrične i sl) da ne povedu djecu, ja ju ne bih ni pravila, jer mi je takvo razmišljanje i ponašanje dno dna, kao i ova zarada na svadbi, ne udajem se valjda zbog nje, svadbu valjda radiš jer želiš svoju sreću podijeliti sa ljudima koje voliš, a ne da zaradiš.

i da, boldano-ne zaboravimo i da su mladenke u većini slučajeve nadrkane bridzille koje nemaju poštovanja prema željama roditelja ni svojih ni muževih, kada sam krenula u pripreme za svadbu otišla sam na Vjenčanja, nije mi puno trebalo da pobjegnem..s obzirom da većinu tih svadbi i snose roditelji mladenaca..
Ako želiš svadbu po svojoj volji onda ju i plati sam, od a do ž..a ne da ju starci financiraju i onda se kuka na Vjenčanjima kako svekrva želi pozvati nekog sina od tetkinog polubrata bla bla..i kako je svekrva grozna i bla bla..
FUJ.
sophiella is offline  
Old 19.03.2012., 09:22   #1407
Najveci trash moment u tome jest bas ona ranije spomenuta cinjenica da ce iste zene za 2-3-4 godine po RIDu otvarati teme o tome kakvi su to ljudi koji ne zele njihovu malu Bry (ili mozda Reinu Carllesu ) na svadbi.

A ona je tako slatka, micica. Nikako nije kao ona djeca koju oni nisu htjeli na svadbi-ona je überkind, indigo, kristalna...
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Old 19.03.2012., 09:28   #1408
Kod mene je na svadbi bilo 50ero ljudi (znači manja svadba) + 10ero djece.
Meni je to bilo super jer su mi klinci inače fora.

I sedmomjesečna nećakinja mi je totalno upropastila čitavo vjenčanje jer je bila tako kul obučena. I to u bijelo!!!!!!! Kao i ja!!!


Ja svoje dijete ne bih furala na nečiju svadbu.

Ne vidim potrebu zašto dijete maltretirati s tim pizdarijama.

Jedino da izrazi baš veliku želju da ide... ali samoinicijativno. Bezveze.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 19.03.2012., 09:37   #1409
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
Najveci trash moment u tome jest bas ona ranije spomenuta cinjenica da ce iste zene za 2-3-4 godine po RIDu otvarati teme o tome kakvi su to ljudi koji ne zele njihovu malu Bry (ili mozda Reinu Carllesu ) na svadbi.

A ona je tako slatka, micica. Nikako nije kao ona djeca koju oni nisu htjeli na svadbi-ona je überkind, indigo, kristalna...


a pogledaj ŽuD i teme tamo..velika ljubav, svadba koja se priprema 3godine..zaradili na svadbi auto..bla bla..a par mjeseci nakon svadbe muž se promjenio totalno..
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Kod mene je na svadbi bilo 50ero ljudi (znači manja svadba) + 10ero djece.
Meni je to bilo super jer su mi klinci inače fora.

I sedmomjesečna nećakinja mi je totalno upropastila čitavo vjenčanje jer je bila tako kul obučena. I to u bijelo!!!!!!! Kao i ja!!!
Ja svoje dijete ne bih furala na nečiju svadbu.

Ne vidim potrebu zašto dijete maltretirati s tim pizdarijama.

Jedino da izrazi baš veliku želju da ide... ali samoinicijativno. Bezveze.
i ja sam 50, najljepše su svadbe sa samo najdražim ljudima


i ja bih tu malu nogom van, ne samo da je uzela stolicu nego se super cool obukla u bijelo
nadam se da joj smišljaš već osvetu
sophiella is offline  
Old 19.03.2012., 09:38   #1410
Quote:
anako kaže: Pogledaj post
Mladenci plaćaju salu po broju stolica ( a u Zagrebu nema stolice ispod 40 eura), frendica ti kao poklon da 100 eura, jer tako se obično daje, i ti si u debelom minusu.
Ako nešto smrducka na treš, onda je to definitivno stav da bi gosti trebali plaćat to što ste se ti i partner odlučili ubračit.

Jeb'lo vas "stolica košta tolkoitolko". Il ju plati tako da ne moraš plakat nad svakom kuvertom u koju je netko stavio manje od 300 eura, il pravi vjenčanje na kojem će bit prisutni mladenci i kumovi ako to ne možeš.
MonotypeCorsiva is offline  
Old 19.03.2012., 09:45   #1411
E da, ja sam na svojoj svadbi imala i 2 psa i jednu mačku:rolf: znam, treš moment ali što mogu kad bez njih nisam mogla zamisliti taj dan, dečki(pas i mačak) su imali leptir mašne a moja beštijica haljinicu
ali ipak nisam im morala bar platiti stolice
sophiella is offline  
Old 19.03.2012., 09:45   #1412
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Kod mene je na svadbi bilo 50ero ljudi (znači manja svadba) + 10ero djece.
Meni je to bilo super jer su mi klinci inače fora.

I sedmomjesečna nećakinja mi je totalno upropastila čitavo vjenčanje jer je bila tako kul obučena. I to u bijelo!!!!!!! Kao i ja!!!


Ja svoje dijete ne bih furala na nečiju svadbu.

Ne vidim potrebu zašto dijete maltretirati s tim pizdarijama.

Jedino da izrazi baš veliku želju da ide... ali samoinicijativno. Bezveze.

Ja znam par ljudi koji bi dijete iskoristili kao izgovor ako im se ne bi dalo stati na piru, kao mali plače, spava mu se pa ćemo mi lagano doma. Obično se u znak pristojnosti na piru ostaje bar do rezanja torte a ovako se možeš izvući bez da ikoga uvrijediš. Meni osobno to nikad ne bi trebalo jer obično među zadnjima izlazim iz sale...
partyboy is offline  
Old 19.03.2012., 09:50   #1413
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post

i ja bih tu malu nogom van, ne samo da je uzela stolicu nego se super cool obukla u bijelo
nadam se da joj smišljaš već osvetu
Ma da je barem uzela stolicu.
Mama ju je dofurala u kolicima.
I to nekim zeleno-crnim...ogromnim.
Prestrašno... ne samo da je zauzela prostora više no što bi tri stolice zauzele... nego... kako je to narušavalo dojam u čitavoj sali obasjanoj suncem i punoj bijelih ruža.
Nakaradno...

Htjela sam joj reći... ma piĆka ti materina nosi ta kolica van i furaj dijete na rukama ko' prava mati, a nemoj mi se tu preseravat s kolicima koja se ne uklapaju u ovaj predivni i najljepši ambijent.

Još smo joj dali sobu u hotelu za mladence da podoji dijete... morali smo... i to sam pretrpila. Ali nisam zaboravila!
Obeščastila je naš krevet... za našu prvu bračnu noć.

I tako su mi upropastili moj najbitniji dan u životu u kojeg sam uložila milijun eura da bih zaradila tri milijuna da kupim kožni kauč i fotelje i kuhinju...i, naravno...da otplatim napokon vjenčanicu koju sam uzela na pet kredita.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 19.03.2012., 10:09   #1414
Evo da nismo off, akcija kupujmo hrvatsko s natruhama ksenofobije zahvatila je pdf vjencanja

Quote:
bjelka kaže: Pogledaj post
I to ću je iznajmiti kod nas u Hrvatskoj, a ne nekakvu radioaktivnu od kineza.
Svi koji ovo proćitate recite zašto na onome na ćemu nesmijete šparati da si ispunite djećiji san Vi baš radite kontra, ako je Vama to uredu zašto ne uzmete kinesku muziku, fotografa, cviječara ili kuhara, pa da se svi pretvorimo u kineze.
Preporucujem procitati cijeli post na temi. Teaser: sadrzi grubo silovanje dijakritickih znakova i gramatickih pravila, te poneku smrdljivu znojnu mladenku.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Old 19.03.2012., 10:44   #1415
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
E da, ja sam na svojoj svadbi imala i 2 psa i jednu mačku:rolf: znam, treš moment ali što mogu kad bez njih nisam mogla zamisliti taj dan, dečki(pas i mačak) su imali leptir mašne a moja beštijica haljinicu
ali ipak nisam im morala bar platiti stolice
Zato male rodice nisu imale di sjest.

Ipak si ih odvezala taj dan.


DOA
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 19.03.2012., 12:58   #1416
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
ali ipak nisam im morala bar platiti stolice


srećom pa nisu poveli svoje štence i mačiće
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Ja znam par ljudi koji bi dijete iskoristili kao izgovor ako im se ne bi dalo stati na piru...
ajme, koja dobra ideja
moram rodit uskoro

Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Prestrašno... ne samo da je zauzela prostora više no što bi tri stolice zauzele... nego... kako je to narušavalo dojam u čitavoj sali obasjanoj suncem i punoj bijelih ruža.
Nakaradno...
isuse užas

pamti pa vrati, udavat će se i mala jednom
__________________
nema da glasam
čipsolina is offline  
Old 19.03.2012., 16:58   #1417
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
... nosi ta kolica van i furaj dijete na rukama ko' prava mati, a nemoj mi se tu preseravat s kolicima koja se ne uklapaju u ovaj predivni i najljepši ambijent. ...
Tu vidim jedan mogući problem. Jesu li mati i njeno dijete bile u pasent kombinaciji? Jelte, ako nisu, možda bi svojim međusobnim neskladom još više kvarile savršeno ugođeni ugodni ugođaj.
drot13 is offline  
Old 19.03.2012., 17:02   #1418
Djevojčica se tek registrovala na forum (očito pod pravim imenom i prezimenom)


Quote:
Emili Dragaš kaže: Pogledaj post
Misli da je super!To što neki kažu kmezav glasić.......oni je za pravo ne slušaju!Jer onaj tko nauli uši dok ona pjeva zna o ćemu ja sada pričam!Zamislite samo da je model!Postala bi žena za koju bi se glupani od (oni koji sjede u birtijama i gledaju utakmicu)otimali to jest slinili za njenim zavodnim tijelom.Zato svi fanovi koji ste slinili ili koji slinite za njom u pjevačkim i glumačkim vodama ili pak u modnom svijetu samo nastavite tako i nedajte se zavarati!!!!

o Seleni Gomez priča
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 19.03.2012., 19:18   #1419
Tema o razlici u godinama... ona ima 39, on 20.

Quote:
xperia39 kaže: Pogledaj post
Bolje receno mi smo se ponovo sreli na forumu,a bili smo muz i zena u proslom zivotu i to je sigurno,iako za neke od vas ne shvatljivo. Inace smo oboje jako spiritualni i duhovnost nam je na prvom mjestu.Hajde sada da cujem reakcije da smo ludi i spremni za ludnicu. Nema veze, tako kakve izjave nas ne cine boljima od onih koji to sude.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Old 19.03.2012., 19:20   #1420
koji ulov.
deedeedee is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.