Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2013., 15:02   #6041
Quote:
lajko kaže: Pogledaj post
Ma nisam,nego ne uhvatim vremena.Isto to se i meni desavalo.Tocan razlog ne znam.Informirao sam se po stranim forumima i iskopao podatak za koji ti ne mogu tvrditi da je tocan.Navodno zna doci do zasicenja organizma sa ovakvom prehranom.Dodje do neke granice kad vise nece pa nece.Ja sam to uspio rjesiti tako da sam u potpunosti promjenio nacin zivota.Cesto se desi da covjek nauci sebe na neki jelovnik.Evo dajem primjer.Recimo piletinu uvijek jedemo sa zelenom salatom.Ribu sa ne znam,krastavcima.Ili jednostavno jedemo cisto meso bez ikakvih priloga.Treba neci neke nove kombinacije.Jednostavno zamjeniti prilog.Piletina sa krastavcima,riba sa salatom i.t.d.Izbjegavati klasicne obroke dorucak,rucak ,vecera.Narezati slanine ili sl na neki tanjur i staviti na neko mjesto u kuci gdje cesto prolazimo i svaki put kad tuda prodjes malo zagrizes i tako kroz cijeli dan.Bez glavnih obroka,vec onako sa nogu.Kretati se van nekih uobicajenih okvira.Cak pomaze da recimo ako ides redovito u setnje promjenis rutinu i izaberes mjesto na kojem jos nisi bila.Opcenito sve na sto si navikla promjeniti.Mozda tvoja prijateljica ima intoleranciju na neku namirnicu koja je dozvoljena a da to ni sama ne zna.Kupovni suhi proizvodi znaju do toga dovesti.Trebalo bi znati malo vise podataka o njenom nacinu prehrane.Eto u kratkim crtama je to to.Nadajmo se da ce pomoci ijavi sto je bilo.
Hvala ti,znam samo da od kupovnih proizvoda jede špek možda je to problem..dali su ti sa vremenom kg opet krenuli ili??možda da izbaci sir i vrhnje mada i to ne konzumira često.ja joj kažem da ne odustaje pa čemo vidjeti.u svakom slučaju javim.ti se i dalje držiš održavanja?
kosjuraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 00:22   #6042
Quote:
mikica_zg kaže: Pogledaj post
i ja sam u problemu, od jučer imam strašne grčeve u crijevima i ne mogu uopće funkcionirati, a kad se sjetim da moram pojesti meso muka mi je. očito je došlo do zasićenja, iako nisam sigurna da ti grčevi nisu neka viroza. trenutno sam prekinula dijetu dok mi ovo ne prođe, a nakon toga opet nastavljam. ne važem se svaki dan tako da ne znam kakva je siutacija s kilama, ali koliko vidim, kod mene nema stagnacije
... ja već 4dn ne mogu na wc... i isto toliko dana ni deka nisam skinula... Danas sam i ja malo pretjerala.
Ručak: 6 purečih medaljona prženih na ulju + 1 krastavac svj. i jušna žlica majoneze
Večera (e ovo me brine) : 5 feta pikove šunke + 4 fete sira gaude + jušna žlica puuunaaa majoneze i svj. krastavac
----- Ne znam smijemo li u prvoj fazi toliko kombinirat i jest sve vrste sireva i šunku i Tomy majonezu????------
Sve sam pretražila i ni u jednoj knjižqri nemaju tu Atkinsovu knjigu.. Čak sam i u gradsku knjižnicu pokušala posudit, al nemaju je uopče.
-Zna li netko gdje mogu nabavit tu famoznu knjigu?!
Mikice, možda da popiješ šumeči magnezij... to bi trebalo smirit grčeve. Mene isto mući svašta nešto, ja inam grčeve u listovima, a još nisam počela uzimat multivitamine. Nemam namjeru odustat, jer više me boli pogled na ogledalo nego svi grčevi ovog svijeta. Vračam se od sutra na piletinu i tunjevinu i eventualno jaja, pa ako treba ponovno proživjet ona prva dva paklena dana, riješit ću to i idemo dalje...
__________________
BElieve in YOUrselfe
babyboom2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 12:45   #6043
Thumbs up

Evo mene! Ko kuga i kolera.. Otkad sam se ja prijavila na forum svi ste nestali. Nije zdravo dopisivat se sam sa sobom, al ja ću svoje istipkat pa možda nekad nekom moje iskustvo pomogne kao što su meni pomogla iskustva Snježane, Lajka i ostalih dosljednih na ovom forumu.
Ovako... Opet je krenulo... Jutros 89.9 što je ravno 0.5kg od jučer. Probava mi još šteka, ali naljevam se vodom već 2dn i od jutros osjećam neke senzacije u stomaku, tako da će i to vjerujem profunkcionirati danas. Što reći... Zadovoljna i sretna krečem u nove pobjede., jer onaj osječaj kad ujutro vaga pokaže kg u opadanju... Neprocjenjivo!
__________________
BElieve in YOUrselfe
babyboom2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 12:53   #6044
Quote:
babyboom2012 kaže: Pogledaj post
Evo mene! Ko kuga i kolera.. Otkad sam se ja prijavila na forum svi ste nestali. Nije zdravo dopisivat se sam sa sobom, al ja ću svoje istipkat pa možda nekad nekom moje iskustvo pomogne kao što su meni pomogla iskustva Snježane, Lajka i ostalih dosljednih na ovom forumu.
Ovako... Opet je krenulo... Jutros 89.9 što je ravno 0.5kg od jučer. Probava mi još šteka, ali naljevam se vodom već 2dn i od jutros osjećam neke senzacije u stomaku, tako da će i to vjerujem profunkcionirati danas. Što reći... Zadovoljna i sretna krečem u nove pobjede., jer onaj osječaj kad ujutro vaga pokaže kg u opadanju... Neprocjenjivo!
evo ja sam ti tu. ništa ne pišem jer jučer i danas svjesno brljam zbog onih grčeva. danas mi je bolje tako da od sutra nastavljam starim tempom, ali definitivno više neću jesti kiselo zelje i šampinjone, jer mi to smeta. do sada ukupno otišlo 7 kila, ali svi me "tješe" da šta se veselim jer je to samo voda.....pa ti imaj volje. ali ne dam se. i na svu sreću nemam problema sa probavom
mikica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 01:58   #6045
Wink

Quote:
mikica_zg kaže: Pogledaj post
evo ja sam ti tu. ništa ne pišem jer jučer i danas svjesno brljam zbog onih grčeva. danas mi je bolje tako da od sutra nastavljam starim tempom, ali definitivno više neću jesti kiselo zelje i šampinjone, jer mi to smeta. do sada ukupno otišlo 7 kila, ali svi me "tješe" da šta se veselim jer je to samo voda.....pa ti imaj volje. ali ne dam se. i na svu sreću nemam problema sa probavom
Ma voda il što god, bitno da si ti tanja i zadovoljnija bez tih 7 kg čega god
Zanimljivo kako te prije dijete nisu ''tješili'' da nemaš viška, jer je to ''samo'' voda. E pa reci tim mudracima da oni izbace 7 kila il litara vode kad je to ''samo''. Ja se uopće ne obazirem na takve komentare. Uvažavam samo svoj sud, jer je moje tijelo i moj život po srijedi. Saslušam svakog, al ne obadajem svaku rečenu ni one prešučene propovijedi.
Tih 7kg je velika stvar i čestitam ti , madaaaa... brljaviti da ne zabrljaš kad ti je tako dobro krenulo.
će mo kad potrošimo zalihe.. u mom slučaju to će potrajat. Ja sam se dobro potkožila u slučaju nekih novih svijetskih kriza, ratova, recesija itd.
__________________
BElieve in YOUrselfe
babyboom2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 10:40   #6046
Quote:
babyboom2012 kaže: Pogledaj post
Ma voda il što god, bitno da si ti tanja i zadovoljnija bez tih 7 kg čega god
Zanimljivo kako te prije dijete nisu ''tješili'' da nemaš viška, jer je to ''samo'' voda. E pa reci tim mudracima da oni izbace 7 kila il litara vode kad je to ''samo''. Ja se uopće ne obazirem na takve komentare. Uvažavam samo svoj sud, jer je moje tijelo i moj život po srijedi. Saslušam svakog, al ne obadajem svaku rečenu ni one prešučene propovijedi.
Tih 7kg je velika stvar i čestitam ti , madaaaa... brljaviti da ne zabrljaš kad ti je tako dobro krenulo.
će mo kad potrošimo zalihe.. u mom slučaju to će potrajat. Ja sam se dobro potkožila u slučaju nekih novih svijetskih kriza, ratova, recesija itd.

ej draga
ma nema veze, nek se naslađuju oni koji bi i sami voljeli smršavit ali ne mogu se pokrenut. ja sam prezadovoljna, u mjesec dana 7 kila, i iako se ne vidi, jer na žalost odlaze na krivim mjestima, nadam se da će krenut i na pravim mjestima. i super je što je malo toplije vani pa sam počela šetat, a i vježbanje uskoro ubacujem u repertoar....svakodnevno
mikica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 18:09   #6047
Quote:
mikica_zg kaže: Pogledaj post
ej draga
ma nema veze, nek se naslađuju oni koji bi i sami voljeli smršavit ali ne mogu se pokrenut. ja sam prezadovoljna, u mjesec dana 7 kila, i iako se ne vidi, jer na žalost odlaze na krivim mjestima, nadam se da će krenut i na pravim mjestima. i super je što je malo toplije vani pa sam počela šetat, a i vježbanje uskoro ubacujem u repertoar....svakodnevno

- Super! Tako treba kroz život jedrit u klasi 'Optimist'
Meni se sad nešto sporije tope , otprilike 1kg u 4-5 dn , al sam prezadovoljna, Samo nek se tope, nek idu do'vraga i bez'traga.
Ni meni se baš ne vidi... kaže mi dragi da sam se malo 'ocidila' u licu, al i to je nešto! Na ovolikoj masi 6kg je kap u moru. Allllliiiii.... najbitnije je da se ja osječam super jer napokon radim nešto korisno za sebe i baš sam ponosna na sebe jer sam nepokolebljiva u namjeri da dođem do cilja bez brljavljenja. Moram priznat da mi se ova hrana već zgadila. Danas sam popila colu Zero (navodno je ta dopuštena jer je 0 uh) , a za ručak sam kuhala blitvu i pržila filet soma. Uhhh... koja falinga! Slatkovodna riba mi je bljutava, bez okusa i mirisa... Al eto... išla ja provat. .. Za večeru planiram 1 svj. krastavac i par fetica sira ementalera, (taj navodno isto ima puno masnoče, tj. nema uh) Eto! Glede vježbanja.. več danima hodam oko 2h .. Spremim bebicu u kolica i onda đirajemo po gradu i guštamo u suncu. Nažalost... najavljuju pogoršanje vremena, pa ništa od šetnje do daljnjega. Imam orbiTrek, ali nemam ga namjeru koristit dok ne smanjim masu makar na 80kg.
Zapravo, dijeta je o.k. al ima 3 po mene nuspojave;
1) uuuužasan zadah
2) opstipacija
3) zasičenje tj gađenje prema ugl. jednolično kombiniranoj hrani
Inače... sve 5! Idemo dalje!!!
Mikice drži se i odoljevaj iskušenjima. Ja kad pomislim na slatkiše ( moja bolna točka) samo zamislim sunce, more i sva ona golišava neiskompleksirana tijela oko sebe i odma zaboravim na slatkiše, jer ne želim izgledat ko pingvin na plaži i sramit se pojavit u javnosti, jer ne mogu stat ni u najširi konfekcijski broj, a da ti i ne pričam o traumama koje na mene ostavlja svaki pokušaj šopingiranja... i onaj očaj kad moram kupit ono u što mogu stat (demode konfekcija za moju baku),a ne ono što mi se sviđa. Ahhh... eto toga mi je dosta i previše u životu! Ne želim više biti rob svojih kompleksa !
__________________
BElieve in YOUrselfe
babyboom2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 20:25   #6048
Quote:
babyboom2012 kaže: Pogledaj post
- Super! Tako treba kroz život jedrit u klasi 'Optimist'
Meni se sad nešto sporije tope , otprilike 1kg u 4-5 dn , al sam prezadovoljna, Samo nek se tope, nek idu do'vraga i bez'traga.
Ni meni se baš ne vidi... kaže mi dragi da sam se malo 'ocidila' u licu, al i to je nešto! Na ovolikoj masi 6kg je kap u moru. Allllliiiii.... najbitnije je da se ja osječam super jer napokon radim nešto korisno za sebe i baš sam ponosna na sebe jer sam nepokolebljiva u namjeri da dođem do cilja bez brljavljenja. Moram priznat da mi se ova hrana već zgadila. Danas sam popila colu Zero (navodno je ta dopuštena jer je 0 uh) , a za ručak sam kuhala blitvu i pržila filet soma. Uhhh... koja falinga! Slatkovodna riba mi je bljutava, bez okusa i mirisa... Al eto... išla ja provat. .. Za večeru planiram 1 svj. krastavac i par fetica sira ementalera, (taj navodno isto ima puno masnoče, tj. nema uh) Eto! Glede vježbanja.. več danima hodam oko 2h .. Spremim bebicu u kolica i onda đirajemo po gradu i guštamo u suncu. Nažalost... najavljuju pogoršanje vremena, pa ništa od šetnje do daljnjega. Imam orbiTrek, ali nemam ga namjeru koristit dok ne smanjim masu makar na 80kg.
Zapravo, dijeta je o.k. al ima 3 po mene nuspojave;
1) uuuužasan zadah
2) opstipacija
3) zasičenje tj gađenje prema ugl. jednolično kombiniranoj hrani
Inače... sve 5! Idemo dalje!!!
Mikice drži se i odoljevaj iskušenjima. Ja kad pomislim na slatkiše ( moja bolna točka) samo zamislim sunce, more i sva ona golišava neiskompleksirana tijela oko sebe i odma zaboravim na slatkiše, jer ne želim izgledat ko pingvin na plaži i sramit se pojavit u javnosti, jer ne mogu stat ni u najširi konfekcijski broj, a da ti i ne pričam o traumama koje na mene ostavlja svaki pokušaj šopingiranja... i onaj očaj kad moram kupit ono u što mogu stat (demode konfekcija za moju baku),a ne ono što mi se sviđa. Ahhh... eto toga mi je dosta i previše u životu! Ne želim više biti rob svojih kompleksa !
Sa zadahon se tribas pomiriti,opstipacija ce proci a za prehranu tribas malo ukljuciti mastu.Ima mali milijun kombinacija i uz malo vrimena (koje sa obziron na dite najvjerojatnije nemas) volje i imaginacije prehrana ce biti dovoljno raznolika da ti se nece zgaditi.E drugi je problem sto nitko nece u drugu i trecu fazu vec svi zele ( i ja san bija takav) sto prije kile doli.
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 20:28   #6049
Quote:
mikica_zg kaže: Pogledaj post
evo ja sam ti tu. ništa ne pišem jer jučer i danas svjesno brljam zbog onih grčeva. danas mi je bolje tako da od sutra nastavljam starim tempom, ali definitivno više neću jesti kiselo zelje i šampinjone, jer mi to smeta. do sada ukupno otišlo 7 kila, ali svi me "tješe" da šta se veselim jer je to samo voda.....pa ti imaj volje. ali ne dam se. i na svu sreću nemam problema sa probavom
Ajme ,nisi tribala brljati.Dovoljan bi bija malo veci unos U.H i povecati dnevnu dozu magnezija
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 20:34   #6050
Quote:
babyboom2012 kaže: Pogledaj post
... ja već 4dn ne mogu na wc... i isto toliko dana ni deka nisam skinula... Danas sam i ja malo pretjerala.
Ručak: 6 purečih medaljona prženih na ulju + 1 krastavac svj. i jušna žlica majoneze
Večera (e ovo me brine) : 5 feta pikove šunke + 4 fete sira gaude + jušna žlica puuunaaa majoneze i svj. krastavac
----- Ne znam smijemo li u prvoj fazi toliko kombinirat i jest sve vrste sireva i šunku i Tomy majonezu????------
Sve sam pretražila i ni u jednoj knjižqri nemaju tu Atkinsovu knjigu.. Čak sam i u gradsku knjižnicu pokušala posudit, al nemaju je uopče.
-Zna li netko gdje mogu nabavit tu famoznu knjigu?!
Mikice, možda da popiješ šumeči magnezij... to bi trebalo smirit grčeve. Mene isto mući svašta nešto, ja inam grčeve u listovima, a još nisam počela uzimat multivitamine. Nemam namjeru odustat, jer više me boli pogled na ogledalo nego svi grčevi ovog svijeta. Vračam se od sutra na piletinu i tunjevinu i eventualno jaja, pa ako treba ponovno proživjet ona prva dva paklena dana, riješit ću to i idemo dalje...
Jesili pocela sa multivitaminima.Ako nisi pod hitno pocni.Nedostatak vitamina ne samo da nije dobar za organizam vec izaziva osjecaj gladi.Kao kod dijabeticara.Sigurno ti je poznat osjecaj kad imas osjecaj da si gladna a ne znas sto bi ila.E to ti je to.Organizam se buni,nesto mu fali.More biti bilo sto a ti to ne znas.A da ne govorimo o ozbiljnim posljedicama do kojih moze dovesti dugorocni smanjeni unos vitamina i minerala.
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 02:46   #6051
Quote:
lajko kaže: Pogledaj post
Jesili pocela sa multivitaminima.Ako nisi pod hitno pocni.Nedostatak vitamina ne samo da nije dobar za organizam vec izaziva osjecaj gladi.Kao kod dijabeticara.Sigurno ti je poznat osjecaj kad imas osjecaj da si gladna a ne znas sto bi ila.E to ti je to.Organizam se buni,nesto mu fali.More biti bilo sto a ti to ne znas.A da ne govorimo o ozbiljnim posljedicama do kojih moze dovesti dugorocni smanjeni unos vitamina i minerala.
Nisam još počela s multivitaminima. Mrzim tabletiranje i izbjegavam to koliko god mogu. U trudnoči sam preventive radi uzimala Prenatal od NW, pa se mislim možda poćet s tim.
... Nebi vjerovao, al meni se apetit skroz srozao... Par puta sam samo ručala i za večerom nisam imala ni želje, ni potrebe. Baš čudno!
Danas sam jela dosta kuh. blitve i filet soma, a za večeru opet blitva i sir ementaler i hmm... majonezu. I da... danas sam popila oko litru cole Zero... Baš mi je trebalo nešto gazirano, al to je samo danas,, malo sam se izguštirala i sad se opet vračam na vodu...
Nadam se da s majonezom, sirom, blitvom i tom colom nisam prekršila pravila 1. faze.
Sutra tj sad već danas mi je 14. dan... Imam 98,00 kg to je sasvim solidno u odnosu na startnih 105,5. Ne znam što bi ti rekla na ovo odbijanje prelaska u 2. fazu. Meni recimo na moja dva obroka jednostavno nije potrebno više od 20 g/uh po prilogu, jer svakako biram povrče s manje uh, pa i ovako jedem veče količine i više od toga i ne mogu, jer mi ne paše bez kruha, a nisam mesoljubac tako da mi ni porcije mesa nisu veče od 20dkg.
.. Samo nek kile padaju... kad sam se odrekla slatkiša, mogu sve. Bila sam doslovce ovisna o slatkim bokunima... Nije da me ne vuče želja , ali zainatila sam se sebi samoj i ne pada mi na pamet opet navalit na to smeče. Eto!
Lajko, hvala ti na savjetima. Svakako ču početi uzimati multivitamine.

Poćet ću od ponedjeljka s tim multivitaminima.
__________________
BElieve in YOUrselfe
babyboom2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 14:10   #6052
Quote:
babyboom2012 kaže: Pogledaj post
... Nebi vjerovao, al meni se apetit skroz srozao... Par puta sam samo ručala i za večerom nisam imala ni želje, ni potrebe. Baš čudno!


Poćet ću od ponedjeljka s tim multivitaminima.
Nije to nista cudno.Upravo je u tome i stvar.Gubitak apetita je najveci plus ove dijete.Dokle god si u ketozi apetita neces imati.
lajko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 11:39   #6053
Thumbs up

Quote:
lajko kaže: Pogledaj post
Nije to nista cudno.Upravo je u tome i stvar.Gubitak apetita je najveci plus ove dijete.Dokle god si u ketozi apetita neces imati.
Odlično! Evo jutros 97,6 !!!! To je sveukupno minus od 8 kg u 16dn! Ne brljavim, ali jedem i sir i suhomesnato i majonezu. Skužila sam da mi Cola zero i blitva ne da zaustavljaju mršavljenje nego čak potiću debljanje , tako da sam to izbacila odmah nakon prvog dana konzumacije. Povrče (osim gljiva) konzumiram ugl. svježe u salatama kao prilog mesu, ribi, siru...
Nisam još jela mljeveno meso, a baš bi pljeskavicu, il čevape, a nekako me strah da pod onim 'začini' nije skriven i šečer... Ujutro me malo mući želudac, al izdržljivo... Od danas sam na multivitaminima
Sretno svima! Ja još imam 35 kg skinut, al ne žalim se... pomalo... do 9mj ima fore, a ako pofali vremena... uvijek mi ostaje 10-i, 11-i, pa i 12-i mj....
__________________
BElieve in YOUrselfe
babyboom2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 21:58   #6054
Exclamation

Ima bit da sam samo ja opstala na ovoj dijeti. Najviše kila imam, pa valjda sam van konkurencije. Danas imam 97,2... Sad mi treba 5 dn za 1 kg, al meni je to zadovoljavajuče. Ipak, nisam ni nabacila ove kile u mjesec dana, pa ne očekujem ni da ih skinem. Uspijem li za godinu dana riješit ove naslage što mi se talasaju oko trupa bit ću sretna!
Eto! Addios !
__________________
BElieve in YOUrselfe
babyboom2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 15:46   #6055
Question

Evo... ja već par dana ni grama ne mršavim... A nisam brljavila. Hmmm... makar ne do danas. Sad sam lijepo spržila lignje i uz njih pojela tartar umak i 2 fete kukuruznog kruha! I uopče nemam feeling da sam nešto zgriješila... Pila sam vodu, al sam nakon dugo vremena guštala u svakom zalogaju1 Danas neču više ništa osim vode, a naredna 2dn ću samo meso bez ikakvih priloga, pa valjda će mi ovo danas ib onda nagli upad u ketozu nešto pokrenuti u metabolizmu... Naime, nebi se odlučila za kruh, al opet već danima imam opstipaciju i eto to je nekakav moj pokušaj da trgnem organizam! Javim za 3dn jel krenulo na bolje, il sam vratila kilo-dva zbog današnjeg kruščića.
Pozdrav! ( ako netko makar čirne na ovaj forum koji to više i nije! Više izgleda ko moja kolumna!)
Užassssss......................................... .....................
__________________
BElieve in YOUrselfe
babyboom2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 15:48   #6056
Quote:
babyboom2012 kaže: Pogledaj post
Evo... ja već par dana ni grama ne mršavim... A nisam brljavila. Hmmm... makar ne do danas. Sad sam lijepo spržila lignje i uz njih pojela tartar umak i 2 fete kukuruznog kruha! I uopče nemam feeling da sam nešto zgriješila... Pila sam vodu, al sam nakon dugo vremena guštala u svakom zalogaju1 Danas neču više ništa osim vode, a naredna 2dn ću samo meso bez ikakvih priloga, pa valjda će mi ovo danas ib onda nagli upad u ketozu nešto pokrenuti u metabolizmu... Naime, nebi se odlučila za kruh, al opet već danima imam opstipaciju i eto to je nekakav moj pokušaj da trgnem organizam! Javim za 3dn jel krenulo na bolje, il sam vratila kilo-dva zbog današnjeg kruščića.
Pozdrav! ( ako netko makar čirne na ovaj forum koji to više i nije! Više izgleda ko moja kolumna!)
Užassssss......................................... .....................
E' da! Zaboravih napisat... Trenutno sam na 96,5 kg. Tu je zapelo prije 3dn i ne mrda!
__________________
BElieve in YOUrselfe
babyboom2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 09:23   #6057
Quote:
babyboom2012 kaže: Pogledaj post
E' da! Zaboravih napisat... Trenutno sam na 96,5 kg. Tu je zapelo prije 3dn i ne mrda!
ja te uredno čitam, samo ti piši
sramota me priznati da u zadnje vrijeme svaki dan griješim, a sve je krenulo sa onim kontracepcijskim tabletama koje sam počela piti. danas pijem zadnju i nema šanse da se ikad više odlučim na tako nešto. stalno sam gladna i nervozna, depresivna.....strašno. od jučer sam opet na atkinsu, sada sam na -5 (sva sreća da sam vratila samo 2 kile koliko sam brljala u zadnja 2 tjedna).
pišemo se
mikica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:16   #6058
Thumbs up

Quote:
mikica_zg kaže: Pogledaj post
ja te uredno čitam, samo ti piši
sramota me priznati da u zadnje vrijeme svaki dan griješim, a sve je krenulo sa onim kontracepcijskim tabletama koje sam počela piti. danas pijem zadnju i nema šanse da se ikad više odlučim na tako nešto. stalno sam gladna i nervozna, depresivna.....strašno. od jučer sam opet na atkinsu, sada sam na -5 (sva sreća da sam vratila samo 2 kile koliko sam brljala u zadnja 2 tjedna).
pišemo se
Gle, i ja sam onaj dan zabrazdila ako će mo po nekim pravilima dijete, ali pravilo je da pravila nema, jer svaki organizam ne odreagira jednako... Evo, ja jutros imam 94,5... Jedan dan sam guštala u zabranjenom, nakon toga mi je profunkcionirala probava i sutradan sam samo kenula dalje... Nije katastrofa 1 dn se opustit i priuštit si nešto za ćim to tijelo vapi (naravno, u razumnim količinama)... Mislim da je problem nakon toga zaustavit se tj vratit se dijeti, jer mi debeljuškasti guštamo u spizi, a odricanje nikom nije drago... Hmm... i ja sam došla u iskušenje, ali Bogu hvala, othrvala sam se tome, jer kao što sam davno napisala... imam cilj, volju i želju... a nitko nije savršen, pa na tom putu bude svega... Bitno je doć do cilja i ne predavat se...
Sretno Mikice i ne osvrči se... idi naprijed... Kladim se da su svi makar jednom zabrljali na ovoj dijeti. Lako je skinut 10kg, ali 30-40 e' tu već počinje igra živaca, jer borit se sa vlastitim tijelom.. ufff to boli! ))
Pozdrav!
__________________
BElieve in YOUrselfe
babyboom2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 14:06   #6059
Quote:
babyboom2012 kaže: Pogledaj post
Gle, i ja sam onaj dan zabrazdila ako će mo po nekim pravilima dijete, ali pravilo je da pravila nema, jer svaki organizam ne odreagira jednako... Evo, ja jutros imam 94,5... Jedan dan sam guštala u zabranjenom, nakon toga mi je profunkcionirala probava i sutradan sam samo kenula dalje... Nije katastrofa 1 dn se opustit i priuštit si nešto za ćim to tijelo vapi (naravno, u razumnim količinama)... Mislim da je problem nakon toga zaustavit se tj vratit se dijeti, jer mi debeljuškasti guštamo u spizi, a odricanje nikom nije drago... Hmm... i ja sam došla u iskušenje, ali Bogu hvala, othrvala sam se tome, jer kao što sam davno napisala... imam cilj, volju i želju... a nitko nije savršen, pa na tom putu bude svega... Bitno je doć do cilja i ne predavat se...
Sretno Mikice i ne osvrči se... idi naprijed... Kladim se da su svi makar jednom zabrljali na ovoj dijeti. Lako je skinut 10kg, ali 30-40 e' tu već počinje igra živaca, jer borit se sa vlastitim tijelom.. ufff to boli! ))
Pozdrav!
93,9 jutros! odlično s obzirom da već par dana jedem voče i kruh, a i juhicu !!!!
__________________
BElieve in YOUrselfe
babyboom2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 16:42   #6060
Quote:
babyboom2012 kaže: Pogledaj post
93,9 jutros! odlično s obzirom da već par dana jedem voče i kruh, a i juhicu !!!!

Ma čestitam draga...evo si me pretekla
Ja sam i dalje na 94,5 i ne mičem se već dugo. Danas sam na vodi jer je mjesečeva, pa ću vidjet kako će dalje ići. Izgleda da mene mliječno koči, a bez sireva sumnjam da bi uspjela. Vidjet ću još do Uskrsa kako će ići, a ako mi bude kao i sada, izgleda da ću morat poduzeti neke druge mjere
mikica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.