Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2015., 20:41   #1
Ballers (2015-2019)


Quote:
Created and executive produced by Steve Levinson (Entourage, Boardwalk Empire), the show stars Johnson as a former football superstar who gets his life on track in retirement by mentoring other current players. The show very much looks to have a strong Entourage vibe, making swell use of its Miami location and ensemble cast.

The main draw here is that Dwayne Johnson has his own TV series, so that’s reason enough to tune in. Though it’s a half-hour series, it looks like Ballers will also delve into a bit of drama—that’s not uncommon at HBO, though, where only 50% of its “comedies” are straight-up comedies. The series also boasts Friday Night Lights alum and feature film director Peter Berg as an executive producer alongside Mark Wahlberg, and Berg also helmed the pilot.



IMDB
OFFICIAL
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 02:23   #2
samo sam ovo vidila Dwayne Johnson
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 12:46   #3
The Rock mi je simpa lik, a HBO (u većini slučajeva) garancija kvalitete, tako da ću ovome svakako dati šansu.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 21:25   #4
Piše na IMDB-u da jedna epka ima running time 30 minuta?
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 00:36   #5
Vuče mi malo na Entourage, samo sa sportašima.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 12:33   #6
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
Vuče mi malo na Entourage, samo sa sportašima.
Odlicno ako ce tako biti

Gledat ce se
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 17:32   #7
i kad već misliš da HBO ne može niže (the brink), hop (!) on nas opet iznenadi. ovaj puta s novom komičnom serijom Ballers u kojoj glavnu ulogu tumači hollywoodski superhotie Dwayne Johnson koji nakon spektakularnog i super skupog promašaja San Andreas (2015) nastoji iskoristiti svaku sekundu svoje slave pa sad glumi ex NFL playera (Miami Dolphins op. a) koji nakon umirovljenja pokušava organizirati svoj život. ukratko serija o ničemu, a humor? 3/10 samo zbog par početnih flashbackova dolphins - bills. inače 2/10.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 21:39   #8
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
Dwayne Johnson koji nakon spektakularnog i super skupog promašaja San Andreas (2015) .
U kom smislu je San Andreas promašaj? Kreativnom ili financijskom? Ako misliš na ovo prvo, malo si se prešao - nitko od tog filma nije ni očekivao da bude išta osim popcorn ljetne pizdarije. Ako si mislio na financijski neuspjeh , tek tu si se zajebo.
A Ballers bi mogao biti zabavan.
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 21:56   #9
kada govorim o promašaju mislim na kvalitetu. zarada me ne zanima. zašto? osupnuo sam se kad sam neki dan vidio onog neesona da je u vrhu najplaćenijih glumaca hollywooda, a slaže krš za kršem, snima patetične i plitke, petoparačke akciće/trilere.

ballers može biti zabavan samo nekom tko ima lobotomiju. u glavnoj ulozi torzo glavnog glumca. vidim bit će prava priča.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 22:09   #10
pogledah seriju, istina vuče na Entourage i još je Walhberg executive, i moram reči odlično za sada izgleda, sviđa mi se malo "poboljšana" verzija Rocka
lex96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 22:11   #11
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
kada govorim o promašaju mislim na kvalitetu. zarada me ne zanima. zašto? osupnuo sam se kad sam neki dan vidio onog neesona da je u vrhu najplaćenijih glumaca hollywooda, a slaže krš za kršem, snima patetične i plitke, petoparačke akciće/trilere.

ballers može biti zabavan samo nekom tko ima lobotomiju.
Čak i onima koji "imaju lobotomiju" je jasno da se takvi filmovi snimaju isključivo radi velike zarade koje ostvaruju i zato su kojekakvi Neesoni najplaćeniji glumci. A ti se slobodno osupni.
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 12:22   #12
prva epizoda ispod prosjeka, mora to biti puno bolje, pogotovo za Rockovu karizmu
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 16:59   #13
lažem se, prva epizoda je malo toga pokazala (osim dva para silikonskih sisa ).
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 19:31   #14
serija je teško smeće. pitanje je vremena kada će je otkazati. D.J. nije nikakav komičar i kao glumac nema nikakvu karizmu. ni jedan njegov film gdje on glumi glavnu ulogu nije vrijedan pažnje.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 00:17   #15
Jel ima sisa i guzica? Ak ima, pogledat će se.

Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 00:34   #16
Ima potencijala, vidjet ćemo...Pilot je u pitanju pa ćemo oprostiti što je malo zbrzano sve...

Ali ima Entourage virbru i to je dobra stvar
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 11:58   #17
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
serija je teško smeće. pitanje je vremena kada će je otkazati. D.J. nije nikakav komičar i kao glumac nema nikakvu karizmu. ni jedan njegov film gdje on glumi glavnu ulogu nije vrijedan pažnje.
varaš se, svaki loš film je gledljiv jer je The Rock u njemu i ima nevjerojatnu karizmu
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 14:47   #18
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
Jel ima sisa i guzica? Ak ima, pogledat će se.

Naravno da ima , pa to je HBO.
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 17:19   #19
Jako mi je neobično da Rock u ovoj fazi karijere ide na tv

Ali volim serije producenta ove, pa mi ću bacit oko
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 11:45   #20
Ovo ce se gledati !
19_____86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.