Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2011., 23:53   #121
Quote:
Merry Gentry kaže: Pogledaj post
Ovako, glumci ne odgovaraju mojim predodžbama (Catelin sam uvijek zamišljala kao ljepoticu i dosta mlađu nego je ovdje).
Robert mi je katastrofalan, Jon Snow mi je previše ulickan
Jedino su mi pogodili Eddarda Starka - Sean Bean
The othersi-potpuno razočarenje, ja zamišljala visoke/izdužene -srebrno/ledene ljudske figure a ne orke
p.s. ipak gledam 1.epizodu
Čini mi se da onih 15-ak minuta dosta vjerno prati knjigu. Catelyn mi je malo starija, treba se naviknut (ali budimo realni- u ono doba narodit toliko djece, živjeti na mjestu gorem od Gorskog Kotara, bez kozmetike... Još je i dobra ) Meni Jamie ne odgovara predodžbi, ni Joffrey (nekak sam mislila da ima kovrčavu kosu). Ovo sve drugo mogu pregrmit, čak i Druge. Robert mi je super pogođen (i Renly). Doduše, ja često likovima zabrijem neki izgled, bez obzira što npr. u knjizi piše plava kosa, ak meni paše crna, meni je crn
A Sean Bean...
bandera is offline  
Old 08.04.2011., 00:56   #122
Novi making of u trajanju 25 min
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Old 08.04.2011., 09:52   #123
Ovaj novi making ima nekaj spoilera i ne preporucam onima koji nisu knjige čitali.

Inače meni se fucka kako tko izgleda sve dok ukupno serija ima istu magiju kao i knjige (pod tim ne mislim na magiju u priči )
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 08.04.2011., 12:36   #124
Počnite stajati u redovima za statiste http://www.novilist.hr/hr/Scena/TV/H...-i-u-Hrvatskoj
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Old 08.04.2011., 16:02   #125
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Inače meni se fucka kako tko izgleda sve dok ukupno serija ima istu magiju kao i knjige (pod tim ne mislim na magiju u priči )
slazem se

Quote:
zamiel kaže: Pogledaj post
Počnite stajati u redovima za statiste http://www.novilist.hr/hr/Scena/TV/H...-i-u-Hrvatskoj
koja dobra vijest (da bar ), ali nije mi bitka bas po volji.
jel zna tko gdje tocno ce snimati robb
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”

Zadnje uređivanje NorthGirl : 08.04.2011. at 16:08.
NorthGirl is offline  
Old 08.04.2011., 17:40   #126
Možda Iron Islands??? To bi bilo super, odmah bi se počeo trgat da budem sluga nekog vazala od Greyjoya
Chosma is offline  
Old 08.04.2011., 17:49   #127
novinarski naslov s upitnikom na kraju

savršeno
Zeljko81 is offline  
Old 09.04.2011., 11:51   #128
Ako bude, prijavljujem se za statista
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Old 12.04.2011., 09:06   #129
Trailer "Poison"

http://www.youtube.com/watch?v=8T84d-lRNLs

5 Reasons Why You Bloody Well Better Not Miss GAME OF THRONES

http://community.livejournal.com/ohn.../58088402.html
Kevin Fisher is offline  
Old 12.04.2011., 20:20   #130
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post

5 Reasons Why You Bloody Well Better Not Miss GAME OF THRONES

http://community.livejournal.com/ohn.../58088402.html
bas je zgodno napisano ali prilicno spojleristicno

prva (tj.druga) slicica. badass
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Old 12.04.2011., 20:28   #131
sad ste i mene navukli,čeka se ponedjeljak
__________________
.
Michael Collins is online now  
Old 13.04.2011., 14:47   #132
Promocija koja se radi za ovu seriju je zaista neverovatna.

Upravo sam pročitao da će srpski kablovski operater SBB, 18.04, u vreme kad se emituje prva epizoda, pustiti HBO free i tako omogućiti da je svi vide.

Pretpostavljam da je ova odluka od strane HBO-a doneta na regionalnom nivou i da će ovako nešto biti i u HR.
Kevin Fisher is offline  
Old 13.04.2011., 15:23   #133
Zapravo HBO svugdje će pustit free dan u kojem se prikazuje prva epizoda.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 13.04.2011., 22:55   #134
"Epic" promo

http://www.youtube.com/watch?v=DiiQu1rQQR4
Kevin Fisher is offline  
Old 13.04.2011., 23:23   #135
U isčekivanju ponedjeljka čitam knjige po drugi put. I naravno promo materijali su zakon.
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Old 14.04.2011., 00:12   #136
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Zapravo HBO svugdje će pustit free dan u kojem se prikazuje prva epizoda.
Definiraj svugdje... :naćulilaušiioči:
bandera is offline  
Old 14.04.2011., 05:14   #137
Spoiler-Free Preview: Game of Thrones really is an astonishing achievement

You've never seen anything like HBO's Game of Thrones before. Lavish, bloody, dark, weird and sometimes amazingly sweet, the cable channel's adaptation of George R.R. Martin's bestselling book series delivers the goods.

We've seen the first six episodes, and here's our spoiler-free preview of them...


http://community.livejournal.com/ohn.../58313965.html

Jedini problem će ustavri biti seriju posmatrati nezavisno od knjige i tako uživati u njoj.

Zadnje uređivanje Kevin Fisher : 14.04.2011. at 06:22.
Kevin Fisher is offline  
Old 14.04.2011., 10:44   #138
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Jedini problem će ustavri biti seriju posmatrati nezavisno od knjige i tako uživati u njoj.
vec vidim zesci hejt na ovoj temi od knjigoljubaca

interesantan clanak, al ovo me zabrinjava: The bad news is, it is a bit confusing. There's no way around it — large amounts of backstory are alluded to and hashed out, and you might find yourself wishing for a "pop-up video" style explanation of exactly who was betrothed to whose sister 10 years earlier.

Volim serije koje znaju bit kompliciranije, al ne volim kad budu prekomplicirane za pratit, i kad budu previse hekticne. Al potrudit cu se pratit nekako. Oni predlazu gledanje epizode dva puta, al to mi nikad ne ide
alen76 is offline  
Old 14.04.2011., 13:38   #139
Ja sam knjigoljubac i vjerujem da ce serija biti fantasticna.
bandera is offline  
Old 14.04.2011., 13:41   #140
I ja sam knjigoljubac i vjerujem da će serija biti pun pogodak. Treba samo prihvatiti različitost medija, ali smatram da je atmosfera tu. Osim toga, ne može se reći da nisu vjerni Martinu - kad je sam pisao seriju.
__________________
Your so-called kung-fu... is really... quite pathetic.
Kobayagi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.