Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 22.03.2005., 15:06   #1
Oaza IX: Nephrite's ThrobbingCrotchOfDestruction & TheMightySchlongOfFriendshipness

Djeco draga, ja sam star i nemoćan, ali uvijek mogu udijeliti pametan savjet. Eto, iako davno to bješe, sjećam se ko da je to bilo jučer ... ili prekjučer, no nije bitno, kada je osnovana koalicija "Koalicija". Bilo nas je malo, a njih dvojica, ili jedan ... ili tu negdje, koji su htjeli svojim podlim djelovanjima uništiti ono što je kasnije postala svjetla tradicija naše ... um ... budućnosti, da tako je. Mi smo u našim djelovanjima bili tako uspješni da su čak i oni koji nisu bili za nas vremenom prešli na našu stranu, što je bio uspjeh kojim se malo tko može pohvaliti! Ako uopće itko. Ne sjećam se baš dobro... No, nije bitno, idemo dalje. Naša malena, ali čelična grupica... hm, je li postojao čelik tada?, no, da ne duljim, naša malena, ali čvrsta grupica spremna pod svaku cijenu preuzeti vlast nad cijelim svijetom je čvrsto ustrajala u svom naumu i eto nas sada ovdje, na mjestu odakle smo krenuli prije, oh toliko mnogo vremena. U međžuvremeno smo prolazili teške bitke, odhrvavali se mnogobrojnim iskušenjima i izvojevali mnoge bitke koje su gnjusne neprijatelje pretvarale u prah i pepeo. I kada sam ispraćao Frodoa i rekao mu da ..., ne, krivi film. Hm. Dakle kada smo, malobrojni, ali ujedinjenih akcija zbliženih zajedničkim ciljem odlučili postoato to što jesmo ..., ne, preduga rečenica.

Evo, malo sam se umorio i idem se odmoriti, a završnu riječ prepuštam jednom od jednakih međžu jednakima među nama božanstvima, našem vrlom Nephriteu. Hvala.
__________________
What, me worry?

Zadnje uređivanje Blackadder : 22.03.2005. at 20:04.
Blackadder is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:33.