Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2011., 19:34   #61
spiritual, ne odgovaraj mi selektivno na postove s obzirom da ni ja tebi selektivno ne odgovaram.

btw, Mostar je prepun izbjeglica iz istočne Hercegovine, ne znam kako misliš da su sva ona silna srpska i hrvatska sela postala većinski bošnjačka?!
dudu is offline  
Old 18.12.2011., 19:36   #62
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
povratak na srpske i bošnjačke teritorije je kriminalan, stopa povratka nije veća od 10% u ekstremnim primjerima je i manja. kod Hrvata posve suprotno, gotovo nigdje broj povratnika nije ispod 50%. primjer Stoca je idealan, o njemu kukaju non stop, a vratilo se više povratnika nego ijednu drugu općinu. nek Bošnjaci pokažu primjer gdje se to Hrvata vratilo preko 50% prijeratnog broja na njihovom teritoriju.
slazem se je s tobom, s tim da se ipak na teritorije s bosnjackom vecinom vratilo nekoliko puta vise ljudi nego na one u "RS", a sudeci po izljevima bezuvjetne ljubavi od strane adezenjara prema Dodiku, a nsita bolji nije ni onaj idol mladih (osim one jedne zene koju je napastvovao po zagrebu), Pehar, trebalo biti makar duplo obratno.

ustvari povratak Hrvata je negdje oko 2 posto, ako ne i manji, jer ima ljudi koji su samo fiktivno prijavljeni u svojim starim prebivalistima. to je uzasno, a za to je najvise kriva ova vlast u "RS", zatim one stari vlasti u "RS", zatim HDZ. nema niko vise kriv.

kad se govori o neravnopravnosti Hrvata, onda se uvijek zaboravlja na Hrvate protjerane iz "RS", kao da ih nikad nije bilo, a takva politika osudjena je na propast, jer je nepravedna, slijepa i kratkorocna, a takva je politika HDZ-a uvijek i bila i uvijek ce i biti.

ova opaska o povratku na teritorije gdje su Hrvati u vecini, moze samo sluziti na ponos. svi se trebaju vratiti, i Srbi u Mostar, i Bosnjaci u Stolac.

nepovratak u nasilno vecinski srpske gradove, treba da bude onima koji tamo vladaju na sram.
goldietrickz is offline  
Old 18.12.2011., 19:36   #63
Vehabijska svadba u Maglaju, ratne i antiameričke pjesme.

"Samo jednom kjafire, probaj dirnuti mudzahide, eto odmah sa svih strana nase brace talibana, da vam ratom presude .."
Bolesno.

http://www.youtube.com/watch?v=MQcOw...layer_embedded

Gdje je 15 000 Hrvata i Srba na području DANAŠNJIH granica općine Maglaj?
Robbie MO is offline  
Old 18.12.2011., 19:39   #64
Quote:
Zrinski kaže: Pogledaj post
Zar ovo nije i problem federacije gdje muslimanska strana na svakom nivou (političkom, ekonomskom i socijalnom) želi da dominira federacijom marginilizirajući hrvate. Pa ako vi već nemate problema sa marginiliziranjem hrvata na nivou federacije što je onda problem i neko zlo ako to hrvati čine u Mostaru????????
mislim da su to velike izjave i bez nekakvog dokaza ne drze vodu,ne mozes optuziti sve muslimane u bosni i h. da zele protjerati bosanske hrvate,ustav i zakoni postoje u bih,bosanski hrvati su ipak zasticeni zakonom kao i bosnjaci muslimani
faspy is offline  
Old 18.12.2011., 19:42   #65
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
slazem se je s tobom, s tim da se ipak na teritorije s bosnjackom vecinom vratilo nekoliko puta vise ljudi nego na one u "RS", a sudeci po izljevima bezuvjetne ljubavi od strane adezenjara prema Dodiku, a nsita bolji nije ni onaj idol mladih (osim one jedne zene koju je napastvovao po zagrebu), Pehar, trebalo biti makar duplo obratno.

ustvari povratak Hrvata je negdje oko 2 posto, ako ne i manji, jer ima ljudi koji su samo fiktivno prijavljeni u svojim starim prebivalistima. to je uzasno, a za to je najvise kriva ova vlast u "RS", zatim one stari vlasti u "RS", zatim HDZ. nema niko vise kriv.

kad se govori o neravnopravnosti Hrvata, onda se uvijek zaboravlja na Hrvate protjerane iz "RS", kao da ih nikad nije bilo, a takva politika osudjena je na propast, jer je nepravedna, slijepa i kratkorocna, a takva je politika HDZ-a uvijek i bila i uvijek ce i biti.
povratak Hrvata u RS je posebna kategorija, neusporediva s bilo čime. naravno da ključnu ulogu u tome ima srpska vlast, međutim i naši ljudi se ne žele ni pod koju cijenu vratiti u takvu tvorevinu jer je u podsvijesti svakog Hrvata da više nikad ne želi biti pod srpskom vlašću. ne znam kako drukčije da prokomentiram podatak da se Bošnjaka u RS vratilo oko 100 tisuća i to vitalnog stanovništva, a Hrvata ne više od 10 tisuća, uglavnom ljudi preko 50 godina.
dudu is offline  
Old 18.12.2011., 19:47   #66
Quote:
spiritual beggar kaže: Pogledaj post
HecegBosna.org je vazda bila smijurija.

Navode podatke o "etničkom čišćenju" za opštinu koja je držana u okruženju prvo od strane srpskih snaga (1992 god.), a zatim srpsko-hrvatski (1993 god.)
Zapitaj se malo za Novi Šeher, i okolna sela, o tome ko je protjerao tamošnje Bošnjake. HVO, ekzakli.
Kao i uvijek, valjate gluposti a da osnovne geografske pojmove, vezano za Maglaj, niste sposobni pronaći na karti.
To ti je klasičan pokušaj pravdanja politike koju je osmislio FT, a na terenu provodila ekipa koja je sad u Haagu i čeka izricanje presude. Ujedno to je i žal za propuštenom prilikom. I sve to u trenutku koji je vrlo sličan toj '93.

Naime, ova strana tzv. hercegbsone koja je redovno pratila poteze srpske politike u BiH koju instruira srbijanski vrh uvijek čeka pogodan trenutak da skine masku u pokaže pravo lice. Međutim, ako je nekad i bilo naivnosti s naše strane to su već sad prošla vremena i naučene lekcije.
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Old 18.12.2011., 19:51   #67
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
povratak Hrvata u RS je posebna kategorija, neusporediva s bilo čime. naravno da ključnu ulogu u tome ima srpska vlast, međutim i naši ljudi se ne žele ni pod koju cijenu vratiti u takvu tvorevinu jer je u podsvijesti svakog Hrvata da više nikad ne želi biti pod srpskom vlašću. ne znam kako drukčije da prokomentiram podatak da se Bošnjaka u RS vratilo oko 100 tisuća i to vitalnog stanovništva, a Hrvata ne više od 10 tisuća, uglavnom ljudi preko 50 godina.
veoma jednostavno. ti Bosnjaci nisu imali gdje znaci potezi ocajnika, vracaju se u gradove i opcine gdje su imali stopostotnu vecinu prije rata. u Odzak je povratak poceo istog trena kad je vracen njegovim stanovnicima. Cak se i Srbi vracaju.

koje ce nacionalnosti biti onaj koji vlada, meni osobno ne bi predstavljalo nikakav problem da to bude Srbin sljedecih 20 godina. uopce nije problem u tome...

naravno da se Hrvati ne zele vratiti tamo gdje ih na svakom cosku podsjecaju ko je jedan i jedini gazda. Zastave na svakom krizanju, ulice po koljacima, dosta zlocinaca slobodno sece ulicama, pravoslavlje je vladajuca relgija...

zato treba sve urediti po istim principima za sve. nema drugog rjesenja koje bi donijelo stabilonost i dugorocni mir.

jednostavno nema. ne moze negdje vaziti jedan princip za jedne sedmi za druge, a stopedesetsedmi za trece. svima treba dati ista prava SVUGDJE u BiH.

takvo sto nemoguce je s velikosrpskom vlascu u "RS". jednostavno nece biti mira i stabilnosti dok se tamo ne dozovu pameti. ako ce biti federalna jedinica koja ce biti srpska, neka tako i bude, samo nece biti tako na ovoliko postotaka teritorija i sa ovom preraspodjelom teritorija. ako negdje na nekom porducju ljudi zele zivjeti u multitetnickim federalnim jedinicama, neka tako i bude. brzo bi se vidjelo koja bi bila bolja, i gdje bi normalni ljudi radje zivjeli.

ovos to je Dodik naumio, ne moze proci i ne moze pobjediti mirnim putem. da, on ima trenutaco zastitnike u Rusiji i Srbiji. iste te zastitnike imalo je i Kosovo. ista retorika, iste prazne prijetnje, sve je isto.
goldietrickz is offline  
Old 18.12.2011., 19:51   #68
Quote:
faspy kaže: Pogledaj post
mislim da su to velike izjave i bez nekakvog dokaza ne drze vodu,ne mozes optuziti sve muslimane u bosni i h. da zele protjerati bosanske hrvate,ustav i zakoni postoje u bih,bosanski hrvati su ipak zasticeni zakonom kao i bosnjaci muslimani
Ja kad o nečemu nemam pojma onda ne ulazim u diskusiju.

#Prije 5 mjeseci Muslimani su izbacili Hrvate iz Vlade Federacije. U trenutnoj vladi hrvate predstavlja minorna neofašistička stranka HSP koja je osvojila 5% glasova Hrvata i ima jednog zastupnika u Parlamentu.

#Masovno glasanje Muslimana za Hrvatskog člana predsjedinštva (dobio više glasova nego Bakir), što su Hrvati više negodovali i bili frustrirani to se likovanje Muslimana na forumima povećavalo. U anomimnim komentarima svršavanja od pakosti.

#Ubacivanje 5 "Rent-a-Hrvata" (Hrvata koji iznajmljuju svoju nacionalnost) u Dom Naroda Federacije iz županija u kojima skoro uopće nema Hrvata. Primjerice Posavska županija (većinski Hrvatska, 30 000 stanovnika) je dala samo jednog delegata u Dom Naroda Federacije, a jedan je došao i iz Županije Goražde u istočnoj bosni, u kojem nema Hrvata, na popisu 91. ih bilo osamdeset (http://hr.wikipedia.org/wiki/Gora%C5%BEde)., danas vjerojatno dva ili tri!

#Izabiranje Predsjednika Federacije (koji mora biti Hrvat ako je Musliman premijer) glasovima gore navedenih 5 "Hrvata", na protuutsavan način jer od 17 hrvatskih delegata bar 1/3 mora glasati za . "Bar 1/3 od 17" je 6. Ovi su ga "izabrali" sa 5, ustvrdivši da je 5 jedna trećina od 17. Centralno izborno povjerenstvo poništava ovaj izbor, ali dolazi OHR koji suspendira odluku izbornog povjerenstva i potvrđuje nametnutu vladu Federacije.


Evo ja tebi postavljam dva pitanja.

1. Jesi li čuo za išta od ovoga, a to su glavna politička dešavanja zadnjih godinu dana i razlog zašto je BiH blokirana, nema državnu vladu već 14 mjeseci i nalazi se pred raspadom?

2. Ako ovo nije totalni projekt uništenja i majorizacije Hrvata, što onda jest? Šta više mogu napravit od ovoga?

Zadnje uređivanje Robbie MO : 18.12.2011. at 20:00.
Robbie MO is offline  
Received Infraction
Old 18.12.2011., 19:53   #69
Quote:
faspy kaže: Pogledaj post
mislim da su to velike izjave i bez nekakvog dokaza ne drze vodu,ne mozes optuziti sve muslimane u bosni i h. da zele protjerati bosanske hrvate,ustav i zakoni postoje u bih,bosanski hrvati su ipak zasticeni zakonom kao i bosnjaci muslimani
A gdje si ti u mom postu vidio da ja optužujem sve muslimane u b. i Hercegovini da žele protjerati "bosanske hrvate" ???????????

Hrvati u b. i Hercegovini su zaštićeni zakonom????? Kojim to zakonom????? U b. i Hercegovini se zakon poštuje manje nego li u Nigeriji.....
Zrinski is offline  
Old 18.12.2011., 19:53   #70
Gledam malo sad FTV, i ide reklama za Konzum... I ona Bozicna pjesmica... samo sto na FTV-u ne ide "da vam ovaj Bozic bude najljepsi", nego ide "da vam ovi dani budu najljepsi".
Aztec is offline  
Old 18.12.2011., 19:56   #71
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
veoma jednostavno. ti Bosnjaci nisu imali gdje znaci potezi ocajnika, vracaju se u gradove i opcine gdje su imali stopostotnu vecinu prije rata. u Odzak je povratak poceo istog trena kad je vracen njegovim stanovnicima. Cak se i Srbi vracaju.

koje ce nacionalnosti biti onaj koji vlada, meni osobno ne bi predstavljalo nikakav problem da to bude Srbin sljedecih 20 godina. uopce nije problem u tome...

naravno da se Hrvati ne zele vratiti tamo gdje ih na svakom cosku podsjecaju ko je jedan i jedini gazda. Zastave na svakom krizanju, ulice po koljacima, dosta zlocinaca slobodno sece ulicama, pravoslavlje je vladajuca relgija...

zato treba sve urediti po istim principima za sve. nema drugog rjesenja koje bi donijelo stabilonost i dugorocni mir.

jednostavno nema. ne moze negdje vaziti jedan princip za jedne sedmi za druge, a stopedesetsedmi za trece. svima treba dati ista prava SVUGDJE u BiH.

takvo sto nemoguce je s velikosrpskom vlascu u "RS". jednostavno nece biti mira i stabilnosti dok se tamo ne dozovu pameti. ako ce biti federalna jedinica koja ce biti srpska, neka tako i bude, samo nece biti tako na ovoliko postotaka teritorija i sa ovom preraspodjelom teritorija. ako negdje na nekom porducju ljudi zele zivjeti u multitetnickim federalnim jedinicama, neka tako i bude. brzo bi se vidjelo koja bi bila bolja, i gdje bi normalni ljudi radje zivjeli.

ovos to je Dodik naumio, ne moze proci i ne moze pobjediti mirnim putem. da, on ima trenutaco zastitnike u Rusiji i Srbiji. iste te zastitnike imalo je i Kosovo. ista retorika, iste prazne prijetnje, sve je isto.
meni konkretno smeta što se Posavljaci ni 16 godina nakon rata nisu u stanju organizirati u Hrvatskoj, gdje je većina danas i da odnesu pobjedu u sve i jednoj općini bosanske posavine u kojoj smo bili većina prije rata. nitko nam to ne priječi, samo je do nas, ali treba se organizirat najkasnije godinu dana prije izbora, a ne par mjeseci ranije, pa te Srbi ruše kroz proceduru i zbog odugovlačenja pola ih propusti šansu da glasa kao zadnji puta. sve mi to djeluje neozbiljno, nema volje ni najmanje. isto bi se dalo prigovoriti i dijelu Hrvata izbjeglih iz središnje Bosne. nitko nema tu prednost kao mi da veliki broj Hrvata živi odmah preko granice, a stotine tisuća Hrvata koji imaju pravo glasati ne čini to. zamisli da umjesto 200 tisuća glasa 500 tisuća Hrvata.
dudu is offline  
Old 18.12.2011., 19:56   #72
Quote:
Aztec kaže: Pogledaj post
Gledam malo sad FTV, i ide reklama za Konzum... I ona Bozicna pjesmica... samo sto na FTV-u ne ide "da vam ovaj Bozic bude najljepsi", nego ide "da vam ovi dani budu najljepsi".
jeli to Konzum velikobosnjacki ili lagumdzijski?

Todoric je pravio tu reklamu, a ne Lagumdzija. ili mozda Lagumdzija radi reklame za Agrokor?

na "RTRS", na Badnjak 2011, slijedi cjelodnevni i cjelonocni Bozicni program.
goldietrickz is offline  
Old 18.12.2011., 19:59   #73
Quote:
faspy kaže: Pogledaj post
na sto mislis?
mislim da te nisam razumio
Pa floskule, price o nekom pomirenju bez ikakvog uporiste u realnosti, i otuznoj stvarnosti u kojoj se tzv. BiH nalazi.

Da napomenem da tim nista nisam lose mislio, jer vidim da sam dobio karton, pa da ne bude da da provociram ili nesto...

Dakle, price o nekom pomirenju su samo isprazne price, ja bih rekao patroniziranje. Ima li tu kakvo konkretno rjesenje sto bi ti predlozio da ae uradi, i kako bi ti dosao do njega.
Aztec is offline  
Old 18.12.2011., 19:59   #74
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
meni konkretno smeta što se Posavljaci ni 16 godina nakon rata nisu u stanju organizirati u Hrvatskoj, gdje je većina danas i da odnesu pobjedu u sve i jednoj općini bosanske posavine u kojoj smo bili većina prije rata. nitko nam to ne priječi, samo je do nas, ali treba se organizirat najkasnije godinu dana prije izbora, a ne par mjeseci ranije, pa te Srbi ruše kroz proceduru i zbog odugovlačenja pola ih propusti šansu da glasa kao zadnji puta. sve mi to djeluje neozbiljno, nema volje ni najmanje. isto bi se dalo prigovoriti i dijelu Hrvata izbjeglih iz središnje Bosne. nitko nema tu prednost kao mi da veliki broj Hrvata živi odmah preko granice, a stotine tisuća Hrvata koji imaju pravo glasati ne čini to. zamisli da umjesto 200 tisuća glasa 500 tisuća Hrvata.
uvredljivo je za to kriviti protjerane, bili protjerani iz Posavine, bili protjerani iz Srednje Bosne.

radi se o bojkotu nedemokratskih izbora, slicno bojkotu koji je bio za ove saborske izbore.

ne zive stotine tisuca Hrvata odmah preko granice. barem 50 posto je razbacano po svijetu, a moram priznati da se neki ljudi tek danas odvazuju na najobicnije posjete, vidjam ih sve vise i vise kad dodje ljeto...
goldietrickz is offline  
Old 18.12.2011., 20:00   #75
Quote:
Robbie MO kaže: Pogledaj post
Ja kad o nečemu nemam pojma onda ne ulazim u diskusiju.

#Prije 5 mjeseci Muslimani su izbacili Hrvate iz Vlade Federacije. U trenutnoj vladi hrvate predstavlja minorna neofašistička stranka HSP koja je osvojila 5% glasova Hrvata i ima jednog zastupnika u Parlamentu.

#Masovno glasanje Muslimana za Hrvatskog člana predsjedinštva (dobio više glasova nego Bakir), što su Hrvati više negodovali i bili frustrirani to se likovanje Muslimana na forumima povećavalo. U anomimnim komentarima.

#Ubacivanje 5 "Rent-a-Hrvata" (Hrvata koji iznajmljuju svoju nacionalnost) u Dom Naroda Federacije iz županija u kojima skoro uopće nema Hrvata. Primjerice Posavska županija (većinski Hrvatska, 30 000 stanovnika) je dala samo jednog delegata u Dom Naroda Federacije, a jedan je došao iz Županije Goražde u istočnoj bosni, u kojem nema Hrvata, na popisu 91. ih bilo pedeset., danas vjerojatno dva ili tri!

#Izabiranje Predsjednika Federacije (koji mora biti Hrvat ako je Musliman premijer) glasovima gore navedenih 5 "Hrvata", na protuutsavan način jer od 17 hrvatskih delegata bar 1/3 mora glasati za . "Bar 1/3 od 17" je 6. Ovi su ga "izabrali" sa 5, ustvrdivši da je 5 jedna trećina od 17. Centralno izborno povjerenstvo poništava ovaj izbor, ali dolazi OHR koji suspendira odluku izbornog povjerenstva i potvrđuje nametnutu vladu Federacije.


Evo ja tebi postavljam dva pitanja.

1. Jesi li čuo za išta od ovoga, a to su glavna politička dešavanja zadnjih godinu dana i razlog zašto je BiH blokirana, nema državnu vladu već 14 mjeseci i nalazi se pred raspadom?

2. Ako ovo nije totalni projekt uništenja i majorizacije Hrvata, što onda jest? Šta više mogu napravit od ovoga?
i onda se od Hrvata očekuje da igraju fer i korektno?! jedino da smo zadnje budale na ovom svijetu. po mom mišljenju i dalje smo previše povučeni, treba kao i Dodik, svaki dan ispalit da je kraj BIH sve bliži jer je to i činjenica, ovo danas ne vodi nikakvoj svjetloj budućnosti. Bošnjaci su se malo precjenili, krenuli su u projekt majorizacije i unitarizacije prije nego su stvorili preduvjete da isto i uspije. trebali su sačekat jedno 30-40 godina, pa pokušat. vjerovati da će se Hrvati svojom voljom odreći suverenosti je u rangu vjerovanja u postojanje Djeda Mraza.
dudu is offline  
Old 18.12.2011., 20:01   #76
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
jeli to Konzum velikobosnjacki ili lagumdzijski?

Todoric je pravio tu reklamu, a ne Lagumdzija. ili mozda Lagumdzija radi reklame za Agrokor?

na "RTRS", na Badnjak 2011, slijedi cjelodnevni i cjelonocni Bozicni program.
Pa jesam li ja ista rekao?

No, sigurno nije tu reklamu pravi ni Todoric, vec neki menadjment Konzuma, pa zanimljivo je vidjeti kako promisljaju dok su tako ocito izbacili Bozic iz reklame. Pa ne znam jel to bilo u komunizmu tako. Isto je pitanje jesu li mozda dobili takav savjeti, ili sta vec...
Aztec is offline  
Old 18.12.2011., 20:02   #77
Quote:
Aztec kaže: Pogledaj post
Gledam malo sad FTV, i ide reklama za Konzum... I ona Bozicna pjesmica... samo sto na FTV-u ne ide "da vam ovaj Bozic bude najljepsi", nego ide "da vam ovi dani budu najljepsi".
To ti se dešava kada se marketiranje prilagođava regionalnim specifičnostima i ima isključivo veze sa politikom i ciljevima firme. Mnoge firme su upravo zbog ragionalnih specifičnosti pojedinih tržišta prisiljene trošiti dodatna sredstva za prilagođavanje ne samo reklamnih kampanja nego i čitavih linija proizvoda.
I da... to nema nikakve veze sa politikom nego sa uvećavanjem profita kompanija.
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Old 18.12.2011., 20:03   #78
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
jeli to Konzum velikobosnjacki ili lagumdzijski?

Todoric je pravio tu reklamu, a ne Lagumdzija. ili mozda Lagumdzija radi reklame za Agrokor?

na "RTRS", na Badnjak 2011, slijedi cjelodnevni i cjelonocni Bozicni program.
Agrokor to radi s razlogom, ne misliš li?
dudu is offline  
Old 18.12.2011., 20:04   #79
Quote:
Aztec kaže: Pogledaj post
Pa jesam li ja ista rekao?

No, sigurno nije tu reklamu pravi ni Todoric, vec neki menadjment Konzuma, pa zanimljivo je vidjeti kako promisljaju dok su tako ocito izbacili Bozic iz reklame. Pa ne znam jel to bilo u komunizmu tako.
nisi ti, ja sam. nema tu nikakvog promisljanja menadzmenta. na FTVu ce sigurno biti poseban program za katolicki Bozic. na onoj drugoj "javnoj" televiziji, bit ce mauna. zato ce za Pravoslavni Bozic, te 12 dana prije i poslije, biti na programu liturgije, a u pauzama ce biti dnevnici s izvjestajima s liturgija.

da ne bi bilo da branim FTV. smijesna je ta televizija skoro cijela, ali u usporedbi s dodikovom privatnom velikosrpskom dalekovidnicom izgleda ko BBC.
goldietrickz is offline  
Old 18.12.2011., 20:05   #80
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
Agrokor to radi s razlogom, ne misliš li?
Vodi računa o kupcima i specifičnosti tržišta.
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:56.