Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2011., 22:24   #41
Quote:
Bios kaže: Pogledaj post


Ja bih to odmah sad! Samo, nije to svima napeto.


Nije mi jasno kako ne zna što pokloniti najboljoj prijateljici.
Jasno da nije svima napeto. Ja sam zato fino rekla što volim pa ako će mi netko kupovat poklon da se ne muči.
(Kupit ću si ovog sama, imam one naljepnice za popust.)
polimer is offline  
Old 11.09.2011., 22:33   #42
Quote:
čokoholičarka kaže: Pogledaj post
Neki cvit u lončanici?
Cvit koji ima neko značenje, npr.
Acacia ( Mimoza) Prijateljstvo
Karanfil, Roza Nikad te neću zaboraviti
Ruže , bijela i crvena Zajedništvo
Uz to da na jednom papiru, napišeš značenje tog cvijeta, i neku osobnu poruku...

Npr. Pokloniš mimozu i napišeš. Acacia ( Mimoza) Prijateljstvo. U znak našeg prijateljstva, koje je prošlo mnogo lijepih i nekad teških trenutaka, a ostalo je ovako lijepo, i stabilno... Draga nek ti je sretan rođendan! Tvoja xy.


Ova ideja mi se jako sviđa Mislim da ću definitivno kupiti mimozu + malo sam googla i u obližnjem antikvarijatu imaju ploče njenog omiljenog glazbenika sada samo tražim neki prigodni stih/priču i te ideje primam Hvala svima, puno
Anavi=) is offline  
Old 11.09.2011., 22:35   #43
Quote:
Bios kaže: Pogledaj post


Ja bih to odmah sad! Samo, nije to svima napeto.


Nije mi jasno kako ne zna što pokloniti najboljoj prijateljici.
Prijateljice smo godinama i uvijek joj kupim nešto što ju oduševi/iznenadi, a ujedno ima značenje za nas dvije.. npr. lani je dobila akvarij s ribicama koje nose naša imena.. itd. no, sada sam bila u frci zbog ispita i jednstavno dovoljno dobra ideja nije mi došla, a ne želim joj tek tako nešto bezveze, materijalno, kupiti... no evo, dosjetila sam se
Anavi=) is offline  
Old 12.09.2011., 02:16   #44
Pokloni njoj jedan predivan dan ili vikend sa tebom.
Napisi njoj lipo da joj zelis to pokloniti posto ste u zadjne vrime imali malo vrimena jednu za drugu i da ti i zao sta neces moci doci na slavlje.

Nacrtaj ili izprintaj nesto kao bon ili to lipo napisi u cestitku.

taj dan/vikend planiras tako da bude za nju uzitak.
Ovisno o tvojim financiskim mogucnostima moze to biti jedan izlet na more ili neki lip grad ali evo moze i jeftino i dobro biti
da je pozoves sebi
-napunis joj kadu sa nekim ugodnim lotionon i neka se kupa dok joj ti donezes pice i mozda voce
- spremi njezino omiljeno jelo
- otidi sa njoj u kino ili zooloski vrt ili slicno misto za koje znas da to voli. moze i skupa do komsetickog salona )

u kraju krajeva je to vas dan, samo evo da se ti malo vise moras brigati.
I mislim da ce vam vise za preteljstvo znaciti nego neki cvit itd.

A za uspemonu napraviti par slika tig dana i poklonis njoj sa jednon lipon rjecenicom "lipo je imati takvu friendicu"

Ta poklon ideja vazi isto i pogotovo za muskarce.

moj naljepsi poklon je bio da me je dragi lipo tako izplanirao dan da sam imala
mazasu
kozmetiku
frizuru
sve lipo zaredom, a on se obukao u crno odjelo i glumio sofera (jos od frienda za to uzeo auto) i lipo cekao i vozio me.
nakon toga jos mi kupio jednu lipu haljinu (i strpljivo cekao u ducanu, to mu je valjda bilo najteze)
i izveo me lipo na finu veceru!

Ja sam mu uzvartila to s tim da sam njega i frienda odvela na Utakmica (isto kao soferka) i nakon toga na veceru u Hootersa!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Old 12.09.2011., 11:27   #45
živiš li ti sa tom ženom ili ne? pogledaj u kupatilo šta koristi od kozmetike...krema.....parfema........

kupi joj poklon bon u nekom dućanu.....pa nek sama izabere u najgorem slučaju
karolinaRi is offline  
Old 12.09.2011., 23:05   #46
Quote:
Anavi=) kaže: Pogledaj post
Ova ideja mi se jako sviđa Mislim da ću definitivno kupiti mimozu + malo sam googla i u obližnjem antikvarijatu imaju ploče njenog omiljenog glazbenika sada samo tražim neki prigodni stih/priču i te ideje primam Hvala svima, puno
Drago mi je da sam uspila pomoć

EDIT: Njezna, mislim da imaš jako lipu ideju, ali to mi djeluje kao da je za momka i curu, a ne za dvi prijateljice. Šta može bit lipše, nego kad pokloniš nekome živo biće, nešto što vas povezuje?
cokoholicarka is offline  
Old 13.09.2011., 13:20   #47
Koja je ovo, triljadepetstota tema na ovu temu ?
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Old 14.09.2011., 05:21   #48
Quote:
čokoholičarka kaže: Pogledaj post
EDIT: Njezna, mislim da imaš jako lipu ideju, ali to mi djeluje kao da je za momka i curu, a ne za dvi prijateljice. Šta može bit lipše, nego kad pokloniš nekome živo biće, nešto što vas povezuje?
Ma mislim da je za svakoga samo naravno na drugi nacin!
Sa Babon koja je luda za crvkon mozes voziti u neko svetiste itd.
Radi se uvik o tome da nesto poklonis sta se bas nemoze kupiti ali sta je puno vridno jer je zajednikco sjecanje. A posto ona pise da su se u zadnje vrime manje vidali mozda osvjezi vridno preteljstvo.



PS.: Iman uskoro rodendan pa mas me zanima sta ce mi dragi pokloniti!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Old 14.09.2011., 11:22   #49
Meni je uskoro rodendan...

Wish list; iz zare home gotovo bilo sto, sat, parfem, maskara, a uvijek pale i orginalne sitnice...
E da i obozavam male prirodne sapune; tipa iz loccitane, Yves roche, Melvite...
__________________
there is always a reason to smile.
affirmation is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.