Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2013., 00:36   #2081
čik rejdar nevr fejls
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 14.03.2013., 00:42   #2082
ovaj štefanić je krelac. i milanović isto.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 14.03.2013., 01:00   #2083
šit, kupila sam nugat kranč umjesto karamel brauni
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 14.03.2013., 01:06   #2084
pukla si
kiss me is offline  
Old 14.03.2013., 01:13   #2085
konstatirati u PONOĆ da sam kupila POGREŠNU čokoladu...
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 14.03.2013., 08:50   #2086
Quote:
Dita Von Teese kaže: Pogledaj post
Ako je ta sutkinja toliko luda, isto mi nije jasno, zasto je nj. odvjetnik ne makne?
a kako bi odvjetnik "maknuo" sutkinju? ponudom koju ne može odbiti? organiziranjem spontanog ostavljanja konjske glave u njenom krevetu kao jutarnjeg iznenađenja?

nije nimalo jednostavno dobiti izuzeće suca (zakoni o parničnom postupku su u hr. i slo. vrlo, vrlo slični), a ni u kom slučaju razlog izuzeća ne može biti "moja stranka ne bi voljela vas imati za suca u svom postupku".
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 14.03.2013., 10:08   #2087
Quote:
Dita Von Teese kaže: Pogledaj post
..... Nazvali su me mnogi hrvatski estradniki i politiki, i sam Mesić, i rekao, da ce mi pomoci dobiti sina natrak, i da ce zvati Pahora .
....
mda, uzimajući u obzir vještine hrvatskih političara, moglo bi se dogoditi da i ovo bude uključeno u sukcesiju
baja is offline  
Old 14.03.2013., 14:13   #2088
slatko

http://www.24sata.hr/politika/nova-z...-ingrid-306169

luna_lunatik is offline  
Old 14.03.2013., 14:46   #2089
Quote:
luna_lunatik kaže: Pogledaj post
Ova je turbotalent.
2006. je s 20 godina ušla u SDP, a već 2010. je istovremeno bila vježbenica u jednom zagrebačkom odvjetničkom uredu i stažistica u tajništvu političke grupe socijalista i demokrata u Odjelu za vanjske parlamentarne poslove Europskog parlamenta – jedinici za proširenje i transatlantske odnose.


SDP toliko frca od silnih pravnih stručnjaka da se nekako potajice nadam kakvoj aferi Index 2 (ili 3?) kroz koju godinicu.
marion1106 is offline  
Old 14.03.2013., 16:05   #2090
Quote:
marion1106 kaže: Pogledaj post
Ova je turbotalent.
2006. je s 20 godina ušla u SDP, a već 2010. je istovremeno bila vježbenica u jednom zagrebačkom odvjetničkom uredu i stažistica u tajništvu političke grupe socijalista i demokrata u Odjelu za vanjske parlamentarne poslove Europskog parlamenta – jedinici za proširenje i transatlantske odnose.
Joj kad bi se bar Sandrica javila na ovu temu i rekla nam koliko je penisa morala podudlat za tako brz uspon do Europskog parlamenta.

Ako ih nije previše, i ja bi možda razmislila o tome da sposobnost mlataranja jezikom iskoristim u bolje svrhe.
MonotypeCorsiva is offline  
Old 14.03.2013., 19:21   #2091
http://www.pulsonline.rs/puls-poznat...e-perazic-foto

constanca is offline  
Old 14.03.2013., 19:42   #2092
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
a kako bi odvjetnik "maknuo" sutkinju? ponudom koju ne može odbiti? organiziranjem spontanog ostavljanja konjske glave u njenom krevetu kao jutarnjeg iznenađenja?

nije nimalo jednostavno dobiti izuzeće suca (zakoni o parničnom postupku su u hr. i slo. vrlo, vrlo slični), a ni u kom slučaju razlog izuzeća ne može biti "moja stranka ne bi voljela vas imati za suca u svom postupku".
Koliko je Anđa rekla, ispada, kao da je sutkinja njoj "pretila" sta i kako ce se to odvijat, i to je rekla pred svima u dvorani.
Neznam, ali mislim, da po nekom zakonu nesmije javno dajat svoje misljenje o situaciji, kao sta ce se desit i kako sve odvijat.
Mislim, da bi tu odvjetnik mogao nesto napravit, sta ne?

Quote:
baja kaže: Pogledaj post
mda, uzimajući u obzir vještine hrvatskih političara, moglo bi se dogoditi da i ovo bude uključeno u sukcesiju
Kazem ti, neznas ko je tu lud
Dita Von Teese is offline  
Old 14.03.2013., 20:36   #2093
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
htjela bih parafrazirati legendarnu rečenicu iz filma jerry maguire:

he had me at buonasera
djeluje skroman i topao, nije se odmah okitio zlatom.....sviđa mi se
__________________
bolje je šutjeti i pustiti ljude da misle kako si budala nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju
Uta is offline  
Old 14.03.2013., 20:37   #2094
oprostite na ovom postu, ali moram:

mario raguž je idiot.
zoran milanović je kretenčina.
tomislav karamarko je budaletina.

franjo rula

@prinčipesa pozdravi sestru


end nau samting komplitli difrnt. vidjela sam danas haskija kako vuče lukicu nižetića. pao snijeg, pa valjda inspiriralo haskija. lukica mi nije djelovao naročito veselo zbog toga kaj ga haski vuče. možda haski ne zna tko je lukica.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.

Zadnje uređivanje kokakoka : 14.03.2013. at 20:58. Reason: našla smajlić koji sam tražila, eto ti razloga. na.
kokakoka is offline  
Old 14.03.2013., 20:38   #2095
nešt sam kopala po prošlosti i našla jedan aktovkin masterips

__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 14.03.2013., 21:38   #2096
e da, nakon što smo digle nakladu gloriji prošlog tjedna, bojim se da će i novi broj imati dobru prođu, naime, ako sam dobro svatila, bubi dao intervju

aktovka

volim pričati sama sa sobom
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 14.03.2013., 21:47   #2097
jel ima netko da živi na vrbanima, vele da je u tijeku slamanje narko mafije u dotičnom kvartu. a jesu si kvart izabrali, rekao bi čovjek da imaju više love

edit: 4 posta priče sama sa sobom, ovo je skoro pa gore od onih multikvotova. gadim se sama sebi
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 14.03.2013., 21:55   #2098
oduševljava me ovo s bubijem
do sad nisam pojma imala da još netko osim mene koristi taj izraz za ovaj tip mužjačke morfologije!
Orak is offline  
Old 14.03.2013., 22:41   #2099
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
edit: 4 posta priče sama sa sobom, ovo je skoro pa gore od onih multikvotova. gadim se sama sebi
kad si neiskusna, to bi sve lijepo stalo u jedan prosječan multikvot nikad od tebe multikvotašice.

meni je ona druga bubi fotka koju sam neki dan postala - ipak draža
crvenkapica33 is offline  
Old 14.03.2013., 22:43   #2100
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
jel ima netko da živi na vrbanima, vele da je u tijeku slamanje narko mafije u dotičnom kvartu. a jesu si kvart izabrali, rekao bi čovjek da imaju više love
ima cijela tema o vrbanima (tzv. vrbani III) na stanovanju. neki koji tamo pišu su uvjereni da žive u eltinom kvartu.
kako je znao reći moj bivši šef: bi se ti iznenadila.

Quote:
Dita Von Teese kaže: Pogledaj post
Neznam, ali mislim, da po nekom zakonu nesmije javno dajat svoje misljenje o situaciji, kao sta ce se desit i kako sve odvijat.
Mislim, da bi tu odvjetnik mogao nesto napravit, sta ne?
skraćeni tečaj iz parničnog postupka nema smisla, pogotovo ne ovdje, ali recimo za početak da rasprave kojima je tema malodobno dijete nisu javne, pa ne vjerujem da je bilo nekih "svih" pred kojima je sutkinja bilo što rekla.
pitanje je također što je tko čuo i kako si je to protumačio. možda je sutkinja samo primijenjivala parnično načelo otvorenog suđenja i raspravljala sa strankama pravna pitanja spora, ukazivala na dokaze koje bi još trebalo provesti ili na činjenice koje misli da nisu dovoljno razjašnjene, a anđa to shvatila kao prijetnju. ili je sutkinja stvarno bila bitch i nema pojma o svom poslu (što anđa ima priliku dokazati u žalbenom postupku i držim joj fige da uspije promijeniti odluku o dodjeli djeteta ocu).
no, kako mi parnica nije nepoznata stvar, sigurna sam da odvjetnici obično dobro znaju procijeniti da li ima ili nema smisla podnositi zahtjev za izuzeće suca.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.