Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2013., 20:09   #141
Quote:
djtino kaže: Pogledaj post
RTL je u Mux A!
Zatipak... ma sve jedno... opet oni ovime sto sad imaju nisu dostojni muxa b... i jos su izgubili f1...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 10:20   #142
ali imaju Moto GP
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 14:02   #143
lokalne televizije propadaju! nakon tv plus i riječki RiTV je prekinuo emitiranje u muxd
fickdich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 15:17   #144
Quote:
fickdich kaže: Pogledaj post
lokalne televizije propadaju! nakon tv plus i riječki RiTV je prekinuo emitiranje u muxd
Lokalne televizije najavile 'mrak u eteru'

http://www.tportal.hr/biznis/gospoda...k-u-eteru.html
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 16:44   #145
Primjetio sam da VTV Varaždin posljednjih nekoliko dana umjesto starog broja telefona za uključenje u emisije 042/..., ima novi broj 060/.... Nije valjda razlog za promjenu broja veća zarada jer uz jako puno reklama još imaju i tarot show.
teletubiess is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 00:20   #146
Quote:
teletubiess kaže: Pogledaj post
Primjetio sam da VTV Varaždin posljednjih nekoliko dana umjesto starog broja telefona za uključenje u emisije 042/..., ima novi broj 060/.... Nije valjda razlog za promjenu broja veća zarada jer uz jako puno reklama još imaju i tarot show.
Kanali koje ja lovim su Mreza TV, Jabuka TV i Z1, i svi imaju samo 060 brojeve sto je meni zalosno. Primjerice, emisija sa Z1 televizije 'Sport nedjeljom' prije je imala 01/.. brojeve, a od jeseni koristi cak 2 razlicita broja 060 odjednom, samo ne kuzim zasto imaju dva broja, umjesto jednog.. Cemu placanje dva broja
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 01:17   #147
Ja mogu gledati Osječku Slavonsku i Vinkovačku tv.Al su mi toliko nezanimljive da
razmišlajm da ih obriše sa popisa.
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 12:10   #148
od 13.1. emisija Bujica Velimira Bujanca na OSTV i još nekim lokalnim televizijama
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 15:08   #149
Mreža tv nastava sa novim epizodama Spartaka, SPARTACUS: GODS OF THE ARENA, 2011., SAD, pohvalno čak kreću tjedan prije AXN-a, valjda će prikazati sve samo bolji termin bi ima bio Ned. u 22 umisto SUB...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 22:43   #150
Evo okrenuo sam na tv jadran i ugodno sam se iznenadio... Poboljsali su sliku, 16:9 emitiranje, bolja srltudija, cak su i neku seriju kupili... Ocito da je konkurencija mreza tv utjecala na ovu televiziju da poboljsa program...

Sent from my C1505 using Tapatalk
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2014., 23:45   #151
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
Evo okrenuo sam na tv jadran i ugodno sam se iznenadio... Poboljsali su sliku, 16:9 emitiranje, bolja srltudija, cak su i neku seriju kupili... Ocito da je konkurencija mreza tv utjecala na ovu televiziju da poboljsa program...

Sent from my C1505 using Tapatalk
Nisu kupili nikakvu seriju, već repriziraju onu sa mreže tj. NeT-a, studia stara užasna, a grafika katastrofa ja svaki puta kada vidim njihovu on air grafiku izgledan ovako čak i kada u emisiji koja se emitira uživo idu prikazati ime voditelja ili sugovornika logo tv jadran nestaje na trenutak i vraća se sa imenom i kasnije kada ime nestaje ponovno se logo gubi na trenutak i zatim ponovno vraća, to još nigdi nisan vidija pa se pitan otkad je ta njihova tehnika... Još kad se sitin da su oni otvarali onu neku TV Akademiju, pa koga će oni učiti???
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 08:18   #152
Repriziraju sa net tv?? Lapsuz, ili?? S obzirom da su direktna konkurencija... Ne znam... Ja sam jucer okrenuo... Bila je neka emisija za 10. Rodjendan tv jadrana... Studio je bio neki sa panoramom splita u pozadini i sve je to skupa i licilo na nesto... Ajde bar imaju bezicne mikrofone za razliku od hrta... Sad ce pocet price ovo lokalac, ono masinerija sa 30 sati programa snimljenog dnevno ovo ono... E pa to ih ne opravdana da u toliko godina nisu kupili ama bas nista nove opreme... Cini mi se da to malo ide naprijed odkad je radman na celu, al prije kao da se namjerno unistavao hrt...

Sent from my C1505 using Tapatalk
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 17:33   #153
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
Repriziraju sa net tv?? Lapsuz, ili?? S obzirom da su direktna konkurencija... Ne znam... Ja sam jucer okrenuo... Bila je neka emisija za 10. Rodjendan tv jadrana... Studio je bio neki sa panoramom splita u pozadini i sve je to skupa i licilo na nesto... Ajde bar imaju bezicne mikrofone za razliku od hrta... Sad ce pocet price ovo lokalac, ono masinerija sa 30 sati programa snimljenog dnevno ovo ono... E pa to ih ne opravdana da u toliko godina nisu kupili ama bas nista nove opreme... Cini mi se da to malo ide naprijed odkad je radman na celu, al prije kao da se namjerno unistavao hrt...

Sent from my C1505 using Tapatalk
Nije Lapsuz obrati pažnju na kraju serije tko je radio prijevod... Inače Tv Jadran je surađivala sa NeT-om današnjom Mrežom po pitanju stranog programa kao i mnoge druge lokalne televizije u RH... Otud i ona ˝Okrutna ljubav˝ u njihovom programu...

Tv jadran i bežićni mikrofoni pa koliko ih imaju to nije nikakvo mjerilo kvalitete... O slici i studiju nećemo pričati oni bi tribali prominiti cilu režiju i kamere ma sve da bi mogli govoriti o kvaliteti slike i zvuka...

HRT nije mogao ulagati u tehniku kada su imali ogromne dugove oni ni sada nisu uložili nzn. koliko para u tehniku što se jasno vidi da još nisu u stanju pravilno i automatski pustiti 16:9 već se misecima muče ... Ovo što je Radman najavija je plan a takvih je planova bilo i u prošlosti samo se iskreno nadan da će im ovoga puta upaliti

btw. ta pozadina sa panoramom Splita je iz emisije ˝Poteštat˝

Zadnje uređivanje vox : 06.01.2014. at 17:38.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 19:11   #154
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Nije Lapsuz obrati pažnju na kraju serije tko je radio prijevod... Inače Tv Jadran je surađivala sa NeT-om današnjom Mrežom po pitanju stranog programa kao i mnoge druge lokalne televizije u RH... Otud i ona ˝Okrutna ljubav˝ u njihovom programu...

Tv jadran i bežićni mikrofoni pa koliko ih imaju to nije nikakvo mjerilo kvalitete... O slici i studiju nećemo pričati oni bi tribali prominiti cilu režiju i kamere ma sve da bi mogli govoriti o kvaliteti slike i zvuka...

HRT nije mogao ulagati u tehniku kada su imali ogromne dugove oni ni sada nisu uložili nzn. koliko para u tehniku što se jasno vidi da još nisu u stanju pravilno i automatski pustiti 16:9 već se misecima muče ... Ovo što je Radman najavija je plan a takvih je planova bilo i u prošlosti samo se iskreno nadan da će im ovoga puta upaliti

btw. ta pozadina sa panoramom Splita je iz emisije ˝Poteštat˝
Aha... Ne znam, ne pratim rad lokalnih televizija... Ni nacionalne tv u hrvatskoj nisu toliko velike da bi se ozbiljnije moglo suditi o njihovom radu kao npr. Zvjezdi vodilji vjerojatno svih javnih televizija u europi bbc-u... A gle za to nisam u krivu... Dugove je skupio zbog visegodisnjeg sustavnog unistavanja hrta... A gle... Do prije malo vise od godinu dana je bila prica da vise od 50% ljudi nema 16:9 prikaz na tvu i da njima 16:9 ne treba, a ove se godine uveo 16:9 prikaz slike i jos se planira modernizacija cijelog hrta...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 21:37   #155
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
Aha... Ne znam, ne pratim rad lokalnih televizija... Ni nacionalne tv u hrvatskoj nisu toliko velike da bi se ozbiljnije moglo suditi o njihovom radu kao npr. Zvjezdi vodilji vjerojatno svih javnih televizija u europi bbc-u... A gle za to nisam u krivu... Dugove je skupio zbog visegodisnjeg sustavnog unistavanja hrta... A gle... Do prije malo vise od godinu dana je bila prica da vise od 50% ljudi nema 16:9 prikaz na tvu i da njima 16:9 ne treba, a ove se godine uveo 16:9 prikaz slike i jos se planira modernizacija cijelog hrta...
Pa kažem ti to se planira već godinama to nije nikakava novost...

A 16:9 su uveli tako da su rekli ljudima od sutra idemo 16:9 i to je to nikakve pripreme, dogovora ničega, užas... i činjenica je da još nisu u stanju promo najave raditi u 16:9 formatu je sramotna činjenica... ali dobro tu tribamo raspravljati o 16:9 formatu a ne o HRT-u...

Kad smo već tu čak i lokalci koji su prišli na 16:9 emitiraju najave svog programa u tom formatu za razliku od velikog HRT-a...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 23:44   #156
Bilo bi dobro da Radio Kaj osnuje Televiziju Kaj - i da pricaju cim vise kaj.

Da bi uopce i cuo kaj, slusam slovenske radije cesto, ali ne hvatam telke.

Televizija Kaj bi bila bas dobro rjesenje, jer sam Zagreb ima samo dvije televizije Z1 i Otv tj. Jabuka.
Mreza je ajde sad kao Zagreb, ali to je bila nekad davno Moslavacka Tv iz Kutine.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 23:29   #157
Na Tv4 rijeke licitacija slika, ali ne vodi ju Zoran Krivic.

Pa to je kao Latinica bez Denisa Latina.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 20:51   #158
Bujanec je u emisiji Bujica telefonski razgovarao sa Šešeljom. Mislim da bi za ovo netko trebao odgovarati.
teletubiess is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 21:45   #159
Quote:
teletubiess kaže: Pogledaj post
Bujanec je u emisiji Bujica telefonski razgovarao sa Šešeljom.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 12:30   #160
Današnji predizborni skup Kolinde Grabar Kitarović iz Zagreba pratite u izravnom prijenosu na Facebooku od 18:00 sati te u programu lokalnih TV postaja (TV Jadran, Dubrovačka TV, VOX Zadar, RI TV (Rijeka), TV Nova (Pula), Jabuka TV, Z1 , Srce TV, Slavonskobrodska TV i Osječka TV)..
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.