Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2012., 15:45   #1
Russia Today

Satelitski kanal Russia Today.

Jedan od najboljih TV programa današnjice.

Uz obilje dokumentaraca koje ne voli zapadni mainsream, i briljantnih, mnogima neugodnih emisija poput Keiser Report, Alyona Show, Capital Account, Cross Talk...

Zadnje uređivanje The Avenger : 14.02.2012. at 15:52.
The Avenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 18:50   #2
Dobar kanal. RT bi mogao biti dobar primjer za HRT, kako bi trebao izgledati informativni HRT4.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 10:48   #3
Quote:
The Avenger kaže: Pogledaj post
Satelitski kanal Russia Today.

Jedan od najboljih TV programa današnjice.

Uz obilje dokumentaraca koje ne voli zapadni mainsream, i briljantnih, mnogima neugodnih emisija poput Keiser Report, Alyona Show, Capital Account, Cross Talk...
Misliš na nešto ovako?

Belgrade Healer: The other life of Radovan Karadzic

http://www.youtube.com/watch?v=LJ8CnasrC-c
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 13:10   #4
Nije naravno sve dobro na RT-u, i ima i upitnog i propagandnog sadržaja. Međutim RT je gotovo jedina tv postaja u kojoj se sustavno preispituju neki općeprihvaćeni stavovi i tabui na zapadnom mainstreamu, i podosta toga je kvalitetno.

Omjer visokovrijednog vs. propagande je izrazito povoljan - povoljniji od mainstream postaja.

Inteligentan gledatelj će pored ponešto ruske propagande, lako uočiti i razlikovati obilje korisnih informacija koje se neće naći na drugim tv postajama.
The Avenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 15:33   #5
RT je jako dobar kanal... kad su bili izbori, oni su imali emisiju o izborima u hrvatskoj i live uključenja...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 18:01   #6
Jedan od pristranijih i neobjektivnijih news kanala. Ne zanima me Putinova propaganda.
__________________
You will answer to the Coca Cola company!
volimbombu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:39   #7
Kad naprave Russia Today Balkan verziju onda ću ga prokomentirati, ovako mi još nisu zanimljivi
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 18:30   #8
Quote:
volimbombu kaže: Pogledaj post
Jedan od pristranijih i neobjektivnijih news kanala. Ne zanima me Putinova propaganda.
Neobjektivna procjena.

Zapravo, na RT-u je začuđujuće malo propagande, što je i logično jer znaju da bi bili odmah prokazani kada bi to činili.

Ovako, oni daju šansu onim stručnjacima sa Zapada, koje mainstream mediji ne bi objavljivali, da izraze svoje pogledae i analize.
I dobar broj njih je dosta uvjerljiv - ne svi, ali ukupno gledajući, vrlo kvalitetno.

A ako ćemo o propagandi, zapadni mainstream mediji u enormnoj mjeri imaju više propagande od RT-a.
The Avenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 10:07   #9
Završio medeni mjesec na Putin Today?

Voditeljica na kraju emisije objavila: 'Dajem otkaz!'

http://www.jutarnji.hr/video--novi-b...kaz--/1170943/
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 17:22   #10
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Kad naprave Russia Today Balkan verziju onda ću ga prokomentirati, ovako mi još nisu zanimljivi
Samo da se ne zove Balkan.Molim Vas,to su nam turski osvjači nametnuli.To nije naše ime.
Ne ja Derikonjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 20:20   #11
rt je odličan program ,s tim da trenutno imaju dva bolja ruska ali nisu na engleskom zovu se rusija 24 i rbc tv.

kako sam ljubitelj news kanala i pratim skoro sve dostupne rt bi stavio na 4-5 mjesto.
milken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 22:31   #12
zaboravio sam napisati da su rusi krenuli u spajanje državne novinske agencije u russia today i svi skupa će biti pod jednim brendom.

tako bi i kod nas trebali hinu inkorporirati u hrt4 news i staviti ih na astru ili hotbird besplatno ,sa vijestima na hrvatskom i engleskom za strance-turiste i dijasporu.
milken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:33.