Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2014., 01:28   #281
Kolektivni PMS vlada u KPA tviter komuni
Svasta se tu nadrobilo ,plus uz GT je veselo , ima tu onih sto im smeta sto Nilmet nije vise zastupljen, ima enginovih fanica sto traze da Engin bude vise istaknut na ovim nekim ATV slikama ,sto se Tubi daje glavna uloga kad se zna ko je bolji glumac , neki hoce vise akcije neki vise (ask under cover) akcije ,daju se scenaristicama razni saveti i predlozi ,ova jedna valjda odgovorila na jednu primedbu i dobi oko 500 tvitova u par minuta
Neki predlazu da Bahar i Tayar idu na "caj" , eto ima gi razni predlozi
Uglavnom napeto je na terenu ,svako se sa kriziranjem bori na svoj nacin
To bi bio moj nezvanicni ,nepotpuni,i odokativni ,cinjenicama ne potkrepljen izvestaj sa tvitera ,
Stra me i pomisliti sata ima na Face bookovima ,tamo i ne zalazim
__________________
I judge their style choices very harshly while wishing them a lifetime of happiness. plus Moja najveca sreca je sto sam budala pa ne shvatam ljude ozbiljno.
adebebakalem is offline  
Old 29.08.2014., 01:58   #282
novi karahaber ! Eto ti ga sad !

http://s1319.photobucket.com/albums/...ps88d4d916.jpg

Mina ,nista od tetka a izgleda i mladog ekonomiste , ako je ovo tacno! Pa sta ce nam jos jedna treba ??
__________________
I judge their style choices very harshly while wishing them a lifetime of happiness. plus Moja najveca sreca je sto sam budala pa ne shvatam ljude ozbiljno.
adebebakalem is offline  
Old 29.08.2014., 08:01   #283
https://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY


Dobro jutro postovani g. Sajlak.
Andreas Sam is offline  
Old 29.08.2014., 08:42   #284
Günaydın
Pozdrav svima
od Murata sa arkadašima iz "Makrobiotike"

Zadnje uređivanje zambak32 : 29.08.2014. at 08:51.
zambak32 is offline  
Old 29.08.2014., 08:52   #285


ZAmbi otkud ti vako rano, da nisi nocas i ti malo lumpovala po splavovima pa nisi jos ni legla
Andreas Sam is offline  
Old 29.08.2014., 09:54   #286
Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post


ZAmbi otkud ti vako rano, da nisi nocas i ti malo lumpovala po splavovima pa nisi jos ni legla
he, he, sumnjaš zbog muzike..., ali ne zaboravi da to ipak nije moj izbor....
Ne, poranila sam, idem na novi radni zadatak. Možda podelim kad se vratim, ako bude šta zanimljivo.

Zadnje uređivanje zambak32 : 29.08.2014. at 10:02.
zambak32 is offline  
Old 29.08.2014., 10:26   #287
Pozdrav, devojke ja samo da vam mahnem i da se prijavim da redovno uzivam u vasem caskanju, da ne bude da vas spijuniram. Rado bih vam se pridruzila, al mi nedostaje duhovitosti.

Jos htedoh da izrazim svoje odusevljenje sto primecujem po koju iskricu simpatija i postovanja za gosp. Saylaka, ciji sam veliki postovac, svaka cast na objektivnosti, ako ga bas i ne volite
__________________
Yalnızlık paylaşılmaz,
Paylaşılsa yalnızlık olmaz.
Özdemir Asaf
slavica7 is offline  
Old 29.08.2014., 12:22   #288
Quote:
slavica7 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, devojke ja samo da vam mahnem i da se prijavim da redovno uzivam u vasem caskanju, da ne bude da vas spijuniram. Rado bih vam se pridruzila, al mi nedostaje duhovitosti.

Jos htedoh da izrazim svoje odusevljenje sto primecujem po koju iskricu simpatija i postovanja za gosp. Saylaka, ciji sam veliki postovac, svaka cast na objektivnosti, ako ga bas i ne volite
Ja ga volim i nije mi frka da to kazem.

Slavice samo dodji duhovitost je prelazna. Ovde imas vezu jer...

Munze konza

Zadnje uređivanje Andreas Sam : 29.08.2014. at 12:42.
Andreas Sam is offline  
Old 29.08.2014., 13:01   #289
Ako cemo o lepoti muzeva,

Kate Blanchet je apsolutna kraljica


Zadnje uređivanje Andreas Sam : 29.08.2014. at 13:33.
Andreas Sam is offline  
Old 29.08.2014., 14:14   #290
gunayden

koji smekeri ,ukoceni ,uiceni ,nema veze ,volim kad mi ovako pocne dan ,testesteron overdose

https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater
__________________
I judge their style choices very harshly while wishing them a lifetime of happiness. plus Moja najveca sreca je sto sam budala pa ne shvatam ljude ozbiljno.
adebebakalem is offline  
Old 29.08.2014., 14:41   #291
Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post
Ja ga volim i nije mi frka da to kazem.

Slavice samo dodji duhovitost je prelazna. Ovde imas vezu jer...

Munze konza
Andreas Sam (dobra ti kajla, tozla, a?)

VolEm ga i ja i ponosim se time i drago mi je da imam istomisljenicu, ali mi je drago i sto nas nema previse, manja je konkurencija

Izgleda da u ovom 'nasem' vazduhu ima nesto sto nas vuce sarmantnim, obrazovanim, svestranim, vrednim, angazovanim muskarcima

Sto se tice muzeva, da se Tuba udala za onog svog prvog, osisala bi i Kate Blanchet

adebe, wooooow, koji... zeybek!
__________________
Yalnızlık paylaşılmaz,
Paylaşılsa yalnızlık olmaz.
Özdemir Asaf
slavica7 is offline  
Old 29.08.2014., 14:42   #292
Dobro jutro drugaricice.

roknucu se, opet imam manicnu fazu ceo dan na forumu.

testosteron bez greske.

Hopla, i mlada jela sladoleda


p.s. znaci Slavka brate, znaci tozla,

Zadnje uređivanje Andreas Sam : 29.08.2014. at 14:48.
Andreas Sam is offline  
Old 29.08.2014., 14:55   #293
E Sicilijanke iz Munze ,vodite ga kuci sa vama ne smem da se svadjam ,kajla,utoka brate ovo ono
mi iz kruga dvojke ,cenimo nesto sasvim drugo danas mi je Visnjica u fokusu
http://instagram.com/p/sRo07wmPNR/
__________________
I judge their style choices very harshly while wishing them a lifetime of happiness. plus Moja najveca sreca je sto sam budala pa ne shvatam ljude ozbiljno.
adebebakalem is offline  
Old 29.08.2014., 15:00   #294
ode mi fokus u mp3 ,pa vidi ga u kosuljiciu na obali Bosfora ,cok mi je dobar ,coook
https://pbs.twimg.com/media/BwNQuGxCcAAtVEU.jpg:large

velika slika ,ugh
__________________
I judge their style choices very harshly while wishing them a lifetime of happiness. plus Moja najveca sreca je sto sam budala pa ne shvatam ljude ozbiljno.
adebebakalem is offline  
Old 29.08.2014., 15:00   #295
Quote:
adebebakalem kaže: Pogledaj post
E Sicilijanke iz Munze ,vodite ga kuci sa vama ne smem da se svadjam ,kajla,utoka brate ovo ono
mi iz kruga dvojke ,cenimo nesto sasvim drugo danas mi je Visnjica u fokusu
http://instagram.com/p/sRo07wmPNR/

Pa kad svratis u domovinu vodi ga onda na Kalemegdan da vidi dete zirafe u zooloskom vrtu

edit. Engin aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Mila majko moja
Andreas Sam is offline  
Old 29.08.2014., 15:18   #296
E pa Andi ,samo ti izazivaj jezicaru .eto mogla bih da te kvotam i da ti repliciram
naprimer "kad ti dodje O u Munze ,vodi ga u Muzej vostanih figura,tamo i pripada " ali necu
__________________
I judge their style choices very harshly while wishing them a lifetime of happiness. plus Moja najveca sreca je sto sam budala pa ne shvatam ljude ozbiljno.
adebebakalem is offline  
Old 29.08.2014., 15:28   #297
Ma znas da meni mozes sve da kazes.
Ja se u stvari slihtam Dashi, nisam je videla sto godina.


Hvala ti za ovu sliku to mi je trebalo vec 24h da se smirim. Sad reci sve sto oces, nista ja ne kontam
Andreas Sam is offline  
Old 29.08.2014., 15:43   #298
znaci uvlacis se dashi a vidim i jos ponegde ,a mene ko sljivi ,jos ti i slike dovlacim da ih rasparcavas i sipujes
Jes videla kako nam je komiser zgodan, treba ove lanene kosuljice da nosi a ne majice gde ne znas jel utoka ,mikrofon ili pancir , ili skembe, aaa sta li stalno kucka po telefonu skim li se "teksta" ? da li "kvota" ?
__________________
I judge their style choices very harshly while wishing them a lifetime of happiness. plus Moja najveca sreca je sto sam budala pa ne shvatam ljude ozbiljno.

Zadnje uređivanje adebebakalem : 29.08.2014. at 15:48.
adebebakalem is offline  
Old 29.08.2014., 15:59   #299
A ne, ja samo sirim ljubav i lepotu tamo gde se to ceni.

Odmah sam pomislila sa kim se kvota, al kapiram mala mu je tu negde na oku, mora da salje bratu pisma podrske tamo u vojsci.

Jel proso PMS u KPA globalnom selu?

Zadnje uređivanje Andreas Sam : 29.08.2014. at 16:46.
Andreas Sam is offline  
Old 29.08.2014., 18:35   #300
Quote:
adebebakalem kaže: Pogledaj post
E pa Andi ,samo ti izazivaj jezicaru .eto mogla bih da te kvotam i da ti repliciram
naprimer "kad ti dodje O u Munze ,vodi ga u Muzej vostanih figura,tamo i pripada " ali necu
A, joooooook! Adebe sestro, brate, vodićemo ga u Muzej savremene umetnosti, pošto na TW i Instagramu, ovo, ono, pokazuje sklonosti ka istoj.

Kajlu, utoku i vutru valjda ima i svoju, jer je tip garant (bar poreklom) Zemunac, dok se onako otvoreno i brzopotezno solidarisao sa naduvanom braćom. Jel ste čuli za onoga što je sakrio "kantrimen" kojim je pregažen dečko, kaže, ne može policiji da oda gde ga je sakrio, jer "kum je svetinja"

Ja na vašu svetinju u vidu Engina ne pretendujem, nek se zna, za svaki slučaj
__________________
Yalnızlık paylaşılmaz,
Paylaşılsa yalnızlık olmaz.
Özdemir Asaf
slavica7 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.