Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2004., 12:16   #61
Vrijedi i tog engl. pacijenta istrpiti za apokalipsu danas i privedite osumnjicene.
A tek isijavanje na hrt-u
byoman is offline  
Old 01.03.2004., 00:48   #62
zašto nisu stavili reprizu privedite osumnjičene danas? kad je neki dobar film onda ga ne repriziraju. tako nisu ni apokalipsu a ostalo ni je još sat vremena za pogledati. pa sam misla neću se patiti, idem leći, pa ću sutra pogledati kraj. a ono neki glupi film!
i danas sam gledala red carpet što inače izbjegavam i još jedamput se uvjerila da to stvarno ne smijem gledati. koji su ono glupi prilozi! a svrha svega im je hvaliti sebe, novu tv. i ništa drugo! kao da prije njih nije bilo televizije, niti zabavnog programa, ni pjevača...
program im se je stvarno srozao na nulu! više nema niti jedne dobre serije za pogledati. ma nema nikakve! prije su im išle dvije svaku večer i neki dobar film. a sada reprize repriza! repriziraju sve moguće, oni cijeli dan vrte jedne te iste serije i emisije!
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Old 01.03.2004., 14:09   #63
nova tv - teski proljev (ono kad se zasprica cijela skoljka pa
pozelite imat velku guzicu da ne sprica van po zidovima).
jedino kaj valja je onaj malcolm. i eventualno prijenosi
eng. nogaca (ak zanemarite komentatora).
Kompletni program im je prilagodjen retardiranim klincima
(vidi sve "kretenity-showse" a i ove multi-antitalent debilane).
horde blesana sto urlicu ko krave (a misle da znaju pjevat)
ce opet zajasit na male ekrane, a glupe klinke i klinci ce
vristat, skakutat i kupovat majce s njihovim glupim facama.

posto nova tv prednjaci u glupostima, brijem da im je sljedeci
korak sinkronizacija stranih filmova i serija. odrzace anti-talent
debil show - "budi glumac" i zaposlit nekakve debile da daju glas
u serijama koje emitiraju. rejmond bi tako mogo uskoro progovorit
"đes'ba-naglaskom".

ni hrt nije nist bolji. pogotovo uz cinjenicu da stoka lopovska
svaki mjesec uzima lovu od pretplate (koju ionak trose na
obleku, zderacinu, benzin i kupovinu kolumbijskih sapunica).
jedino kaj imaju bolje od nove tv su filmovi.

ah, uzas. sva sreca da postoji kabel.
codiac77 is offline  
Old 01.03.2004., 19:10   #64
Veselite se narodi...Travanj se bliži, a bliži se i početak rada HRTL-a

inače, ova nova TV bi komotno mogla promijenit ime u StorySuperNova TV....dopizdili su Bogu i narodu sa tim takozvanim reality showovima....prvo su izabrali voditelje, onda pak onog retarda Rafu, sad će nam 'prezentirat' nove šatro-talente u emisijama Hrvatski Idol i Story SuperNova Multi Talents....

Valjda je svima jasno da se pravi talenti traže alternativnim putevima a ne kroz emisije u kojima likovi u očaju pokušavaju postat zvijezde i to na kraju uspijevaju zahvaljujući nečijoj kćerci koja u jednom danu okrene 20 puta broj telefona za glasovanje, kakti nekog šatro-talenta tipa Rafo

A o marketingu da ne pričam, doslovno sam se zgrozio, kad su odlučili pustit reklamni dokumentarac o Lancia-i Ypsilon....mislim WTF?! Usfalilo vam je para pa ste nam odlučili pustit reklamu od 45 minuta???

Vrhunac svega jest puštanje spota novog Boy Banda u stankama za reklame, koji je kao, Hit dana, i taj hit dana već traje oko 3 tjedna u smislu, 'kupite naš cd, šta mislite zašto nas stalno puštaju?'....najbitnije od svega, da ta se ta 'vrhunska pjesma' uopće ne vrti na drugim TV postajama....
__________________
"Anyone who runs is VC. Anyone who stands still is well-disciplined VC" - Helicopter Door Gunner
Animal Mother is offline  
Old 01.03.2004., 21:36   #65
Quote:
ane kaže:

i danas sam gledala red carpet što inače izbjegavam i još jedamput se uvjerila da to stvarno ne smijem gledati. koji su ono glupi prilozi! a svrha svega im je hvaliti sebe, novu tv. i ništa drugo! kao da prije njih nije bilo televizije, niti zabavnog programa, ni pjevača...


program im se je stvarno srozao na nulu!
Tako je - stvarno su postali jadni do kraja - srao sam po HRT-u a sad sam se podvijena repa opet vratio kod njih - žalosno!!!!!!!


Čekamo HRTL
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Old 02.03.2004., 15:01   #66
Quote:
Attack kaže:
Čekamo HRTL
Zašto si tako siguran da će hrtl biti bolji od nove i hrt-a??
Paranoid is offline  
Old 02.03.2004., 15:32   #67
mi jedino gledamo na novoj snimke ultimat fajta

ostalo je ful bljakica
Billi is offline  
Old 02.03.2004., 20:10   #68
Quote:
Animal Mother kaže:
Veselite se narodi...Travanj se bliži, a bliži se i početak rada HRTL-a
aham...da, jedva čekam.... ...još jednu komercijalnu televiziju koja postoji isključivo iz jednog jedinog razloga - zaraditi novce...

Daklem samo još jedan program na kojemu će nas tlačiti sa crvenim puloverima, Ivanovim očevima, raznim talentsima, reality showovima, sapunicama, američkim filmovima, komercijalnim serijama....i sličnim....

RTL je sigurno do kvalitete televizijskog programa u Hrvatsa....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 02.03.2004., 20:25   #69
Quote:
Paranoid kaže:
Zašto si tako siguran da će hrtl biti bolji od nove i hrt-a??
pa nisam u ništa siguran ali vjerujem u to da će oni morat skupljat gledaoce barem pola gdine tako da će im i program bit bogat sa svime - kužiš?!!!!!!
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Old 02.03.2004., 20:34   #70
ne znam što može biti gore od ovih talentsa?! ma koji se to ljudi prijavljuju na tako nešto? ajde na ove music talents mi je jasno ali multi? ja znam tipa koji se non-stop prijavljuje za ta sranja jako nesiguran dečko, ali koji je umislio da je talentiran i da će postati super zvijezda jednog dana. ustvari nije ništa posebno.
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Old 02.03.2004., 20:52   #71
Meni odmah lovi skepticizam na pomisao HRTL, definitivno nije za očekivat da bu to kao vanka. Mislim da jedino kaj naš tele repertoar može spasiti je R.Murdoch s svojim Foxom, al i on kad bi došel ulovila bi ga balkanština ! Ipak nek ih bude što više to bolje, na kraju bumo složili jedan pošten program i puštali ga s 24 satnim delayom !

Za novu samo
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Old 02.03.2004., 20:54   #72
Quote:
Mr. Wolf kaže:
Meni odmah lovi skepticizam na pomisao HRTL, definitivno nije za očekivat da bu to kao vanka.
Pa kao da vani program RTL valja?
Tipična komercijalna televizija s gomilom talk-showova, kvizova, realityja, serija....i reklama!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 03.03.2004., 14:15   #73
ako ništa drugo iza HRTL-a će vjerojatno stajati profesionalnost, što na Novoj uopće ne vidim...

a radujem se najviše explozivu....koliko vidjeh uvijek znaju obrađivat zanimljive teme....

inače švapski RTL ima dosta zanimljivih emisija, ona sa debelom dekoraterkom životnih prostora je full ok....pa je bila nedavno emisija o drotovima i službenicima koji naplaćuju kazne za parking...uvijek se nađe nešto zanimljivo...nadam se da će takvu koncepciju imat i HRTL

a što se tiče reklama....pa naravno da će ih bit gomila...zato se i takve televizije nazivaju komercijalne, zar ne? ipak se one ne financiraju iz tv pretplate...

inače nova tv je napravljena po uzoru na češku Novu tv...samo što je razlika između ove dvije nebo i zemlja u korist kolega čeha...koncept dnevnika u čeha je jako zanimljiv, jer su tamo udarne vijesti nekakva ubojstva, pljačke itd, a šugava politika je uvijek potisnuta u drugi plan...i tu se nadam da će HRTL imat ovakav koncept...
__________________
"Anyone who runs is VC. Anyone who stands still is well-disciplined VC" - Helicopter Door Gunner
Animal Mother is offline  
Old 03.03.2004., 20:55   #74
Sve će bit bolje od ove bolesne Nove
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Old 06.03.2004., 19:16   #75
Već mi idu na k***c sa tim 365 i ja sam rafo.
Jeste li vidjeli novu emisiju koju vodi Štuka?
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Old 08.03.2004., 02:16   #76
Bože dragi...onaj red carpet danas....reportaže su bile sljedeće:
reportaža sa SSNMT
reportaža sa Hrvatskog Idola
upoznavanje Anje Alavanje
reportaža sa snimanja rafinog spota

stvarno mi nije jasno zašto uopće rade tu emisiju kad se skoro sve reportaže odnose na ono što nove tv ima ili je stvorila....

a delalea treba zapalit flamethrowerom...
__________________
"Anyone who runs is VC. Anyone who stands still is well-disciplined VC" - Helicopter Door Gunner
Animal Mother is offline  
Old 28.03.2004., 00:26   #77
evo zašto mrzim novu tv! bila sam vani pa nisam gledala south park. i naravno- sutra NEMA reprize! wtf! :2up:
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Old 28.03.2004., 16:16   #78
Quote:
iprskal9 kaže:
Već mi idu na k***c sa tim 365 i ja sam rafo.
Jeste li vidjeli novu emisiju koju vodi Štuka?

da koje sranje i ove pjesme su glupemko ku*ac
SilentDriver is offline  
Old 03.04.2004., 02:40   #79
Djelim vaše mišljenje o novoj tv.

I tako ja gledam novu(i čudim se sam sebi što gledam) i tada se sjetim kako je bilo kada je nova tek počinjala. se sjećate toga?
Program je trajao samo par sati ali zato su bili sami filmovi i serije. A dobra stara vremena.
Neću komentirati SSNMTS ili hr. golog kuhara ili hrvatskog bivola(jer ste vi to dobro napravili), nego ću samo samo reći nešto o njihovom, kako oni to zovu, informativnom programu.

Sjećam se da je bilo kad se Ivica Kostelić raspiz** po stazi oni su to rekli samo da je Ivica Kostelić(bla,bla,bla) pao sa staze, slomio svaku kost koju još nije slomio i ispao iz kupa. I to je to! Nisu uopće rekli ni tko je prvi ni tko drugi ni tko treći. Samo da je naš mali ustaša na skijama slomio nogu po 43 put.

Toliko o objektivnosti i novinarstvu uopće.
__________________
Na svijetu postoje dvije vrste ljudi:oni koji dijele ljude na dvije vrste i oni koji to ne rade.
Benzanski@781 is offline  
Old 03.04.2004., 02:51   #80
Al su zato za Superbowl imali super komentatora!!!
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:15.