Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2007., 00:26   #21
ne. uvik propast!
sad znam da svakom prekidu postoji razlog makar ga kasnije zaboravim
6isperadun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 00:31   #22
Quote:
Profesor. kaže: Pogledaj post
Podgrijana juha i obnovljena veza - jednostavno nemaju dobar ukus !

Nije to više nikad ono pravo !
:klap:
ojena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 00:44   #23
Quote:
Lilith000 kaže: Pogledaj post
poslo mi je za rukom...vise puta. al kao sto neko ovdje na forumu rece nikad vise ne bude isto
da, ima nešto u tome...ja isto mislim da ako ste jednom prekinuli zbog nečeg, ta stvar će se najvjerojatnije ponovit opet, ali šta ću kad mi se dogodilo ovo sad...a i stvarno mi je odlično s njim i ni ne sjetim se više razloga zašto smo se prije razišli...ali...da, definitivno se slažem s izjavom iako ju hvala Bogu još u svojoj vezi nisam osjetila...
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 00:59   #24
Quote:
prune kaže: Pogledaj post
mislim da je kvalitetna i iskrena konverzacija temelj svake veze
nemaš ti šta pretpostavljat da ona tebe voli ili ne, da ta njezina poruka znači ovo ili ono

i kakva je to veza koja se zasniva na sms-anju?!?!

možda bi ona htjela nešto ozbiljnije, sljedeći korak, kao zajednički život npr

možda ju živcira to što je tebi jebeni sms dovoljan?! ha? pa ih ni ne želi slati, jesi razmišljao u tom smjeru?

sve je moguće, a vas dvoje morate iskreno razgovarati, ne samo jednom nego do kraja života

i iskreno se nadam da ćete sve riješiti

isto kao što se nadam da se meni neće odsjeći noge kada sretnem bivšeg, i da on neće imati nekih suludih ideja o obnavljanju veze, jer ja znam da ne bih podnijela još jedan prekid

A neznam....

Ja stvarno vjerujem u ono da se takva ljubav samo jednom desi....

Volim je strašno puno i bog zna da je želim usrećit. Znam da i ona mene voli...

Ovaj put ćemo morat počet živjet zajedno, ili mislim da ćemo opet puknut...

I ja sam uvijek za to da koliko mi je teško u nekim trenucima sa njom, da ostanemo skupa...

Šta će mi život s nekom i da je sve ok, a da je ne volim kao ovu???


Preumoran sam ... Noć
max000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 01:28   #25
Quote:
max000 kaže: Pogledaj post
Šta će mi život s nekom i da je sve ok, a da je ne volim kao ovu???
Ja bi, da me se pita,tebi i svima ostalim mladim Wertherima plug u ruke i pravac ORANJE. Da vidiš kako bi ti sve odmah bilo oke
Šala mala, zanimljivo kako svi vole NEDOSTIŽNO. ili bar teže dostižno.
Ima jedna poslovica :
Ljubav je ko sjena, ako za njom trčiš ,
sustići je nećeš , ali
ako joj OKRENEŠ LEĐA
ona će te vječno pratiti


P.S. Zabilježi si neđe ovu mudroliju, pa kad je poželiš gnjavit/davit/gušit, uzmi i čitaj ove retke.
Uspjeh zajamčen
ojena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 09:23   #26
Quote:
ojena kaže: Pogledaj post
Ljubav je ko sjena, ako za njom trčiš ,
sustići je nećeš , ali
ako joj OKRENEŠ LEĐA
ona će te vječno pratiti
Dobra, dobraaa
::barcode is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 12:28   #27
Jednom te odjebala i sad ti više nikad nečeš osječati da ona nešto želi isto ko i ti,jer si u podsvjesti nesiguran i uvjek če ti biti na pameti da te jednom odkantala.više joj ne vjeruješ ko prije
proxima is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 15:09   #28
Quote:
canis_lupus kaže: Pogledaj post
jao, ne s***, druže profesore!
Ajde vuče znaš da sam u pravu !

Vrijeđanjem moje malenkosti nećeš ništa postići, a ponajmanje prikriti vlastite slabosti.

Znaš ti vrlo dobro da kada te ženska napusti, završi s nekom budalom, pa kad vidi da baš ne ide (ili je ovaj otpiše) ti se vrati, to više nikad nije to.

Ako ti nakon toga vjeruješ takvoj osobi i mirno spavaš svaka ti čast
Profesor. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 17:32   #29
imali prekid od mjesec dana nakon 10 mjeseci veze...opet si pružli šansu, koja je trajala skoro 3 godine...i puklo...

no puklo bi i da nije bilo tog prekida, bilo je svačeg ružno, nije jednostavno išlo...i što sad?

znam taj prvotni feeling nakon prekida...kad se osjećaš nesigurno
crvenaOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 18:44   #30
Quote:
Profesor. kaže: Pogledaj post
Ajde vuče znaš da sam u pravu !

Vrijeđanjem moje malenkosti nećeš ništa postići, a ponajmanje prikriti vlastite slabosti.

Znaš ti vrlo dobro da kada te ženska napusti, završi s nekom budalom, pa kad vidi da baš ne ide (ili je ovaj otpiše) ti se vrati, to više nikad nije to.

Ako ti nakon toga vjeruješ takvoj osobi i mirno spavaš svaka ti čast
Ne vrijeđam ja nikoga, pa ni tebe, ti si mi čak i simpatičan, samo sam ti rekao da ne sereš

U pravu si ti donekle, ali ako ćeš gledati sve tako crno, onda najbolje nemoj nikud izlaziti iz kuće, možda ti se nešto desi što nisi izračunao, pa....
A nikad nisam spavao mirnije, hvala na pitanju
canis_lupus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 19:14   #31
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
bit ću kratka - uspjelo je...

u početku je bilo teško, trebao je proć koji mjesec da dođem na svoje nakon prekida...s vremenom sam bila super
onda smo se opet sreli i opet je sve nekako počelo, nakon nekog vremena opet završili skupa i sad je već dugo opet sve super, a nesigurnost...nema je više...ali to je možda i zato jer sam se ja dosta promijenila, prije nikad nisam ništa htjela riskirat, a danas...uživam u sadašnjosti, ne opterećujem se ni onim što je bilo ni onim što tek slijedi...
ista stvar i kod mene,i iskreno mislim da je taj prekid bio nest sta je najbolje sta se desilo jel prije njega nismo si vjerovali nit smo previse marili jedno za drugo,a nakon toga smo shvatili koliko si znacimo.

nakon prekida(cca mjesec dana) smo se pomirili i nakon toga nije bilo ni najmanje nesigurnosti,sumnjicavosti ili biloceg slicnog,također smo promjenili stav jedno prema drugom, skuzili da nam treba prostora i za zivot izvan veze(izlasci s frednovima,nogomet: skola fax i sl) i jednostavno se sve neznam..poslozilo kak smo oboje htjeli,automatski je i sex postao odlican

ma dobri su ti prekidi kad veza krene nizbrdo....bar skuzis na cem si i sta ti stvarno treba..
__________________
Now to calm me,This time won't you please... Drive faster!
I'm your passsenger
passsenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 22:05   #32
Quote:
passsenger kaže: Pogledaj post
ma dobri su ti prekidi kad veza krene nizbrdo....bar skuzis na cem si i sta ti stvarno treba..
*ebes vezu kojoj treba prekid da bi se skuzilo sto stvarno zelis

inace, pomirenje ovisi o razlogu prekida po mom misljenju. netko je spomenio par koji je prekinuo 5 puta i sad imaju dijete; znam i ja jedan u kojem ona vodi 5:3 i sad ce se zeniti oboje su zivci, kratkog fitilja
razlika je da li se prekida zato jer je osoba nezadovoljna u vezi, ili zato jer misli da se ona druga strana treba popraviti da bi stvari funcionirale.
latica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 22:32   #33
Quote:
canis_lupus kaže: Pogledaj post
Ne vrijeđam ja nikoga, pa ni tebe, ti si mi čak i simpatičan, samo sam ti rekao da ne sereš
Pa pristup ti nije baš za pohvalu !

Quote:
U pravu si ti donekle, ali ako ćeš gledati sve tako crno, onda najbolje nemoj nikud izlaziti iz kuće, možda ti se nešto desi što nisi izračunao, pa....

Pa tko kaže da izlazim

Vidiš da sam non stop na kompu (ili čitam). Najgore je što moram ići na posao (a i to ću gledati svesti na minimum).

Sve u svemu vodim "buran" život

Quote:
A nikad nisam spavao mirnije, hvala na pitanju
Izvrsno ! Tu smo isti !
Profesor. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 22:34   #34
je li vam uspjelo obnoviti vezu nakon prekida

Imam neki filing da je Profesor tu neki namčor, što u principu i nije toliko loše ali već mi je malo postalo smiješno (i zabavno) sve to čitat. Ono, vidim ovaj njegov mudroslovni avatar (no hard feelings profesore) i znam da će sad na taj post iscurit neka raspravica.
Al da se vratim na temu posta. Nemam kaj puno za reć Neko je prije već reko da je normalna, iskrena komunikacija (ja bih dodao bez buke u komunikacijskom kanalu) temelj kvalitetne veze, što smatram točnim. Ako se stave karte na stol, oboje imate bar malo razuma, tek tolko da ne plivate u emocijama i imate volje popričat iskreno o svemu, mislim da se sve može riješit. Pa čak ako i ne uspijete (želim vam da uspijete naravno, rijetko nađeš nekog kog baš iskreno voliš) bar ćete oboje znati da ste pokušali, dali sve od sebe i ako prekinete znat ćete da ste to učinili jer oboje tako želite i učinit ćete to bez straha i osjećaja krivnje. Ako se pak desi da vam uspije, što bi bilo super, znat ćete da možete jedno drugom vjerovat i da si možete sve reć i da ćete pomoć jedno drugom kad god treba a to je mislim jako jako važno. Možda najvažnije je imat čvrstog opravdanog povjerenja u partnera i znat da s njim ili njom možeš ostvarit suvislu, racionalnu objektivnu komunikaciju. Kad to imaš, ak se još kužite i volite vrlo je malo stvari koje baš ne možete riješit.

Sretno!!
__________________
Lone rider rides alone!
lone rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 09:00   #35
ma dobar je profesor, malo je penzija, ali sve ima svoje čari
canis_lupus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 18:53   #36
imam i ja jedno pitanje za ovu temu?
ukratko da kazem sto je bilo kod mene....upoznala tipa s drugog kontinenta..odmah smo se skompali....mejlali se...bila s njim dva tjedna za novu godinu i super nam je bilo...mejlali se poslije...trebala doci kod njega kad zavrsim fax..ono sve savrseno....i onda ...rekla sam mu nesto sto mu se nije svidjelo i ocito je za njega to bila kljucna stvar zbog cega mi se prestao javljati...ja sam mu slala mejlove i nista...e sad za pol godine ja idem tamo gdje on zivi...i nadam se da (kad/ako cu mu se javiti) ce se htjeti bar naci sa mnom...i da budemo frendovi opet...nek mi netko kaze da li je to moguce????
sidney is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 18:57   #37
Quote:
max000 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Lani sam pisao o svome slomljenome srcu.... Pred par mjeseci taman došao k sebi, a evo sada opet sa grčem u želucu....

Jedva da smo si par sms-a poslali zadnjih god.dana... Ono čestitke i sl., a predmalo nakon kratkog susreta opet uletjeli u nazovimo ga ponovni pokušaj... Prvih par tjedana je bilo puno emocija, a sada mi se čini da se ona ponovno dvoumi...
Ajme.

Quote:
max000 kaže: Pogledaj post
Dali je vama uspjelo da nakon par prekida sa dužim razdobljima riješite probleme, obnovite vezu i pronađete sreću????
Kako bi rekao Emperor: "We shall see."

We have our downs and our absolute catastrophes

Quote:
max000 kaže: Pogledaj post
I kako kontrolirate svoju nesigurnost??
Uz pomoć struke
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 22:51   #38
Quote:
canis_lupus kaže: Pogledaj post
ma dobar je profesor, malo je penzija, ali sve ima svoje čari
Kakva crna penzija

Evo baš se vratih s rekreacije i mogu ti reći da sam sa moje 32 u zavidnoj fizičkoj, a još boljoj psihičkoj kondiciji.

Jedina razlika između mene i većine ovdje je što sam ja izgubio iluzije o ženama i ljudima. Kad god sam opraštao i pomagao (a to sam učinio i još činim stvarno puno puta) ljudi su to shvatili kao moju slabost.

Shvatio sam onu "Mudar nije onaj čovjek koji traži zadovoljstva nego koji izbjegava probleme" i mogu ti reći da mi uopće nije loše.

A opet svjestan sam da i ovakav samački život nije za svakoga. Neka dakle svatko bude kovač svoje sreće, ali i svjestan da sam odgovara za svoje postupke !
Profesor. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 23:18   #39
Quote:
max000 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!


Dali je vama uspjelo da nakon par prekida sa dužim razdobljima riješite probleme, obnovite vezu i pronađete sreću????

I kako kontrolirate svoju nesigurnost??
da

nismo nesigurni volimo se
bobo23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 05:08   #40
Quote:
Profesor. kaže: Pogledaj post
Kakva crna penzija

Evo baš se vratih s rekreacije i mogu ti reći da sam sa moje 32 u zavidnoj fizičkoj, a još boljoj psihičkoj kondiciji.

!
Profo, svaka ti dala
@na is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.