Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2007., 23:49   #61
i opet ti ponavljam,ne idem za zenama i sto govore.ne zanima me zensko razmisljanje.ne znaci mi nista.apsolutno nista.inace,rijetko,jako rijetko dozivim da mi se netko zadivi od zena,i to su obicno ljudi kojima je lako povjerovati a ostali ne komentiraju nego se usute i nece ni rijec samnom progovoriti..dapace dosta su ustogljeni prema meni.zene tj.kao taj slucaj sa partyem.docim slusam muski rod.i sa njima se u vecini slucaja vise slozim nego sa ikojom zenom.ni jedan me ne nalazi snobom,umisljenom,i sl.i svaki ce na inace zensku zlobnu sutnju,dati poz. komentar..docim ce na necije zensko likovanje radije sutjeti jer vidi da nije realno.neznam..upoznala sam puno deckih i tu i doma,na poslu,preko frendova,ovak,onak,svih dobi i boja i nacija i narodnosti i nazovi kak oces i svima sam se dopala.bilo na jedan ili drugi nacin.muski rulz..ne volim zene.osim neke.i to je dovoljno.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 00:25   #62
A čuj, mislim da razlog zašto te žene ne vole leži u tebi, al dobro.

Nisi me shvatila. Ako si sama rekla da žene za bezveznu žensku kažu da je lijepa, onda ne znam što ti ispadaš ako ti komplimentira žena. Pa i ovdje su neke rekle da si zgodna, što to znači, da si zapravo bezvezna?

Ma zaboravi. Pozdrav Americi.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 00:45   #63
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
tebi je buba jos uvjek mrtva.sam da znas!
pokoj joj dusi


gospodi pomiluj, gospodi pomiluj, gospodiiii pomiiiiiiiiluj
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 01:14   #64
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
kad zena kaze za drugu zenu da je lijepa-znaci-bzvz je.a kad kaze da je ruzna,onda joj se dopada i ljubomorna je na istu.cast izuzetcima.rijetki su al ih ima.cista psihologija.
Gluposti.

Kad mi je netko lijep,lijep mi je i nije mi bed priznati.

Pa nismo svi tak proracunati
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 01:27   #65
Quote:
Zrinska kaže: Pogledaj post
Gluposti.

Kad mi je netko lijep,lijep mi je i nije mi bed priznati.

Pa nismo svi tak proracunati
normalno..ova nicole mi je komad..angelina nije.penelope cruz je,ona kim s ugrađenom guzicom bljak,charlize theron mljac...itd itd..

šta bi sad imala nešto srat il bit ljubomorna...gluposti..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 08:55   #66
Quote:
Zrinska kaže: Pogledaj post
Sto mislite o njoj? Meni em nema glasa,em je sva plastic fantastic.

Meni je ruzna....Have a look:

http://www.arxiv-tac.com/files/foto/Nicole/20.jpg
Dobila bi ga.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 08:58   #67
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Gdje ti ovdje vidis guzu? I da, nema mi dobro tijelo. Bez veze je. Na ovoj jednoj fotki ima malo vise kila, ali masti, a ne misica.
Zar je tako loše imati i mrvicu masti? Pa ne moraju baš sve biti mišići da žena dobro izgleda. Meni je u tijelu dobra, u faci not so much, ali to je stvar ukusa.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 11:01   #68
Quote:
Zrinska kaže: Pogledaj post
Sto mislite o njoj? Meni em nema glasa,em je sva plastic fantastic.

Meni je ruzna....Have a look:

http://www.arxiv-tac.com/files/foto/Nicole/20.jpg
ma seratori! ova zenska je bomba!!!!!!
__________________
Život je kad si živ, život je za to kriv...
nemirna22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:58.