Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2012., 12:54   #741
Poštovanje, da li se ikom dogodilo da je nakon godine dana token otišao kvragu? Točnije nije u potpunosti otišao kvragu nego mi samo pola linija na ekranu tokena radi pa nemogu više normalno tj. uopće čitati brojeve na ekranu?

Ukratko ako se dobro sjećam izdavanje novog tokena je 100kn, a meni se stvarno ne daje 100kn za novi token kad je ovaj počeo krepavati ne mojom greškom pa pitam ako je netko imao sličnih iskustava. Inače uređaj je non stop bio u uredu u ladici tako da sumnjam da je to zbog korisničke greške
Red Dwarf is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 13:00   #742
to je ako si ga polomio, ovako mislim da je besplatno... ali da tokene vise ne izdaju, sad je onaj stos s mobitelom...
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 15:26   #743
Neispravan token možeš zamijeniti za citac kartica bez naknade a možeš i za token ali nema ih vise u svim poslovnicama.
Zeta83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 15:45   #744
Može li mi netko reći ima li kakva mjesečna naknada za otvaranje deviznog računa(Visa Electron), jer nisam našao nigdje da se spominje...
Swen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 15:52   #745
Hvala na obavijesti. A taj čitač kartica funkcionira slično kao i token? Ma kako na mobitelu stalno nešto eksperimentiram sa operativnim sustavima onda bi po mogućnosti izbjegao taj mToken ili kako već pa ako se nudi mogućnost između čitača kartice i mTokena onda bi to radije čitač izabrao
Red Dwarf is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 16:32   #746
Quote:
Swen kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći ima li kakva mjesečna naknada za otvaranje deviznog računa(Visa Electron), jer nisam našao nigdje da se spominje...
Otvaranje računa se ne naplaćuje, ali plaćaš godišnju naknadu za vođenje računa.
hlebinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 17:12   #747
Quote:
hlebinka kaže: Pogledaj post
Otvaranje računa se ne naplaćuje, ali plaćaš godišnju naknadu za vođenje računa.
Znaš možda kolika je naknada?
Swen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 17:42   #748
Quote:
Red Dwarf kaže: Pogledaj post
Hvala na obavijesti. A taj čitač kartica funkcionira slično kao i token? Ma kako na mobitelu stalno nešto eksperimentiram sa operativnim sustavima onda bi po mogućnosti izbjegao taj mToken ili kako već pa ako se nudi mogućnost između čitača kartice i mTokena onda bi to radije čitač izabrao
Čitač radi tako da ubaciš neku od svojih kartica, utipkaš PIN i dobiješ jednokratnu zaporku, a na stranici upisuješ broj kartice i tu zaporku koju si dobio upisivanjem PINa.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 19:47   #749
Zanima me zna il neko da li je moguće otvoriti tekući račun putem interneta u nekoj od Hrvatskih banaka?
pagulayan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 20:53   #750
Quote:
Swen kaže: Pogledaj post
Znaš možda kolika je naknada?
Polugodisnja naknada za vođenje računa je 3,8 eura ali će se od 6. mjeseca naplaćivati mjesečno, znaci oko 0,6 eura mjesečno.
Zeta83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 20:56   #751
Quote:
pagulayan kaže: Pogledaj post
Zanima me zna il neko da li je moguće otvoriti tekući račun putem interneta u nekoj od Hrvatskih banaka?
U PBZ-u nije moguće, a vjerujem da je isto i u drugim bankama
Zeta83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 16:33   #752
Zanima me vezano za American start karticu za studente...Naplata je 9. u mjesecu i znam da moram imat para na računu 9. no da li to znači da i ne smijem bit u dozvoljenom minusu, hoće li se normalno naplatit ukoliko sam u minusu ili moram bit u plusu?
Hvala
dalma222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 17:40   #753
Možeš biti u minusu, ali ti preostali iznos dopuštenog prekoračenja mora biti dovoljan da se podmiri taj račun.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 21:01   #754
U petak mi je bilo dospijeće za T-Mobile račun koji plaćam trajnim nalogom. Skroz sam zaboravio koji je datum i nisam se sjetio uplatiti novce na tekući tako da se nalog nije uspio izvršiti. Jučer sam uplatio novce na račun. Zanima me hoće li banka opet pokušati provesti taj nalog u toku ovog mjeseca ili da sutra sam platim taj račun?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 21:13   #755
Pokusat će još 2 puta, u subotu i nedjelju. Prema tome jucer tj. noćas su trebali skinuti.
Zeta83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 22:28   #756
Poštuje se satnica zaprimanja naloga tako da mislim da će ti povući sutra ujutro. Istina, triput se pokuša naplatit. Ako plaćanje nije prošlo, pošalju ti obavijest o neizvršenom plaćanju i naplate 10 kn troška.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 19:01   #757
Pozz

Kako bi mogla provjeravati racun PPZ preko interneta?
Nisam u Hr i ne mogu nikoga pitati... Mama se isla raspitati za to ali je nista nisam skuzila kaze dobila je neku spravicu kao digitron wtf
Kod sebe upisem broj racuna i pin i cus ..
Sta ovi nasi kompliciraju?
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 21:47   #758
Zanima me dali se može negdje naći popis prodajnih mjesta(ima ih preko 12000) na kojima je moguće plaćanje maestrom na rate?

Jel se može platiti gorivo na Ini i omw-u?
AnđeliČakovec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 14:43   #759
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Pozz

Kako bi mogla provjeravati racun PPZ preko interneta?
Nisam u Hr i ne mogu nikoga pitati... Mama se isla raspitati za to ali je nista nisam skuzila kaze dobila je neku spravicu kao digitron wtf
Kod sebe upisem broj racuna i pin i cus ..
Sta ovi nasi kompliciraju?
pa dobila je token i da, preko njega se može provjeriti račun. normalna stvar za internet bankarstvo. ne kužim čemu silno čuđenje.
051 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 22:28   #760
Kako ste zadovoljni s [email protected]-om uslugom ? Ne mogu pristupiti svom računu, kaže mi da nisam autoriziran, iako su broj kartice i generirana zaporka točni.
CharLie101 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.