Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2014., 16:36   #721
Sigurna :-) Pa valjda znam kada je nešto isključeno... isključeno je kada je onaj pomak na 0, a ne I... taj se problem javlja oduvijek, ali mi je sad pukao film :-)
Naani is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 13:42   #722
Vidi dali se to moze u playeru podesiti
dark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 19:57   #723
Ima tko ovdje problema sa memorijom na miri? Ja vec neko vrijeme muku mucim sa azuriranjem vecih aplikacija kao sto su:google+,facebook i chrome,nekada i twittera,ne zelim ga rootat jer se bojim da cu ga nepovratno unistit a pokusao sam sve druge metodecistio povijest pretrazivanja,catche svih aplikacija ali sa tim svime i dalje imam samo 100 mb za pohranu od onih 740 i nesto jos ukupno,ne znam vise sta da napravim da oslobodim memoriju jer vecinu aplikacija ne mogu prebaciti na sd karticu niti u internu memoriju jer se tamo samo igrice i glazba mogu stavit bez rootanja,ako netko ima slicni ili isti problem neka mi javi kako ga je i jeli ga rijesio,svaki savjet je dobrodosao.
batmandarkknigh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 22:50   #724
Idi u postavke/aplikacije, pronađi te aplikacije koje su ti se "samovoljno" ažurirale i zauzele prostor (Google trgovina, Hangout, i ostalo što te muči... Obriši im cache, deinstaliraj sva ažuriranja i imaš opet one aplikacije kao kad si kupio telefon. Starije verzije, ali funkcionalne i instalirane na sistemskoj particiji.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 22:24   #725
Ima li netko problem da mu se mobitel gasi usred razgovora? Meni se to često dešava, dakle usred razgovora samo zakrči nešto i ugasi se
M-A-M is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 17:53   #726
Smile

ja imam sony xperiu miro nakon 2 godine steka youtube steka i gasi se itd ako imate vise aplikacija nece biti dobro bateriju svasta trosi ..nemojte kupovat kupite radi nokiu lumiu 520 ....
ThaEs is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 13:26   #727
POMOOĆ!! Ovako ovaj mob imam već godinu i pol i super mi je, ko nov, sve štimalo,
istina već mi je petsto puta pao s raznih visina na razne površine i nikad mu ništa nije bilo,
niti ogrebotine niti kvara, DO jučer!

Opet mi je pao, očito nezgodno, udario svojim rubom o pod i sada mi je poludila tipka za zaključavanje i gašenje!
Postala je preosjetljiva, znači samo ju dotaknem i već mi se pojavi opcija za gašenje (za što bi inače trebalo ju stisnuti i duže držati),
ili ako ju stisnem, zaključa se mob, ali se ekran još par puta sam pali i gasi...to mi je tako tužno sad
a bio je baš ko nov, ostalo sve štima..

pa me zanima jel zna ko kak bi se to moglo popravit? jel bi možda mogla i sama to probat neak, ak ima negdje neke instrukcije za to?
ili na servis i kolko bi to koštalo?
meni se čini da se samo neki kontakt poremetio, da treba malo pročačkat i da će opet radit?
black_diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 19:22   #728
Makneš poklopac, odšarafiš onih 7 torxova (trebaš baš takav šarafciger, da možeš kasnije vratiti), eventualno i 8. ako je ispod one gumice i mislim da ćeš moći odvojiti plastiku koja pokriva- između ostalog- i power tipku.
Pa vidi može li se samo namjestiti tipka ili se nešto ozbiljnije strgalo.

A za servis ne znam- ovisi što je točno i koliko oni inače još naplate rad.
Nazovi par pa pitaj
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 11:45   #729
Ok hvala budem probala :-)
black_diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 22:05   #730
Quote:
black_diamonds kaže: Pogledaj post
POMOOĆ!! Ovako ovaj mob imam već godinu i pol i super mi je, ko nov, sve štimalo,
istina već mi je petsto puta pao s raznih visina na razne površine i nikad mu ništa nije bilo,
niti ogrebotine niti kvara, DO jučer!

Opet mi je pao, očito nezgodno, udario svojim rubom o pod i sada mi je poludila tipka za zaključavanje i gašenje!
Postala je preosjetljiva, znači samo ju dotaknem i već mi se pojavi opcija za gašenje (za što bi inače trebalo ju stisnuti i duže držati),
ili ako ju stisnem, zaključa se mob, ali se ekran još par puta sam pali i gasi...to mi je tako tužno sad
a bio je baš ko nov, ostalo sve štima..

pa me zanima jel zna ko kak bi se to moglo popravit? jel bi možda mogla i sama to probat neak, ak ima negdje neke instrukcije za to?
ili na servis i kolko bi to koštalo?
meni se čini da se samo neki kontakt poremetio, da treba malo pročačkat i da će opet radit?
Ooh, nisam jedina s tim problemom. Ali meni mob nije pao. Počelo se dešavati isto to odjednom, a isto tako je i odjednom prestalo. Pa opet jedno vrijeme bilo, pa opet nestalo. I sad je dobro.
Ne znam s čim to ima veze i zašto dođe i ode samo. Možda se i tebi popravi samo.
__________________
"Crno je, u teškom vremenu živimo, a živimo jadno i sramotno. Utjeha je samo što će oni koji budu poslije nas živjeli, preturiti preko glave još teža vremena, i pominjati naše dane kao sretne."
Alice_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 11:34   #731
xperia miro

Pozdrav,
nasljedio od sina xperiu miro, sa tele 2 mreze, ali kad sam ga otkljucao (ne ja osobno), ne mogu na 3g preko t-coma. moze mala pomoc? u postavka kada stavim za 3g, nema mreze uopce.
Hvala unaprijed.
BOREK42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 13:48   #732
Jesi upisao dobar APN?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 14:12   #733
Pa miro bi morao imati u postavkama opciju povlacenja apn-a sam. Settings/Xperia/internet settings.
Kad pokrenes tu opciju spaja se na net nevezano koji apn ima prethodno upisan i povlaci onaj koji mu je potreban
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 22:44   #734
Da li postoji kakav update na kitkat za ovaj aparat. Ako ima bio bih zahvalan za neki link
gjalski17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 22:45   #735
Samo custom rom. I to u opciji da ti je dozvoljen unlock bootloadera.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 11:49   #736
Pozdrav, imam nekoliko problema s ovim telefonom :/
1.Često puta mi se desi da se ugasi usred poziva ili bilo čega, ali ga mogu upaliti bez problema, i prvo se pojavljuje Sony pa onda Xperia.
2.U postavkama albuma, kad kliknem na folder Download samo zablokira i piše: "Nažalost, aplikacija Album je prestala funkcionirati" I to svaki put u zadnjih mjesec dana s tim folderom
3. i najveći problem, od jučer, kad god se telefon zaključa ( kad sama zaključam pritiskom na tipku ili kad se sam zaključa zbog prolaska određenog vremena) se više ne može otključati, isto je sve crno kao je isključen. Jedino što tad pomaže da se pokaže ikakav znak života je da izvadim bateriju i vratim ju nazad i tako ga upalim, ili da priključim punjač na sekundu, čisto da se pokaže da se počeo puniti i onda ga klizanjem po ekranu mogu otključati.

Pretpostavljam da mu je servis nužan, hoće li se to uopće moći popraviti? Ima li smisla?
Kupljen je u Vipu u 1. mj, čini mi se, tako da mi garancija još uvijek vrijedi.

Hvala
M-A-M is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 15:27   #737
Sad sam pronašla papire od mobitela, kupljen je 1.3., dakle garancija vrijedi.
Da ga odnesem baš u Sony servis ili u Vip ( s tim da nisam u mogućnosti odnijeti baš u poslovnicu gdje je kupljen)? I daju li oni meni ( za Sony i za vip vrijedi pitanje) odmah zamjenski mobitel? I je li taj mobitel neki smartphone ili nekiprahistorijski? XD isprike na glupim pitanjima

i update, više ga ne mogu ni zaključati sama već se samo sam isključuje kad prođe određeno vrijeme, na tipku ne reagira :S
M-A-M is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 21:37   #738
Quote:
M-A-M kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam nekoliko problema s ovim telefonom :/
1.Često puta mi se desi da se ugasi usred poziva ili bilo čega, ali ga mogu upaliti bez problema, i prvo se pojavljuje Sony pa onda Xperia.
2.U postavkama albuma, kad kliknem na folder Download samo zablokira i piše: "Nažalost, aplikacija Album je prestala funkcionirati" I to svaki put u zadnjih mjesec dana s tim folderom
3. i najveći problem, od jučer, kad god se telefon zaključa ( kad sama zaključam pritiskom na tipku ili kad se sam zaključa zbog prolaska određenog vremena) se više ne može otključati, isto je sve crno kao je isključen. Jedino što tad pomaže da se pokaže ikakav znak života je da izvadim bateriju i vratim ju nazad i tako ga upalim, ili da priključim punjač na sekundu, čisto da se pokaže da se počeo puniti i onda ga klizanjem po ekranu mogu otključati.

Pretpostavljam da mu je servis nužan, hoće li se to uopće moći popraviti? Ima li smisla?
Kupljen je u Vipu u 1. mj, čini mi se, tako da mi garancija još uvijek vrijedi.

Hvala
ja imam isti mob,ovo pod 2.se i meni isto desava bas me nervira a ovo 3.je upravo rijeseno neki dan,isto bas identicno se meni desavalo,morala sam vadit maskicu,bateriju,unosit pin da bi ga ponovno upalila
uglavnom otisao je neki čip mi na servisu rekli koji je pod onom tipkom za paljenje,i to me doslo 200kn kostat,bio dva dana na servisu i evo za sad radi normalno opet.star je 23mj,jos jedan mj sam imala garanciju na njega ali ja pametna negdje ju zametnula,odnosno racun tako da sam morala nosit u servis i sama platit
i tip mi reko da mu je ovo prvi takav kvar da jos takav nije imao nikad a ocito evo taj kvar napada mireke mama mi ga isto ima,bas me zanima oce i njen skoro u tome zastekat,njen je star godinu i pol
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 18:31   #739
Quote:
M-A-M kaže: Pogledaj post
Sad sam pronašla papire od mobitela, kupljen je 1.3., dakle garancija vrijedi.
Da ga odnesem baš u Sony servis ili u Vip ( s tim da nisam u mogućnosti odnijeti baš u poslovnicu gdje je kupljen)? I daju li oni meni ( za Sony i za vip vrijedi pitanje) odmah zamjenski mobitel? I je li taj mobitel neki smartphone ili nekiprahistorijski? XD isprike na glupim pitanjima

i update, više ga ne mogu ni zaključati sama već se samo sam isključuje kad prođe određeno vrijeme, na tipku ne reagira :S
Probaj još prije servisa napraviti reset na tvorničke postavke- to je ionako prvo što će na servisu, pa da ne budeš bez mobitela bezveze.
Naravno, prije reseta backupiraj sve bitno (ionako trebaš za servis).

Možeš u Vip gdje si ga kupila pa ga oni pošalju u servis ili možeš direktno u servis (brže je jer ne čekaš slanje).
Uglavnom daju najsocijalnije mobitele- i to najčešće daju ako se baš zaprijetiš Takva su barem moja iskustva, iako ih na sreću nije bilo previše.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 19:45   #740
Odnijela sam ga na servis i zaboravila spomenut ovaj dio s fotografijama što mi šteka, ali dobro. Bez tog ću preživjet, samo da proradi ovo ostalo
M-A-M is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.