Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2013., 23:36   #21
Pa ima nas i kojima valja hrhe
Cist za gledanje saounjara, pa onda ima li netko tko bi bio voljan posudit mi account da poskidam serije jer mi je kvaliteta zbilja sup a imam program koji skida.
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 20:59   #22
sada objavljuju promo iz kina i trailere odabranih svojih filmova. potrebna je samo registracija. imaju 2 isječka iz Iron Man-a 3 koja čak nema ni IMDB. Sve je titlovano.
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 15:56   #23
Quote:
Nova serija koja je podigla mnogo prašine od danas ekskluzivno na OYO!


Serija koja je podigla prašinu - sa zanosnom Jennifer u ulozi glavne glumice i izvršne producentica - od danas ekskluzivno na OYO.

Jennifer Love Hewitt vas vodi tamo gdje se prodaje užitak, a diskrecija je sve. To je mjesto životnih odluka protagonistice Riley, koju je utjelovila Jennifer Love Hewitt.

Hrvatsku premijeru serije 'Dvostruki život' ne propustite od danas na OYO. Serija je bazirana na TV filmu iz 2010. godine 'Drugo lice Samanthe', koji je Jennifer Love Hewitt donio nominaciju za Zlatni Globus. Prva sezona serije već se emitirala u Americi gdje je podigla veliku prašinu. Još prije početka emitiranja serije, pokrenuta je nacionalna kampanja licenciranih fizioterapeuta i masera koji su protestirali jer su smatrali da serija srozava njihovu profesiju. Akcija se zvala 'The group is Massage Therapists Against The Client List'.

OYO korisnici će od 24. svibnja imati priliku gledati drugu sezonu 'Dvostrukog života' koja će se istovremeno premijerno prikazivati i u SAD-u.
http://oyo.dnevnik.hr/clanak/dvostru...---284523.html
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”
Kozje Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 19:43   #24
Neprofesionalni bezobraznici
Inače mi je Nova tv najbolja ali njihov OYO mi se jako zamjerio.
Reklamiraju izrvan prijenos jedne sportske priredbe LEGEND 2 , ja tupan platim 35kn i čekam da me uključe kad ono ništa. Priredba traje a ja nemogu gledat , prošlo 2 sata od uplate i šaljem im mail a oni odgovaraju da prijava ovisno od opreratera (platio sms-om) može potrajati i 3 dana .Biseri bi takve stvari trebali napomenuti prije uplate
gfc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 23:59   #25
Quote:
gfc kaže: Pogledaj post
Neprofesionalni bezobraznici
Inače mi je Nova tv najbolja ali njihov OYO mi se jako zamjerio.
Reklamiraju izrvan prijenos jedne sportske priredbe LEGEND 2 , ja tupan platim 35kn i čekam da me uključe kad ono ništa. Priredba traje a ja nemogu gledat , prošlo 2 sata od uplate i šaljem im mail a oni odgovaraju da prijava ovisno od opreratera (platio sms-om) može potrajati i 3 dana .Biseri bi takve stvari trebali napomenuti prije uplate
Ja nikada nebi kupio taj Oyo. Pa zao mi dati, kada sve mozes naci na internetu bez pol frke Bar te live prijenos..
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 14:53   #26
da baš tako,live prijenose bar nije teško naći!
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 12:17   #27
ja imam konstantno problem s tim oyo.hr
katastrofa... pretplaćena sam, skinuli mi novac, a ne mogu gledati ništa bez drame jer mi šteka staaaalnoo!!! poludit ću! ne znam šta da radim
__________________
Svatko ubija onoga koga voli. Netko gorkim pogledom, netko riječju laskavom... Netko voli premalo, netko previše...Netko kupuje, a netko prodaje.
žana guja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 01:09   #28
Ako iducu subotu ima tko zelju na par sati posuditi acc za Oyo zbog prijenosa MMA slobodno mi se javi u poruke
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 10:02   #29
ja imam oyo na iptv-u, na kojem kanalu će tamo biti prijenos? oyo cinema ili oyo family?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 12:20   #30
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
ja imam oyo na iptv-u, na kojem kanalu će tamo biti prijenos? oyo cinema ili oyo family?

S nickom se prijavis na kompu, i bit ce prijenos kao poseban dogadjaj, ne na TV kanalu Oyo


Sent from my iPad using Tapatalk
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 12:46   #31
nemam ja nikakav nick, pretplata na oyo je kupljena preko tv-a i svi sadržaji dostupni preko web-a su mi dostupni preko tv-a .. vjerojatno će prijenos biti na nekom od ova dva spomenuta oyo kanala ili će se par minuta prije početka prijenosa u oyo videoteci moći negdje odabrat live prijenos, nema šanse da bude dostupno preko web-a a za pretplatnike preko tv-a ne.. vidjet ćemo u subotu
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 21:35   #32
Bit će ti dostupno kao naslov u videoteci, odnosno kao zasebni live prijenos, ne preko oyo cinema, tako inače bude
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”
Kozje Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 22:44   #33
aha, da tako sam nekako i mislio da će biti ... tnx
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 22:02   #34
pojavio se na kraju OYO TV LIVE u videoteci na kojemu ide prijenos.. slika odlična

sve je krenulo sa pola sata zakašnjenja (umjesto u 21 u 21:30)







netko stalno pokazuje srednjak na gornjoj kameri

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 14:12   #35
Kasnila je sama priredba u Ciboni,a ne stream..

Zadnje uređivanje soundvision : 09.02.2014. at 14:22.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 18:36   #36
Može li oyo djeliti više remote korisnika?Tipa troje ljudi koji rade u kontra smjenama, kad jedan spava drugi radi pa bi uzeli jedan account i djelili ga... ne bi gledali istovremeno ili bili online istovremeno.
__________________
Ništa
Filozovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 19:24   #37
Možeš ga gledati na 3 uređaja. Ako ga kupiš preko operatera (Bnet, Vip, MAX TV..) onda na njihovom službenom receiveru + još 2 uređaja.

Tako imam ja, preko TV-a (službeni receiver), plus još PC i jedan prazan slot koji još nisam registrirao. Također te uređaje možeš brisati i mijenjati (vidiš da pored stoji "ukloni"), pa dobiješ slobodan slot za novi uređaj. Ako si kupio preko operatora pretplatu, onda službeni receiver ne možeš brisati već samo ta 2 dodatna uređaja.

Cijeli taj sustav raspoznavanja uređaja je dosta "osjetljiv" pa čak i ako upališ preko drugog browsera na istom računalu on će prepoznati kao novi uređaj. Ali srećom, brisanje uređaja je jako jednostavno pa to nije neki problem izbrisati da dobiješ novi slot.

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 21:20   #38
Hvala. Sad samo treba naći nekog tko je spreman dijeliti Oyo jer me zanima samo jedna stvar i to isključivo radi prijevoda....cross fingers.
__________________
Ništa

Zadnje uređivanje soundvision : 17.03.2014. at 21:43.
Filozovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 18:18   #39
Opet tupan platim oyo , ponovno zbog MMA prijenosa. Platio karticom prošli mjesec a ono ovaj mjesec sa računa sami skinuli sebi 35kn. Koja stoka

Na portalu sve imaju a tipke OTKAŽI PRETPLATU nigdje
gfc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 19:48   #40
To je praksa skoro svih kojima se plaća mjesečna naknada, vip tv, TookBook... Zato je najbolje na trafici kupiti OYO bon.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.