Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2004., 10:30   #61
Netko je spomenuo Hitlera, Mussolinija i slične. Pa, da sam ja neki demagog i da želim biti diktator, pokušao bi PŽ gurnuti točno u pravac kojim su krenuli.

Na skupovima bi naglašavao pravednost borbe, koja pravda sva sredstva i stvara osječaj pripadnosti nekoj avantgardi. Zakoni i pravila društva u takvoj sredini ništa ne vrijede, ali vrijedi se žrtvovati. Nekim ilegalnim akcijama (npr. vandaliziranje McDonaldsa) bi skupinu izložio državnoj represiji, i tako stvorio osječaj "oni protiv nas", stvarajuči time homogenu, koherentnu i prije svega na sve spremnu grupu. Patnje jadnih životinja bi u takvoj sredini zavrijedile i najviše žrtve, pa bi se našao netko tko bi se kombijem punim eksploziva zaletio u sjednicu sabora i vlade. Zatim bi borbene skupine preuzele radio i TV stanice, policijske postaje, znate već kako ide revolucija. Veganstvo bi postalo državna doktrina, Slavonci (radi kulena), lovci i ribari bi završili u centrima za preodgojavanje.
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 11:45   #62
Čitala sam u jučerašnjem Jutarnjem listu o nekoj militantnoj organizaciji Osloboditelji životinja. U članku piše da će se oni otvoreno sukobljavati s lovcima po šumama obučeni u životinje i slično. Kažu da su Prijatelji životinja previše birokratizirani, politizirani i pretromi.
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 18:55   #63
Quote:
Delfino kaže:
Ludjaci napali neki dan Mcdonald u Zagrebu. Ko neka horda ludjaka pustena iz Vrapca. Na ne volim niti ja americki taj restoran. Jos malo da ce doci na more da nam brane lovit ribu. Pa kaj to normalno?
Meni je prije 3 godine doletio jedan lik solo sa nekakvom tablom oko vrata...

Neš' sa kravama i te spike.

Nisam bio jeo jedan puni dan, vozio sam cijelu noć i jutro...samo sam htjeo pojest nešto, a lik drito na mene.

Rek'o sam mu nek' se makne il ću mu iščupat grkljan, a malo je falilo da mu se to i desi ... odjeb'o je u velikim koracima nakon šamara. Još sam ja isp'o kreten, jer su se klinci vani usrali.

Svim "prijateljima" životinja ovdje preporučam slijedeće: protestiranje da, ali ne zajebavajte lika kad jede.

Ovaj kreten htjeo mi je bacit klopu na pod, jer jedem mučeno tele ( )...pa ubio bi ga da je nešto palo...i ovako je dobro prošao.

łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 09:29   #64
Ivek ti si opasan neki tip.
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 15:07   #65
Quote:
BladeRunner kaže:
Ivek ti si opasan neki tip.
Dok jedem, da.
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.