Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2010., 19:46   #81
Quote:
roza1982 kaže: Pogledaj post
Nisam to znala da obavljaju i preko hzzo-a ...A ko mi treba dat uputnice za te pretrage..doktor opće prakse.!?!..jel se to može privatno napraviti na HIV i hepatitis ??
Ne rade pretrage preko hzzo-a. Samo IVF, i to ako te izaberu za kandidata. Obavljaju ograničen broj besplatnih IVF-ova, a najviše šanse imaju nihove pacijentice, žene kojima treba minimalna stimulacija ili žene sa težim dijagnozama.
HIV i HCV ti nema smisla radit privatno jer je preskupo,tvoj gin ti da uputnicu sa šifrom 97 koja te oslobađa plačanja i lipo ideš na higijenski zavod.
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 20:27   #82
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Ne rade pretrage preko hzzo-a. Samo IVF, i to ako te izaberu za kandidata. Obavljaju ograničen broj besplatnih IVF-ova, a najviše šanse imaju nihove pacijentice, žene kojima treba minimalna stimulacija ili žene sa težim dijagnozama.
HIV i HCV ti nema smisla radit privatno jer je preskupo,tvoj gin ti da uputnicu sa šifrom 97 koja te oslobađa plačanja i lipo ideš na higijenski zavod.
Nisam ni mislila na pretrage...krivo si me razumila...mislila sam na IVF !!!

Znači meni moja soc. ginićka daje za HIV i HCV...a mm ??

Stvarno puno toga neznam...sorry ako pitam gluposti
__________________
" Hodaj! Nebo strpljive voli, mozda se ipak sve u dobro pretvori "
roza1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 20:30   #83
Quote:
roza1982 kaže: Pogledaj post
Nisam ni mislila na pretrage...krivo si me razumila...mislila sam na IVF !!!

Znači meni moja soc. ginićka daje za HIV i HCV...a mm ??

Stvarno puno toga neznam...sorry ako pitam gluposti
Njemu daje dr opće prakse. A ako te POljak uzme u besplatni postupak onda ćeš trebat uputnicu za IVF-da.
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 20:31   #84
Mužu ti sve uputnice može dat dr opće prakse, al pitaj gina da ti kaže šta točno triba pisat na uputnicama jer dr obično pojma nemaju.
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 10:07   #85
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Njemu daje dr opće prakse. A ako te POljak uzme u besplatni postupak onda ćeš trebat uputnicu za IVF-da.
To sam i pretpostavljala, al bolje pitat !! Hvala darling na inf.
__________________
" Hodaj! Nebo strpljive voli, mozda se ipak sve u dobro pretvori "
roza1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 17:37   #86
cito

Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Molim sve žene kojima je uspjela oplodnja na CITU u Splitu da se jave i podignu mi moral jer ja uskoro tamo idem na IVF. Također ako poznajete bilo koga kome je tamo uspilo i to napišite pliz!!!


Ne bih htjela nikoga obeshrabriti ali ja nemam još uvijek pozitivan rezultat iz Cita. Bila sam na 3 AIH , 2 IVF-a stimulirana i 2 FET-a. Kod doktora sam Poljaka. Čini mi se malo brzoplet. Inače moja dijagnoza je idiopatska neplodnost. Kod MM sve u redu. Ja imam povišen prolaktin. Planiram se prebaciti kod dr. Šparca jer mi se čini temeljitiji.
tučepi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 13:56   #87
Thumbs up

Drage moje!
Ja san prvi put išla na Firule i bilo je groza,sve skupa.Poslije punkcije san dobila temperaturu 38,kad sam ih zvala za transfer nitko se nije javljao... teško...nakraju nije došlo ni do transfera,nisam dobila ni otpusno, pismo nula bodova!
Tada su mi rekli za Cito i otišla bez puno razmišljanja kod dr.Poljaka,on je bio melem za srce...Sve mi je objasnio,i rekao da se ne brinem da će sve biti u redu! Lani u Sječnju smo iz prvog pokušaja uspjeli....Sad naš bebač ima skoro 6 mj. Svaku veče se pomolim i za dr.Poljaka...Svi se ponašaju kao prema pacijentu u punom smislu,nisam bila samo broj i doslovice je bilo kao poći na kavicu!!! Hvala im ! <3
bodulica14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 08:05   #88
Ja sam bila vec 4 puta na ivf u poljaka i isto imam samo rijeci hvale. Jos samo da nam uspije
jednababaroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 20:19   #89
Quote:
jednababaroga kaže: Pogledaj post
Ja sam bila vec 4 puta na ivf u poljaka i isto imam samo rijeci hvale. Jos samo da nam uspije
rogice, samo da te pozdravimm
nora eleonora is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 10:05   #90
Pozdrav! Možda bi moj post više odgovarao na nekoj drugoj temi, ali nema veze, ne znam di bi s njim.
Spremam na HSG postupak u pol. Cito. Moje pitanje je vezano uz sam postupak... ukoliko mi jajovodi budu neprohodni, da li se to riješi samim postupkom ili nakon toga slijedi nešto drugo (laparaskopija ili....)?
Hvala!
__________________
I could really use a wish right now...
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 00:08   #91
od zadnjih aktivnih prica ovdje (2010), ja preko famoznog hzzo-a ostala trudna a cure mi napunile nedavno 5 god...
Sonicora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 00:17   #92
Split ima novog privatnika, pa ako će nekome trebati informacija

http://www.poliklinika-sparac.hr/
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2023., 10:06   #93
Podižem malo ovu temu. Spremam se za ivf u cita pa ako imate kakve savjete, što me sve očekuje, kako sve to ide kod njih, mogu li se ja nekako pripremiti sa svoje strane (dodatke i vitamine sam počela piti dva ipo mjeseca prije postupka znam da treba min tri ali valjda će ipak nešto koristiti).
klara21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.